Hledat

Ubytování

Ubytování město Barušić

Ve městě Barušić (Chorvatsko) máme celkem 9 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Barušić

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Barušić

FEWO Villa Adria

9,8

FEWO Villa Adria

Ubytování (Apartmán) FEWO Villa Adria. Boasting an outdoor swimming pool and a shared kitchen, FEWO Villa Adria is conveniently located in Barušić, 2.4 km from Draga Beach and 2. Ubytování FEWO Villa Adria se nachází ve městě Barušić (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 915 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Sinikovic

Apartman Sinikovic

Ubytování (Apartmány) Apartman Sinikovic. Situated 2.9 km from Vantacici Beach, Apartman Sinikovic offers a garden, a terrace and air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Apartman Sinikovic se nachází ve městě Barušić (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 329 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday house BARUSICI

Holiday house BARUSICI

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday house BARUSICI. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Holiday house BARUSICI is situated in Barušić. Ubytování Holiday house BARUSICI se nachází ve městě Barušić (Chorvatsko - Krk).

Luxury Villa Solea

Luxury Villa Solea

Ubytování (Vila) Luxury Villa Solea. Luxury Villa Solea se nachází v obci Barušić, 2 km od pláže Draga a 2,2 km od pláže Rova. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Luxury Villa Solea se nachází ve městě Barušić (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 857 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Doris

Villa Doris

Ubytování (Vila) Villa Doris. Situated in Barušić, 2.3 km from Draga Beach and 2.4 km from Rova Beach, Villa Doris offers a seasonal outdoor swimming pool and air conditioning. Ubytování Villa Doris se nachází ve městě Barušić (Chorvatsko - Krk).

FEWO Villa Adria

FEWO Villa Adria

Ubytování (Apartmán) FEWO Villa Adria. Boasting pool views, FEWO Villa Adria features accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, a bar and a terrace, around 2.4 km from Draga Beach. Ubytování FEWO Villa Adria se nachází ve městě Barušić (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 688 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Barusici with Sea View 09

Holiday Home Barusici with Sea View 09

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Barusici with Sea View 09. Boasting a private pool and sea views, Holiday Home Barusici with Sea View 09 is situated in Barušić. Ubytování Holiday Home Barusici with Sea View 09 se nachází ve městě Barušić (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 549 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Mali San

Villa Mali San

Ubytování (Vily) Villa Mali San. Set 2 km from Draga Beach, Villa Mali San offers free bikes, an outdoor swimming pool and air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Villa Mali San se nachází ve městě Barušić (Chorvatsko - Krk).

Villa Barusici

Villa Barusici

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Barusici. Located in Barušić, Villa Barusici provides accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování Villa Barusici se nachází ve městě Barušić (Chorvatsko - Krk).

Ubytování ve městě Barušić

Město Barušić se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 9 hotelů a ubytování ve městě Barušić.