Hledat

Ubytování

Ubytování město Porat

Ve městě Porat (Chorvatsko) máme celkem 67 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Porat

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Porat

Apartment Porat

9,9

Apartment Porat

Ubytování (Apartmán) Apartment Porat. Boasting a terrace, Apartment Porat features accommodation in Porat with free WiFi and garden views. This apartment has a garden and free private parking. Ubytování Apartment Porat se nachází ve městě Porat (Chorvatsko - Krk).

Apartman Mima

9,9

Apartman Mima

Ubytování (Apartmán) Apartman Mima. Located in Porat, Apartman Mima provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartman Mima se nachází ve městě Porat (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 671 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Apartments Otia

9,8

Luxury Apartments Otia

Ubytování (Apartmány) Luxury Apartments Otia. Luxury Apartments Otia se nacházejí v Poratu, 23 km od Rijeky a 28 km od Opatije. Ubytování Luxury Apartments Otia se nachází ve městě Porat (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 164 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Summer House Magdalena

9,8

Summer House Magdalena

Ubytování (Prázdninový dům) Summer House Magdalena. Summer House Magdalena se nachází v budově z roku 2014 v obci Malinska, pouhých 400 metrů od kláštera sv. Máří Magdalény v Poratu. Ubytování Summer House Magdalena se nachází ve městě Porat (Chorvatsko - Krk).

Apartment Villa Ružmarin

9,8

Apartment Villa Ružmarin

Ubytování (Apartmán) Apartment Villa Ružmarin. Set in Porat in the Krk Island region, Apartment Villa Ružmarin features a patio and garden views. This apartment has a garden and free private parking. Ubytování Apartment Villa Ružmarin se nachází ve městě Porat (Chorvatsko - Krk).

Island getaway with a sea view

9,7

Island getaway with a sea view

Ubytování (Apartmán) Island getaway with a sea view. Island getaway with a sea view se nachází u pláže v obci Porat a nabízí klimatizaci, balkon, Wi-Fi zdarma a terasu. Ubytování Island getaway with a sea view se nachází ve městě Porat (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 696 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pansion Dujmović 2

9,6

Pansion Dujmović 2

Ubytování (Aparthotel) Pansion Dujmović 2. Providing garden views, Pansion Dujmović 2 in Porat provides accommodation, a seasonal outdoor swimming pool, a bar, a garden, barbecue facilities and a... Ubytování Pansion Dujmović 2 se nachází ve městě Porat (Chorvatsko - Krk).

Villa Aria

9,6

Villa Aria

Ubytování (Apartmány) Villa Aria. Villa Aria se nachází v Poratu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady s terasou. Ubytování Villa Aria se nachází ve městě Porat (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 614 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mary

9,6

Apartment Mary

Ubytování (Apartmán) Apartment Mary. Apartmán Myra se nachází v Poratu, 23 km od Rijeky a 28 km od Opatije. Ubytování Apartment Mary se nachází ve městě Porat (Chorvatsko - Krk).

Luxury Apartments Villa Tunera

9,6

Luxury Apartments Villa Tunera

Ubytování (Penzion) Luxury Apartments Villa Tunera. Penzion Luxury Apartments Villa Tunera se nachází v obci Porat a nabízí pokoje s klimatizací. Tento 5hvězdičkový penzion má i zahradu. Ubytování Luxury Apartments Villa Tunera se nachází ve městě Porat (Chorvatsko - Krk).

Apartman I&A

9,5

Apartman I&A

Ubytování (Apartmán) Apartman I&A. Featuring garden views, Apartman I&A provides accommodation with a balcony and a kettle, around less than 1 km from Vantacici Beach. Ubytování Apartman I&A se nachází ve městě Porat (Chorvatsko - Krk).

Studio apartment Aren

9,4

Studio apartment Aren

Ubytování (Apartmány) Studio apartment Aren. Set in Porat, Studio apartment Aren offers accommodation with air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytování Studio apartment Aren se nachází ve městě Porat (Chorvatsko - Krk).

Apartmani Porat Malinska

9,3

Apartmani Porat Malinska

Ubytování (Apartmány) Apartmani Porat Malinska. Apartmani Porat Malinska se nachází v osadě Porat v letovisku Malinska, 4 minuty chůze od od návrší Fumak s dřevěným křížem a 5 minut chůze od kláštera sv. Ubytování Apartmani Porat Malinska se nachází ve městě Porat (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in Porat ****

9,2

Apartment in Porat ****

Ubytování (Apartmán) Apartment in Porat ****. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment in Porat **** is set in Porat. Ubytování Apartment in Porat **** se nachází ve městě Porat (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Dora and Tonka Krk

9,1

Apartments Dora and Tonka Krk

Ubytování (Apartmány) Apartments Dora and Tonka Krk. Apartmány Dora a Tonka Krk se nacházejí v Poratu. Nabízí klimatizované ubytování s Wi-Fi zdarma a zahradu s terasou. Ubytování Apartments Dora and Tonka Krk se nachází ve městě Porat (Chorvatsko - Krk).

Apartments Porat

9

Apartments Porat

Ubytování (Apartmány) Apartments Porat. Apartments Porat na ostrově Krk v obci Porat nabízí terasu a výhled na moře. Stojí 28 km od Opatije. Parkování u budovy je zdarma. Ubytování Apartments Porat se nachází ve městě Porat (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 498 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Teo

8,9

Apartments Teo

Ubytování (Apartmány) Apartments Teo. Apartmány Teo se nacházejí v Poratu, 28 km od Opatije, a nabízejí Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. Do Rijeky je to odtud 23 km. Ubytování Apartments Teo se nachází ve městě Porat (Chorvatsko - Krk).

Apartment Vesna

8,9

Apartment Vesna

Ubytování (Apartmán) Apartment Vesna. Apartment Vesna is situated in Porat. This property offers access to a balcony and free private parking. Ubytování Apartment Vesna se nachází ve městě Porat (Chorvatsko - Krk).

Apartment Bosiljka

8,8

Apartment Bosiljka

Ubytování (Apartmány) Apartment Bosiljka. Set in Porat, Apartment Bosiljka offers accommodation with a balcony or a terrace, free WiFi and TV, as well as access to a garden with barbecue. Ubytování Apartment Bosiljka se nachází ve městě Porat (Chorvatsko - Krk).

Pansion Šegulja

8,8

Pansion Šegulja

Ubytování (Penzion) Pansion Šegulja. Pansion Šegulja se nachází jen pár kroků od Jaderského moře v obci Malinska na ostrově Krk. Nabízí restauraci s terasou, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pansion Šegulja se nachází ve městě Porat (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 910 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments TB

8,7

Apartments TB

Ubytování (Apartmány) Apartments TB. Apartments Teo se nachází v obci Porat v oblasti ostrova Krk a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments TB se nachází ve městě Porat (Chorvatsko - Krk).

Apartments Anchor

7,8

Apartments Anchor

Ubytování (Apartmány) Apartments Anchor. Situated in Porat in the Krk Island region, Apartments Anchor features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments Anchor se nachází ve městě Porat (Chorvatsko - Krk).

Apartment Matthew

Apartment Matthew

Ubytování (Apartmán) Apartment Matthew. Apartmán Matthew se nachází v Poratu a nabízí ubytování s klimatizací, balkonem, bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady a na moře. Ubytování Apartment Matthew se nachází ve městě Porat (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 119 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Magdalena

Villa Magdalena

Ubytování (Vila) Villa Magdalena. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Villa Magdalena is set in Porat. Ubytování Villa Magdalena se nachází ve městě Porat (Chorvatsko - Krk).

Holiday home Porat - 2

Holiday home Porat - 2

Ubytování (Apartmán) Holiday home Porat - 2. Holiday home Porat - 2 is set in Porat and offers barbecue facilities. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytování Holiday home Porat - 2 se nachází ve městě Porat (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 11 322 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Yellow Porat

Apartment Yellow Porat

Ubytování (Apartmán) Apartment Yellow Porat. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Yellow Porat is set in Porat. Ubytování Apartment Yellow Porat se nachází ve městě Porat (Chorvatsko - Krk).

Apartment Adria Sun

Apartment Adria Sun

Ubytování (Apartmán) Apartment Adria Sun. Apartment Adria Sun is situated in Porat and offers a terrace. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytování Apartment Adria Sun se nachází ve městě Porat (Chorvatsko - Krk).

Apartments Darko

Apartments Darko

Ubytování (Penzion) Apartments Darko. Apartments Darko is situated in Porat and features a terrace. All rooms feature a kitchen and a private bathroom. Ubytování Apartments Darko se nachází ve městě Porat (Chorvatsko - Krk).

Apartment Porat

Apartment Porat

Ubytování (Apartmán) Apartment Porat. Apartment Porat offers accommodation in Porat. The air-conditioned unit is 28 km from Opatija. The kitchen is equipped with a fridge. Ubytování Apartment Porat se nachází ve městě Porat (Chorvatsko - Krk).

Villa Kučan

Villa Kučan

Ubytování (Apartmány) Villa Kučan. Villa Kučan features garden views, free WiFi and free private parking, set in Porat. There is a seating and a dining area in all units. Ubytování Villa Kučan se nachází ve městě Porat (Chorvatsko - Krk).

Apartment Alara

Apartment Alara

Ubytování (Apartmán) Apartment Alara. Set in Porat in the Krk Island region, Alara features a balcony and garden views. The property features free private parking. Ubytování Apartment Alara se nachází ve městě Porat (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 707 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Zlendic A4

Apartment Zlendic A4

Ubytování (Apartmán) Apartment Zlendic A4. Apartment Zlendic A4 is situated in Porat. Featuring free WiFi, the property also has a garden, water sports facilities and barbecue facilities. Ubytování Apartment Zlendic A4 se nachází ve městě Porat (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 315 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Porat 22

Apartment Porat 22

Ubytování (Apartmán) Apartment Porat 22. Apartment Porat 22 is located in Porat. Guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site. Ubytování Apartment Porat 22 se nachází ve městě Porat (Chorvatsko - Krk).

Apartments in Porat/Insel Krk 13155

Apartments in Porat/Insel Krk 13155

Ubytování (Apartmán) Apartments in Porat/Insel Krk 13155. Apartments in Porat/Insel Krk 13155 is set in Porat. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytování Apartments in Porat/Insel Krk 13155 se nachází ve městě Porat (Chorvatsko - Krk).

Marina Porat

Marina Porat

Ubytování (Apartmán) Marina Porat. Set in Porat, Marina Porat offers air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. This apartment has a garden and free private parking. Ubytování Marina Porat se nachází ve městě Porat (Chorvatsko - Krk).

Apartment in Porat/Insel Krk 13159

Apartment in Porat/Insel Krk 13159

Ubytování (Apartmán) Apartment in Porat/Insel Krk 13159. Apartment in Porat/Insel Krk 13159 is located in Porat. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytování Apartment in Porat/Insel Krk 13159 se nachází ve městě Porat (Chorvatsko - Krk).

Apartment in Porat/Insel Krk 13205

Apartment in Porat/Insel Krk 13205

Ubytování (Apartmán) Apartment in Porat/Insel Krk 13205. Apartment in Porat/Insel Krk 13205 is situated in Porat. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytování Apartment in Porat/Insel Krk 13205 se nachází ve městě Porat (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 010 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Gaćina

Apartmani Gaćina

Ubytování (Apartmány) Apartmani Gaćina. Set in Porat in the Krk Island region, with Uhlić Beach and Vantacici Beach nearby, Apartmani Gaćina offers accommodation with free private parking. Ubytování Apartmani Gaćina se nachází ve městě Porat (Chorvatsko - Krk).

Apartments Rainbow

Apartments Rainbow

Ubytování (Apartmány) Apartments Rainbow. Apartments Rainbow se nachází v Poratu na ostrově Krk, 350 metrů od pláže Uhlić. Ubytování Apartments Rainbow se nachází ve městě Porat (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Kory - a51046

Ferienwohnung Kory - a51046

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Kory - a51046. Offering free WiFi and free private parking, Ferienwohnung Kory - a51046 is set in Porat, within just less than 1 km of Vantacici Beach. Ubytování Ferienwohnung Kory - a51046 se nachází ve městě Porat (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 809 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in Porat Insel Krk 36065

Apartment in Porat Insel Krk 36065

Ubytování (Apartmán) Apartment in Porat Insel Krk 36065. Apartment in Porat Insel Krk 36065 is located in Porat. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchenette. Ubytování Apartment in Porat Insel Krk 36065 se nachází ve městě Porat (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 943 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in Porat - Insel Krk 36291

Apartment in Porat - Insel Krk 36291

Ubytování (Apartmán) Apartment in Porat - Insel Krk 36291. Situated in Porat in the Krk Island region, Apartment in Porat - Insel Krk 36291 has a balcony. The apartment is 1.2 km from Vantacici Beach. Ubytování Apartment in Porat - Insel Krk 36291 se nachází ve městě Porat (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Apartman Porat

Luxury Apartman Porat

Ubytování (Apartmán) Luxury Apartman Porat. Luxury Apartman Porat se nachází v Poratu na ostrově Krk a má balkon. Ubytování se nachází na pláži a má zahradu a terasu. Ubytování Luxury Apartman Porat se nachází ve městě Porat (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 089 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Katica

Apartment Katica

Ubytování (Apartmán) Apartment Katica. Apartment Katica is set in Porat and offers barbecue facilities. Ubytování Apartment Katica se nachází ve městě Porat (Chorvatsko - Krk).

Apartment in Porat/Insel Krk 14725

Apartment in Porat/Insel Krk 14725

Ubytování (Apartmán) Apartment in Porat/Insel Krk 14725. Apartment in Porat/Insel Krk 14725 is set in Porat. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytování Apartment in Porat/Insel Krk 14725 se nachází ve městě Porat (Chorvatsko - Krk).

Cosy, sea view apartment Porat

Cosy, sea view apartment Porat

Ubytování (Apartmán) Cosy, sea view apartment Porat. Featuring sea views, Cosy, sea view apartment Porat offers accommodation with a balcony and a kettle, around 1.4 km from Rova Beach. Ubytování Cosy, sea view apartment Porat se nachází ve městě Porat (Chorvatsko - Krk).

Apartment Beata

Apartment Beata

Ubytování (Apartmán) Apartment Beata. Offering a garden and mountain view, Apartment Beata is situated in Porat, 1.1 km from Vantacici Beach and 1.1 km from Rova Beach. Ubytování Apartment Beata se nachází ve městě Porat (Chorvatsko - Krk).

Vila Klara 1

Vila Klara 1

Ubytování (Penzion) Vila Klara 1. Facing the beachfront in Porat, Vila Klara 1 has an outdoor pool and a garden. This property offers both free WiFi and private parking free of charge. Ubytování Vila Klara 1 se nachází ve městě Porat (Chorvatsko - Krk).

Apartman Ana

Apartman Ana

Ubytování (Apartmán) Apartman Ana. Apartmán Ana se nachází v Poratu a nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartman Ana se nachází ve městě Porat (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday Home in Porat

Three-Bedroom Holiday Home in Porat

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Porat. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, Three-Bedroom Holiday Home in Porat is located in Porat. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Porat se nachází ve městě Porat (Chorvatsko - Krk).

Apartment in Porat/Insel Krk 13032

Apartment in Porat/Insel Krk 13032

Ubytování (Apartmán) Apartment in Porat/Insel Krk 13032. Apartment in Porat/Insel Krk 13032 is set in Porat. This apartment offers free private parking and free WiFi. Ubytování Apartment in Porat/Insel Krk 13032 se nachází ve městě Porat (Chorvatsko - Krk).

Ubytování ve městě Porat

Město Porat se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 67 hotelů a ubytování ve městě Porat.