Hledat

Ubytování

Ubytování město Porat

Ve městě Porat (Chorvatsko) máme celkem 67 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Porat

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Porat

Apartman Mima

9,9

Apartman Mima

Ubytování (Apartmán) Apartman Mima. Located in Porat, Apartman Mima provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartman Mima se nachází ve městě Porat (Chorvatsko - Krk).

Luxury Apartments Otia

9,8

Luxury Apartments Otia

Ubytování (Apartmány) Luxury Apartments Otia. Luxury Apartments Otia se nacházejí v Poratu, 23 km od Rijeky a 28 km od Opatije. Ubytování Luxury Apartments Otia se nachází ve městě Porat (Chorvatsko - Krk).

Island getaway with a sea view

9,7

Island getaway with a sea view

Ubytování (Apartmán) Island getaway with a sea view. Island getaway with a sea view se nachází u pláže v obci Porat a nabízí klimatizaci, balkon, Wi-Fi zdarma a terasu. Ubytování Island getaway with a sea view se nachází ve městě Porat (Chorvatsko - Krk).

Villa Aria

9,6

Villa Aria

Ubytování (Apartmány) Villa Aria. Villa Aria se nachází v Poratu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady s terasou. Ubytování Villa Aria se nachází ve městě Porat (Chorvatsko - Krk).

Apartmani Porat Malinska

9,3

Apartmani Porat Malinska

Ubytování (Apartmány) Apartmani Porat Malinska. Apartmani Porat Malinska se nachází v osadě Porat v letovisku Malinska, 4 minuty chůze od od návrší Fumak s dřevěným křížem a 5 minut chůze od kláštera sv. Ubytování Apartmani Porat Malinska se nachází ve městě Porat (Chorvatsko - Krk).

Apartment in Porat ****

9,2

Apartment in Porat ****

Ubytování (Apartmán) Apartment in Porat ****. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment in Porat **** is set in Porat. Ubytování Apartment in Porat **** se nachází ve městě Porat (Chorvatsko - Krk).

Apartments Porat

9

Apartments Porat

Ubytování (Apartmány) Apartments Porat. Apartments Porat na ostrově Krk v obci Porat nabízí terasu a výhled na moře. Stojí 28 km od Opatije. Parkování u budovy je zdarma. Ubytování Apartments Porat se nachází ve městě Porat (Chorvatsko - Krk).

Pansion Šegulja

8,8

Pansion Šegulja

Ubytování (Penzion) Pansion Šegulja. Pansion Šegulja se nachází jen pár kroků od Jaderského moře v obci Malinska na ostrově Krk. Nabízí restauraci s terasou, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pansion Šegulja se nachází ve městě Porat (Chorvatsko - Krk).

Apartment Alara

Apartment Alara

Ubytování (Apartmán) Apartment Alara. Set in Porat in the Krk Island region, Alara features a balcony and garden views. The property features free private parking. Ubytování Apartment Alara se nachází ve městě Porat (Chorvatsko - Krk).

Apartment Matthew

Apartment Matthew

Ubytování (Apartmán) Apartment Matthew. Apartmán Matthew se nachází v Poratu a nabízí ubytování s klimatizací, balkonem, bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady a na moře. Ubytování Apartment Matthew se nachází ve městě Porat (Chorvatsko - Krk).

Holiday home Porat - 2

Holiday home Porat - 2

Ubytování (Apartmán) Holiday home Porat - 2. Holiday home Porat - 2 is set in Porat and offers barbecue facilities. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytování Holiday home Porat - 2 se nachází ve městě Porat (Chorvatsko - Krk).

Ferienwohnung Kory - a51046

Ferienwohnung Kory - a51046

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Kory - a51046. Offering free WiFi and free private parking, Ferienwohnung Kory - a51046 is set in Porat, within just less than 1 km of Vantacici Beach. Ubytování Ferienwohnung Kory - a51046 se nachází ve městě Porat (Chorvatsko - Krk).

Apartment in Porat Insel Krk 36065

Apartment in Porat Insel Krk 36065

Ubytování (Apartmán) Apartment in Porat Insel Krk 36065. Apartment in Porat Insel Krk 36065 is located in Porat. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchenette. Ubytování Apartment in Porat Insel Krk 36065 se nachází ve městě Porat (Chorvatsko - Krk).

Apartment in Porat - Insel Krk 36291

Apartment in Porat - Insel Krk 36291

Ubytování (Apartmán) Apartment in Porat - Insel Krk 36291. Situated in Porat in the Krk Island region, Apartment in Porat - Insel Krk 36291 has a balcony. The apartment is 1.2 km from Vantacici Beach. Ubytování Apartment in Porat - Insel Krk 36291 se nachází ve městě Porat (Chorvatsko - Krk).

Apartments Rainbow

Apartments Rainbow

Ubytování (Apartmány) Apartments Rainbow. Apartments Rainbow se nachází v Poratu na ostrově Krk, 350 metrů od pláže Uhlić. Ubytování Apartments Rainbow se nachází ve městě Porat (Chorvatsko - Krk).

Apartment Zlendic A4

Apartment Zlendic A4

Ubytování (Apartmán) Apartment Zlendic A4. Apartment Zlendic A4 is situated in Porat. Featuring free WiFi, the property also has a garden, water sports facilities and barbecue facilities. Ubytování Apartment Zlendic A4 se nachází ve městě Porat (Chorvatsko - Krk).

Apartment in Porat/Insel Krk 13205

Apartment in Porat/Insel Krk 13205

Ubytování (Apartmán) Apartment in Porat/Insel Krk 13205. Apartment in Porat/Insel Krk 13205 is situated in Porat. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytování Apartment in Porat/Insel Krk 13205 se nachází ve městě Porat (Chorvatsko - Krk).

Luxury Apartman Porat

Luxury Apartman Porat

Ubytování (Apartmán) Luxury Apartman Porat. Luxury Apartman Porat se nachází v Poratu na ostrově Krk a má balkon. Ubytování se nachází na pláži a má zahradu a terasu. Ubytování Luxury Apartman Porat se nachází ve městě Porat (Chorvatsko - Krk).

Apartman Giulitta 2

Apartman Giulitta 2

Ubytování (Apartmány) Apartman Giulitta 2. Apartman Giulitta 2 is set in Porat. Guests may enjoy free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytování Apartman Giulitta 2 se nachází ve městě Porat (Chorvatsko - Krk).

Beautiful apartment in Porat with WiFi and 2 Bedrooms

Beautiful apartment in Porat with WiFi and 2 Bedrooms

Ubytování (Apartmán) Beautiful apartment in Porat with WiFi and 2 Bedrooms. Beautiful apartment in Porat with WiFi and 2 Bedrooms is located in Porat. The property offers free private parking. Ubytování Beautiful apartment in Porat with WiFi and 2 Bedrooms se nachází ve městě Porat (Chorvatsko - Krk).

Ubytování ve městě Porat

Město Porat se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 67 hotelů a ubytování ve městě Porat.