Hledat

Ubytování

Ubytování město Omišalj

Ve městě Omišalj (Chorvatsko) máme celkem 170 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Omišalj

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Omišalj

Mertik Apartment

10

Mertik Apartment

Ubytování (Apartmán) Mertik Apartment. Tento apartmán se nachází v městečku Omišalj, 23 km od Opatije a 15 km od Rijeky, a nabízí klimatizaci i ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Mertik Apartment se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk).

Studio Apartman Magdalena

9,9

Studio Apartman Magdalena

Ubytování (Apartmán) Studio Apartman Magdalena. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Studio Apartman Magdalena is set in Omišalj. Ubytování Studio Apartman Magdalena se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk).

Gita

9,8

Gita

Ubytování (Apartmán) Gita. Gita se nachází v Omišalji a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Gita se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk).

Villa Orka

9,8

Villa Orka

Ubytování (Apartmán) Villa Orka. Vila Orka v Omišalji nabízí ubytování v apartmánu s Wi-Fi zdarma a zahradu. Hosté si mohou užívat výhled na moře. Ubytování Villa Orka se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk).

Apartman Lana

9,7

Apartman Lana

Ubytování (Apartmán) Apartman Lana. Apartmán Lana se nachází v Omišalji na ostrově Krk a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartman Lana se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk).

Apartment Omisalj

9,5

Apartment Omisalj

Ubytování (Apartmán) Apartment Omisalj. Apartment Omisalj se nachází ve městě Omišalj na ostrově Krk. Nabízí terasu, výhled od zahrady a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Omisalj se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk).

New, sunny apartment surrounded by nature

9,5

New, sunny apartment surrounded by nature

Ubytování (Apartmán) New, sunny apartment surrounded by nature. Situated in Omišalj, New, sunny apartment surrounded by nature features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování New, sunny apartment surrounded by nature se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk).

Apartmani Božić

9,5

Apartmani Božić

Ubytování (Apartmán) Apartmani Božić. Apartmani Božić se nachází v městečku Omišalj a nabízí zázemí pro grilování, zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Božić se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk).

Apartman Ilonka

9,5

Apartman Ilonka

Ubytování (Apartmán) Apartman Ilonka. Apartmán Ilonka se nachází u pláže v obci Omišalj a nabízí soukromou pláž a pokoje s klimatizací, terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartman Ilonka se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk).

Primavera 2

9,4

Primavera 2

Ubytování (Apartmány) Primavera 2. Primavera 2 se nachází v obci Omišalj a nabízí ubytování s posezením. Ubytování Primavera 2 se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk).

Guest House Suzana

9,4

Guest House Suzana

Ubytování (Apartmány) Guest House Suzana. Guest House Suzana je situovaný 1 km od pláže, přibližně 3,5 km od centra městečka Omišalj a 3 km od letiště Rijeka. Ubytování Guest House Suzana se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk).

Villa Gromaca

9,3

Villa Gromaca

Ubytování (Apartmány) Villa Gromaca. Villa Gromaca se nachází v obci Omišalj. Tyto klimatizované apartmány s výhledem do zahrady mají parkety. Ubytování Villa Gromaca se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk).

Apartment Lorna und Igor Zuvic

9,3

Apartment Lorna und Igor Zuvic

Ubytování (Apartmán) Apartment Lorna und Igor Zuvic. Apartmán Lorna und Igor Zuvic se nachází v městečku Omišalj a nabízí klimatizaci, patio a zdarma dostupné Wi-Fi. Výhled směřuje do zahrady. Ubytování Apartment Lorna und Igor Zuvic se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk).

Apartment Melina

9,2

Apartment Melina

Ubytování (Apartmán) Apartment Melina. Apartment Melina se nachází v Omišalji, 550 metrů od pláží Vecja a Jadran. Ubytování Apartment Melina se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk).

Apartment Kiara

9,1

Apartment Kiara

Ubytování (Apartmán) Apartment Kiara. Apartmán Kiara se nachází u pláže v městečku Omišalj. Ubytování Apartment Kiara se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk).

Villa Masha

9,1

Villa Masha

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Masha. Situated in Omišalj, Villa Masha features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Villa Masha se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk).

Apartment Branimir

9,1

Apartment Branimir

Ubytování (Apartmány) Apartment Branimir. Located in Omišalj in the Krk Island region and Krsevanj Beach reachable within less than 1 km, Apartment Branimir provides accommodation with free WiFi,... Ubytování Apartment Branimir se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk).

Apartman

9

Apartman

Ubytování (Apartmán) Apartman. Apartmán s terasou se nachází v Omišalji, necelý 1 km od pláže Krsevanj, 13 minut chůze od pláže Selehovica a 1,6 km od pláže Vecja. Ubytování Apartman se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk).

Apartments Viktorija

8,8

Apartments Viktorija

Ubytování (Apartmán) Apartments Viktorija. Apartments Viktorija se nachází v lese a poskytují tak chladnější vzduch i během letních dnů. Ubytování Apartments Viktorija se nachází ve městě Omišalj (Chorvatsko - Krk).

Ubytování ve městě Omišalj

Město Omišalj se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 170 hotelů a ubytování ve městě Omišalj.