Hledat

Ubytování

Ubytování město Lakmartin

Ve městě Lakmartin (Chorvatsko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Lakmartin

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lakmartin

Relax Village Home Mare

9,9

Relax Village Home Mare

Ubytování (Prázdninový dům) Relax Village Home Mare. Set in Krk, 6 km from Krk Bus Station and 6 km from Krk Fortress, Relax Village Home Mare offers accommodation with free WiFi, air conditioning, free... Ubytování Relax Village Home Mare se nachází ve městě Lakmartin (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 583 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Muraj-Kornić, Krk

9,9

Villa Muraj-Kornić, Krk

Ubytování (Vila) Villa Muraj-Kornić, Krk. Situated in Lakmartin, Villa Muraj-Kornić, Krk features accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor... Ubytování Villa Muraj-Kornić, Krk se nachází ve městě Lakmartin (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 383 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Milka in Muraj

8,4

Ferienwohnungen Milka in Muraj

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Milka in Muraj. Apartmány Ferienwohnung mit Jacuzzi se nachází v obci Lakmartin a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, kuchyň, terasu i posezení. Ubytování Ferienwohnungen Milka in Muraj se nachází ve městě Lakmartin (Chorvatsko - Krk).

Villa ISA

Villa ISA

Ubytování (Vila) Villa ISA. Featuring a seasonal outdoor swimming pool and a terrace, Villa ISA offers accommodation in Lakmartin with free WiFi and pool views. Ubytování Villa ISA se nachází ve městě Lakmartin (Chorvatsko - Krk).

Awesome home in Lakmartin with WiFi and 3 Bedrooms

Awesome home in Lakmartin with WiFi and 3 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Awesome home in Lakmartin with WiFi and 3 Bedrooms. Awesome home in Lakmartin with WiFi and 3 Bedrooms is located in Lakmartin and offers barbecue facilities. Ubytování Awesome home in Lakmartin with WiFi and 3 Bedrooms se nachází ve městě Lakmartin (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 786 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Cecilia

Villa Cecilia

Ubytování (Vila) Villa Cecilia. Samostatně stojící, kamenná vila Cecilia se nachází v Lakmartinu, 3,9 km od města Krk, a nabízí krytý bazén, posilovnu, venkovní bazén s lehátky a... Ubytování Villa Cecilia se nachází ve městě Lakmartin (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 373 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in Lakmartin/Insel Krk 14369

Apartment in Lakmartin/Insel Krk 14369

Ubytování (Apartmán) Apartment in Lakmartin/Insel Krk 14369. Apartment in Lakmartin/Insel Krk 14369 se nachází v Lakmartinu. Funguje v něm bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment in Lakmartin/Insel Krk 14369 se nachází ve městě Lakmartin (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 083 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Lakmartin

Město Lakmartin se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Lakmartin.