Hledat

Ubytování

Ubytování město Čižići

Ve městě Čižići (Chorvatsko) máme celkem 98 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Čižići

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Čižići

Apartment Mirta (MLK100)

9,8

Apartment Mirta (MLK100)

Ubytování (Apartmán) Apartment Mirta (MLK100). Haus Mirta (100) nabízí ubytování v Čižići, 500 metrů od hotelu. Ubytování Apartment Mirta (MLK100) se nachází ve městě Čižići (Chorvatsko - Krk).

Apartment Baran

9,7

Apartment Baran

Ubytování (Apartmán) Apartment Baran. Apartment Baran is located in Čižići and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Apartment Baran se nachází ve městě Čižići (Chorvatsko - Krk).

16 Čižići

9,7

16 Čižići

Ubytování (Apartmán) 16 Čižići. 16 Čižići is set in Čižići and offers a garden and barbecue facilities. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování 16 Čižići se nachází ve městě Čižići (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 015 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Harry

9,6

Apartments Harry

Ubytování (Apartmány) Apartments Harry. Apartments Harry se nachází v Čižići, 1,2 km od pláže. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Harry se nachází ve městě Čižići (Chorvatsko - Krk).

Apartments Krk - Čižići

9,5

Apartments Krk - Čižići

Ubytování (Apartmány) Apartments Krk - Čižići. Apartments Krk - Čižići se nachází 1,3 km od pláže Čižići, a nabízí sezónní venkovní bazén, gril a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Krk - Čižići se nachází ve městě Čižići (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 933 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Klaudija

9,5

Apartments Klaudija

Ubytování (Apartmány) Apartments Klaudija. Apartmány Klaudija se nachází v Čižići, 1,3 km od zdejší pláže, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady s venkovním... Ubytování Apartments Klaudija se nachází ve městě Čižići (Chorvatsko - Krk).

Apartments Citkovic

9,5

Apartments Citkovic

Ubytování (Apartmán) Apartments Citkovic. Situated in Čižići, 1.4 km from Komoriška Beach and 1.4 km from Slamni Beach, Apartments Citkovic offers a garden and air conditioning. Ubytování Apartments Citkovic se nachází ve městě Čižići (Chorvatsko - Krk).

Apartment Omanović

9,5

Apartment Omanović

Ubytování (Apartmány) Apartment Omanović. Apartmán Omanović s možností vlastního stravování se nachází v letovisku Čižići, 700 metrů od pláže Čižići, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Omanović se nachází ve městě Čižići (Chorvatsko - Krk).

Apartment Cizici

9,5

Apartment Cizici

Ubytování (Apartmán) Apartment Cizici. Apartment Čižići se nachází v Čižići, pouze 1,7 km od tamní pláže. Ubytování Apartment Cizici se nachází ve městě Čižići (Chorvatsko - Krk).

Čižići 97 a

9,4

Čižići 97 a

Ubytování (Apartmán) Čižići 97 a. Set just 1 km from Cizici beach, Čižići 97 a offers accommodation in Čižići with access to a garden, barbecue facilities, as well as an ATM. Ubytování Čižići 97 a se nachází ve městě Čižići (Chorvatsko - Krk).

Apartment Blue house

9,3

Apartment Blue house

Ubytování (Apartmány) Apartment Blue house. Situated in Čižići, this air-conditioned apartment is 135 metres from Cizici beach. Guests benefit from free WiFi and private parking available on site. Ubytování Apartment Blue house se nachází ve městě Čižići (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 988 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Skender

9,3

Apartments Skender

Ubytování (Apartmán) Apartments Skender. Apartmány Skender nabízí velkou zahradu s posezením a grilem. Ubytování Apartments Skender se nachází ve městě Čižići (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 429 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mario

9,3

Apartment Mario

Ubytování (Apartmány) Apartment Mario. Apartmán Mario se nachází v obci Čižići, přibližně 700 metrů od pláže, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi a výhled na moře. Ubytování Apartment Mario se nachází ve městě Čižići (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Šop

9,2

Apartment Šop

Ubytování (Apartmán) Apartment Šop. Set 1.2 km from Cizici beach in Čižići, this apartment features a balcony. Ubytování Apartment Šop se nachází ve městě Čižići (Chorvatsko - Krk).

Apartment Rose

9,1

Apartment Rose

Ubytování (Apartmány) Apartment Rose. Apartment Rose se nachází v Čižići, 700 metrů od pláže Čižići, a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment Rose se nachází ve městě Čižići (Chorvatsko - Krk).

Apartman Agava

9,1

Apartman Agava

Ubytování (Apartmány) Apartman Agava. Set in Čižići in the Krk Island region and Cizici beach reachable within 1 km, Apartman Agava offers accommodation with free WiFi, BBQ facilities, a garden... Ubytování Apartman Agava se nachází ve městě Čižići (Chorvatsko - Krk).

Apartments Ibis

9,1

Apartments Ibis

Ubytování (Apartmány) Apartments Ibis. Apartments Ibis has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Čižići, 1.7 km from Cizici beach. Ubytování Apartments Ibis se nachází ve městě Čižići (Chorvatsko - Krk).

Apartment Lena

9,1

Apartment Lena

Ubytování (Apartmán) Apartment Lena. Apartmán Lena nabízí ubytování v Čižići, 450 metrů od pláže s léčivým bahnem. Na místě je k dispozici neplacené soukromé parkoviště, zahrada a gril. Ubytování Apartment Lena se nachází ve městě Čižići (Chorvatsko - Krk).

Apartment Mladenka

9,1

Apartment Mladenka

Ubytování (Apartmán) Apartment Mladenka. Apartment Mladenka se nachází v Čižići, necelý 1 km od pláže Čižići. Nabízí zahradu, Wi-Fi zdarma, nepřetržitě otevřenou recepci a sdílenou kuchyň. Ubytování Apartment Mladenka se nachází ve městě Čižići (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 134 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Šantić

9

Apartments Šantić

Ubytování (Apartmány) Apartments Šantić. Apartmány Šantić je ubytování s možností vlastního stravování, které se nachází ve městě Čižići. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klidnou zahradu. Ubytování Apartments Šantić se nachází ve městě Čižići (Chorvatsko - Krk).

Apartment Gloria

9

Apartment Gloria

Ubytování (Apartmán) Apartment Gloria. Featuring a patio with sea views, and a garden and barbecue facilities, Apartment Gloria can be found in Čižići, close to Slamni Beach and 1. Ubytování Apartment Gloria se nachází ve městě Čižići (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 358 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Lastavica

9

Apartment Lastavica

Ubytování (Apartmán) Apartment Lastavica. Apartment Lastavica se nachází v letovisku Čižići, hned vedle pláže Čižići. Ubytování Apartment Lastavica se nachází ve městě Čižići (Chorvatsko - Krk).

Apartments Villa Diamant with Pool & Whirlpool

9

Apartments Villa Diamant with Pool & Whirlpool

Ubytování (Apartmány) Apartments Villa Diamant with Pool & Whirlpool. Apartmány Villa Diamant se nachází v letovisku Čižići, 1,2 km od pláže Čižići. Nabízí posezení. Ubytování Apartments Villa Diamant with Pool & Whirlpool se nachází ve městě Čižići (Chorvatsko - Krk).

Apartment Vesna Čižići

8,9

Apartment Vesna Čižići

Ubytování (Apartmán) Apartment Vesna Čižići. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v Čižići, pouhých 50 metrů od pláže. Ubytování Apartment Vesna Čižići se nachází ve městě Čižići (Chorvatsko - Krk).

In Turizam Apartments

8,9

In Turizam Apartments

Ubytování (Apartmány) In Turizam Apartments. In Turizam Apartments postavený v roce 2012 se nachází v Čižići, asi 800 metrů od pláže s barem a sportovním zařízením. Ubytování In Turizam Apartments se nachází ve městě Čižići (Chorvatsko - Krk).

Apartments Vila Nidisa

8,8

Apartments Vila Nidisa

Ubytování (Apartmány) Apartments Vila Nidisa. Apartments Vila Nidisa stojí jen pár kroků od známé bahenní pláže v Čižići, a nabízí klimatizované ubytování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Vila Nidisa se nachází ve městě Čižići (Chorvatsko - Krk).

Apartment Miletic

8,7

Apartment Miletic

Ubytování (Apartmán) Apartment Miletic. Set in Čižići in the Krk Island region, Apartment Miletic features a balcony. Ubytování Apartment Miletic se nachází ve městě Čižići (Chorvatsko - Krk).

Apartment Jasmin

8,7

Apartment Jasmin

Ubytování (Apartmán) Apartment Jasmin. Apartment Jasmin se nachází v Čižići, 1 km od pláže Čižići. Nabízí balkon, gril a neplacené soukromé parkoviště na místě. Ubytování Apartment Jasmin se nachází ve městě Čižići (Chorvatsko - Krk).

Apartments Tamaris

8,6

Apartments Tamaris

Ubytování (Apartmány) Apartments Tamaris. Apartments Tamaris se nachází v letovisku Čižići, 600 metrů od místní pláže. Ubytování Apartments Tamaris se nachází ve městě Čižići (Chorvatsko - Krk).

Otok Krk Apartments

8,5

Otok Krk Apartments

Ubytování (Apartmány) Otok Krk Apartments. Apartmány Otok Krk se nacházejí v obci Čižići na ostrově Krk, 50 metrů od pláže, a nabízejí gril, terasu i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Otok Krk Apartments se nachází ve městě Čižići (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Ivan

8,5

Apartments Ivan

Ubytování (Apartmány) Apartments Ivan. Apartments Ivan nabízí ubytování v Čižići, 800 metrů od stejnojmenné pláže. Apartmán má kuchyňský kout s lednicí, satelitní TV a vlastní koupelnu. Ubytování Apartments Ivan se nachází ve městě Čižići (Chorvatsko - Krk).

Apartments Josip

8,5

Apartments Josip

Ubytování (Apartmány) Apartments Josip. Apartments Josip se nachází v Čižići na ostrově Krk, poblíž pláže Cizici. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Josip se nachází ve městě Čižići (Chorvatsko - Krk).

Apartments Marica

8,3

Apartments Marica

Ubytování (Apartmány) Apartments Marica. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v Čižići, 1 km od pláže. Nabízí Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Marica se nachází ve městě Čižići (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 809 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Matijević

8

Apartments Matijević

Ubytování (Apartmány) Apartments Matijević. Apartmány Matijević se nacházejí v obci Čižići na ostrově Krk, 700 metrů od tamní pláže, a nabízejí gril a výhled na moře. Ubytování Apartments Matijević se nachází ve městě Čižići (Chorvatsko - Krk).

Apartments Medna

7,8

Apartments Medna

Ubytování (Apartmány) Apartments Medna. Apartmány Medna se nacházejí v Čižići, 1,7 km od pláže Cizici. Nabízejí zahradu, Wi-Fi zdarma a kuchyni. Ubytování Apartments Medna se nachází ve městě Čižići (Chorvatsko - Krk).

Apartments Spasojevic

7,3

Apartments Spasojevic

Ubytování (Apartmány) Apartments Spasojevic. Apartments Spasojevic se nachází v obci Čižići, 700 metrů od pláže. Nabízí možnost ubytování s domácími zvířaty, zahradu a venkovní bazén. Ubytování Apartments Spasojevic se nachází ve městě Čižići (Chorvatsko - Krk).

Jamb

7,2

Jamb

Ubytování (Apartmány) Jamb. Tříhvězdičkové ubytování Jamb se nachází v Čižići a nabízí přístup do zahrady s grilem. Wi-Fi je zdarma. Ubytování Jamb se nachází ve městě Čižići (Chorvatsko - Krk).

Apartment Cizici with Sea View X

Apartment Cizici with Sea View X

Ubytování (Apartmán) Apartment Cizici with Sea View X. Apartment Cizici with Sea View X is located in Čižići and offers barbecue facilities. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování Apartment Cizici with Sea View X se nachází ve městě Čižići (Chorvatsko - Krk).

Villa del Sol

Villa del Sol

Ubytování (Apartmány) Villa del Sol. Villa del Sol se nachází necelý 1 km od pláže Čižići a nabízí klimatizované ubytování s patiem. Ubytování Villa del Sol se nachází ve městě Čižići (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 891 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Toic by the seaside with beautiful Seaview

Villa Toic by the seaside with beautiful Seaview

Ubytování (Vila) Villa Toic by the seaside with beautiful Seaview. Boasting sea views, Villa Toic by the seaside with beautiful Seaview offers accommodation with a garden, barbecue facilities and a terrace, around less... Ubytování Villa Toic by the seaside with beautiful Seaview se nachází ve městě Čižići (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 212 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Neva - Cizici, Krk

Villa Neva - Cizici, Krk

Ubytování (Vila) Villa Neva - Cizici, Krk. Featuring pool views, Villa Neva - Cizici, Krk provides accommodation with a seasonal outdoor swimming pool and a patio, around 1 km from Cizici beach. Ubytování Villa Neva - Cizici, Krk se nachází ve městě Čižići (Chorvatsko - Krk).

Apartments in Cizici/Insel Krk 31083

Apartments in Cizici/Insel Krk 31083

Ubytování (Apartmány) Apartments in Cizici/Insel Krk 31083. Set in Čižići in the Krk Island region, Apartments in Cizici/Insel Krk 31083 offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments in Cizici/Insel Krk 31083 se nachází ve městě Čižići (Chorvatsko - Krk).

Apartment Srsic

Apartment Srsic

Ubytování (Apartmány) Apartment Srsic. Set in Čižići in the Krk Island region and Cizici beach reachable within 1. Ubytování Apartment Srsic se nachází ve městě Čižići (Chorvatsko - Krk).

Apartment Sabbia

Apartment Sabbia

Ubytování (Apartmán) Apartment Sabbia. Set in Čižići in the Krk Island region, Apartment Sabbia has a terrace and sea views. Ubytování Apartment Sabbia se nachází ve městě Čižići (Chorvatsko - Krk).

Fanuko

Fanuko

Ubytování (Apartmány) Fanuko. Set in Čižići in the Krk Island region, with Cizici beach nearby, Fanuko offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Fanuko se nachází ve městě Čižići (Chorvatsko - Krk).

Apartment Mala Sten

Apartment Mala Sten

Ubytování (Apartmán) Apartment Mala Sten. Apartment Mala Sten features a balcony and is situated in Čižići, within just 1.5 km of Slamni Beach and 1.5 km of Punta Beach. Ubytování Apartment Mala Sten se nachází ve městě Čižići (Chorvatsko - Krk).

Apartment SAMSA MIRICA

Apartment SAMSA MIRICA

Ubytování (Apartmány) Apartment SAMSA MIRICA. Situated in Čižići in the Krk Island region, Apartment SAMSA MIRICA features a balcony. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování Apartment SAMSA MIRICA se nachází ve městě Čižići (Chorvatsko - Krk).

Apartments Julia

Apartments Julia

Ubytování (Apartmány) Apartments Julia. Apartments Julia se nachází v Čižići, 600 metrů od stejnojmenné pláže. Ubytování Apartments Julia se nachází ve městě Čižići (Chorvatsko - Krk).

Barbi Apartman KRK

Barbi Apartman KRK

Ubytování (Apartmán) Barbi Apartman KRK. Barbi Apartman KRK se nachází 600 metrů od pláže Čižići a nabízí ubytování v budově z roku 2010, výhled na moře, jízdní kola zdarma, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Barbi Apartman KRK se nachází ve městě Čižići (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 325 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment with Sea View in Cizici

Two-Bedroom Apartment with Sea View in Cizici

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment with Sea View in Cizici. Offering free WiFi and free private parking, Two-Bedroom Apartment with Sea View in Cizici is situated in Čižići, within just 1.7 km of Cizici beach. Ubytování Two-Bedroom Apartment with Sea View in Cizici se nachází ve městě Čižići (Chorvatsko - Krk).

One-Bedroom Apartment in Cizici

One-Bedroom Apartment in Cizici

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Cizici. One-Bedroom Apartment in Cizici is set in Čižići. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování One-Bedroom Apartment in Cizici se nachází ve městě Čižići (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 209 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Čižići

Město Čižići se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 98 hotelů a ubytování ve městě Čižići.