Hledat

Ubytování

Ubytování město Čižići

Ve městě Čižići (Chorvatsko) máme celkem 98 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Čižići

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Čižići

16 Čižići

9,7

16 Čižići

Ubytování (Apartmán) 16 Čižići. 16 Čižići is set in Čižići and offers a garden and barbecue facilities. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytování 16 Čižići se nachází ve městě Čižići (Chorvatsko - Krk).

Apartments Krk - Čižići

9,5

Apartments Krk - Čižići

Ubytování (Apartmány) Apartments Krk - Čižići. Apartments Krk - Čižići se nachází 1,3 km od pláže Čižići, a nabízí sezónní venkovní bazén, gril a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Krk - Čižići se nachází ve městě Čižići (Chorvatsko - Krk).

Apartman Odin

9,5

Apartman Odin

Ubytování (Apartmán) Apartman Odin. Apartman Odin se nachází v Čižići, 1,4 km od pláže Komoriška a 1,5 km od pláže Slamni, a nabízí klimatizaci. Ubytování Apartman Odin se nachází ve městě Čižići (Chorvatsko - Krk).

Apartment Blue house

9,3

Apartment Blue house

Ubytování (Apartmány) Apartment Blue house. Situated in Čižići, this air-conditioned apartment is 135 metres from Cizici beach. Guests benefit from free WiFi and private parking available on site. Ubytování Apartment Blue house se nachází ve městě Čižići (Chorvatsko - Krk).

Apartments Skender

9,3

Apartments Skender

Ubytování (Apartmán) Apartments Skender. Apartmány Skender nabízí velkou zahradu s posezením a grilem. Ubytování Apartments Skender se nachází ve městě Čižići (Chorvatsko - Krk).

Apartment Mario

9,3

Apartment Mario

Ubytování (Apartmány) Apartment Mario. Apartmán Mario se nachází v obci Čižići, přibližně 700 metrů od pláže, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi a výhled na moře. Ubytování Apartment Mario se nachází ve městě Čižići (Chorvatsko - Krk).

Apartment Mladenka

9,1

Apartment Mladenka

Ubytování (Apartmán) Apartment Mladenka. Apartment Mladenka se nachází v Čižići, necelý 1 km od pláže Čižići. Nabízí zahradu, Wi-Fi zdarma, nepřetržitě otevřenou recepci a sdílenou kuchyň. Ubytování Apartment Mladenka se nachází ve městě Čižići (Chorvatsko - Krk).

Apartment Gloria

9

Apartment Gloria

Ubytování (Apartmán) Apartment Gloria. Featuring a patio with sea views, and a garden and barbecue facilities, Apartment Gloria can be found in Čižići, close to Slamni Beach and 1. Ubytování Apartment Gloria se nachází ve městě Čižići (Chorvatsko - Krk).

Otok Krk Apartments

8,5

Otok Krk Apartments

Ubytování (Apartmány) Otok Krk Apartments. Apartmány Otok Krk se nacházejí v obci Čižići na ostrově Krk, 50 metrů od pláže, a nabízejí gril, terasu i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Otok Krk Apartments se nachází ve městě Čižići (Chorvatsko - Krk).

Apartments Marica

8,3

Apartments Marica

Ubytování (Apartmány) Apartments Marica. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v Čižići, 1 km od pláže. Nabízí Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartments Marica se nachází ve městě Čižići (Chorvatsko - Krk).

VILLA CLAUDIA

6,8

VILLA CLAUDIA

Ubytování (Vila) VILLA CLAUDIA. VILLA CLAUDIA se nachází v Čižići, v blízkosti pláže Sulinj 2 a 1,5 km od pláže Sulinj 1. Ubytování VILLA CLAUDIA se nachází ve městě Čižići (Chorvatsko - Krk).

SunFun

SunFun

Ubytování (Apartmán) SunFun. Featuring sea views, SunFun provides accommodation with a balcony and a kettle, around 1.1 km from Cizici beach. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování SunFun se nachází ve městě Čižići (Chorvatsko - Krk).

Apartment Patrick

Apartment Patrick

Ubytování (Apartmán) Apartment Patrick. Apartment Patrick se nachází v Čižići, 1,6 km od pláže Sulinj 1, 1,7 km od pláže Punta a 1,2 km od pláže Cizici. Ubytování Apartment Patrick se nachází ve městě Čižići (Chorvatsko - Krk).

Apartment Sky&Vista Čižići - KRK

Apartment Sky&Vista Čižići - KRK

Ubytování (Apartmán) Apartment Sky&Vista Čižići - KRK. Apartment Sky&Vista Čižići - KRK se nachází asi 1,3 km od pláže Sulinj 2 a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na moře. Ubytování Apartment Sky&Vista Čižići - KRK se nachází ve městě Čižići (Chorvatsko - Krk).

Marin

Marin

Ubytování (Apartmán) Marin. Marin se nachází v Čižići, 1,6 km od pláže Komoriška a pláže Slamni, a nabízí klimatizaci. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Marin se nachází ve městě Čižići (Chorvatsko - Krk).

Apartment Lo&Ti

Apartment Lo&Ti

Ubytování (Apartmán) Apartment Lo&Ti. Apartment Lo&Ti se nachází v Čižići, 1,4 km od pláže Sulinj 1, 1,5 km od pláže Punta a 1,2 km od pláže Cizici. Nabízí sezónní venkovní bazén a terasu. Ubytování Apartment Lo&Ti se nachází ve městě Čižići (Chorvatsko - Krk).

Ubytování ve městě Čižići

Město Čižići se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 98 hotelů a ubytování ve městě Čižići.