Hledat

Ubytování

Ubytování město Rudine

Ve městě Rudine (Chorvatsko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Rudine

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Rudine

Holiday Home Eva

Holiday Home Eva

Ubytování (Vila) Holiday Home Eva. Holiday Home Eva se nachází v centru města Rudine. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování a zahradu se zázemím pro grilování. Ubytování Holiday Home Eva se nachází ve městě Rudine (Chorvatsko - Krk).

Holiday home Rudine with Sea View 339

Holiday home Rudine with Sea View 339

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Rudine with Sea View 339. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, Holiday home Rudine with Sea View 339 is located in Kaštela. Ubytování Holiday home Rudine with Sea View 339 se nachází ve městě Rudine (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa).

Three sisters

Three sisters

Ubytování (Vila) Three sisters. Boasting a seasonal outdoor swimming pool, a garden, and barbecue facilities, Three sisters features accommodation in Rudine with free WiFi and pool views. Ubytování Three sisters se nachází ve městě Rudine (Chorvatsko - Krk).

Holiday Home Eva

Holiday Home Eva

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Eva. Set in Rudine in the Krk Island region, Holiday Home Eva has a garden. Ubytování Holiday Home Eva se nachází ve městě Rudine (Chorvatsko - Krk).

Ubytování ve městě Rudine

Město Rudine se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Rudine.