Hledat

Ubytování

Ubytování město Dobrinj

Ve městě Dobrinj (Chorvatsko) máme celkem 106 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Dobrinj

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Dobrinj

Mondinica Heritage House

9,8

Mondinica Heritage House

Ubytování (Vila) Mondinica Heritage House. Featuring an outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Mondinica Heritage House offers accommodation in Dobrinj with free WiFi and pool views. Ubytování Mondinica Heritage House se nachází ve městě Dobrinj (Chorvatsko - Krk).

Luxury Palmer Residence Krk

9,7

Luxury Palmer Residence Krk

Ubytování (Penzion) Luxury Palmer Residence Krk. Apartmány Luxury Palmer Residence Krk se nacházejí v obci Dobrinj, 34 km od Opatije a 26 km od Rijeky, a nabízejí sezonní venkovní bazén, gril, sluneční... Ubytování Luxury Palmer Residence Krk se nachází ve městě Dobrinj (Chorvatsko - Krk).

Vitta

9,6

Vitta

Ubytování (Prázdninový dům) Vitta. Vitta se nachází asi 2,8 km od pláže Slamni a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem na moře. 2,7 km od pláže Komoriška. Ubytování Vitta se nachází ve městě Dobrinj (Chorvatsko - Krk).

K&K Apartment Soline

9,6

K&K Apartment Soline

Ubytování (Apartmán) K&K Apartment Soline. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, K&K Apartment Soline is set in Dobrinj. Ubytování K&K Apartment Soline se nachází ve městě Dobrinj (Chorvatsko - Krk).

Apartman DA-DO, Čižići, Krk

9,6

Apartman DA-DO, Čižići, Krk

Ubytování (Apartmán) Apartman DA-DO, Čižići, Krk. Apartman DA-DO, Čižići, Krk se nachází v Dobrinji, 1,5 km od pláže Sulinj 2 a 1,6 km od pláže Sulinj 1. Ubytování Apartman DA-DO, Čižići, Krk se nachází ve městě Dobrinj (Chorvatsko - Krk).

Apartman - Sea&Nature - Krk

9,5

Apartman - Sea&Nature - Krk

Ubytování (Apartmán) Apartman - Sea&Nature - Krk. Apartmán - Sea&Nature - Krk se nachází ve vesnici Dobrinj a nabízí klimatizované ubytování s patiem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartman - Sea&Nature - Krk se nachází ve městě Dobrinj (Chorvatsko - Krk).

Apartments Rajna

9,3

Apartments Rajna

Ubytování (Apartmány) Apartments Rajna. Apartments Rajna se nachází 1,2 km od pláží v Čižići a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Rajna se nachází ve městě Dobrinj (Chorvatsko - Krk).

Vila Casia

9,2

Vila Casia

Ubytování (Apartmány) Vila Casia. Vila Casia se nachází v Dobrinji, 1,1 km od pláže Komoriška. Nabízí výhled na bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Vila Casia se nachází ve městě Dobrinj (Chorvatsko - Krk).

Palmer Residence Krk

9,2

Palmer Residence Krk

Ubytování (Penzion) Palmer Residence Krk. Palmer Residence Krk se nachází ve městě Dobrinj a nabízí zahradu, Wi-Fi zdarma a pokoje se satelitní TV. Pokoje mají balkon a varnou desku. Ubytování Palmer Residence Krk se nachází ve městě Dobrinj (Chorvatsko - Krk).

Apartments with a parking space Soline, Krk - 18787

8,7

Apartments with a parking space Soline, Krk - 18787

Ubytování (Apartmány) Apartments with a parking space Soline, Krk - 18787. Apartments with a parking space Soline, Krk - 18787 se nachází v Dobrinji na ostrově Krk, nedaleko pláží Komoriška a Slamni. Ubytování Apartments with a parking space Soline, Krk - 18787 se nachází ve městě Dobrinj (Chorvatsko - Krk).

apartman Irena

8

apartman Irena

Ubytování (Apartmány) apartman Irena. Situated within 2.7 km of Slamni Beach in Dobrinj, apartman Irena features accommodation with seating area. Ubytování apartman Irena se nachází ve městě Dobrinj (Chorvatsko - Krk).

Apartman Marcato

7,7

Apartman Marcato

Ubytování (Apartmán) Apartman Marcato. Boasting garden views, Apartman Marcato provides accommodation with a patio and a kettle, around 550 metres from Slamni Beach. Ubytování Apartman Marcato se nachází ve městě Dobrinj (Chorvatsko - Krk).

House Canasta

7,5

House Canasta

Ubytování (Prázdninový dům) House Canasta. House Canasta se nachází v Dobrinji. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování House Canasta se nachází ve městě Dobrinj (Chorvatsko - Krk).

Leopolda Dobrinj

6,8

Leopolda Dobrinj

Ubytování (Penzion) Leopolda Dobrinj. Leopolda Dobrinj leží ve městě Dobrinj. Nabízí sdílenou kuchyň, restauraci, terasu, přepážku s turistickými informacemi a úschovu zavazadel. Ubytování Leopolda Dobrinj se nachází ve městě Dobrinj (Chorvatsko - Krk).

Villa AnaMarija 1

Villa AnaMarija 1

Ubytování (Vila) Villa AnaMarija 1. Villa AnaMarija 1 se nachází v obci Rasopasno, 2,8 km od pláže Maestral a 2,8 km od pláže Haludovo. Ubytování Villa AnaMarija 1 se nachází ve městě Dobrinj (Chorvatsko - Krk).

Apartments with a parking space Cizici, Krk - 19331

Apartments with a parking space Cizici, Krk - 19331

Ubytování (Apartmán) Apartments with a parking space Cizici, Krk - 19331. Apartments with a parking space Cizici, Krk - 19331 se nachází v Dobrinji, jen 1,7 km od pláže Komoriška a 1,7 km od pláže Slamni. Ubytování Apartments with a parking space Cizici, Krk - 19331 se nachází ve městě Dobrinj (Chorvatsko - Krk).

Apartment Markovic Krk

Apartment Markovic Krk

Ubytování (Apartmány) Apartment Markovic Krk. Located in Dobrinj in the Krk Island region, Apartment Markovic Krk provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartment Markovic Krk se nachází ve městě Dobrinj (Chorvatsko - Krk).

Holiday house RELAX

Holiday house RELAX

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday house RELAX. Situated in Dobrinj, within 2.5 km of Komoriška Beach and 2. Ubytování Holiday house RELAX se nachází ve městě Dobrinj (Chorvatsko - Krk).

Villa Rustica

Villa Rustica

Ubytování (Vila) Villa Rustica. Located in Dobrinj, Villa Rustica provides accommodation with free WiFi, air conditioning, a fitness centre and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování Villa Rustica se nachází ve městě Dobrinj (Chorvatsko - Krk).

Villa Diva

Villa Diva

Ubytování (Vila) Villa Diva. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Villa Diva is located in Dobrinj. Ubytování Villa Diva se nachází ve městě Dobrinj (Chorvatsko - Krk).

Ubytování ve městě Dobrinj

Město Dobrinj se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 106 hotelů a ubytování ve městě Dobrinj.