Hledat

Ubytování

Ubytování město Dobrinj

Ve městě Dobrinj (Chorvatsko) máme celkem 106 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Dobrinj

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Dobrinj

Apartments Wagner

9,9

Apartments Wagner

Ubytování (Apartmány) Apartments Wagner. Apartments Wagner se nachází v obci Dobrinj, 31 km od Opatije a nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartments Wagner se nachází ve městě Dobrinj (Chorvatsko - Krk).

Apartment - Ivo

9,8

Apartment - Ivo

Ubytování (Apartmán) Apartment - Ivo. Apartment - Ivo se nachází v obci Dobrinj. Nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu, terasu a restauraci. Ubytování Apartment - Ivo se nachází ve městě Dobrinj (Chorvatsko - Krk).

Mondinica Heritage House

9,8

Mondinica Heritage House

Ubytování (Vila) Mondinica Heritage House. Featuring an outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Mondinica Heritage House offers accommodation in Dobrinj with free WiFi and pool views. Ubytování Mondinica Heritage House se nachází ve městě Dobrinj (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 883 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Tea.1

9,8

Apartment Tea.1

Ubytování (Apartmán) Apartment Tea.1. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Tea.1 is located in Soline. Ubytování Apartment Tea.1 se nachází ve městě Dobrinj (Chorvatsko - Krk).

Apartment Neven

9,8

Apartment Neven

Ubytování (Apartmány) Apartment Neven. Tento apartmán s terasou se nachází v obci Čižići, 800 metrů od pláže Cizici. Ubytování Apartment Neven se nachází ve městě Dobrinj (Chorvatsko - Krk).

Apartment Tea.4

9,7

Apartment Tea.4

Ubytování (Apartmán) Apartment Tea.4. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Tea.4 is set in Soline. Ubytování Apartment Tea.4 se nachází ve městě Dobrinj (Chorvatsko - Krk).

Luxury Palmer Residence Krk

9,7

Luxury Palmer Residence Krk

Ubytování (Penzion) Luxury Palmer Residence Krk. Apartmány Luxury Palmer Residence Krk se nacházejí v obci Dobrinj, 34 km od Opatije a 26 km od Rijeky, a nabízejí sezonní venkovní bazén, gril, sluneční... Ubytování Luxury Palmer Residence Krk se nachází ve městě Dobrinj (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 589 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Mikulica

9,6

Holiday Home Mikulica

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Mikulica. Holiday Home Mikulica se nachází v Dobrinji. Nabízí bazén, Wi-Fi zdarma, zahradu a terasu. Ubytování Holiday Home Mikulica se nachází ve městě Dobrinj (Chorvatsko - Krk).

K&K Apartment Soline

9,6

K&K Apartment Soline

Ubytování (Apartmán) K&K Apartment Soline. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, K&K Apartment Soline is set in Dobrinj. Ubytování K&K Apartment Soline se nachází ve městě Dobrinj (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 402 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Fenix.4

9,6

Apartment Fenix.4

Ubytování (Apartmán) Apartment Fenix.4. Apartment Fenix.4 is situated in Klimno. Free WiFi is available throughout the property and private parking is available on site. Ubytování Apartment Fenix.4 se nachází ve městě Dobrinj (Chorvatsko - Krk).

Apartman DA-DO, Čižići, Krk

9,6

Apartman DA-DO, Čižići, Krk

Ubytování (Apartmán) Apartman DA-DO, Čižići, Krk. Apartman DA-DO, Čižići, Krk se nachází v Dobrinji, 1,5 km od pláže Sulinj 2 a 1,6 km od pláže Sulinj 1. Ubytování Apartman DA-DO, Čižići, Krk se nachází ve městě Dobrinj (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 478 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman - Sea&Nature - Krk

9,5

Apartman - Sea&Nature - Krk

Ubytování (Apartmán) Apartman - Sea&Nature - Krk. Apartmán - Sea&Nature - Krk se nachází ve vesnici Dobrinj a nabízí klimatizované ubytování s patiem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartman - Sea&Nature - Krk se nachází ve městě Dobrinj (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 069 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mediterranean Luxury Villa Jele

9,5

Mediterranean Luxury Villa Jele

Ubytování (Vila) Mediterranean Luxury Villa Jele. Situated in Dobrinj, Mediterranean Luxury Villa Jele features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Mediterranean Luxury Villa Jele se nachází ve městě Dobrinj (Chorvatsko - Krk).

Apartment Dobrinj Tribulje

9,4

Apartment Dobrinj Tribulje

Ubytování (Apartmán) Apartment Dobrinj Tribulje. Tříhvězdičkový Apartmán Dobrinj Tribulje se nachází v obci Dobrinj na ostrově Krk a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi. Do obce Baška je to 31 km. Ubytování Apartment Dobrinj Tribulje se nachází ve městě Dobrinj (Chorvatsko - Krk).

Mediterranean Olives home

9,4

Mediterranean Olives home

Ubytování (Prázdninový dům) Mediterranean Olives home. Prázdninový dům Mediterranean Olives home se nachází u pláže v obci Dobrinj. Ubytování Mediterranean Olives home se nachází ve městě Dobrinj (Chorvatsko - Krk).

Apartmani Horvat

9,3

Apartmani Horvat

Ubytování (Apartmány) Apartmani Horvat. Located in Dobrinj in the Krk Island region and Komoriška Beach reachable within 700 metres, Apartmani Horvat provides accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování Apartmani Horvat se nachází ve městě Dobrinj (Chorvatsko - Krk).

Ferienwohnung Malinska 163S

9,3

Ferienwohnung Malinska 163S

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Malinska 163S. Set in Dobrinj, Ferienwohnung Malinska 163S offers air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. The property features sea views. Ubytování Ferienwohnung Malinska 163S se nachází ve městě Dobrinj (Chorvatsko - Krk).

Apartments Rajna

9,3

Apartments Rajna

Ubytování (Apartmány) Apartments Rajna. Apartments Rajna se nachází 1,2 km od pláží v Čižići a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Rajna se nachází ve městě Dobrinj (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 505 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Casia

9,2

Vila Casia

Ubytování (Apartmány) Vila Casia. Vila Casia se nachází v Dobrinji, 1,1 km od pláže Komoriška. Nabízí výhled na bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Vila Casia se nachází ve městě Dobrinj (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 770 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jelica

9,2

Jelica

Ubytování (Apartmán) Jelica. Jelica is situated in Polje and offers a garden and a terrace. The property was built in 2018 and has accommodation with a balcony. Ubytování Jelica se nachází ve městě Dobrinj (Chorvatsko - Krk).

Palmer Residence Krk

9,2

Palmer Residence Krk

Ubytování (Penzion) Palmer Residence Krk. Palmer Residence Krk se nachází ve městě Dobrinj a nabízí zahradu, Wi-Fi zdarma a pokoje se satelitní TV. Pokoje mají balkon a varnou desku. Ubytování Palmer Residence Krk se nachází ve městě Dobrinj (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 362 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Dobrinj

9,1

Apartments Dobrinj

Ubytování (Apartmány) Apartments Dobrinj. Apartments Dobrinj je zařízení zrenovované v létě 2012 nacházející se ve městě Dobrinj na ostrově Krk. Ubytování Apartments Dobrinj se nachází ve městě Dobrinj (Chorvatsko - Krk).

LEO-SOL

9,1

LEO-SOL

Ubytování (Apartmán) LEO-SOL. Apartmán LEO-SOL se nachází v obci Soline a nabízí klimatizaci a patio. Výhled směřuje do zahrady a na moře. Ubytování LEO-SOL se nachází ve městě Dobrinj (Chorvatsko - Krk).

Holiday Home Brigita

9

Holiday Home Brigita

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Brigita. Holiday Home Brigita nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou v obci Dobrinj. Pokoje mají plně vybavenou kuchyň. Ubytování Holiday Home Brigita se nachází ve městě Dobrinj (Chorvatsko - Krk).

Apartment Fenix.1

8,4

Apartment Fenix.1

Ubytování (Apartmán) Apartment Fenix.1. Situated in Klimno in the Krk Island region, Apartment Fenix.1 has a terrace. Ubytování Apartment Fenix.1 se nachází ve městě Dobrinj (Chorvatsko - Krk).

apartman Irena

8

apartman Irena

Ubytování (Apartmány) apartman Irena. Situated within 2.7 km of Slamni Beach in Dobrinj, apartman Irena features accommodation with seating area. Ubytování apartman Irena se nachází ve městě Dobrinj (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 712 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Marcato

7,7

Apartman Marcato

Ubytování (Apartmán) Apartman Marcato. Boasting garden views, Apartman Marcato provides accommodation with a patio and a kettle, around 550 metres from Slamni Beach. Ubytování Apartman Marcato se nachází ve městě Dobrinj (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 470 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Leopolda Dobrinj

6,8

Leopolda Dobrinj

Ubytování (Penzion) Leopolda Dobrinj. Leopolda Dobrinj leží ve městě Dobrinj. Nabízí sdílenou kuchyň, restauraci, terasu, přepážku s turistickými informacemi a úschovu zavazadel. Ubytování Leopolda Dobrinj se nachází ve městě Dobrinj (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 609 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dobrinj Apartment 2

Dobrinj Apartment 2

Ubytování (Apartmán) Dobrinj Apartment 2. Ubytování Dobrinj Apartment 2 se nachází v obci Dobrinj a nabízí apartmány s plně vybavenou kuchyní. Ubytování Dobrinj Apartment 2 se nachází ve městě Dobrinj (Chorvatsko - Krk).

Luxury Villa Nika

Luxury Villa Nika

Ubytování (Vila) Luxury Villa Nika. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Luxury Villa Nika is situated in Dobrinj. Ubytování Luxury Villa Nika se nachází ve městě Dobrinj (Chorvatsko - Krk).

Villa Rustica

Villa Rustica

Ubytování (Vila) Villa Rustica. Located in Dobrinj, Villa Rustica provides accommodation with free WiFi, air conditioning, a fitness centre and access to a garden with an outdoor pool. Ubytování Villa Rustica se nachází ve městě Dobrinj (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 909 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Misto

House Misto

Ubytování (Prázdninový dům) House Misto. Tento klimatizovaný prázdninový dům se nachází ve městě Dobrinj na ostrově Krk, 35 km od města Opatija a 26 km od Rijeky. Ubytování House Misto se nachází ve městě Dobrinj (Chorvatsko - Krk).

Haus Maravic 160S

Haus Maravic 160S

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Maravic 160S. Providing free WiFi, Haus Maravic 160S is located on the beachfront in Dobrinj. This holiday home provides accommodation with a terrace. Ubytování Haus Maravic 160S se nachází ve městě Dobrinj (Chorvatsko - Krk).

Holiday Home Villa Gabriela

Holiday Home Villa Gabriela

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Villa Gabriela. Prázdninový dům Villa Gabriela se nachází Dobrinji a nabízí ubytování se soukromým bazénem, výhledem na bazén, bezplatným Wi-Fi a zahradou. Ubytování Holiday Home Villa Gabriela se nachází ve městě Dobrinj (Chorvatsko - Krk).

Apartments by the sea Klimno (Krk) - 16577

Apartments by the sea Klimno (Krk) - 16577

Ubytování (Penzion) Apartments by the sea Klimno (Krk) - 16577. Set in Dobrinj, Apartments by the sea Klimno (Krk) - 16577 features 3 accommodation with private balconies. Ubytování Apartments by the sea Klimno (Krk) - 16577 se nachází ve městě Dobrinj (Chorvatsko - Krk).

Apartment in Dobrinj/Insel Krk 35479

Apartment in Dobrinj/Insel Krk 35479

Ubytování (Apartmán) Apartment in Dobrinj/Insel Krk 35479. Apartment in Dobrinj/Insel Krk 35479 is situated in Dobrinj. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytování Apartment in Dobrinj/Insel Krk 35479 se nachází ve městě Dobrinj (Chorvatsko - Krk).

Apartment Dobrinj 4

Apartment Dobrinj 4

Ubytování (Apartmán) Apartment Dobrinj 4. Apartment Dobrinj 4 is set in Dobrinj and offers barbecue facilities. Ubytování Apartment Dobrinj 4 se nachází ve městě Dobrinj (Chorvatsko - Krk).

Apartment Fenix.2

Apartment Fenix.2

Ubytování (Apartmán) Apartment Fenix.2. Set in Klimno in the Krk Island region, Apartment Fenix.2 has a terrace. Ubytování Apartment Fenix.2 se nachází ve městě Dobrinj (Chorvatsko - Krk).

Apartman Sara

Apartman Sara

Ubytování (Apartmán) Apartman Sara. Featuring sea views, Apartman Sara provides accommodation with a garden, barbecue facilities and a terrace, around 1.6 km from Sulinj Beach 1. Ubytování Apartman Sara se nachází ve městě Dobrinj (Chorvatsko - Krk).

Amazing home in Dobrinj w/ Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms

Amazing home in Dobrinj w/ Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Amazing home in Dobrinj w/ Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms. Amazing home in Dobrinj w/ Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms is situated in Dobrinj, 100 metres from Komoriška Beach, 200 metres from Slamni Beach, as... Ubytování Amazing home in Dobrinj w/ Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms se nachází ve městě Dobrinj (Chorvatsko - Krk).

Awesome home in Dobrinj w/ Outdoor swimming pool, Sauna and 5 Bedrooms

Awesome home in Dobrinj w/ Outdoor swimming pool, Sauna and 5 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Awesome home in Dobrinj w/ Outdoor swimming pool, Sauna and 5 Bedrooms. Awesome home in Dobrinj w/ Outdoor swimming pool, Sauna and 5 Bedrooms enjoys a location in Dobrinj, just 2.8 km from Komoriška Beach and 2. Ubytování Awesome home in Dobrinj w/ Outdoor swimming pool, Sauna and 5 Bedrooms se nachází ve městě Dobrinj (Chorvatsko - Krk).

Holiday house RELAX

Holiday house RELAX

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday house RELAX. Situated in Dobrinj, within 2.5 km of Komoriška Beach and 2. Ubytování Holiday house RELAX se nachází ve městě Dobrinj (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 301 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Markovic Krk

Apartment Markovic Krk

Ubytování (Apartmány) Apartment Markovic Krk. Located in Dobrinj in the Krk Island region, Apartment Markovic Krk provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartment Markovic Krk se nachází ve městě Dobrinj (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 401 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Oak Meadow Apartment

Oak Meadow Apartment

Ubytování (Apartmán) Oak Meadow Apartment. Featuring garden views, Oak Meadow Apartment offers accommodation with a garden and a patio, around 2.7 km from Slamni Beach. Ubytování Oak Meadow Apartment se nachází ve městě Dobrinj (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 633 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Diva

Villa Diva

Ubytování (Vila) Villa Diva. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Villa Diva is located in Dobrinj. Ubytování Villa Diva se nachází ve městě Dobrinj (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 340 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Soline 5449a

Apartment Soline 5449a

Ubytování (Apartmán) Apartment Soline 5449a. Apartment Soline 5449a offers accommodation in Dobrinj, 32 km from Opatija and 24 km from Rijeka. The property boasts views of the sea is 36 km from Rabac. Ubytování Apartment Soline 5449a se nachází ve městě Dobrinj (Chorvatsko - Krk).

Apartments Markovic

Apartments Markovic

Ubytování (Apartmány) Apartments Markovic. Apartments Markovic se nachází v Dobrinju a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, zahradou a terasou. Ubytování Apartments Markovic se nachází ve městě Dobrinj (Chorvatsko - Krk).

Apartment Dobrinj II

Apartment Dobrinj II

Ubytování (Apartmán) Apartment Dobrinj II. Apartment Dobrinj II is set in Dobrinj and offers barbecue facilities. Ubytování Apartment Dobrinj II se nachází ve městě Dobrinj (Chorvatsko - Krk).

Apartment Dobrinj Tribulje II

Apartment Dobrinj Tribulje II

Ubytování (Apartmán) Apartment Dobrinj Tribulje II. Apartment Dobrinj Tribulje II is situated in Dobrinj and offers barbecue facilities. Ubytování Apartment Dobrinj Tribulje II se nachází ve městě Dobrinj (Chorvatsko - Krk).

Ferienwohnung mit Pool und Garten in Soline

Ferienwohnung mit Pool und Garten in Soline

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung mit Pool und Garten in Soline. Set in Soline, Ferienwohnung mit Pool und Garten in Soline offers air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Ferienwohnung mit Pool und Garten in Soline se nachází ve městě Dobrinj (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 989 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Nadia

Villa Nadia

Ubytování (Vila) Villa Nadia. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Villa Nadia is situated in Dobrinj. Ubytování Villa Nadia se nachází ve městě Dobrinj (Chorvatsko - Krk).

Ubytování ve městě Dobrinj

Město Dobrinj se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 106 hotelů a ubytování ve městě Dobrinj.