Hledat

Ubytování

Ubytování město Polje

Ve městě Polje (Chorvatsko) máme celkem 41 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Polje

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Polje

Apartment Molnar

9,6

Apartment Molnar

Ubytování (Apartmán) Apartment Molnar. Apartmán Molnar se nachází v obci Polje, 27 km od Rijeky a 35 km od Opatije. Ubytování Apartment Molnar se nachází ve městě Polje (Chorvatsko - Krk).

Apartment Ankica

9,3

Apartment Ankica

Ubytování (Apartmány) Apartment Ankica. Apartment Ankica se nachází v obci Polje a nabízí Wi-Fi zdarma, klimatizaci a přístup do zahrady s terasou. Ubytování Apartment Ankica se nachází ve městě Polje (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 082 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments POLJE

9,3

Apartments POLJE

Ubytování (Apartmány) Apartments POLJE. Apartments Adela nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v Polje, 35 km od Opatije. Ubytování Apartments POLJE se nachází ve městě Polje (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 097 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Mir

9

Villa Mir

Ubytování (Apartmány) Villa Mir. Villa Mir se nachází v Polje, 35 km od Opatije. Nabízí klimatizaci, možnost ubytování s domácími mazlíčky, bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a... Ubytování Villa Mir se nachází ve městě Polje (Chorvatsko - Krk).

Apartman studio Tea 2

8,6

Apartman studio Tea 2

Ubytování (Apartmán) Apartman studio Tea 2. Situated in Polje in the Krk Island region, Apartman studio Tea 2 features a patio and garden views. Ubytování Apartman studio Tea 2 se nachází ve městě Polje (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Ljubica

8,6

Apartments Ljubica

Ubytování (Apartmány) Apartments Ljubica. Apartments Ljubica se nachází v Polje a nabízí ubytování s kuchyní a výhledem do zahrady. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Apartments Ljubica se nachází ve městě Polje (Chorvatsko - Krk).

Nonna Stara

8,5

Nonna Stara

Ubytování (Apartmán) Nonna Stara. Nonna Stara je apartmán v Polje na ostrově Krk se zahradou a terasou. Ubytování Nonna Stara se nachází ve městě Polje (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 083 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Knott

8,5

Haus Knott

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Knott. Featuring a seasonal outdoor pool and garden views, Haus Knott is located in Polje. Ubytování Haus Knott se nachází ve městě Polje (Chorvatsko - Krk).

Apartment Josipa

8,5

Apartment Josipa

Ubytování (Apartmán) Apartment Josipa. Apartment Josipa is a self-catering accommodation located in Polje. FreeWiFi access is available. Ubytování Apartment Josipa se nachází ve městě Polje (Chorvatsko - Krk).

Apartment Ana

8,4

Apartment Ana

Ubytování (Apartmán) Apartment Ana. Set in Polje in the Krk Island region, Apartment Ana features a terrace and garden views. Ubytování Apartment Ana se nachází ve městě Polje (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 620 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman studio Tea 1

8,4

Apartman studio Tea 1

Ubytování (Penzion) Apartman studio Tea 1. Situated in Polje, Apartman studio Tea 1 has a garden. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Apartman studio Tea 1 se nachází ve městě Polje (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Murvenica

8

Vila Murvenica

Ubytování (Vila) Vila Murvenica. Vila Murvenica se nachází v obci Šilo na Krku a nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Vila Murvenica se nachází ve městě Polje (Chorvatsko - Krk).

Apartment Dunato

7,6

Apartment Dunato

Ubytování (Apartmán) Apartment Dunato. Apartment Dunato se nachází v Polje, 21 km od Bašky. Nabízí 3hvězdičkové ubytování s terasou a výhledem do zahrady. Ubytování Apartment Dunato se nachází ve městě Polje (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 873 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Old Stone House Apartment With A Swimming Pool

Old Stone House Apartment With A Swimming Pool

Ubytování (Apartmán) Old Stone House Apartment With A Swimming Pool. Situated in Polje, 1.6 km from Mala plaža and 1.7 km from Na Vodici Beach, Old Stone House Apartment With A Swimming Pool offers a seasonal outdoor... Ubytování Old Stone House Apartment With A Swimming Pool se nachází ve městě Polje (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 272 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Five-Bedroom Holiday Home in Polje

Five-Bedroom Holiday Home in Polje

Ubytování (Prázdninový dům) Five-Bedroom Holiday Home in Polje. Five-Bedroom Holiday Home in Polje is situated in Polje and offers barbecue facilities. Ubytování Five-Bedroom Holiday Home in Polje se nachází ve městě Polje (Chorvatsko - Krk).

Villa NONNA

Villa NONNA

Ubytování (Vila) Villa NONNA. Boasting a patio with pool views, a seasonal outdoor swimming pool and a garden, Villa NONNA can be found in Polje, close to Mala plaža and 1. Ubytování Villa NONNA se nachází ve městě Polje (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 408 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Five-Bedroom Holiday Home in Polje

Five-Bedroom Holiday Home in Polje

Ubytování (Prázdninový dům) Five-Bedroom Holiday Home in Polje. Five-Bedroom Holiday Home in Polje is located in Polje. This property offers a private pool, free WiFi and free private parking. Ubytování Five-Bedroom Holiday Home in Polje se nachází ve městě Polje (Chorvatsko - Krk).

Ecohouse Oliveglia

Ecohouse Oliveglia

Ubytování (Chata) Ecohouse Oliveglia. Situated in Šilo in the Krk Island region, Ecohouse Oliveglia features a terrace. Located 9 km from St. Ubytování Ecohouse Oliveglia se nachází ve městě Polje (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 319 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Vita

Villa Vita

Ubytování (Vila) Villa Vita. Villa Vita, postavená v roce 1910, se nachází v letovisku Polje a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, společný salonek, bezplatné Wi-Fi a klimatizované... Ubytování Villa Vita se nachází ve městě Polje (Chorvatsko - Krk).

Villa Nikol

Villa Nikol

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Nikol. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Villa Nikol is set in Polje. Ubytování Villa Nikol se nachází ve městě Polje (Chorvatsko - Krk).

Apartments and Rooms Katarina

Apartments and Rooms Katarina

Ubytování (Apartmány) Apartments and Rooms Katarina. Featuring a garden, Apartments and Rooms Katarina provides accommodation in Polje with free WiFi and sea views. Ubytování Apartments and Rooms Katarina se nachází ve městě Polje (Chorvatsko - Krk).

Four Bedrooms Villa Anita

Four Bedrooms Villa Anita

Ubytování (Vily) Four Bedrooms Villa Anita. Featuring an outdoor pool, Four Bedrooms Villa Anita in Polje provides accommodation with free WiFi and free private parking for guests who drive. Ubytování Four Bedrooms Villa Anita se nachází ve městě Polje (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 294 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Maria (MLK171)

Holiday Home Maria (MLK171)

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Maria (MLK171). Located in Polje, 2.1 km from Mala plaža and 2.1 km from Na Vodici Beach, Holiday Home Maria (MLK171) provides air-conditioned accommodation with a terrace... Ubytování Holiday Home Maria (MLK171) se nachází ve městě Polje (Chorvatsko - Krk).

Three-Bedroom Holiday Home in Polje

Three-Bedroom Holiday Home in Polje

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Polje. Three-Bedroom Holiday Home in Polje is set in Polje. This property offers a private pool, free WiFi and free private parking. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Polje se nachází ve městě Polje (Chorvatsko - Krk).

Beautiful home in Polje w/ 2 Bedrooms

Beautiful home in Polje w/ 2 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Beautiful home in Polje w/ 2 Bedrooms. Beautiful home in Polje w/ 2 Bedrooms is located in Polje. This holiday home features barbecue facilities and free private parking. Ubytování Beautiful home in Polje w/ 2 Bedrooms se nachází ve městě Polje (Chorvatsko - Krk).

Holiday home in Polje/Krk/Insel Krk 36486

Holiday home in Polje/Krk/Insel Krk 36486

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Polje/Krk/Insel Krk 36486. Situated 2 km from Na Vodici Beach, 2 km from Mala plaža and 2 km from Beach Murvenica, Holiday home in Polje/Krk/Insel Krk 36486 features accommodation... Ubytování Holiday home in Polje/Krk/Insel Krk 36486 se nachází ve městě Polje (Chorvatsko - Krk).

Stone Villa Levanda With Private Pool

Stone Villa Levanda With Private Pool

Ubytování (Vila) Stone Villa Levanda With Private Pool. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Stone Villa Levanda With Private Pool is set in Polje. Ubytování Stone Villa Levanda With Private Pool se nachází ve městě Polje (Chorvatsko - Krk).

Studio TEA

Studio TEA

Ubytování (Apartmány) Studio TEA. Situated in Polje, Studio TEA features free WiFi and units equipped with a kitchen and terrace. Guests can also relax in the garden. Ubytování Studio TEA se nachází ve městě Polje (Chorvatsko - Krk).

Nice apartment in Polje with 2 Bedrooms

Nice apartment in Polje with 2 Bedrooms

Ubytování (Apartmán) Nice apartment in Polje with 2 Bedrooms. Nice apartment in Polje with 2 Bedrooms is situated in Polje and offers barbecue facilities. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytování Nice apartment in Polje with 2 Bedrooms se nachází ve městě Polje (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 871 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Lente

Villa Lente

Ubytování (Vila) Villa Lente. Located in Polje, Villa Lente offers a private pool. The property is 20 km from Baška and free private parking is featured. Ubytování Villa Lente se nachází ve městě Polje (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 554 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Awesome home in Polje with Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms

Awesome home in Polje with Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms

Ubytování (Prázdninový dům) Awesome home in Polje with Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms. Set in Polje, Awesome home in Polje with Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms provides accommodation with a private pool and free WiFi. Ubytování Awesome home in Polje with Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms se nachází ve městě Polje (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 452 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pleasant, authentic holiday home in Polje, Krk. Just 2,5 km from the beach!

Pleasant, authentic holiday home in Polje, Krk. Just 2,5 km from the beach!

Ubytování (Prázdninový dům) Pleasant, authentic holiday home in Polje, Krk. Just 2,5 km from the beach!. Set in Polje in the Krk Island region, Pleasant, authentic holiday home in Polje, Krk. Just 2,5 km from the beach! features a terrace. Ubytování Pleasant, authentic holiday home in Polje, Krk. Just 2,5 km from the beach! se nachází ve městě Polje (Chorvatsko - Krk).

Villa Nonna

Villa Nonna

Ubytování (Vila) Villa Nonna. Situated in Polje in the Krk Island region, Villa Nonna has a balcony. This property offers access to a patio, free private parking and free WiFi. Ubytování Villa Nonna se nachází ve městě Polje (Chorvatsko - Krk).

House Goran

House Goran

Ubytování (Penzion) House Goran. Rooms Vugica Polje s výhledem na moře a okolní olivovníky nabízí ubytování s možností vlastního stravování, balkonem, terasou a grilem. Ubytování House Goran se nachází ve městě Polje (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 540 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Polje

Město Polje se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 41 hotelů a ubytování ve městě Polje.