Hledat

Ubytování

Ubytování město Klimno

Ve městě Klimno (Chorvatsko) máme celkem 108 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Klimno

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Klimno

Brand New Apartment in Klimno

9,9

Brand New Apartment in Klimno

Ubytování (Apartmán) Brand New Apartment in Klimno. Featuring garden views, Brand New Apartment in Klimno features accommodation with a terrace and a kettle, around 300 metres from Komoriška Beach. Ubytování Brand New Apartment in Klimno se nachází ve městě Klimno (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 723 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Paola I kat

9,7

Paola I kat

Ubytování (Apartmán) Paola I kat. Apartmán Paola I kat se nachází v Klimnu a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Z apartmánů s bezplatným Wi-Fi je výhled buď na hory, nebo na moře. Ubytování Paola I kat se nachází ve městě Klimno (Chorvatsko - Krk).

Villa Zarra

9,7

Villa Zarra

Ubytování (Vila) Villa Zarra. Located in Klimno, Villa Zarra offers a patio with pool and garden views, as well as an outdoor pool, hot tub and sauna. Ubytování Villa Zarra se nachází ve městě Klimno (Chorvatsko - Krk).

Villa Sarah

9,7

Villa Sarah

Ubytování (Apartmány) Villa Sarah. Villa Sarah has lake views, free WiFi and free private parking, situated in Klimno. Ubytování Villa Sarah se nachází ve městě Klimno (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 249 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Insula Aurea

9,6

Apartments Insula Aurea

Ubytování (Apartmány) Apartments Insula Aurea. Apartments Insula Aurea se nachází pouhých 50 metrů od oblázkové pláže a 20 metrů od centra městečka Klimno. Ubytování Apartments Insula Aurea se nachází ve městě Klimno (Chorvatsko - Krk).

Apartment Franka

9,5

Apartment Franka

Ubytování (Apartmán) Apartment Franka. Apartment Franka offers accommodation in Klimno, 32 km from Opatija and 24 km from Rijeka. Guests benefit from balcony. Ubytování Apartment Franka se nachází ve městě Klimno (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 021 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Klimno100

9,5

Klimno100

Ubytování (Apartmány) Klimno100. Klimno100 features garden views, free WiFi and free private parking, located in Klimno. Ubytování Klimno100 se nachází ve městě Klimno (Chorvatsko - Krk).

VSG Resort

9,4

VSG Resort

Ubytování (Apartmány) VSG Resort. VSG Resort se nachází v obci Klimno a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a vstupem do zahrady s venkovním bazénem. Ubytování VSG Resort se nachází ve městě Klimno (Chorvatsko - Krk).

Apartments Lili

9,4

Apartments Lili

Ubytování (Apartmány) Apartments Lili. Apartments Lili se nachází v obci Klimno, 32 km od města Opatija, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením a neplacené soukromé parkoviště na... Ubytování Apartments Lili se nachází ve městě Klimno (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 507 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment MIHAJIC M

9,4

Apartment MIHAJIC M

Ubytování (Apartmán) Apartment MIHAJIC M. Apartment MIHAJIC M offers accommodation in Klimno. The unit is 32 km from Opatija. The kitchenette is equipped with a fridge. A TV is provided. Ubytování Apartment MIHAJIC M se nachází ve městě Klimno (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 414 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Marija Klimno B

9,3

Apartmani Marija Klimno B

Ubytování (Apartmán) Apartmani Marija Klimno B. Apartmány Marija Klimno B se nachází v obci Klimno na ostrově Krk a nabízí balkon a výhled na moře. Na místě je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartmani Marija Klimno B se nachází ve městě Klimno (Chorvatsko - Krk).

Sara

9,2

Sara

Ubytování (Apartmán) Sara. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Sara is located in Klimno. Ubytování Sara se nachází ve městě Klimno (Chorvatsko - Krk).

Apartment in Klimno/Insel Krk 33504

9,2

Apartment in Klimno/Insel Krk 33504

Ubytování (Apartmán) Apartment in Klimno/Insel Krk 33504. Apartment in Klimno/Insel Krk 33504 is set in Klimno. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytování Apartment in Klimno/Insel Krk 33504 se nachází ve městě Klimno (Chorvatsko - Krk).

Apartment Trava

9,2

Apartment Trava

Ubytování (Apartmán) Apartment Trava. Apartmán New Unique Seaview Apartment just 50m from the Seaside in Klimno, island Krk se nachází v obci Klimno a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi, gril a... Ubytování Apartment Trava se nachází ve městě Klimno (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 092 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Coral

9,1

Apartments Coral

Ubytování (Apartmány) Apartments Coral. Coral Apartments se nachází 150 metrů od nejbližší pláže i od pláže Meline a 2 km od míst s léčebným blátem a je z nich výhled na hory. Ubytování Apartments Coral se nachází ve městě Klimno (Chorvatsko - Krk).

Fisherman's glamping village

8,9

Fisherman's glamping village

Ubytování (Luxusní stan) Fisherman's glamping village. Fisherman's glamping village se nachází v Klimnu a nabízí restauraci, nepřetržitě otevřenou recepci, bar, zahradu, sezónní venkovní bazén, dětské hřiště a... Ubytování Fisherman's glamping village se nachází ve městě Klimno (Chorvatsko - Krk).

Luxury Villa FUTURE

8,8

Luxury Villa FUTURE

Ubytování (Vila) Luxury Villa FUTURE. Luxusní Vila FUTURE se nachází ve městě Klimno a nabízí soukromý bazén, bezplatné Wi-Fi a ubytování s klimatizací a terasou. Ubytování Luxury Villa FUTURE se nachází ve městě Klimno (Chorvatsko - Krk).

Villa Klimno

8,8

Villa Klimno

Ubytování (Vila) Villa Klimno. Vila Klimno se nachází v obci Klimno, 32 km od Opatije, a nabízí venkovní bazén, ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi, bezplatné soukromé parkoviště a... Ubytování Villa Klimno se nachází ve městě Klimno (Chorvatsko - Krk).

Villa Allen

8,7

Villa Allen

Ubytování (Apartmány) Villa Allen. Villa Alen se nachází v Klimnu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady s grilem. Ubytování Villa Allen se nachází ve městě Klimno (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 049 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Romana D.

8,7

Apartment Romana D.

Ubytování (Apartmán) Apartment Romana D.. Situated in Klimno, 300 metres from Komoriška Beach and 400 metres from Slamni Beach, Apartment Romana D. Ubytování Apartment Romana D. se nachází ve městě Klimno (Chorvatsko - Krk).

Apartment Bensak

8,7

Apartment Bensak

Ubytování (Apartmán) Apartment Bensak. Apartment Bensak offers accommodation in Klimno, 32 km from Opatija and 24 km from Rijeka. The air-conditioned unit is 37 km from Rabac. Ubytování Apartment Bensak se nachází ve městě Klimno (Chorvatsko - Krk).

Apartments Meštrović

8,7

Apartments Meštrović

Ubytování (Apartmány) Apartments Meštrović. Apartmány Meštrović se nacházejí v letovisku Klimno, pouhých 150 metrů od pláže. Nabízí klimatizované apartmány s vlastní terasou a výhledem na moře. Ubytování Apartments Meštrović se nachází ve městě Klimno (Chorvatsko - Krk).

Apartment Klimno View Point

8,6

Apartment Klimno View Point

Ubytování (Apartmán) Apartment Klimno View Point. Apartment Klimno View Point is located in Klimno. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytování Apartment Klimno View Point se nachází ve městě Klimno (Chorvatsko - Krk).

Krk Mobile Homes

8,5

Krk Mobile Homes

Ubytování (Prázdninový areál) Krk Mobile Homes. Krk Mobile Homes se nachází na ostrově Krk v klidné zátoce Soline a poblíž oblázkové pláže. Můžete se těšit na klimatizované ubytování s prostornou... Ubytování Krk Mobile Homes se nachází ve městě Klimno (Chorvatsko - Krk).

Apartment Sunshine

8,3

Apartment Sunshine

Ubytování (Apartmán) Apartment Sunshine. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Sunshine is situated in Klimno. Ubytování Apartment Sunshine se nachází ve městě Klimno (Chorvatsko - Krk).

Apartments Rupcic Verona

7,1

Apartments Rupcic Verona

Ubytování (Apartmány) Apartments Rupcic Verona. Situated in Klimno in the Krk Island region, Apartments Rupcic Verona features accommodation with free private parking. Ubytování Apartments Rupcic Verona se nachází ve městě Klimno (Chorvatsko - Krk).

Sara Apartment

6,9

Sara Apartment

Ubytování (Apartmány) Sara Apartment. Apartmán Sara se nachází v Klimnu. Apartmány jsou klimatizované a mají parkety, vlastní koupelnu, TV s plochou obrazovkou, Wi-Fi zdarma, psací stůl,... Ubytování Sara Apartment se nachází ve městě Klimno (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 549 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Darko

6,6

Apartment Darko

Ubytování (Apartmány) Apartment Darko. Apartment Darko se nachází v obci Klimno a nabízí ubytování s balkonem. Ubytování Apartment Darko se nachází ve městě Klimno (Chorvatsko - Krk).

Apartment Elisabeth

Apartment Elisabeth

Ubytování (Apartmán) Apartment Elisabeth. Apartment Elisabeth se nachází v letovisku Klimno a nabízí klimatizaci, balkon, patio a výhled na moře. Ubytování Apartment Elisabeth se nachází ve městě Klimno (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 351 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Amazing apartment in Klimno w/ 2 Bedrooms

Amazing apartment in Klimno w/ 2 Bedrooms

Ubytování (Apartmán) Amazing apartment in Klimno w/ 2 Bedrooms. Amazing apartment in Klimno w/ 2 Bedrooms is situated in Klimno. This apartment has 2 bedrooms, a satellite TV, and a kitchen with a microwave and a... Ubytování Amazing apartment in Klimno w/ 2 Bedrooms se nachází ve městě Klimno (Chorvatsko - Krk).

Studio in Klimno/Insel Krk 36789

Studio in Klimno/Insel Krk 36789

Ubytování (Apartmán) Studio in Klimno/Insel Krk 36789. Studio in Klimno/Insel Krk 36789 is located in Klimno. This property offers access to a balcony and free private parking. Ubytování Studio in Klimno/Insel Krk 36789 se nachází ve městě Klimno (Chorvatsko - Krk).

Beach VILLA OASIS With Swimming Pool, SUP & Seaview

Beach VILLA OASIS With Swimming Pool, SUP & Seaview

Ubytování (Vila) Beach VILLA OASIS With Swimming Pool, SUP & Seaview. Set in Klimno, Beach VILLA OASIS With Swimming Pool, SUP & Seaview offers accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden... Ubytování Beach VILLA OASIS With Swimming Pool, SUP & Seaview se nachází ve městě Klimno (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 186 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday home with Sea View in Klimno

Three-Bedroom Holiday home with Sea View in Klimno

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday home with Sea View in Klimno. Three-Bedroom Holiday home with Sea View in Klimno is located in Klimno and offers barbecue facilities. Ubytování Three-Bedroom Holiday home with Sea View in Klimno se nachází ve městě Klimno (Chorvatsko - Krk).

Apartment Near The Beach

Apartment Near The Beach

Ubytování (Apartmán) Apartment Near The Beach. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Near The Beach is located in Klimno. Ubytování Apartment Near The Beach se nachází ve městě Klimno (Chorvatsko - Krk).

Apartments in Klimno/Insel Krk 12504

Apartments in Klimno/Insel Krk 12504

Ubytování (Apartmány) Apartments in Klimno/Insel Krk 12504. Apartments in Klimno / Insel Krk 12504 se nachází v Klimnu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV. Ubytování Apartments in Klimno/Insel Krk 12504 se nachází ve městě Klimno (Chorvatsko - Krk).

Apartments home Emilia Klimno - CIN01080-CYA

Apartments home Emilia Klimno - CIN01080-CYA

Ubytování (Apartmán) Apartments home Emilia Klimno - CIN01080-CYA. Apartments home Emilia Klimno - CIN01080-CYA is situated in Klimno. Ubytování Apartments home Emilia Klimno - CIN01080-CYA se nachází ve městě Klimno (Chorvatsko - Krk).

Apartment Rinkovec

Apartment Rinkovec

Ubytování (Apartmán) Apartment Rinkovec. Situated in Klimno, this air-conditioned apartment features a barbecue. Guests benefit from terrace. Ubytování Apartment Rinkovec se nachází ve městě Klimno (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 103 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in Klimno/Insel Krk 14302

Apartment in Klimno/Insel Krk 14302

Ubytování (Apartmán) Apartment in Klimno/Insel Krk 14302. Apartment in Klimno/Insel Krk 14302 is located in Klimno. This apartment comes with 2 bedrooms, a TV, and a kitchenette with a fridge and an oven. Ubytování Apartment in Klimno/Insel Krk 14302 se nachází ve městě Klimno (Chorvatsko - Krk).

Apartment in Klimno/Insel Krk 13575

Apartment in Klimno/Insel Krk 13575

Ubytování (Apartmán) Apartment in Klimno/Insel Krk 13575. Set in Klimno in the Krk Island region, Apartment in Klimno/Insel Krk 13575 offers accommodation with free private parking. Ubytování Apartment in Klimno/Insel Krk 13575 se nachází ve městě Klimno (Chorvatsko - Krk).

Apartment Authentic Kimonka

Apartment Authentic Kimonka

Ubytování (Apartmán) Apartment Authentic Kimonka. Apartment Authentic Kimonka offers accommodation in Klimno, 32 km from Opatija. Guests benefit from patio. Ubytování Apartment Authentic Kimonka se nachází ve městě Klimno (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 062 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Beach Front Villa Ena 30m. from Sea

Beach Front Villa Ena 30m. from Sea

Ubytování (Vila) Beach Front Villa Ena 30m. from Sea. Set in Klimno, just 200 metres from Punta Beach, Beach Front Villa Ena 30m. From Sea offers beachfront accommodation with a restaurant and free WiFi. Ubytování Beach Front Villa Ena 30m. from Sea se nachází ve městě Klimno (Chorvatsko - Krk).

Apartment Dean

Apartment Dean

Ubytování (Apartmán) Apartment Dean. Located in Klimno in the Krk Island region, Apartment Dean has a terrace. Ubytování Apartment Dean se nachází ve městě Klimno (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 461 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Lana

Apartman Lana

Ubytování (Apartmán) Apartman Lana. Located in Klimno, 400 metres from Ladinka Beach and 450 metres from Punta Beach, Apartman Lana offers a garden and air conditioning. Ubytování Apartman Lana se nachází ve městě Klimno (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 233 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Holiday Home in Klimno

Studio Holiday Home in Klimno

Ubytování (Prázdninový dům) Studio Holiday Home in Klimno. Boasting an outdoor pool and sea views, Studio Holiday Home in Klimno is situated in Klimno. Ubytování Studio Holiday Home in Klimno se nachází ve městě Klimno (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 37 214 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment F-1 Klimno

Apartment F-1 Klimno

Ubytování (Apartmán) Apartment F-1 Klimno. Apartment F-1 Klimno has a patio and is located in Klimno, within just 400 metres of Ladinka Beach and 500 metres of Punta Beach. Ubytování Apartment F-1 Klimno se nachází ve městě Klimno (Chorvatsko - Krk).

Villa Mamma Mia

Villa Mamma Mia

Ubytování (Vila) Villa Mamma Mia. Located in Klimno, Villa Mamma Mia features accommodation with a private pool. Guests benefit from a balcony and a terrace. The villa has a satellite TV. Ubytování Villa Mamma Mia se nachází ve městě Klimno (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 337 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mario 2

Apartment Mario 2

Ubytování (Apartmán) Apartment Mario 2. Apartment Mario 2 is situated in Klimno. This property offers access to free WiFi. Ubytování Apartment Mario 2 se nachází ve městě Klimno (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 398 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Klimno 1

Apartment Klimno 1

Ubytování (Apartmány) Apartment Klimno 1. Situated in Klimno in the Krk Island region, with Dionis Beach nearby, Apartment Klimno 1 features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartment Klimno 1 se nachází ve městě Klimno (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 305 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Smile

Apartment Smile

Ubytování (Apartmán) Apartment Smile. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Apartment Smile is situated in Klimno. Ubytování Apartment Smile se nachází ve městě Klimno (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 811 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments in Klimno/Insel Krk 13574

Apartments in Klimno/Insel Krk 13574

Ubytování (Apartmány) Apartments in Klimno/Insel Krk 13574. Situated in Klimno in the Krk Island region, Apartments in Klimno/Insel Krk 13574 features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartments in Klimno/Insel Krk 13574 se nachází ve městě Klimno (Chorvatsko - Krk).

Apartments home Emilia Klimno - CIN01080-DYC

Apartments home Emilia Klimno - CIN01080-DYC

Ubytování (Apartmán) Apartments home Emilia Klimno - CIN01080-DYC. Apartments home Emilia Klimno - CIN01080-DYC is situated in Klimno. Ubytování Apartments home Emilia Klimno - CIN01080-DYC se nachází ve městě Klimno (Chorvatsko - Krk).

Ubytování ve městě Klimno

Město Klimno se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 108 hotelů a ubytování ve městě Klimno.