Hledat

Ubytování

Ubytování město Klimno

Ve městě Klimno (Chorvatsko) máme celkem 108 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Klimno

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Klimno

Brand New Apartment in Klimno

9,9

Brand New Apartment in Klimno

Ubytování (Apartmán) Brand New Apartment in Klimno. Featuring garden views, Brand New Apartment in Klimno features accommodation with a terrace and a kettle, around 300 metres from Komoriška Beach. Ubytování Brand New Apartment in Klimno se nachází ve městě Klimno (Chorvatsko - Krk).

Villa Sarah

9,7

Villa Sarah

Ubytování (Apartmány) Villa Sarah. Villa Sarah has lake views, free WiFi and free private parking, situated in Klimno. Ubytování Villa Sarah se nachází ve městě Klimno (Chorvatsko - Krk).

Apartment Klimno

9,6

Apartment Klimno

Ubytování (Prázdninové domy) Apartment Klimno. Apartment Klimno se nachází v Klimně na ostrově Krk, nedaleko pláží Komoriška a Slamni. Nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm a vířivkou. Ubytování Apartment Klimno se nachází ve městě Klimno (Chorvatsko - Krk).

Apartment Franka

9,5

Apartment Franka

Ubytování (Apartmán) Apartment Franka. Apartment Franka offers accommodation in Klimno, 32 km from Opatija and 24 km from Rijeka. Guests benefit from balcony. Ubytování Apartment Franka se nachází ve městě Klimno (Chorvatsko - Krk).

Apartments Lili

9,4

Apartments Lili

Ubytování (Apartmány) Apartments Lili. Apartments Lili se nachází v obci Klimno, 32 km od města Opatija, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením a neplacené soukromé parkoviště na... Ubytování Apartments Lili se nachází ve městě Klimno (Chorvatsko - Krk).

Apartment MIHAJIC M

9,4

Apartment MIHAJIC M

Ubytování (Apartmán) Apartment MIHAJIC M. Apartment MIHAJIC M offers accommodation in Klimno. The unit is 32 km from Opatija. The kitchenette is equipped with a fridge. A TV is provided. Ubytování Apartment MIHAJIC M se nachází ve městě Klimno (Chorvatsko - Krk).

Apartment Trava

9,2

Apartment Trava

Ubytování (Apartmán) Apartment Trava. Apartmán New Unique Seaview Apartment just 50m from the Seaside in Klimno, island Krk se nachází v obci Klimno a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi, gril a... Ubytování Apartment Trava se nachází ve městě Klimno (Chorvatsko - Krk).

Villa Allen

8,7

Villa Allen

Ubytování (Apartmány) Villa Allen. Villa Alen se nachází v Klimnu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady s grilem. Ubytování Villa Allen se nachází ve městě Klimno (Chorvatsko - Krk).

Apartment MIA & LEA

8

Apartment MIA & LEA

Ubytování (Apartmány) Apartment MIA & LEA. Apartment MIA & LEA se nachází v obci Klimno na ostrově Krk, nedaleko pláží Ladinka a Punta. Ubytování Apartment MIA & LEA se nachází ve městě Klimno (Chorvatsko - Krk).

Sara Apartment

6,9

Sara Apartment

Ubytování (Apartmány) Sara Apartment. Apartmán Sara se nachází v Klimnu. Apartmány jsou klimatizované a mají parkety, vlastní koupelnu, TV s plochou obrazovkou, Wi-Fi zdarma, psací stůl,... Ubytování Sara Apartment se nachází ve městě Klimno (Chorvatsko - Krk).

Apartment Klimno 1

Apartment Klimno 1

Ubytování (Apartmány) Apartment Klimno 1. Situated in Klimno in the Krk Island region, with Dionis Beach nearby, Apartment Klimno 1 features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartment Klimno 1 se nachází ve městě Klimno (Chorvatsko - Krk).

Apartment in Klimno - Insel Krk 42236

Apartment in Klimno - Insel Krk 42236

Ubytování (Apartmán) Apartment in Klimno - Insel Krk 42236. Apartment in Klimno - Insel Krk 42236 se nachází v Klimnu, pouhých 400 metrů od pláže Ladinka, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment in Klimno - Insel Krk 42236 se nachází ve městě Klimno (Chorvatsko - Krk).

Smiljana apartments Klimno

Smiljana apartments Klimno

Ubytování (Prázdninový dům) Smiljana apartments Klimno. Apartmány Smiljana se nacházejí v obci Klimno, 400 metrů od pláže Ladinka a 450 metrů od pláže Punta. Ubytování Smiljana apartments Klimno se nachází ve městě Klimno (Chorvatsko - Krk).

Apartment Klimno 3

Apartment Klimno 3

Ubytování (Apartmán) Apartment Klimno 3. Apartmán Klimno 3 se nachází v obci Klimno, 200 metrů od pláže Ladinka, 400 metrů od pláže Dionis a 650 metrů od pláže Punta. Ubytování Apartment Klimno 3 se nachází ve městě Klimno (Chorvatsko - Krk).

Ferienwohnung Klimno

Ferienwohnung Klimno

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Klimno. Ferienwohnung Klimno nabízí ubytování s výhledem na moře v Klimně, 200 metrů od pláže Slamni a pláže Komoriška. Ubytování Ferienwohnung Klimno se nachází ve městě Klimno (Chorvatsko - Krk).

Studio Holiday Home in Klimno

Studio Holiday Home in Klimno

Ubytování (Prázdninový dům) Studio Holiday Home in Klimno. Boasting an outdoor pool and sea views, Studio Holiday Home in Klimno is situated in Klimno. Ubytování Studio Holiday Home in Klimno se nachází ve městě Klimno (Chorvatsko - Krk).

Beach VILLA OASIS With Swimming Pool, SUP & Seaview

Beach VILLA OASIS With Swimming Pool, SUP & Seaview

Ubytování (Vila) Beach VILLA OASIS With Swimming Pool, SUP & Seaview. Set in Klimno, Beach VILLA OASIS With Swimming Pool, SUP & Seaview offers accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden... Ubytování Beach VILLA OASIS With Swimming Pool, SUP & Seaview se nachází ve městě Klimno (Chorvatsko - Krk).

Apartment Rinkovec

Apartment Rinkovec

Ubytování (Apartmán) Apartment Rinkovec. Situated in Klimno, this air-conditioned apartment features a barbecue. Guests benefit from terrace. Ubytování Apartment Rinkovec se nachází ve městě Klimno (Chorvatsko - Krk).

Apartman Lana

Apartman Lana

Ubytování (Apartmán) Apartman Lana. Located in Klimno, 400 metres from Ladinka Beach and 450 metres from Punta Beach, Apartman Lana offers a garden and air conditioning. Ubytování Apartman Lana se nachází ve městě Klimno (Chorvatsko - Krk).

Villa Mamma Mia

Villa Mamma Mia

Ubytování (Vila) Villa Mamma Mia. Located in Klimno, Villa Mamma Mia features accommodation with a private pool. Guests benefit from a balcony and a terrace. The villa has a satellite TV. Ubytování Villa Mamma Mia se nachází ve městě Klimno (Chorvatsko - Krk).

Apartment Authentic Kimonka

Apartment Authentic Kimonka

Ubytování (Apartmán) Apartment Authentic Kimonka. Apartment Authentic Kimonka offers accommodation in Klimno, 32 km from Opatija. Guests benefit from patio. Ubytování Apartment Authentic Kimonka se nachází ve městě Klimno (Chorvatsko - Krk).

Apartment Elisabeth

Apartment Elisabeth

Ubytování (Apartmán) Apartment Elisabeth. Apartment Elisabeth se nachází v letovisku Klimno a nabízí klimatizaci, balkon, patio a výhled na moře. Ubytování Apartment Elisabeth se nachází ve městě Klimno (Chorvatsko - Krk).

Ubytování ve městě Klimno

Město Klimno se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 108 hotelů a ubytování ve městě Klimno.