Hledat

Ubytování

Ubytování město Kornić

Ve městě Kornić (Chorvatsko) máme celkem 139 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kornić

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kornić

Smokvica - Feigenbaum

10

Smokvica - Feigenbaum

Ubytování (Apartmán) Smokvica - Feigenbaum. Smokvica - Feigenbaum se nachází v Kornići, nedaleko pláže Galapagos a 750 metrů od pláže Dunat. Nabízí balkon s výhledem na moře, zahradu a gril. Ubytování Smokvica - Feigenbaum se nachází ve městě Kornić (Chorvatsko - Krk).

Apartment Slavica

9,9

Apartment Slavica

Ubytování (Apartmán) Apartment Slavica. Boasting sea views, Apartment Slavica features accommodation with a terrace and a coffee machine, around less than 1 km from Dunat Beach. Ubytování Apartment Slavica se nachází ve městě Kornić (Chorvatsko - Krk).

Sea Point Villa Ivan

9,6

Sea Point Villa Ivan

Ubytování (Apartmán) Sea Point Villa Ivan. Sea Point Villa Ivan se nachází ve městě Kornić, 1,1 km od pláže Galapagos a pláže Malo More, a nabízí zahradu a terasu. Ubytování Sea Point Villa Ivan se nachází ve městě Kornić (Chorvatsko - Krk).

Studio Allure 2

9,5

Studio Allure 2

Ubytování (Apartmán) Studio Allure 2. Boasting a patio with garden views, a garden and barbecue facilities, Studio Allure 2 can be found in Kornić, close to Malo More Beach and a 12-minute walk... Ubytování Studio Allure 2 se nachází ve městě Kornić (Chorvatsko - Krk).

Apartment Mariska

9,3

Apartment Mariska

Ubytování (Apartmán) Apartment Mariska. Apartment Mariska offers self-catering accommodation located in Kornić. Free WiFi access is available. Ubytování Apartment Mariska se nachází ve městě Kornić (Chorvatsko - Krk).

Apartment Dinka

9,3

Apartment Dinka

Ubytování (Apartmán) Apartment Dinka. Apartmán Dinka se nachází v obci Kornić, 33 km od Rijeky a 39 km od Opatije, a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky a Wi-Fi zdarma ve všech... Ubytování Apartment Dinka se nachází ve městě Kornić (Chorvatsko - Krk).

Apartmani Luka

9,1

Apartmani Luka

Ubytování (Apartmány) Apartmani Luka. Apartmány Luka se nacházejí v obci Kornić a nabízejí kuchyň a výhled na moře. K dispozici je také zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Luka se nachází ve městě Kornić (Chorvatsko - Krk).

Holiday Home Bernarda

9

Holiday Home Bernarda

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Bernarda. Holiday Home Bernarda se nachází v regionu Kornić na ostrově Krk. Nabízí zahradu a terasu. Ubytování Holiday Home Bernarda se nachází ve městě Kornić (Chorvatsko - Krk).

Denjak Apartments

8,6

Denjak Apartments

Ubytování (Apartmány) Denjak Apartments. Denjak Apartments se nachází v obci Kornić, 41 km od města Opatija. Nabízí Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště přímo na místě. Ubytování Denjak Apartments se nachází ve městě Kornić (Chorvatsko - Krk).

Garden Apartment Braut

8,5

Garden Apartment Braut

Ubytování (Apartmány) Garden Apartment Braut. Garden Apartment Braut se nachází v letovisku Kornić a nabízí ubytování s balkonem. Ubytování Garden Apartment Braut se nachází ve městě Kornić (Chorvatsko - Krk).

Apartment Mateo

8,3

Apartment Mateo

Ubytování (Apartmány) Apartment Mateo. Set in Kornić, Apartment Mateo offers accommodation with a patio or a balcony, free WiFi and flat-screen TV, as well as a garden and a terrace. Ubytování Apartment Mateo se nachází ve městě Kornić (Chorvatsko - Krk).

Guesthouse Katica

8,1

Guesthouse Katica

Ubytování (Penzion) Guesthouse Katica. Penzion Katica se nachází v obci Kornić. Nabízí neplacené soukromé parkoviště a placenou dopravu na letiště. Ubytování Guesthouse Katica se nachází ve městě Kornić (Chorvatsko - Krk).

Kuca za odmor Kornic

7,9

Kuca za odmor Kornic

Ubytování (Prázdninový dům) Kuca za odmor Kornic. Prázdninový dům Kuca za odmor Kornic se nachází v letovisku Kornić, 40 km od Opatije, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Kuca za odmor Kornic se nachází ve městě Kornić (Chorvatsko - Krk).

Ubytování ve městě Kornić

Město Kornić se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 139 hotelů a ubytování ve městě Kornić.