Hledat

Ubytování

Ubytování město Stara Baška

Ve městě Stara Baška (Chorvatsko) máme celkem 42 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Stara Baška

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Stara Baška

Ruzmarinka 4*

10

Ruzmarinka 4*

Ubytování (Apartmán) Ruzmarinka 4*. Ruzmarinka 4* je klimatizovaný apartmán s balkonem, Wi-Fi zdarma a plně vybavenou kuchyní situovaný v Bašce, 1,1 km od místního autobusového nádraží a 1,3... Ubytování Ruzmarinka 4* se nachází ve městě Stara Baška (Chorvatsko - Krk).

Apartment Vesna with Terrace

10

Apartment Vesna with Terrace

Ubytování (Apartmán) Apartment Vesna with Terrace. Boasting garden views, Apartment Vesna offers accommodation with a patio and a kettle, around 500 metres from Baška Riva Promenade. Ubytování Apartment Vesna with Terrace se nachází ve městě Stara Baška (Chorvatsko - Krk).

Tarari Luxury Apartment

9,9

Tarari Luxury Apartment

Ubytování (Prázdninové domy) Tarari Luxury Apartment. Tarari Luxury Apartment se nachází v Bašce, 2,6 km od autobusového nádraží Baška a 2,7 km od kostela sv. Lucie v Jurandvoru. Ubytování Tarari Luxury Apartment se nachází ve městě Stara Baška (Chorvatsko - Krk).

Apartment Viktorija with Terrace

9,9

Apartment Viktorija with Terrace

Ubytování (Apartmán) Apartment Viktorija with Terrace. Boasting a balcony with sea views, and a garden and barbecue facilities, Apartment Viktorija with Terrace can be found in Baška, close to Baška Riva... Ubytování Apartment Viktorija with Terrace se nachází ve městě Stara Baška (Chorvatsko - Krk).

Apartments Mango

9,8

Apartments Mango

Ubytování (Apartmán) Apartments Mango. Tento apartmán se nachází v Bašce, 400 metrů od kostela sv. Marka a 500 metrů od autobusového nádraží. Ubytování Apartments Mango se nachází ve městě Stara Baška (Chorvatsko - Krk).

New Lovorka 7 apt. 4+1 in Baška Krk

9,8

New Lovorka 7 apt. 4+1 in Baška Krk

Ubytování (Apartmán) New Lovorka 7 apt. 4+1 in Baška Krk. Apartmán New Lovorka 7 apt. 4+1 in Baška Krk se nachází v Bašce, jen 1,2 km od místního autobusového nádraží a 1,4 km od promenády Riva. Ubytování New Lovorka 7 apt. 4+1 in Baška Krk se nachází ve městě Stara Baška (Chorvatsko - Krk).

Stara Baska Apartments

9,7

Stara Baska Apartments

Ubytování (Apartmány) Stara Baska Apartments. Apartmány Stara Baška se nachází ve stejnojmenném letovisku. Ubytování Stara Baska Apartments se nachází ve městě Stara Baška (Chorvatsko - Krk).

Apartments Rosa Venti

9,7

Apartments Rosa Venti

Ubytování (Apartmány) Apartments Rosa Venti. Apartmány Rosa Venti se nachází ve Staré Bašce a nabízí restauraci, jízdní kola zdarma, zahradu, zázemí pro vodní sporty, kasino, výhled do zahrady,... Ubytování Apartments Rosa Venti se nachází ve městě Stara Baška (Chorvatsko - Krk).

Villa Eda Bogdešić

9,6

Villa Eda Bogdešić

Ubytování (Apartmány) Villa Eda Bogdešić. Villa Eda Bogdešić se nachází v Bašce, 100 metrů od kostela sv. Marka. Její součástí je zahrada. K dispozici je dále bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Eda Bogdešić se nachází ve městě Stara Baška (Chorvatsko - Krk).

One-Bedroom Apartment in Stara Baska

9,6

One-Bedroom Apartment in Stara Baska

Ubytování (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Stara Baska. One-Bedroom Apartment in Stara Baska se nachází ve Staré Bašce, 28 km od Bašky. Nabízí výhled na moře a bezplatné Wi-Fi. Ubytování One-Bedroom Apartment in Stara Baska se nachází ve městě Stara Baška (Chorvatsko - Krk).

Apartment Lovorka 5

9,6

Apartment Lovorka 5

Ubytování (Apartmán) Apartment Lovorka 5. Boasting garden views, Apartment Lovorka 5 offers accommodation with a patio and a kettle, around 1.2 km from Beach Helena. Ubytování Apartment Lovorka 5 se nachází ve městě Stara Baška (Chorvatsko - Krk).

Apartmani Srdoč

9,6

Apartmani Srdoč

Ubytování (Apartmány) Apartmani Srdoč. Located in Baška in the Krk Island region and Vela Beach reachable within 1. Ubytování Apartmani Srdoč se nachází ve městě Stara Baška (Chorvatsko - Krk).

0-Bedroom Apartment in Stara Baska

9,5

0-Bedroom Apartment in Stara Baska

Ubytování (Apartmán) 0-Bedroom Apartment in Stara Baska. 0-Bedroom Apartment in Stara Baska poskytuje ubytování s výhledem na moře v obci Stara Baška. Ubytování 0-Bedroom Apartment in Stara Baska se nachází ve městě Stara Baška (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 583 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ivana

9,5

Apartment Ivana

Ubytování (Apartmán) Apartment Ivana. Apartmán Ivana se nachází v Bašce, 50 metrů od promenády Baška Riva, 200 metrů od autobusového nádraží Baška, méně než 1 km od přístavu Baška a 2 km od... Ubytování Apartment Ivana se nachází ve městě Stara Baška (Chorvatsko - Krk).

Apartment Sara

9,5

Apartment Sara

Ubytování (Apartmán) Apartment Sara. Apartmán Sara je apartmán s Wi-Fi zdarma situovaný u pláže v Bašce, jen kousek od promenády Baška Riva. K dispozici je i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Sara se nachází ve městě Stara Baška (Chorvatsko - Krk).

Beautiful new apt. Lovorka 6 , Baška, Krk

9,5

Beautiful new apt. Lovorka 6 , Baška, Krk

Ubytování (Apartmán) Beautiful new apt. Lovorka 6 , Baška, Krk. Apartmán Beautiful new apt. Lovorka 6, Baška, Krk se nachází v obci Baška, 1,2 km od tamního autobusového nádraží a 1,4 km od pobřežní promenády, a nabízí... Ubytování Beautiful new apt. Lovorka 6 , Baška, Krk se nachází ve městě Stara Baška (Chorvatsko - Krk).

Sunshine Residence

9,5

Sunshine Residence

Ubytování (Apartmány) Sunshine Residence. Sunshine Residence se nachází uprostřed zeleně v obci Stara Baška, kousek pěšky od moře, a nabízí apartmány s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Sunshine Residence se nachází ve městě Stara Baška (Chorvatsko - Krk).

Apartments Eda

9,5

Apartments Eda

Ubytování (Apartmány) Apartments Eda. Apartments Eda se nachází v Bašce, 400 metrů od autobusového nádraží a 600 metrů od promenády Baška Riva, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a... Ubytování Apartments Eda se nachází ve městě Stara Baška (Chorvatsko - Krk).

Apartment Bojan

9,5

Apartment Bojan

Ubytování (Apartmán) Apartment Bojan. Situated in Baška and only a few steps from Vela Beach, Apartment Bojan features accommodation with sea views, free WiFi and free private parking. Ubytování Apartment Bojan se nachází ve městě Stara Baška (Chorvatsko - Krk).

MaraMare Apartments

9,4

MaraMare Apartments

Ubytování (Apartmány) MaraMare Apartments. MaraMare Apartments nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradou v obci Stara Baška. Ubytování MaraMare Apartments se nachází ve městě Stara Baška (Chorvatsko - Krk).

Apartments Creska

9,4

Apartments Creska

Ubytování (Apartmány) Apartments Creska. Apartments Capic Z se nachází v Bašce na ostrově Krk, 500 metrů od pláže Vela. Ubytování Apartments Creska se nachází ve městě Stara Baška (Chorvatsko - Krk).

Rooms N

9,4

Rooms N

Ubytování (Bed and breakfast) Rooms N. Rooms"N" se nachází na poklidném místě obce Stara Baška, pouhých 200 metrů od nejbližší pláže, a nabízí ubytování vhodné pro osoby cestující se svými... Ubytování Rooms N se nachází ve městě Stara Baška (Chorvatsko - Krk).

VillaMare

9,4

VillaMare

Ubytování (Apartmány) VillaMare. Set in Baška in the Krk Island region and Vela Beach reachable within 400 metres, VillaMare offers accommodation with free WiFi, a children's playground, a... Ubytování VillaMare se nachází ve městě Stara Baška (Chorvatsko - Krk).

Mirta

9,4

Mirta

Ubytování (Apartmány) Mirta. MIMOZA se nachází ve Staré Bašce a nabízí ubytování s výhledem do zahrady a bezplatným Wi-Fi a zahradu s grilem. Ubytování Mirta se nachází ve městě Stara Baška (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 657 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Quercus Apartment

9,4

Quercus Apartment

Ubytování (Apartmán) Quercus Apartment. Tento klimatizovaný apartmán se nachází ve městě Stara Baška a nabízí venkovní bazén. K dispozici je sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Quercus Apartment se nachází ve městě Stara Baška (Chorvatsko - Krk).

Apartman Lana

9,4

Apartman Lana

Ubytování (Apartmán) Apartman Lana. Apartman Lana se nachází v Bašce, 600 metrů od autobusového nádraží, a nabízí terasu, zahradu, Wi-Fi zdarma a ubytování s výhledem do zahrady a s balkonem. Ubytování Apartman Lana se nachází ve městě Stara Baška (Chorvatsko - Krk).

Apartmani Ivona i Marija

9,4

Apartmani Ivona i Marija

Ubytování (Apartmány) Apartmani Ivona i Marija. Apartmány Ivona i Marija s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm jsou situované v Bašce, pouhých 700 metrů od kostela sv. Lucie v Jurandvoru. Ubytování Apartmani Ivona i Marija se nachází ve městě Stara Baška (Chorvatsko - Krk).

Apartment Drazenka Turato

9,3

Apartment Drazenka Turato

Ubytování (Apartmán) Apartment Drazenka Turato. Apartmán Drazenka Turato se nachází v Bašce, 400 metrů od autobusového nádraží Baška, necelý 1 km od kostela sv. Marka a 1,6 km od kostela sv. Ubytování Apartment Drazenka Turato se nachází ve městě Stara Baška (Chorvatsko - Krk).

Apartments Juranic I

9,3

Apartments Juranic I

Ubytování (Apartmány) Apartments Juranic I. Apartmány Juranic I se nachází v Bašce a nabízejí bezplatné Wi-Fi, půjčení jízdních kol zdarma a sezónní venkovní bazén. Ubytování Apartments Juranic I se nachází ve městě Stara Baška (Chorvatsko - Krk).

Apartments Luna

9,3

Apartments Luna

Ubytování (Apartmány) Apartments Luna. Apartments Luna se nachází v Bašce a nabízí ubytování s výhledem na moře, kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Luna se nachází ve městě Stara Baška (Chorvatsko - Krk).

VillaMare4****

9,3

VillaMare4****

Ubytování (Apartmány) VillaMare4****. VillaMare4**** se nachází v Bašce, nedaleko autobusového nádraží, promenády Baška Riva a kostela sv. Lucie v Jurandvoru. Ubytování VillaMare4**** se nachází ve městě Stara Baška (Chorvatsko - Krk).

Apartments Juranić

9,3

Apartments Juranić

Ubytování (Apartmány) Apartments Juranić. Apartments iJuranić se nachází 2,5 km od centra Bašky. Nabízí klimatizované apartmány s balkonem nebo terasou a bezplatným Wi-Fi připojením. Ubytování Apartments Juranić se nachází ve městě Stara Baška (Chorvatsko - Krk).

Apartments Lavanda

9,3

Apartments Lavanda

Ubytování (Apartmány) Apartments Lavanda. Apartments Lavanda se nachází asi 600 metrů od dlouhé písečné pláže v Bašce. Ubytování Apartments Lavanda se nachází ve městě Stara Baška (Chorvatsko - Krk).

Apartment Luiza with Terrace

9,2

Apartment Luiza with Terrace

Ubytování (Apartmán) Apartment Luiza with Terrace. Located in Baška, 80 metres from Vela Beach and less than 1 km from Beach Helena, Apartment Luiza with Terrace offers a terrace and air conditioning. Ubytování Apartment Luiza with Terrace se nachází ve městě Stara Baška (Chorvatsko - Krk).

Summer rooms Baška

9,2

Summer rooms Baška

Ubytování (Penzion) Summer rooms Baška. Summer rooms Baška nabízí ubytování se zahradou v Bašce, 90 metrů od místního autobusového nádraží. Ubytování Summer rooms Baška se nachází ve městě Stara Baška (Chorvatsko - Krk).

Apartments Laura

9,2

Apartments Laura

Ubytování (Apartmány) Apartments Laura. Apartments Laura se nachází v obci Stara Baška a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady s terasou. Ubytování Apartments Laura se nachází ve městě Stara Baška (Chorvatsko - Krk).

Apartments Nadia

9,2

Apartments Nadia

Ubytování (Apartmán) Apartments Nadia. Apartments Nadia se nacházejí přímo u moře ve městě Stara Baška a mají panoramatický výhled, moderní interiér, bezplatné Wi-Fi připojení k internetu a 3D... Ubytování Apartments Nadia se nachází ve městě Stara Baška (Chorvatsko - Krk).

Guest House Eda

9,1

Guest House Eda

Ubytování (Penzion) Guest House Eda. Penzion Eda nabízí bezplatné Wi-Fi připojení dostupné ve všech prostorách a možnost ubytování se zvířecími mazlíčky. Ubytování Guest House Eda se nachází ve městě Stara Baška (Chorvatsko - Krk).

Apartments Marija

9,1

Apartments Marija

Ubytování (Apartmány) Apartments Marija. Apartmány Marija se nachází v Bašce, jen kousek od kostela sv. Lucie v Jurandvoru. Nabízí terasu a výhled na hory. Ubytování Apartments Marija se nachází ve městě Stara Baška (Chorvatsko - Krk).

Santima Apartments

9,1

Santima Apartments

Ubytování (Apartmány) Santima Apartments. Santima Apartments se nachází v Bašce na ostrově Krk, 600 metrů od autobusového nádraží. Ubytování Santima Apartments se nachází ve městě Stara Baška (Chorvatsko - Krk).

Apartment Đani Bogdešić

9,1

Apartment Đani Bogdešić

Ubytování (Apartmány) Apartment Đani Bogdešić. Apartment Đani Bogdešić se nachází v Bašce a nabízí ubytování s kuchyní a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Đani Bogdešić se nachází ve městě Stara Baška (Chorvatsko - Krk).

STUDIO APARTMAN STARA BAŠKA

9

STUDIO APARTMAN STARA BAŠKA

Ubytování (Apartmán) STUDIO APARTMAN STARA BAŠKA. STUDIO APARTMAN STARA BAŠKA se nachází ve Staré Bašce. Ubytování je situované na pláži a nabízí zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování STUDIO APARTMAN STARA BAŠKA se nachází ve městě Stara Baška (Chorvatsko - Krk).

Apartments Nasic with Beautiful Sea View

9

Apartments Nasic with Beautiful Sea View

Ubytování (Apartmány) Apartments Nasic with Beautiful Sea View. Situated in Baška in the Krk Island region, with Beach Helena and Beach Bunćuluka nearby, Apartments Nasic with Beautiful Sea View features accommodation... Ubytování Apartments Nasic with Beautiful Sea View se nachází ve městě Stara Baška (Chorvatsko - Krk).

Apartment La-Vi

9

Apartment La-Vi

Ubytování (Apartmán) Apartment La-Vi. Apartmán La-Vi se nachází v obci Stara Baška a nabízí klimatizované ubytování s patiem, bezplatné Wi-Fi, zahradu, společný lounge a restauraci. Ubytování Apartment La-Vi se nachází ve městě Stara Baška (Chorvatsko - Krk).

Apartments Aneva

9

Apartments Aneva

Ubytování (Apartmány) Apartments Aneva. Apartments Aneva offers accommodation with a grill,free wifi for your convenience. A terrace is available for guests to use at Apartments Aneva. Ubytování Apartments Aneva se nachází ve městě Stara Baška (Chorvatsko - Krk).

Apartments Ana Baska

9

Apartments Ana Baska

Ubytování (Apartmány) Apartments Ana Baska. Apartments Ana Baska se nachází v Bašce, 2,6 km od promenády Baška Riva a 2,5 km od autobusového nádraží Baška. Nabízí výhled na moře a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Ana Baska se nachází ve městě Stara Baška (Chorvatsko - Krk).

Apartments Mango II

8,9

Apartments Mango II

Ubytování (Apartmány) Apartments Mango II. Apartments Mango II se nachází v Bašce, 2,2 km od zdejšího autobusového nádraží a 2,4 km od kostela sv. Lucie v Jurandvoru. Ubytování Apartments Mango II se nachází ve městě Stara Baška (Chorvatsko - Krk).

Valis Aurea Baška

8,9

Valis Aurea Baška

Ubytování (Bed and breakfast) Valis Aurea Baška. Valis Aurea Baška se nachází jen pár kroků od pláže v městečku Baška a nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Valis Aurea Baška se nachází ve městě Stara Baška (Chorvatsko - Krk).

Apartments Ljubica

8,9

Apartments Ljubica

Ubytování (Apartmány) Apartments Ljubica. Apartments Ljubica se nachází 800 metrů od autobusového nádraží v Bašce a nabízí zahradu, terasu, balkon i bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Ljubica se nachází ve městě Stara Baška (Chorvatsko - Krk).

Guest House Ana

8,9

Guest House Ana

Ubytování (Penzion) Guest House Ana. Guest House Ana se nachází v Bašce, nedaleko promenády Baška Riva, přístavu a kostela sv. Ubytování Guest House Ana se nachází ve městě Stara Baška (Chorvatsko - Krk).

Glorija

8,8

Glorija

Ubytování (Apartmán) Glorija. Boasting sea views, Glorija offers accommodation with a balcony and a coffee machine, around 1.2 km from Beach Helena. Ubytování Glorija se nachází ve městě Stara Baška (Chorvatsko - Krk).

Ubytování ve městě Stara Baška

Město Stara Baška se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 42 hotelů a ubytování ve městě Stara Baška.