Hledat

Ubytování

Ubytování město Salatić

Ve městě Salatić (Chorvatsko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Salatić

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Salatić

Apartment Tomy

10

Apartment Tomy

Ubytování (Apartmán) Apartment Tomy. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v Salatići a patří k němu gril. Dále poskytuje bezplatné Wi-Fi připojení k internetu a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Tomy se nachází ve městě Salatić (Chorvatsko - Krk).

Villa Silente

9,8

Villa Silente

Ubytování (Vila) Villa Silente. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Villa Silente is situated in Krk. Ubytování Villa Silente se nachází ve městě Salatić (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 163 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Tadic

9,3

Apartment Tadic

Ubytování (Apartmány) Apartment Tadic. Apartment Tadic se nachází v obci Salatić. Nabízí Wi-Fi zdarma a kuchyni. Ubytování Apartment Tadic se nachází ve městě Salatić (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Luka

8,9

Apartment Luka

Ubytování (Apartmán) Apartment Luka. Apartmán Luka se nachází v obci Salatić, 33 km od Rijeky a 38 km od Opatije, a nabízí neplacené soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. Ubytování Apartment Luka se nachází ve městě Salatić (Chorvatsko - Krk).

Apartment Salatici 47

Apartment Salatici 47

Ubytování (Apartmán) Apartment Salatici 47. Apartment Salatici 47 is located in Salatić and offers barbecue facilities. The apartment provides an outdoor pool and free WiFi. Ubytování Apartment Salatici 47 se nachází ve městě Salatić (Chorvatsko - Krk).

Apartment Salatici 45

Apartment Salatici 45

Ubytování (Apartmán) Apartment Salatici 45. Apartment Salatici 45 is located in Salatić and offers barbecue facilities. The apartment provides an outdoor pool and free WiFi. Ubytování Apartment Salatici 45 se nachází ve městě Salatić (Chorvatsko - Krk).

Apartment Salatici 46

Apartment Salatici 46

Ubytování (Apartmán) Apartment Salatici 46. Apartment Salatici 46 je apartmán s výhledem na moře situovaný v Salatići. K dispozici je venkovní bazén a ve všech prostorách lze zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartment Salatici 46 se nachází ve městě Salatić (Chorvatsko - Krk).

Ubytování ve městě Salatić

Město Salatić se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Salatić.