Hledat

Ubytování

Ubytování město Draga Bašćanska

Ve městě Draga Bašćanska (Chorvatsko) máme celkem 24 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Draga Bašćanska

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Draga Bašćanska

Apartment Bauk

9,6

Apartment Bauk

Ubytování (Apartmán) Apartment Bauk. Apartment Bauk nabízí ubytování s terasou, výhledem na hory a bezplatným Wi-Fi v obci Draga Bašćanska. Ubytování Apartment Bauk se nachází ve městě Draga Bašćanska (Chorvatsko - Krk).

Studio Draga

9,6

Studio Draga

Ubytování (Apartmány) Studio Draga. Studio Draga jsou apartmány situované v Draze Bašćanské na ostrově Krk. Ubytování Studio Draga se nachází ve městě Draga Bašćanska (Chorvatsko - Krk).

Apartments Alen

9,5

Apartments Alen

Ubytování (Apartmány) Apartments Alen. Apartments Alen se nachází v letovisku Draga Bašćanska a nabízí výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je vlastní koupelna se sprchou a fénem. Ubytování Apartments Alen se nachází ve městě Draga Bašćanska (Chorvatsko - Krk).

Apartments Marija

9,3

Apartments Marija

Ubytování (Apartmány) Apartments Marija. Apartmány Apartments Marija se nacházejí v obci Draga Bašćanska na ostrově Krk, 3,5 km od centra obce Baška s 2 kilometry dlouhou oblázkovou pláží Vela... Ubytování Apartments Marija se nachází ve městě Draga Bašćanska (Chorvatsko - Krk).

Apartments Elizabeta

9,3

Apartments Elizabeta

Ubytování (Apartmány) Apartments Elizabeta. Apartmány Elizabeta se nacházejí v obci Draga Bašćanska. Nabízejí posezení, Wi-Fi zdarma a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartments Elizabeta se nachází ve městě Draga Bašćanska (Chorvatsko - Krk).

Apartment Garina

9,2

Apartment Garina

Ubytování (Apartmán) Apartment Garina. Apartment Garina is located in Draga Bašćanska and offers barbecue facilities. This property offers access to a terrace, free private parking and free... Ubytování Apartment Garina se nachází ve městě Draga Bašćanska (Chorvatsko - Krk).

Apartment Mimi

9,2

Apartment Mimi

Ubytování (Apartmán) Apartment Mimi. Nově zrenovovaný apartmán Mimi se nachází v obci Draga Bašćanska na ostrově Krk, 3,5 km od 2 km dlouhé oblázkové pláže Vela Plaža a od centra města Baška. Ubytování Apartment Mimi se nachází ve městě Draga Bašćanska (Chorvatsko - Krk).

Ruza Apartmani

9

Ruza Apartmani

Ubytování (Apartmány) Ruza Apartmani. Ruza Apartmani se nachází ve městě Draga Bašćanska a nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a zahradu. Ubytování Ruza Apartmani se nachází ve městě Draga Bašćanska (Chorvatsko - Krk).

Apartments Alex Baska

9

Apartments Alex Baska

Ubytování (Apartmán) Apartments Alex Baska. Apartmán Alex Baška se nachází ve vesnici Draga Bašćanska. Může se pochlubit terasou. Apartmán má dále ložnici, kuchyň s varnou deskou, jídelní část a TV. Ubytování Apartments Alex Baska se nachází ve městě Draga Bašćanska (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 467 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Manuela

9

Villa Manuela

Ubytování (Apartmány) Villa Manuela. Featuring a pool and a barbecue, Villa Manuela is located in Draga Bašćanska in the Krk Island Region. Rabac is 45 km away. Ubytování Villa Manuela se nachází ve městě Draga Bašćanska (Chorvatsko - Krk).

Apartments Petar

8,7

Apartments Petar

Ubytování (Apartmány) Apartments Petar. Located in Draga Bašćanska, Apartments Petar provides accommodation with free WiFi. Ubytování Apartments Petar se nachází ve městě Draga Bašćanska (Chorvatsko - Krk).

Apartman Goga

8,5

Apartman Goga

Ubytování (Apartmán) Apartman Goga. Situated in Draga Bašćanska in the Krk Island region, Apartman Goga has a terrace and mountain views. Ubytování Apartman Goga se nachází ve městě Draga Bašćanska (Chorvatsko - Krk).

Apartments Marija 2

8,3

Apartments Marija 2

Ubytování (Apartmán) Apartments Marija 2. Apartments Marija 2 offers air-conditioned accommodation in Draga Bašćanska. This property offers access to a patio and free private parking. Ubytování Apartments Marija 2 se nachází ve městě Draga Bašćanska (Chorvatsko - Krk).

Apartments Bogdi

6,8

Apartments Bogdi

Ubytování (Apartmány) Apartments Bogdi. Apartments Bogdi se nachází na klidném a tichém místě ve městě Draga Bašćanska v jižní části ostrova Krk. Ubytování Apartments Bogdi se nachází ve městě Draga Bašćanska (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Bascanska Draga

Two-Bedroom Apartment in Bascanska Draga

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Bascanska Draga. Two-Bedroom Apartment in Bascanska Draga se nachází v obci Draga Bašćanska, 3,8 km od Bašky, 43 km od Rijeky a 45 km od Rabacu. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Bascanska Draga se nachází ve městě Draga Bašćanska (Chorvatsko - Krk).

Four-Bedroom Apartment in Draga Bascanska

Four-Bedroom Apartment in Draga Bascanska

Ubytování (Apartmán) Four-Bedroom Apartment in Draga Bascanska. Four-Bedroom Apartment in Draga Bascanska is located in Draga Bašćanska and offers barbecue facilities. Ubytování Four-Bedroom Apartment in Draga Bascanska se nachází ve městě Draga Bašćanska (Chorvatsko - Krk).

Holiday home Draga Bascanska Draga Bascanska

Holiday home Draga Bascanska Draga Bascanska

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Draga Bascanska Draga Bascanska. Holiday home Draga Bascanska Draga Bascanska se nachází v obci Draga Bašćanska a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Holiday home Draga Bascanska Draga Bascanska se nachází ve městě Draga Bašćanska (Chorvatsko - Krk).

Apartment Draga Bascanska - 02

Apartment Draga Bascanska - 02

Ubytování (Apartmán) Apartment Draga Bascanska - 02. Apartmán Draga Bašćanska - 02 se nachází ve vesnici Draga Bašćanska. Hosté v něm mohou zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartment Draga Bascanska - 02 se nachází ve městě Draga Bašćanska (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Ana

Apartman Ana

Ubytování (Apartmán) Apartman Ana. Set in Draga Bašćanska in the Krk Island region, Apartman Ana has a terrace and garden views. Ubytování Apartman Ana se nachází ve městě Draga Bašćanska (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 999 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Six-Bedroom Holiday Home in Bascanska Draga

Six-Bedroom Holiday Home in Bascanska Draga

Ubytování (Prázdninový dům) Six-Bedroom Holiday Home in Bascanska Draga. Tříhvězdičkový prázdninový dům Six-Bedroom Holiday Home in Bascanska se nachází v obci Draga Bašćanska na ostrově Krk a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Six-Bedroom Holiday Home in Bascanska Draga se nachází ve městě Draga Bašćanska (Chorvatsko - Krk).

Apartments Jagoda

Apartments Jagoda

Ubytování (Apartmán) Apartments Jagoda. Apartments Jagoda is located in Draga Bašćanska. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování Apartments Jagoda se nachází ve městě Draga Bašćanska (Chorvatsko - Krk).

Ubytování ve městě Draga Bašćanska

Město Draga Bašćanska se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 24 hotelů a ubytování ve městě Draga Bašćanska.