Hledat

Ubytování

Ubytování město Draga Bašćanska

Ve městě Draga Bašćanska (Chorvatsko) máme celkem 24 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Draga Bašćanska

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Draga Bašćanska

Apartment Bauk

9,6

Apartment Bauk

Ubytování (Apartmán) Apartment Bauk. Apartment Bauk nabízí ubytování s terasou, výhledem na hory a bezplatným Wi-Fi v obci Draga Bašćanska. Ubytování Apartment Bauk se nachází ve městě Draga Bašćanska (Chorvatsko - Krk).

Studio Draga

9,6

Studio Draga

Ubytování (Apartmány) Studio Draga. Studio Draga jsou apartmány situované v Draze Bašćanské na ostrově Krk. Ubytování Studio Draga se nachází ve městě Draga Bašćanska (Chorvatsko - Krk).

Apartments Alen

9,5

Apartments Alen

Ubytování (Apartmány) Apartments Alen. Apartments Alen se nachází v letovisku Draga Bašćanska a nabízí výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je vlastní koupelna se sprchou a fénem. Ubytování Apartments Alen se nachází ve městě Draga Bašćanska (Chorvatsko - Krk).

Apartments Marija

9,3

Apartments Marija

Ubytování (Apartmány) Apartments Marija. Apartmány Apartments Marija se nacházejí v obci Draga Bašćanska na ostrově Krk, 3,5 km od centra obce Baška s 2 kilometry dlouhou oblázkovou pláží Vela... Ubytování Apartments Marija se nachází ve městě Draga Bašćanska (Chorvatsko - Krk).

Apartments Elizabeta

9,3

Apartments Elizabeta

Ubytování (Apartmány) Apartments Elizabeta. Apartmány Elizabeta se nacházejí v obci Draga Bašćanska. Nabízejí posezení, Wi-Fi zdarma a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartments Elizabeta se nachází ve městě Draga Bašćanska (Chorvatsko - Krk).

Apartment Garina

9,2

Apartment Garina

Ubytování (Apartmán) Apartment Garina. Apartment Garina is located in Draga Bašćanska and offers barbecue facilities. This property offers access to a terrace, free private parking and free... Ubytování Apartment Garina se nachází ve městě Draga Bašćanska (Chorvatsko - Krk).

Apartment Mimi

9,2

Apartment Mimi

Ubytování (Apartmán) Apartment Mimi. Nově zrenovovaný apartmán Mimi se nachází v obci Draga Bašćanska na ostrově Krk, 3,5 km od 2 km dlouhé oblázkové pláže Vela Plaža a od centra města Baška. Ubytování Apartment Mimi se nachází ve městě Draga Bašćanska (Chorvatsko - Krk).

Ruza Apartmani

9

Ruza Apartmani

Ubytování (Apartmány) Ruza Apartmani. Ruza Apartmani se nachází ve městě Draga Bašćanska a nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a zahradu. Ubytování Ruza Apartmani se nachází ve městě Draga Bašćanska (Chorvatsko - Krk).

Villa Manuela

9

Villa Manuela

Ubytování (Apartmány) Villa Manuela. Featuring a pool and a barbecue, Villa Manuela is located in Draga Bašćanska in the Krk Island Region. Rabac is 45 km away. Ubytování Villa Manuela se nachází ve městě Draga Bašćanska (Chorvatsko - Krk).

Apartments Alex Baska

9

Apartments Alex Baska

Ubytování (Apartmán) Apartments Alex Baska. Apartmán Alex Baška se nachází ve vesnici Draga Bašćanska. Může se pochlubit terasou. Apartmán má dále ložnici, kuchyň s varnou deskou, jídelní část a TV. Ubytování Apartments Alex Baska se nachází ve městě Draga Bašćanska (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 467 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Petar

8,7

Apartments Petar

Ubytování (Apartmány) Apartments Petar. Located in Draga Bašćanska, Apartments Petar provides accommodation with free WiFi. Ubytování Apartments Petar se nachází ve městě Draga Bašćanska (Chorvatsko - Krk).

Apartman Goga

8,5

Apartman Goga

Ubytování (Apartmán) Apartman Goga. Situated in Draga Bašćanska in the Krk Island region, Apartman Goga has a terrace and mountain views. Ubytování Apartman Goga se nachází ve městě Draga Bašćanska (Chorvatsko - Krk).

Apartments Marija 2

8,3

Apartments Marija 2

Ubytování (Apartmán) Apartments Marija 2. Apartments Marija 2 offers air-conditioned accommodation in Draga Bašćanska. This property offers access to a patio and free private parking. Ubytování Apartments Marija 2 se nachází ve městě Draga Bašćanska (Chorvatsko - Krk).

Apartments Bogdi

6,8

Apartments Bogdi

Ubytování (Apartmány) Apartments Bogdi. Apartments Bogdi se nachází na klidném a tichém místě ve městě Draga Bašćanska v jižní části ostrova Krk. Ubytování Apartments Bogdi se nachází ve městě Draga Bašćanska (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Bascanska Draga

Two-Bedroom Apartment in Bascanska Draga

Ubytování (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Bascanska Draga. Two-Bedroom Apartment in Bascanska Draga se nachází v obci Draga Bašćanska, 3,8 km od Bašky, 43 km od Rijeky a 45 km od Rabacu. Ubytování Two-Bedroom Apartment in Bascanska Draga se nachází ve městě Draga Bašćanska (Chorvatsko - Krk).

Four-Bedroom Apartment in Draga Bascanska

Four-Bedroom Apartment in Draga Bascanska

Ubytování (Apartmán) Four-Bedroom Apartment in Draga Bascanska. Four-Bedroom Apartment in Draga Bascanska is located in Draga Bašćanska and offers barbecue facilities. Ubytování Four-Bedroom Apartment in Draga Bascanska se nachází ve městě Draga Bašćanska (Chorvatsko - Krk).

Holiday home Draga Bascanska Draga Bascanska

Holiday home Draga Bascanska Draga Bascanska

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Draga Bascanska Draga Bascanska. Holiday home Draga Bascanska Draga Bascanska se nachází v obci Draga Bašćanska a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Holiday home Draga Bascanska Draga Bascanska se nachází ve městě Draga Bašćanska (Chorvatsko - Krk).

Apartment Draga Bascanska - 02

Apartment Draga Bascanska - 02

Ubytování (Apartmán) Apartment Draga Bascanska - 02. Apartmán Draga Bašćanska - 02 se nachází ve vesnici Draga Bašćanska. Hosté v něm mohou zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartment Draga Bascanska - 02 se nachází ve městě Draga Bašćanska (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 046 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Six-Bedroom Holiday Home in Bascanska Draga

Six-Bedroom Holiday Home in Bascanska Draga

Ubytování (Prázdninový dům) Six-Bedroom Holiday Home in Bascanska Draga. Tříhvězdičkový prázdninový dům Six-Bedroom Holiday Home in Bascanska se nachází v obci Draga Bašćanska na ostrově Krk a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Six-Bedroom Holiday Home in Bascanska Draga se nachází ve městě Draga Bašćanska (Chorvatsko - Krk).

Apartments Jagoda

Apartments Jagoda

Ubytování (Apartmán) Apartments Jagoda. Apartments Jagoda is located in Draga Bašćanska. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování Apartments Jagoda se nachází ve městě Draga Bašćanska (Chorvatsko - Krk).

Ubytování ve městě Draga Bašćanska

Město Draga Bašćanska se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 24 hotelů a ubytování ve městě Draga Bašćanska.