Hledat

Ubytování

Ubytování město Draga Bašćanska

Ve městě Draga Bašćanska (Chorvatsko) máme celkem 24 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Draga Bašćanska

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Draga Bašćanska

Apartments Alex Baska

9

Apartments Alex Baska

Ubytování (Apartmán) Apartments Alex Baska. Apartmán Alex Baška se nachází ve vesnici Draga Bašćanska. Může se pochlubit terasou. Apartmán má dále ložnici, kuchyň s varnou deskou, jídelní část a TV. Ubytování Apartments Alex Baska se nachází ve městě Draga Bašćanska (Chorvatsko - Krk).

Apartments Bogdi

6,8

Apartments Bogdi

Ubytování (Apartmány) Apartments Bogdi. Apartments Bogdi se nachází na klidném a tichém místě ve městě Draga Bašćanska v jižní části ostrova Krk. Ubytování Apartments Bogdi se nachází ve městě Draga Bašćanska (Chorvatsko - Krk).

Apartment Dora

Apartment Dora

Ubytování (Apartmán) Apartment Dora. Apartmán Dora se nachází v obci Draga Bašćanska. Malinska je vzdálená 21 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Dora se nachází ve městě Draga Bašćanska (Chorvatsko - Krk).

Apartment Draga Bascanska - 02

Apartment Draga Bascanska - 02

Ubytování (Apartmán) Apartment Draga Bascanska - 02. Apartmán Draga Bašćanska - 02 se nachází ve vesnici Draga Bašćanska. Hosté v něm mohou zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartment Draga Bascanska - 02 se nachází ve městě Draga Bašćanska (Chorvatsko - Krk).

Apartman Ana

Apartman Ana

Ubytování (Apartmán) Apartman Ana. Set in Draga Bašćanska in the Krk Island region, Apartman Ana has a terrace and garden views. Ubytování Apartman Ana se nachází ve městě Draga Bašćanska (Chorvatsko - Krk).

Holiday house with a swimming pool Draga Bascanska, Krk - 19204

Holiday house with a swimming pool Draga Bascanska, Krk - 19204

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday house with a swimming pool Draga Bascanska, Krk - 19204. Holiday house with a swimming pool Draga Bascanska, Krk - 19204 se nachází v obci Draga Bašćanska a nabízí soukromý bazén. Ubytování Holiday house with a swimming pool Draga Bascanska, Krk - 19204 se nachází ve městě Draga Bašćanska (Chorvatsko - Krk).

Ubytování ve městě Draga Bašćanska

Město Draga Bašćanska se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 24 hotelů a ubytování ve městě Draga Bašćanska.