Hledat

Ubytování

Ubytování město Milohnići

Ve městě Milohnići (Chorvatsko) máme celkem 9 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Milohnići

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Milohnići

Studio Zadnik_Krk

9,4

Studio Zadnik_Krk

Ubytování (Apartmán) Studio Zadnik_Krk. Featuring a garden, an outdoor pool and garden views, Studio Zadnik_Krk is set in Milohnići. Ubytování Studio Zadnik_Krk se nachází ve městě Milohnići (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 869 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mare Krk

8,9

Apartment Mare Krk

Ubytování (Apartmán) Apartment Mare Krk. Apartment Mare Krk se nachází v Milohnići, 31 km od Bašky. Nabízí Wi-Fi zdarma a výhled do zahrady. Ubytování Apartment Mare Krk se nachází ve městě Milohnići (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday house PAVOVCI

Holiday house PAVOVCI

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday house PAVOVCI. Located in Milohnići in the Krk Island region, Holiday house PAVOVCI has a garden. Free WiFi is available. Ubytování Holiday house PAVOVCI se nachází ve městě Milohnići (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 426 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday apartment IVICA

Holiday apartment IVICA

Ubytování (Apartmán) Holiday apartment IVICA. Prázdninový apartmán IVICA se nachází v Milohnići a nabízí klimatizaci, patio, Wi-Fi zdarma a balkon. Ubytování Holiday apartment IVICA se nachází ve městě Milohnići (Chorvatsko - Krk).

Holiday Home Milohnici I

Holiday Home Milohnici I

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Milohnici I. Holiday Home Milohnici I is located in Milohnići and offers barbecue facilities. Ubytování Holiday Home Milohnici I se nachází ve městě Milohnići (Chorvatsko - Krk).

Holiday house DREAM

Holiday house DREAM

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday house DREAM. Holiday house DREAM is situated in Milohnići and offers a terrace. Guests can enjoy the free WiFi. Ubytování Holiday house DREAM se nachází ve městě Milohnići (Chorvatsko - Krk). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 906 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Caprice

Villa Caprice

Ubytování (Vila) Villa Caprice. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, Villa Caprice is located in Milohnići. With garden views, this accommodation provides a... Ubytování Villa Caprice se nachází ve městě Milohnići (Chorvatsko - Krk).

Villa Milohnici Yvonne

Villa Milohnici Yvonne

Ubytování (Vila) Villa Milohnici Yvonne. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, garden view and a patio, Villa Milohnici Yvonne is situated in Milohnići. Ubytování Villa Milohnici Yvonne se nachází ve městě Milohnići (Chorvatsko - Krk).

Charming Villa in Milohnici with Balcony

Charming Villa in Milohnici with Balcony

Ubytování (Vila) Charming Villa in Milohnici with Balcony. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Charming Villa in Milohnici with Balcony is set in Milohnići. Ubytování Charming Villa in Milohnici with Balcony se nachází ve městě Milohnići (Chorvatsko - Krk).

Ubytování ve městě Milohnići

Město Milohnići se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 9 hotelů a ubytování ve městě Milohnići.