Hledat

Ubytování

Ubytování město Milohnići

Ve městě Milohnići (Chorvatsko) máme celkem 9 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Milohnići

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Milohnići

Studio Zadnik_Krk

9,4

Studio Zadnik_Krk

Ubytování (Apartmán) Studio Zadnik_Krk. Featuring a garden, an outdoor pool and garden views, Studio Zadnik_Krk is set in Milohnići. Ubytování Studio Zadnik_Krk se nachází ve městě Milohnići (Chorvatsko - Krk).

Apartment Mare Krk

8,9

Apartment Mare Krk

Ubytování (Apartmán) Apartment Mare Krk. Apartment Mare Krk se nachází v Milohnići, 31 km od Bašky. Nabízí Wi-Fi zdarma a výhled do zahrady. Ubytování Apartment Mare Krk se nachází ve městě Milohnići (Chorvatsko - Krk).

Captain House

Captain House

Ubytování (Prázdninový dům) Captain House. Captain House se nachází v Milohnići a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Malinska je vzdálená 7 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Captain House se nachází ve městě Milohnići (Chorvatsko - Krk).

Holiday house PAVOVCI

Holiday house PAVOVCI

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday house PAVOVCI. Located in Milohnići in the Krk Island region, Holiday house PAVOVCI has a garden. Free WiFi is available. Ubytování Holiday house PAVOVCI se nachází ve městě Milohnići (Chorvatsko - Krk).

Holiday house DREAM

Holiday house DREAM

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday house DREAM. Holiday house DREAM is situated in Milohnići and offers a terrace. Guests can enjoy the free WiFi. Ubytování Holiday house DREAM se nachází ve městě Milohnići (Chorvatsko - Krk).

Ubytování ve městě Milohnići

Město Milohnići se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 9 hotelů a ubytování ve městě Milohnići.