Hledat

Ubytování

Kraj Vysočina

V regionu Kraj Vysočina (Česká republika) máme celkem 383 hotelů a ubytování.

Pro region Kraj Vysočina doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Telč (40), Jihlava (31), Třebíč (20), Nové Město na Moravě (18), Humpolec (15), Žďár nad Sázavou (15), Pelhřimov (10), Škrdlovice (9), Třešť (6), Kamenice nad Lipou (5). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Kraj Vysočina

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Kraj Vysočina

Ubytovani U Smejkalu

10

Ubytovani U Smejkalu

Ubytování (Apartmán) Ubytovani U Smejkalu. Ubytování U Smejkalů se nachází v Telči, 5 km od historického centra Telče a od zámku Telč a 4,2 km od autobusového nádraží, a nabízí zahradu a zázemí pro... Ubytování Ubytovani U Smejkalu se nachází ve městě Telč (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Ubytovani U Smejkalu má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Ubytovani U Smejkalu momentálně evidujeme 14 recenzí.

U Pramene Virskeho Vanku

10

U Pramene Virskeho Vanku

Ubytování (Apartmán) U Pramene Virskeho Vanku. Apartmán U Pramene Vírského Vánku se nachází v obci Vír na Vysočině a nabízí bezplatné Wi-Fi. K dispozici je lednice a rychlovarná konvice. Ubytování U Pramene Virskeho Vanku se nachází ve městě Vír (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování U Pramene Virskeho Vanku má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán U Pramene Virskeho Vanku momentálně evidujeme 8 recenzí.

Na Želivce chalupa Gabriela

10

Na Želivce chalupa Gabriela

Ubytování (Prázdninový dům) Na Želivce chalupa Gabriela. Na Želivce chalupa Gabriela se nachází v Želivu a nabízí sdílený lounge, zahradu a terasu. 43 km od Tábora. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Na Želivce chalupa Gabriela se nachází ve městě Želiv (Česko - Vysočina).

Geofond Chata 3

10

Geofond Chata 3

Ubytování (Kemp) Geofond Chata 3. Geofond Chata 3 se nachází v Chotěboři na Vysočině a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Kemp má terasu. Ubytování Geofond Chata 3 se nachází ve městě Chotěboř (Česko - Vysočina).

Apartmánový domek U Lucie

9,9

Apartmánový domek U Lucie

Ubytování (Apartmán) Apartmánový domek U Lucie. Apartmánový domek U Lucie se nachází ve Škrdlovicích a nabízí terasu, gril a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartmánový domek U Lucie se nachází ve městě Škrdlovice (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Apartmánový domek U Lucie má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmánový domek U Lucie momentálně evidujeme 6 recenzí.

Chalupa pod Zubštejnem

9,9

Chalupa pod Zubštejnem

Ubytování (Apartmán) Chalupa pod Zubštejnem. Apartmán Chalupa pod Zubštejnem se nachází v Bystřici nad Pernštejnem a nabízí zahradu, zázemí pro grilování, saunu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chalupa pod Zubštejnem se nachází ve městě Bystřice nad Pernštejnem (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Chalupa pod Zubštejnem má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Chalupa pod Zubštejnem momentálně evidujeme 6 recenzí.

Apartmán Krátká

9,9

Apartmán Krátká

Ubytování (Apartmán) Apartmán Krátká. Apartmán Krátká se nachází v obci Krátká na Vysočině. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení, zázemí pro grilování a zahradu. Ubytování Apartmán Krátká se nachází ve městě Krátká Ves (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Apartmán Krátká má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán Krátká momentálně evidujeme 27 recenzí.

Penzion Pod Jáchymem

9,9

Penzion Pod Jáchymem

Ubytování (Apartmán) Penzion Pod Jáchymem. Penzion Pod Jáchymem se nachází v Dobré Vodě v Geoparku Vysočina, 5 km od historického centra Telče a telčského zámku. Ubytování Penzion Pod Jáchymem se nachází ve městě Dobrá Voda (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Penzion Pod Jáchymem má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Penzion Pod Jáchymem momentálně evidujeme 51 recenzí.

Apartmán na Vysočině

9,9

Apartmán na Vysočině

Ubytování (Apartmán) Apartmán na Vysočině. Apartmán na Vysočině se nachází v Přibyslavi a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán na Vysočině se nachází ve městě Přibyslav (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Apartmán na Vysočině má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán na Vysočině momentálně evidujeme 32 recenzí.

U Židovské brány

9,9

U Židovské brány

Ubytování (Apartmán) U Židovské brány. U Židovské brány se nachází v Třebíči, 400 metrů od baziliky sv. Prokopa a 100 metrů od židovské čtvrti. Okolí je oblíbené pro cyklistiku. Ubytování U Židovské brány se nachází ve městě Třebíč (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování U Židovské brány má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán U Židovské brány momentálně evidujeme 119 recenzí.

Apartment Jana Vojny

9,9

Apartment Jana Vojny

Ubytování (Apartmán) Apartment Jana Vojny. Apartment Jana Vojny se nachází v Pacově a nabízí bezplatné Wi-Fi a plně vybavenou kuchyň. Ubytování Apartment Jana Vojny se nachází ve městě Pacov (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Apartment Jana Vojny má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartment Jana Vojny momentálně evidujeme 6 recenzí.

Chalupa Kadov

9,9

Chalupa Kadov

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Kadov. Chalupa Kadov se nachází v městyse Sněžné v Pardubickém kraji. K chalupě náleží terasa. Ubytování Chalupa Kadov se nachází ve městě Sněžné (Česká republika - Pardubický kraj). Ubytování Chalupa Kadov má celkové hodnocení 9,9. Pro Prázdninový dům Chalupa Kadov momentálně evidujeme 11 recenzí.

Jitkovsky mlyn

9,9

Jitkovsky mlyn

Ubytování (Apartmán) Jitkovsky mlyn. Jitkovský mlýn se nachází v Chotěboři a nabízí tenisový kurt, zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Jitkovsky mlyn se nachází ve městě Chotěboř (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Jitkovsky mlyn má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Jitkovsky mlyn momentálně evidujeme 16 recenzí.

Chateau Svetla nad Sazavou

9,8

Chateau Svetla nad Sazavou

Ubytování (Hotel) Chateau Svetla nad Sazavou. Chateau Světlá nad Sázavou se nachází ve Světlé nad Sázavou. Nabízí pokoje s koupelnou a kabelovou TV s plochou obrazovkou, Wi-Fi zdarma a prodej... Ubytování Chateau Svetla nad Sazavou se nachází ve městě Světlá nad Sázavou (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Chateau Svetla nad Sazavou má celkové hodnocení 9,8. Pro Hotel Chateau Svetla nad Sazavou momentálně evidujeme 14 recenzí.

HOME 223 - moderní byt 55 m2

9,8

HOME 223 - moderní byt 55 m2

Ubytování (Apartmán) HOME 223 - moderní byt 55 m2. HOME 223 - moderní byt 55 m² se nachází v Jihlavě a nabízí balkon a Wi-Fi zdarma. Ubytování HOME 223 - moderní byt 55 m2 se nachází ve městě Jihlava (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování HOME 223 - moderní byt 55 m2 má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán HOME 223 - moderní byt 55 m2 momentálně evidujeme 15 recenzí.

Penzion Harvanek

9,8

Penzion Harvanek

Ubytování (Penzion) Penzion Harvanek. Penzion Harvánek je situovaný na tichém soukromém místě v ústraní, 2 km od lyžařského areálu Harušák a 4 km od Nového Města, a nabízí Wi-Fi zdarma a velkou... Ubytování Penzion Harvanek se nachází ve městě Vlachovice (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Penzion Harvanek má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Penzion Harvanek momentálně evidujeme 10 recenzí.

Chaloupka

9,8

Chaloupka

Ubytování (Prázdninový dům) Chaloupka. Chaloupka se nachází v Telči, 7 km od historického centra města Telč a zámku. Ubytování Chaloupka se nachází ve městě Telč (Česko - Vysočina).

Villa Amenity

9,8

Villa Amenity

Ubytování (Apartmán) Villa Amenity. Villa Amenity s výhledem na město se nachází v centru Světlé nad Sázavou, pouhých 100 metrů od řeky Sázavy. Ubytování Villa Amenity se nachází ve městě Světlá nad Sázavou (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Villa Amenity má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Villa Amenity momentálně evidujeme 64 recenzí.

Ubytování Musilovi

9,8

Ubytování Musilovi

Ubytování (Penzion) Ubytování Musilovi. Ubytování Musilovi se nachází v Žirovnici a nabízí gril. Tento 2hvězdičkový penzion má společnou kuchyň, společný obývací pokoj a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytování Musilovi se nachází ve městě Žirovnice (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Ubytování Musilovi má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Ubytování Musilovi momentálně evidujeme 8 recenzí.

Penzion Za Vsí

9,8

Penzion Za Vsí

Ubytování (Penzion) Penzion Za Vsí. Penzion Za Vsí se nachází v Borovné, 29 km od Jihlavy, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi, gril i bezplatné soukromé parkoviště. Pokoje mají vlastní koupelnu. Ubytování Penzion Za Vsí se nachází ve městě Borovná (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Penzion Za Vsí má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Penzion Za Vsí momentálně evidujeme 26 recenzí.

Apartmán Sychrova

9,8

Apartmán Sychrova

Ubytování (Apartmány) Apartmán Sychrova. Apartmán Sychrova se nachází ve Žďáru nad Sázavou na Vysočině, 300 metrů od poutního kostela sv. Ubytování Apartmán Sychrova se nachází ve městě Žďár nad Sázavou (Česko - Vysočina).

Statek Vranč

9,8

Statek Vranč

Ubytování (Privát) Statek Vranč. Statek Vranč se nachází v Bítově, 5 km od hradu Bítov, a nabízí obývací pokoj s TV, zahradu s grilem a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Statek Vranč se nachází ve městě Bítov (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Statek Vranč má celkové hodnocení 9,8. Pro Privát Statek Vranč momentálně evidujeme 7 recenzí.

Andělský Dvůr

9,8

Andělský Dvůr

Ubytování (Penzion) Andělský Dvůr. Andělský Dvůr se nachází u pláže v obci Světce. Nabízí společný salonek, dětské hřiště, Wi-Fi zdarma a konferenční i banketové prostory. Ubytování Andělský Dvůr se nachází ve městě Světce (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Andělský Dvůr má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Andělský Dvůr momentálně evidujeme 23 recenzí.

Apartman Pod Kostelem

9,8

Apartman Pod Kostelem

Ubytování (Apartmán) Apartman Pod Kostelem. Tento prostorný apartmán se nachází v centru Polné, 150 metrů od místního hradu a zámku, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi a bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Apartman Pod Kostelem se nachází ve městě Polná (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Apartman Pod Kostelem má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartman Pod Kostelem momentálně evidujeme 44 recenzí.

Penzion Florián Telč

9,8

Penzion Florián Telč

Ubytování (Penzion) Penzion Florián Telč. Penzion Florián Telč se nachází v Telči, 100 metrů od zámku a nabízí restauraci i výhled na město. Ubytování Penzion Florián Telč se nachází ve městě Telč (Česko - Vysočina).

Privat No. 40

9,8

Privat No. 40

Ubytování (Apartmán) Privat No. 40. Privat No. 40 se nachází na hlavním náměstí v Telči, která je zapsaná na seznam světového dědictví UNESCO. Ubytování Privat No. 40 se nachází ve městě Telč (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Privat No. 40 má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Privat No. 40 momentálně evidujeme 120 recenzí.

Penzion Okamžik Stanovice

9,7

Penzion Okamžik Stanovice

Ubytování (Penzion) Penzion Okamžik Stanovice. Penzion Okamžik Stanovice se nachází v Nové Cerekvi a nabízí rodinné pokoje, výhled na obec, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyň, společné posezení a gril. Ubytování Penzion Okamžik Stanovice se nachází ve městě Nová Cerekev (Česko - Vysočina).

Apartmany Chornitzeruv dum

9,7

Apartmany Chornitzeruv dum

Ubytování (Aparthotel) Apartmany Chornitzeruv dum. Apartmány Chornitzerův dům sídlí v budově ze 16. století na historickém náměstí v Telči, jejíž historické jádro je zapsané na seznamu kulturního dědictví... Ubytování Apartmany Chornitzeruv dum se nachází ve městě Telč (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Apartmany Chornitzeruv dum má celkové hodnocení 9,7. Pro Aparthotel Apartmany Chornitzeruv dum momentálně evidujeme 271 recenzí.

Penzion Čáslava

9,7

Penzion Čáslava

Ubytování (Penzion) Penzion Čáslava. Penzion Čáslava se nachází v Rokytně. Nabízí zdarma Wi-Fi. Pokoje a studio jsou vybavené satelitní TV a mají vlastní koupelnu se sprchou. Ubytování Penzion Čáslava se nachází ve městě Rokytno (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Penzion Čáslava má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Penzion Čáslava momentálně evidujeme 43 recenzí.

Station House Loft Apartment

9,7

Station House Loft Apartment

Ubytování (Apartmán) Station House Loft Apartment. Station House Loft Apartment se nachází v Obratani v kraji Vysočina. Nabízí ubytování se zahradou a patiem. Ubytování Station House Loft Apartment se nachází ve městě Obrataň (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Station House Loft Apartment má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Station House Loft Apartment momentálně evidujeme 5 recenzí.

Apartmán Na statku

9,7

Apartmán Na statku

Ubytování (Apartmán) Apartmán Na statku. Apartmán Na statku se nachází v Náměšti nad Oslavou a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. K dispozici je plně vybavený kuchyňský kout. Ubytování Apartmán Na statku se nachází ve městě Náměšť nad Oslavou (Česko - Vysočina).

Chata na Cihelne

9,7

Chata na Cihelne

Ubytování (Chata) Chata na Cihelne. Chata na Cihelně se nachází v Novém Městě na Moravě, 2,6 km od Hlavního vleku. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Chata na Cihelne se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Chata na Cihelne má celkové hodnocení 9,7. Pro Chata Chata na Cihelne momentálně evidujeme 6 recenzí.

Ubytování na Hájence

9,7

Ubytování na Hájence

Ubytování (Penzion) Ubytování na Hájence. Ubytování na Hájence se nachází v obci Karasín, 300 metrů od místní rozhledny a 6 km od Bystřice nad Pernštejnem, a nabízí zahradu s grilem i bezplatné... Ubytování Ubytování na Hájence se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Ubytování na Hájence má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Ubytování na Hájence momentálně evidujeme 213 recenzí.

Apartmány Vojta

9,7

Apartmány Vojta

Ubytování (Apartmán) Apartmány Vojta. Apartmány Vojta se nachází na okraji města Telč zapsaného na seznamu UNESCO a nabízí venkovní bazén se zatahovací střechou, zdarma dostupné Wi-Fi i... Ubytování Apartmány Vojta se nachází ve městě Telč (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Apartmány Vojta má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmány Vojta momentálně evidujeme 114 recenzí.

Ubytování U Kapličky

9,7

Ubytování U Kapličky

Ubytování (Penzion) Ubytování U Kapličky. Penzion Ubytování U Kapličky se nachází v Novém Městě na Moravě, 2 km od lyžařského vleku Hlavní, a nabízí tenisový kurt. Ubytování Ubytování U Kapličky se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Ubytování U Kapličky má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Ubytování U Kapličky momentálně evidujeme 10 recenzí.

Apartmán Kadlecova vila

9,7

Apartmán Kadlecova vila

Ubytování (Apartmán) Apartmán Kadlecova vila. Apartmán Kadlecova vila se nachází v Novém Městě na Moravě na Vysočině a nabízí terasu. Výhled směřuje do zahrady. Ubytování Apartmán Kadlecova vila se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina).

Apartmán Svárov

9,7

Apartmán Svárov

Ubytování (Apartmány) Apartmán Svárov. Apartmán Svárov se nachází v Novém Městě na Moravě a nabízí venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Svárov se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina).

Pod stepí

9,7

Pod stepí

Ubytování (Apartmán) Pod stepí. Pod stepí se nachází v Mohelnu. 31 km od Brna. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Pod stepí se nachází ve městě Mohelno (Česko - Vysočina).

Apartmany pod Namestim

9,7

Apartmany pod Namestim

Ubytování (Apartmán) Apartmany pod Namestim. Apartmány pod Náměstím se nachází v Telči, 600 metrů od historického centra. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmany pod Namestim se nachází ve městě Telč (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Apartmany pod Namestim má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmany pod Namestim momentálně evidujeme 164 recenzí.

Pension U Štěpánků

9,7

Pension U Štěpánků

Ubytování (Apartmán) Pension U Štěpánků. Pension U Štěpánků se nachází v Trpišovicích. Nabízí Wi-Fi zdarma a kuchyňský kout. Ubytování Pension U Štěpánků se nachází ve městě Trpišovice (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Pension U Štěpánků má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Pension U Štěpánků momentálně evidujeme 86 recenzí.

U České koruny

9,7

U České koruny

Ubytování (Penzion – hostinec) U České koruny. Tradiční zájezdní hostinec U České Koruny má své pevné místo v historii Českomoravské vrchoviny. Najdete jej přímo pod hradem v Lipnici nad Sázavou. Ubytování U České koruny se nachází ve městě Lipnice nad Sázavou (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování U České koruny má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion – hostinec U České koruny momentálně evidujeme 7 recenzí.

Apartmány Batelov

9,7

Apartmány Batelov

Ubytování (Apartmán) Apartmány Batelov. Apartmány Batelov se nachází v Batelově, 17 km od Jihlavy, a nabízí terasu, výhled na město, saunu a bezplatné Wi-Fi připojení k internetu. Ubytování Apartmány Batelov se nachází ve městě Batelov (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Apartmány Batelov má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmány Batelov momentálně evidujeme 65 recenzí.

Apartmán Janoušek

9,7

Apartmán Janoušek

Ubytování (Apartmán) Apartmán Janoušek. Apartmán Janoušek se nachází v Humpolci. Lze v něm zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartmán Janoušek se nachází ve městě Humpolec (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Apartmán Janoušek má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán Janoušek momentálně evidujeme 74 recenzí.

Apartmány Velké Dářko

9,6

Apartmány Velké Dářko

Ubytování (Apartmány) Apartmány Velké Dářko. Apartmány Velké Dářko se nachází ve Škrdlovicích, 45 km od Pardubic, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Velké Dářko se nachází ve městě Škrdlovice (Česko - Vysočina).

Ubytování na náměstí

9,6

Ubytování na náměstí

Ubytování (Venkovský dům) Ubytování na náměstí. Ubytování na náměstí v Nedvědicích nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradou. Ubytování Ubytování na náměstí se nachází ve městě Nedvědice (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Ubytování na náměstí má celkové hodnocení 9,6. Pro Venkovský dům Ubytování na náměstí momentálně evidujeme 8 recenzí.

U Lojzika

9,6

U Lojzika

Ubytování (Prázdninový dům) U Lojzika. U Lojzika je bývalá stodola, která byla zrekonstruována na moderní loft. Nachází se v obci Pulkov, uprostřed přírodního parku Rokytná. Ubytování U Lojzika se nachází ve městě Biskupice-Pulkov (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování U Lojzika má celkové hodnocení 9,6. Pro Prázdninový dům U Lojzika momentálně evidujeme 29 recenzí.

Hotel Telč

9,6

Hotel Telč

Ubytování (Hotel) Hotel Telč. Čtyřhvězdičkový hotel Telč se nachází nedaleko hlavního náměstí v centru Telče. Nabízí kavárnu a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Hotel Telč se nachází ve městě Telč (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Hotel Telč má celkové hodnocení 9,6. Pro Hotel Hotel Telč momentálně evidujeme 561 recenzí.

Kotrba privat

9,6

Kotrba privat

Ubytování (Penzion) Kotrba privat. Kotrba privat se nachází se v centru města Telč, 7 km od lyžařského areálu Mrákotín, a poskytuje bezplatné Wi-Fi připojení k internetu ve všech prostorách... Ubytování Kotrba privat se nachází ve městě Telč (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Kotrba privat má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Kotrba privat momentálně evidujeme 448 recenzí.

Ubytování v městech regionu Kraj Vysočina

Ubytování v městech regionu Kraj Vysočina

Ubytování v regionu Kraj Vysočina - Česká republika

Momentálně pro vás evidujeme celkem 383 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Kraj Vysočina.

Pro region Kraj Vysočina doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Telč (40), Jihlava (31), Třebíč (20), Nové Město na Moravě (18), Humpolec (15), Žďár nad Sázavou (15), Pelhřimov (10), Škrdlovice (9), Třešť (6), Kamenice nad Lipou (5). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Kraj Vysočina máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Ubytovani U Smejkalu (10*), U Pramene Virskeho Vanku (10*), Apartmánový domek U Lucie (9,9*), Chalupa pod Zubštejnem (9,9*), Apartmán Krátká (9,9*), Penzion Pod Jáchymem (9,9*), Apartmán na Vysočině (9,9*), U Židovské brány (9,9*), Jitkovsky mlyn (9,9*), Apartment Jana Vojny (9,9*).

Region Kraj Vysočina může být skvělým místem pro strávení dovolené.