Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Kraj Vysočina

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Kraj Vysočina

Ubytovani U Smejkalu

10

Ubytovani U Smejkalu

Ubytování (Apartmán) Ubytovani U Smejkalu. Ubytování U Smejkalů se nachází v Telči, 5 km od historického centra Telče a od zámku Telč a 4,2 km od autobusového nádraží, a nabízí zahradu a zázemí pro... Ubytování Ubytovani U Smejkalu se nachází ve městě Telč (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 060 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytovani U Smejkalu má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Ubytovani U Smejkalu momentálně evidujeme 14 recenzí.

U Pramene Virskeho Vanku

10

U Pramene Virskeho Vanku

Ubytování (Apartmán) U Pramene Virskeho Vanku. Apartmán U Pramene Vírského Vánku se nachází v obci Vír na Vysočině a nabízí bezplatné Wi-Fi. K dispozici je lednice a rychlovarná konvice. Ubytování U Pramene Virskeho Vanku se nachází ve městě Vír (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování U Pramene Virskeho Vanku má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán U Pramene Virskeho Vanku momentálně evidujeme 8 recenzí.

Chalupa pod Zubštejnem

9,9

Chalupa pod Zubštejnem

Ubytování (Apartmán) Chalupa pod Zubštejnem. Apartmán Chalupa pod Zubštejnem se nachází v Bystřici nad Pernštejnem a nabízí zahradu, zázemí pro grilování, saunu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Chalupa pod Zubštejnem se nachází ve městě Bystřice nad Pernštejnem (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 184 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa pod Zubštejnem má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Chalupa pod Zubštejnem momentálně evidujeme 6 recenzí.

Apartmánový domek U Lucie

9,9

Apartmánový domek U Lucie

Ubytování (Apartmán) Apartmánový domek U Lucie. Apartmánový domek U Lucie se nachází ve Škrdlovicích a nabízí terasu, gril a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartmánový domek U Lucie se nachází ve městě Škrdlovice (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 677 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmánový domek U Lucie má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmánový domek U Lucie momentálně evidujeme 6 recenzí.

Apartmán Krátká

9,9

Apartmán Krátká

Ubytování (Apartmán) Apartmán Krátká. Apartmán Krátká se nachází v obci Krátká na Vysočině. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení, zázemí pro grilování a zahradu. Ubytování Apartmán Krátká se nachází ve městě Krátká Ves (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 210 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Krátká má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán Krátká momentálně evidujeme 27 recenzí.

Penzion Pod Jáchymem

9,9

Penzion Pod Jáchymem

Ubytování (Apartmán) Penzion Pod Jáchymem. Penzion Pod Jáchymem se nachází v Dobré Vodě v Geoparku Vysočina, 5 km od historického centra Telče a telčského zámku. Ubytování Penzion Pod Jáchymem se nachází ve městě Dobrá Voda (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 535 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Pod Jáchymem má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Penzion Pod Jáchymem momentálně evidujeme 51 recenzí.

Apartmán na Vysočině

9,9

Apartmán na Vysočině

Ubytování (Apartmán) Apartmán na Vysočině. Apartmán na Vysočině se nachází v Přibyslavi a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán na Vysočině se nachází ve městě Přibyslav (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán na Vysočině má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmán na Vysočině momentálně evidujeme 32 recenzí.

U Židovské brány

9,9

U Židovské brány

Ubytování (Apartmán) U Židovské brány. U Židovské brány se nachází v Třebíči, 400 metrů od baziliky sv. Prokopa a 100 metrů od židovské čtvrti. Okolí je oblíbené pro cyklistiku. Ubytování U Židovské brány se nachází ve městě Třebíč (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 844 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování U Židovské brány má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán U Židovské brány momentálně evidujeme 119 recenzí.

Chalupa Kadov

9,9

Chalupa Kadov

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Kadov. Chalupa Kadov se nachází v městyse Sněžné v Pardubickém kraji. K chalupě náleží terasa. Ubytování Chalupa Kadov se nachází ve městě Sněžné (Česká republika - Pardubický kraj). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 574 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chalupa Kadov má celkové hodnocení 9,9. Pro Prázdninový dům Chalupa Kadov momentálně evidujeme 11 recenzí.

Apartment Jana Vojny

9,9

Apartment Jana Vojny

Ubytování (Apartmán) Apartment Jana Vojny. Apartment Jana Vojny se nachází v Pacově a nabízí bezplatné Wi-Fi a plně vybavenou kuchyň. Ubytování Apartment Jana Vojny se nachází ve městě Pacov (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Jana Vojny má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartment Jana Vojny momentálně evidujeme 6 recenzí.

Jitkovsky mlyn

9,9

Jitkovsky mlyn

Ubytování (Apartmán) Jitkovsky mlyn. Jitkovský mlýn se nachází v Chotěboři a nabízí tenisový kurt, zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Jitkovsky mlyn se nachází ve městě Chotěboř (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 798 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Jitkovsky mlyn má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Jitkovsky mlyn momentálně evidujeme 16 recenzí.

Chateau Svetla nad Sazavou

9,8

Chateau Svetla nad Sazavou

Ubytování (Hotel) Chateau Svetla nad Sazavou. Chateau Světlá nad Sázavou se nachází ve Světlé nad Sázavou. Nabízí pokoje s koupelnou a kabelovou TV s plochou obrazovkou, Wi-Fi zdarma a prodej... Ubytování Chateau Svetla nad Sazavou se nachází ve městě Světlá nad Sázavou (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 397 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chateau Svetla nad Sazavou má celkové hodnocení 9,8. Pro Hotel Chateau Svetla nad Sazavou momentálně evidujeme 14 recenzí.

HOME 223 - moderní byt 55 m2

9,8

HOME 223 - moderní byt 55 m2

Ubytování (Apartmán) HOME 223 - moderní byt 55 m2. HOME 223 - moderní byt 55 m² se nachází v Jihlavě a nabízí balkon a Wi-Fi zdarma. Ubytování HOME 223 - moderní byt 55 m2 se nachází ve městě Jihlava (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 576 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování HOME 223 - moderní byt 55 m2 má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán HOME 223 - moderní byt 55 m2 momentálně evidujeme 15 recenzí.

Penzion Harvanek

9,8

Penzion Harvanek

Ubytování (Penzion) Penzion Harvanek. Penzion Harvánek je situovaný na tichém soukromém místě v ústraní, 2 km od lyžařského areálu Harušák a 4 km od Nového Města, a nabízí Wi-Fi zdarma a velkou... Ubytování Penzion Harvanek se nachází ve městě Vlachovice (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 986 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Harvanek má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Penzion Harvanek momentálně evidujeme 10 recenzí.

Penzion Za Vsí

9,8

Penzion Za Vsí

Ubytování (Penzion) Penzion Za Vsí. Penzion Za Vsí se nachází v Borovné, 29 km od Jihlavy, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi, gril i bezplatné soukromé parkoviště. Pokoje mají vlastní koupelnu. Ubytování Penzion Za Vsí se nachází ve městě Borovná (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Za Vsí má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Penzion Za Vsí momentálně evidujeme 26 recenzí.

Villa Amenity

9,8

Villa Amenity

Ubytování (Apartmán) Villa Amenity. Villa Amenity s výhledem na město se nachází v centru Světlé nad Sázavou, pouhých 100 metrů od řeky Sázavy. Ubytování Villa Amenity se nachází ve městě Světlá nad Sázavou (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 292 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Villa Amenity má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Villa Amenity momentálně evidujeme 64 recenzí.

Ubytování Musilovi

9,8

Ubytování Musilovi

Ubytování (Penzion) Ubytování Musilovi. Ubytování Musilovi se nachází v Žirovnici a nabízí gril. Tento 2hvězdičkový penzion má společnou kuchyň, společný obývací pokoj a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytování Musilovi se nachází ve městě Žirovnice (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování Musilovi má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Ubytování Musilovi momentálně evidujeme 8 recenzí.

Andělský Dvůr

9,8

Andělský Dvůr

Ubytování (Penzion) Andělský Dvůr. Andělský Dvůr se nachází u pláže v obci Světce. Nabízí společný salonek, dětské hřiště, Wi-Fi zdarma a konferenční i banketové prostory. Ubytování Andělský Dvůr se nachází ve městě Světce (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Andělský Dvůr má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Andělský Dvůr momentálně evidujeme 23 recenzí.

Apartman Pod Kostelem

9,8

Apartman Pod Kostelem

Ubytování (Apartmán) Apartman Pod Kostelem. Tento prostorný apartmán se nachází v centru Polné, 150 metrů od místního hradu a zámku, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi a bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Apartman Pod Kostelem se nachází ve městě Polná (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman Pod Kostelem má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Apartman Pod Kostelem momentálně evidujeme 44 recenzí.

Statek Vranč

9,8

Statek Vranč

Ubytování (Privát) Statek Vranč. Statek Vranč se nachází v Bítově, 5 km od hradu Bítov, a nabízí obývací pokoj s TV, zahradu s grilem a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Statek Vranč se nachází ve městě Bítov (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 287 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Statek Vranč má celkové hodnocení 9,8. Pro Privát Statek Vranč momentálně evidujeme 7 recenzí.

Privat No. 40

9,8

Privat No. 40

Ubytování (Apartmán) Privat No. 40. Privat No. 40 se nachází na hlavním náměstí v Telči, která je zapsaná na seznam světového dědictví UNESCO. Ubytování Privat No. 40 se nachází ve městě Telč (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Privat No. 40 má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Privat No. 40 momentálně evidujeme 120 recenzí.

Apartmany Chornitzeruv dum

9,7

Apartmany Chornitzeruv dum

Ubytování (Aparthotel) Apartmany Chornitzeruv dum. Apartmány Chornitzerův dům sídlí v budově ze 16. století na historickém náměstí v Telči, jejíž historické jádro je zapsané na seznamu kulturního dědictví... Ubytování Apartmany Chornitzeruv dum se nachází ve městě Telč (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 972 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmany Chornitzeruv dum má celkové hodnocení 9,7. Pro Aparthotel Apartmany Chornitzeruv dum momentálně evidujeme 271 recenzí.

Station House Loft Apartment

9,7

Station House Loft Apartment

Ubytování (Apartmán) Station House Loft Apartment. Station House Loft Apartment se nachází v Obratani v kraji Vysočina. Nabízí ubytování se zahradou a patiem. Ubytování Station House Loft Apartment se nachází ve městě Obrataň (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 287 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Station House Loft Apartment má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Station House Loft Apartment momentálně evidujeme 5 recenzí.

Penzion Čáslava

9,7

Penzion Čáslava

Ubytování (Penzion) Penzion Čáslava. Penzion Čáslava se nachází v Rokytně. Nabízí zdarma Wi-Fi. Pokoje a studio jsou vybavené satelitní TV a mají vlastní koupelnu se sprchou. Ubytování Penzion Čáslava se nachází ve městě Rokytno (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 339 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Čáslava má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Penzion Čáslava momentálně evidujeme 43 recenzí.

Chata na Cihelne

9,7

Chata na Cihelne

Ubytování (Chata) Chata na Cihelne. Chata na Cihelně se nachází v Novém Městě na Moravě, 2,6 km od Hlavního vleku. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Chata na Cihelne se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 493 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata na Cihelne má celkové hodnocení 9,7. Pro Chata Chata na Cihelne momentálně evidujeme 6 recenzí.

Apartmány Vojta

9,7

Apartmány Vojta

Ubytování (Apartmán) Apartmány Vojta. Apartmány Vojta se nachází na okraji města Telč zapsaného na seznamu UNESCO a nabízí venkovní bazén se zatahovací střechou, zdarma dostupné Wi-Fi i... Ubytování Apartmány Vojta se nachází ve městě Telč (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Vojta má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmány Vojta momentálně evidujeme 114 recenzí.

Ubytování U Kapličky

9,7

Ubytování U Kapličky

Ubytování (Penzion) Ubytování U Kapličky. Penzion Ubytování U Kapličky se nachází v Novém Městě na Moravě, 2 km od lyžařského vleku Hlavní, a nabízí tenisový kurt. Ubytování Ubytování U Kapličky se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 604 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování U Kapličky má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Ubytování U Kapličky momentálně evidujeme 10 recenzí.

Ubytování na Hájence

9,7

Ubytování na Hájence

Ubytování (Penzion) Ubytování na Hájence. Ubytování na Hájence se nachází v obci Karasín, 300 metrů od místní rozhledny a 6 km od Bystřice nad Pernštejnem, a nabízí zahradu s grilem i bezplatné... Ubytování Ubytování na Hájence se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 386 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování na Hájence má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Ubytování na Hájence momentálně evidujeme 213 recenzí.

Apartmany pod Namestim

9,7

Apartmany pod Namestim

Ubytování (Apartmán) Apartmany pod Namestim. Apartmány pod Náměstím se nachází v Telči, 600 metrů od historického centra. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmany pod Namestim se nachází ve městě Telč (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 442 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmany pod Namestim má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmany pod Namestim momentálně evidujeme 164 recenzí.

U České koruny

9,7

U České koruny

Ubytování (Penzion – hostinec) U České koruny. Tradiční zájezdní hostinec U České Koruny má své pevné místo v historii Českomoravské vrchoviny. Najdete jej přímo pod hradem v Lipnici nad Sázavou. Ubytování U České koruny se nachází ve městě Lipnice nad Sázavou (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování U České koruny má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion – hostinec U České koruny momentálně evidujeme 7 recenzí.

Pension U Štěpánků

9,7

Pension U Štěpánků

Ubytování (Apartmán) Pension U Štěpánků. Pension U Štěpánků se nachází v Trpišovicích. Nabízí Wi-Fi zdarma a kuchyňský kout. Ubytování Pension U Štěpánků se nachází ve městě Trpišovice (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 705 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension U Štěpánků má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Pension U Štěpánků momentálně evidujeme 86 recenzí.

Apartmán Aromasalon

9,7

Apartmán Aromasalon

Ubytování (Apartmán) Apartmán Aromasalon. Apartmán Aromasalon se nachází v Třebíči, poblíž baziliky svatého Prokopa. K dispozici je plně vybavená kuchyň. Ubytování Apartmán Aromasalon se nachází ve městě Třebíč (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Apartmán Aromasalon má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán Aromasalon momentálně evidujeme 43 recenzí.

Apartmány Batelov

9,7

Apartmány Batelov

Ubytování (Apartmán) Apartmány Batelov. Apartmány Batelov se nachází v Batelově, 17 km od Jihlavy, a nabízí terasu, výhled na město, saunu a bezplatné Wi-Fi připojení k internetu. Ubytování Apartmány Batelov se nachází ve městě Batelov (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 901 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Batelov má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmány Batelov momentálně evidujeme 65 recenzí.

Apartmany Sofia

9,7

Apartmany Sofia

Ubytování (Apartmán) Apartmany Sofia. Apartmány Sofia se nacházejí v Kamenici nad Lipou. Je zde zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartmany Sofia se nachází ve městě Kamenice nad Lipou (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Apartmany Sofia má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmany Sofia momentálně evidujeme 9 recenzí.

Apartmán Janoušek

9,7

Apartmán Janoušek

Ubytování (Apartmán) Apartmán Janoušek. Apartmán Janoušek se nachází v Humpolci. Lze v něm zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartmán Janoušek se nachází ve městě Humpolec (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Janoušek má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán Janoušek momentálně evidujeme 74 recenzí.

Comfortable house for relax and sports

9,6

Comfortable house for relax and sports

Ubytování (Prázdninový dům) Comfortable house for relax and sports. Prázdninový dům Comfortable house for relax and sports se nachází v obci Hněvkovice a nabízí ubytování s terasou. K dispozici je také zahrada a gril. Ubytování Comfortable house for relax and sports se nachází ve městě Hněvkovice (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 388 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Comfortable house for relax and sports má celkové hodnocení 9,6. Pro Prázdninový dům Comfortable house for relax and sports momentálně evidujeme 11 recenzí.

Ubytování na náměstí

9,6

Ubytování na náměstí

Ubytování (Venkovský dům) Ubytování na náměstí. Ubytování na náměstí v Nedvědicích nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradou. Ubytování Ubytování na náměstí se nachází ve městě Nedvědice (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 133 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování na náměstí má celkové hodnocení 9,6. Pro Venkovský dům Ubytování na náměstí momentálně evidujeme 8 recenzí.

U Lojzika

9,6

U Lojzika

Ubytování (Prázdninový dům) U Lojzika. U Lojzika je bývalá stodola, která byla zrekonstruována na moderní loft. Nachází se v obci Pulkov, uprostřed přírodního parku Rokytná. Ubytování U Lojzika se nachází ve městě Biskupice-Pulkov (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 931 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování U Lojzika má celkové hodnocení 9,6. Pro Prázdninový dům U Lojzika momentálně evidujeme 29 recenzí.

Hotel Telč

9,6

Hotel Telč

Ubytování (Hotel) Hotel Telč. Čtyřhvězdičkový hotel Telč se nachází nedaleko hlavního náměstí v centru Telče. Nabízí kavárnu a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Hotel Telč se nachází ve městě Telč (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 501 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Telč má celkové hodnocení 9,6. Pro Hotel Hotel Telč momentálně evidujeme 561 recenzí.

Kotrba privat

9,6

Kotrba privat

Ubytování (Penzion) Kotrba privat. Kotrba privat se nachází se v centru města Telč, 7 km od lyžařského areálu Mrákotín, a poskytuje bezplatné Wi-Fi připojení k internetu ve všech prostorách... Ubytování Kotrba privat se nachází ve městě Telč (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 721 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Kotrba privat má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Kotrba privat momentálně evidujeme 448 recenzí.

Old Style Cottage

9,6

Old Style Cottage

Ubytování (Prázdninový dům) Old Style Cottage. Old Style Cottage se nachází v Horní Pasece. Nabízí klimatizované pokoje s terasou. Tento prázdninový dům má zázemí pro grilování a zahradu. Ubytování Old Style Cottage se nachází ve městě Horní Paseka (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 622 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Old Style Cottage má celkové hodnocení 9,6. Pro Prázdninový dům Old Style Cottage momentálně evidujeme 14 recenzí.

Penzion Danuše

9,6

Penzion Danuše

Ubytování (Penzion) Penzion Danuše. Penzion Danuše se nachází v centru Telče, 7 km od lyžařského rezortu Mrákotín, a nabízí apartmány s kompletně vybaveným kuchyňským koutem, posezením, TV i... Ubytování Penzion Danuše se nachází ve městě Telč (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 287 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Danuše má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzion Danuše momentálně evidujeme 181 recenzí.

Apartmán Nostalgie

9,6

Apartmán Nostalgie

Ubytování (Apartmán) Apartmán Nostalgie. Apartmán Nostalgie se nachází v Telči, 800 metrů od historického centra a méně než 1 km od telčského zámku, a nabízí ubytování s kuchyní a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán Nostalgie se nachází ve městě Telč (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 579 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Nostalgie má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán Nostalgie momentálně evidujeme 135 recenzí.

Red Pine Apartments

9,6

Red Pine Apartments

Ubytování (Apartmán) Red Pine Apartments. Red Pine Aparments nabízí ubytování se zahradou ve městě Vlachovice, 4 km od arény Vysočina. Do Jihlavy je to odsud 58 km. Ubytování Red Pine Apartments se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Red Pine Apartments má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Red Pine Apartments momentálně evidujeme 10 recenzí.

Prázdninový dům - PACL Červená Řečice

9,6

Prázdninový dům - PACL Červená Řečice

Ubytování (Prázdninový dům) Prázdninový dům - PACL Červená Řečice. Prázdninový dům - PACL Červená Řečice se nachází v klidné oblasti, 1 km od jezera Trnávka a 4 km od Želivského Kláštera premonstrátů. Ubytování Prázdninový dům - PACL Červená Řečice se nachází ve městě Červená Řečice (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 850 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Prázdninový dům - PACL Červená Řečice má celkové hodnocení 9,6. Pro Prázdninový dům Prázdninový dům - PACL Červená Řečice momentálně evidujeme 37 recenzí.

Domek u lesa

9,6

Domek u lesa

Ubytování (Prázdninový dům) Domek u lesa. Domek u lesa se nachází v Bítově. V tomto prázdninovém domě je k dispozici Wi-Fi zdarma, TV, posezení, dobře vybavená kuchyně s mikrovlnnou troubou a... Ubytování Domek u lesa se nachází ve městě Bítov (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 287 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Domek u lesa má celkové hodnocení 9,6. Pro Prázdninový dům Domek u lesa momentálně evidujeme 14 recenzí.

Apartman D1 Putimov

9,6

Apartman D1 Putimov

Ubytování (Apartmán) Apartman D1 Putimov. Apartman D1 Putimov se nachází v Pelhřimově a nabízí ubytování s terasou, bezplatné Wi-Fi a plně vybavený kuchyňský kout. Ubytování Apartman D1 Putimov se nachází ve městě Pelhřimov (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartman D1 Putimov má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartman D1 Putimov momentálně evidujeme 24 recenzí.

Apartment Pod Lípou

9,6

Apartment Pod Lípou

Ubytování (Apartmán) Apartment Pod Lípou. Apartmány Pod lipou se nacházejí v Humpolci. Mají kuchyň a lze v nich bezplatně využívat Wi-Fi. Ubytování Apartment Pod Lípou se nachází ve městě Humpolec (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 390 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartment Pod Lípou má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartment Pod Lípou momentálně evidujeme 20 recenzí.

Penzion Fořtovna

9,6

Penzion Fořtovna

Ubytování (Penzion) Penzion Fořtovna. Penzion Fořtovna se nachází v Častrově, 31 km od Jihlavy, a nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Penzion Fořtovna se nachází ve městě Častrov (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 056 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Fořtovna má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzion Fořtovna momentálně evidujeme 50 recenzí.

Penzion Bednářův dvůr

9,6

Penzion Bednářův dvůr

Ubytování (Penzion) Penzion Bednářův dvůr. Tříhvězdičkový penzion Bednářův dvůr se nachází v Bohušicích. Nabízí restauraci, sdílenou kuchyň a zázemí pro grilování. Ubytování Penzion Bednářův dvůr se nachází ve městě Bohušice (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Bednářův dvůr má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzion Bednářův dvůr momentálně evidujeme 81 recenzí.

Hotel Joseph 1699

9,5

Hotel Joseph 1699

Ubytování (Hotel) Hotel Joseph 1699. Tento hotel garni se nachází v historické třebíčské židovské čtvrti zapsané na seznamu UNESCO, jen pár kroků od synagog a centra. Ubytování Hotel Joseph 1699 se nachází ve městě Třebíč (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 875 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Joseph 1699 má celkové hodnocení 9,5. Pro Hotel Hotel Joseph 1699 momentálně evidujeme 346 recenzí.

Ubytování v městech regionu Kraj Vysočina

Ubytování v městech regionu Kraj Vysočina