Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Pelhřimov

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Pelhřimov

Apartman D1 Putimov

9,6

Apartman D1 Putimov

Ubytování (Apartmán) Apartman D1 Putimov. Apartman D1 Putimov se nachází v Pelhřimově a nabízí ubytování s terasou, bezplatné Wi-Fi a plně vybavený kuchyňský kout. Ubytování Apartman D1 Putimov se nachází ve městě Pelhřimov (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Apartman D1 Putimov má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartman D1 Putimov momentálně evidujeme 24 recenzí.

Farma Rybníček

9,5

Farma Rybníček

Ubytování (Apartmán) Farma Rybníček. Farma Rybníček se nachází v Pelhřimově na Vysočině. Nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Farma Rybníček se nachází ve městě Pelhřimov (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Farma Rybníček má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Farma Rybníček momentálně evidujeme 31 recenzí.

Hánův mlýn

9,4

Hánův mlýn

Ubytování (Privát) Hánův mlýn. Hánův mlýn poskytuje ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi a kuchyní v obci Letny. Některé apartmány zahrnují jídelní kout nebo terasu. Ubytování Hánův mlýn se nachází ve městě Pelhřimov (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Hánův mlýn má celkové hodnocení 9,4. Pro Privát Hánův mlýn momentálně evidujeme 14 recenzí.

Apartmány Pelhřimov

9,2

Apartmány Pelhřimov

Ubytování (Penzion) Apartmány Pelhřimov. Apartmány Pelhřimov se nacházejí v Pelhřimově. Na místě je Wi-Fi zdarma a soukromé placené parkoviště. Ubytování Apartmány Pelhřimov se nachází ve městě Pelhřimov (Česko - Vysočina).

Klidné místo poblíž historického centra Pelhřimova

9,1

Klidné místo poblíž historického centra Pelhřimova

Ubytování (Privát) Klidné místo poblíž historického centra Pelhřimova. Klidné místo poblíž historického centra Pelhřimova nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v Pelhřimově na Vysočině. Ubytování Klidné místo poblíž historického centra Pelhřimova se nachází ve městě Pelhřimov (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Klidné místo poblíž historického centra Pelhřimova má celkové hodnocení 9,1. Pro Privát Klidné místo poblíž historického centra Pelhřimova momentálně evidujeme 33 recenzí.

Hotel Farma

8,9

Hotel Farma

Ubytování (Hotel) Hotel Farma. Hotel Farma se nachází ve vesnici Služátky na Českomoravské vrchovině, asi 3 km od Pelhřimova. Ubytování Hotel Farma se nachází ve městě Pelhřimov (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Hotel Farma má celkové hodnocení 8,9. Pro Hotel Hotel Farma momentálně evidujeme 154 recenzí.

Beachwell

8,8

Beachwell

Ubytování (Penzion) Beachwell. Beachwell v Pelhřimově nabízí sezonní venkovní koupaliště, minigolf, terasu a bar. Na místě je přepážka s turistickými informacemi a dětské hřiště. Ubytování Beachwell se nachází ve městě Pelhřimov (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Beachwell má celkové hodnocení 8,8. Pro Penzion Beachwell momentálně evidujeme 275 recenzí.

Motel Velký Rybník

8,7

Motel Velký Rybník

UbytováníMotel Velký Rybník. Motel Velký Rybník se nachází v Pelhřimově, 47 km od historického centra Telče a zámku Telč. Ubytování Motel Velký Rybník se nachází ve městě Pelhřimov (Česko - Vysočina).

Tichý mlýn

8,5

Tichý mlýn

Ubytování (Farma) Tichý mlýn. Tichý mlýn je 300 let starý, zrenovovaný mlýn, ležící na venkově 2 km od Pelhřimova. Nabízí bezplatné Wi-Fi a snack bar. Ubytování Tichý mlýn se nachází ve městě Pelhřimov (Česko - Vysočina).

Party/Wellness House Pool/Hot tub/Sauna

8,3

Party/Wellness House Pool/Hot tub/Sauna

UbytováníParty/Wellness House Pool/Hot tub/Sauna. Party/Wellness House Pool/Hot tub/Sauna se nachází v Pelhřimově a nabízí bar, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Party/Wellness House Pool/Hot tub/Sauna se nachází ve městě Pelhřimov (Česko - Vysočina).

Penzion Lucerna

7,6

Penzion Lucerna

Ubytování (Penzion) Penzion Lucerna. Penzion Lucerna se nachází v historickém centru Pelhřimova a nabízí restauraci a vinný sklípek. Ubytování Penzion Lucerna se nachází ve městě Pelhřimov (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Penzion Lucerna má celkové hodnocení 7,6. Pro Penzion Penzion Lucerna momentálně evidujeme 59 recenzí.

Apartmány Kocourek

Apartmány Kocourek

Ubytování (Apartmán) Apartmány Kocourek. Apartmány Kocourek se nachází v obci Jelcovy Lhotky a nabízí zahradu s venkovním bazénem a ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na bazén. Ubytování Apartmány Kocourek se nachází ve městě Pelhřimov (Česká republika - Kraj Vysočina). Pro Apartmán Apartmány Kocourek nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Bytová jednotka s 1+1 s parkováním před domem

Bytová jednotka s 1+1 s parkováním před domem

Ubytování (Apartmán) Bytová jednotka s 1+1 s parkováním před domem. Bytová jednotka s 1+1 s parkováním před domem is set in Pelhřimov. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Bytová jednotka s 1+1 s parkováním před domem se nachází ve městě Pelhřimov (Česko - Vysočina).

Ubytování nad Dubinkou

Ubytování nad Dubinkou

Ubytování (Apartmán) Ubytování nad Dubinkou. Ubytování nad Dubinkou se nachází v Pelhřimově. Nabízí ubytování s terasou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Ubytování nad Dubinkou se nachází ve městě Pelhřimov (Česká republika - Kraj Vysočina). Pro Apartmán Ubytování nad Dubinkou nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Hotel Slávie Pelhřimov

Hotel Slávie Pelhřimov

Ubytování (Hotel) Hotel Slávie Pelhřimov. Čtyřhvězdičkový hotel Slávie Pelhřimov se nachází v Pelhřimově a nabízí restauraci Wi-Fi zdarma. Pokoje mají terasu a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Hotel Slávie Pelhřimov se nachází ve městě Pelhřimov (Česko - Vysočina).

Váňův statek

Váňův statek

Ubytování (Penzion) Váňův statek. Váňův statek is located in Pelhřimov and has a bar and a garden. Free WiFi is provided. At the guest house, each room includes a wardrobe. Ubytování Váňův statek se nachází ve městě Pelhřimov (Česko - Vysočina).

Penzion U splavu

Penzion U splavu

Ubytování (Prázdninový dům) Penzion U splavu. Penzion U splavu se nachází v Pelhřimově a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Pokoje mají šatní skříň a lednici. Ubytování Penzion U splavu se nachází ve městě Pelhřimov (Česko - Vysočina).

Chata Lešov

Chata Lešov

UbytováníChata Lešov. Chata Lešov se nachází asi 32 km od historického centra Telče a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Ubytování Chata Lešov se nachází ve městě Pelhřimov (Česko - Vysočina).