Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Žďár nad Sázavou

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Žďár nad Sázavou

Grejdy L&V

10

Grejdy L&V

UbytováníGrejdy L&V. Grejdy L&V se nachází ve Žďáru nad Sázavou, 5,2 km od poutního kostela a 48 km od baziliky sv. Prokopa. Ubytování Grejdy L&V se nachází ve městě Žďár nad Sázavou (Česko - Vysočina).

Apartmán Sychrova

9,8

Apartmán Sychrova

Ubytování (Apartmány) Apartmán Sychrova. Apartmán Sychrova se nachází ve Žďáru nad Sázavou na Vysočině, 300 metrů od poutního kostela sv. Ubytování Apartmán Sychrova se nachází ve městě Žďár nad Sázavou (Česko - Vysočina).

Penzion v Kapli

9,5

Penzion v Kapli

Ubytování (Penzion) Penzion v Kapli. Penzion v Kapli sídlí v budově bývalého cisterciáckého kláštera ve Žďáru, která stojí na malebném místě u rybníka. Ubytování Penzion v Kapli se nachází ve městě Žďár nad Sázavou (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Penzion v Kapli má celkové hodnocení 9,5. Pro Penzion Penzion v Kapli momentálně evidujeme 168 recenzí.

Apartmán Žďár

9,5

Apartmán Žďár

Ubytování (Apartmán) Apartmán Žďár. Apartmán Žďár se nachází ve Žďáru nad Sázavou, 1,6 km od poutního kostela sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře. Nabízí plně vybavenou kuchyni. Ubytování Apartmán Žďár se nachází ve městě Žďár nad Sázavou (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Apartmán Žďár má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartmán Žďár momentálně evidujeme 60 recenzí.

Apartment Zámek Žďár

9,5

Apartment Zámek Žďár

Ubytování (Apartmán) Apartment Zámek Žďár. Apartmán Zámek Žďár se nachází ve Žďáru nad Sázavou, 500 metrů od poutního kostela sv. Ubytování Apartment Zámek Žďár se nachází ve městě Žďár nad Sázavou (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Apartment Zámek Žďár má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Apartment Zámek Žďár momentálně evidujeme 152 recenzí.

Pension Najdek

9,4

Pension Najdek

Ubytování (Penzion) Pension Najdek. Pension Najdek se nachází ve Žďáru nad Sázavou, pouhých 36 km od Jihlavy, a nabízí neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Pension Najdek se nachází ve městě Žďár nad Sázavou (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Pension Najdek má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Pension Najdek momentálně evidujeme 132 recenzí.

Dvůr U kapličky

9,1

Dvůr U kapličky

Ubytování (Apartmán) Dvůr U kapličky. Dvůr U kapličky se nachází ve Žďáru nad Sázavou a nabízí bezplatné Wi-Fi a sezónní venkovní bazén. K dispozici je také sauna. Ubytování Dvůr U kapličky se nachází ve městě Žďár nad Sázavou (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Dvůr U kapličky má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Dvůr U kapličky momentálně evidujeme 100 recenzí.

Nábřežní terasy

9,1

Nábřežní terasy

Ubytování (Penzion) Nábřežní terasy. Penzion Nábřežní terasy se nachází ve Žďáru nad Sázavou, 2,8 km od poutního kostela sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře. Nabízí restauraci a bar. Ubytování Nábřežní terasy se nachází ve městě Žďár nad Sázavou (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Nábřežní terasy má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Nábřežní terasy momentálně evidujeme 5 recenzí.

Penzion Na Devitce

9,1

Penzion Na Devitce

Ubytování (Penzion) Penzion Na Devitce. Tento půvabný penzion se nachází v obci Světnov na Českomoravské vrchovině, 6 km od Žďáru nad Sázavou. Nabízí zahradu s grilem. Ubytování Penzion Na Devitce se nachází ve městě Žďár nad Sázavou (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Penzion Na Devitce má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Penzion Na Devitce momentálně evidujeme 34 recenzí.

Hotel U Labutě

9

Hotel U Labutě

Ubytování (Hotel) Hotel U Labutě. Hotel U Labutě se nachází v centru Žďáru nad Sázavou a nabízí denně čerstvou snídani, lobby bar a bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách. Ubytování Hotel U Labutě se nachází ve městě Žďár nad Sázavou (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Hotel U Labutě má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel U Labutě momentálně evidujeme 81 recenzí.

Hotel Tálský mlýn

8,6

Hotel Tálský mlýn

Ubytování (Hotel) Hotel Tálský mlýn. Hotel Tálský mlýn se nachází ve Žďáru nad Sázavou uprostřed Žďárských vrchů. Nabízí restauraci, nepřetržitě otevřenou recepci a sluneční terasu. Ubytování Hotel Tálský mlýn se nachází ve městě Žďár nad Sázavou (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Hotel Tálský mlýn má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Hotel Tálský mlýn momentálně evidujeme 336 recenzí.

Penzion Taferna

8,4

Penzion Taferna

Ubytování (Penzion) Penzion Taferna. Penzion Taferna se nachází v těsné blízkosti zámku Žďár nad Sázavou, 2 km od centra stejnojmenného města, a nabízí pohodlné pokoje i restauraci... Ubytování Penzion Taferna se nachází ve městě Žďár nad Sázavou (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Penzion Taferna má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Penzion Taferna momentálně evidujeme 73 recenzí.

Hotel Hajčman

7,7

Hotel Hajčman

Ubytování (Hotel) Hotel Hajčman. Hotel Hajčman stojí na klidném místě, 500 metrů od centra Žďáru nad Sázavou. Nabízí pokoje s moderní koupelnou, satelitní TV a volným přístupem k Wi-Fi. Ubytování Hotel Hajčman se nachází ve městě Žďár nad Sázavou (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Hotel Hajčman má celkové hodnocení 7,7. Pro Hotel Hotel Hajčman momentálně evidujeme 207 recenzí.

Penzion Vysočina

7,5

Penzion Vysočina

Ubytování (Penzion) Penzion Vysočina. Penzion Vysočina se nachází v obci Škrdlovice a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi. K dispozici je také sdílený lounge, restaurace a dětské hřiště. Ubytování Penzion Vysočina se nachází ve městě Žďár nad Sázavou (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Penzion Vysočina má celkové hodnocení 7,5. Pro Penzion Penzion Vysočina momentálně evidujeme 107 recenzí.

Žďárský hotel JEHLA

6,8

Žďárský hotel JEHLA

Ubytování (Hotel) Žďárský hotel JEHLA. Žďárský hotel JEHLA se nachází v Žďáru nad Sázavou, 2,2 km od poutního kostela svatého Jana Nepomuckého na Zelené hoře. Ubytování Žďárský hotel JEHLA se nachází ve městě Žďár nad Sázavou (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Žďárský hotel JEHLA má celkové hodnocení 6,8. Pro Hotel Žďárský hotel JEHLA momentálně evidujeme 10 recenzí.

Luxury Penthouse Apartment

Luxury Penthouse Apartment

UbytováníLuxury Penthouse Apartment. Ubytování stojí 49 km od baziliky sv. Prokopa a 2,2 km od poutního kostela sv. Prokopa. Ubytování Luxury Penthouse Apartment se nachází ve městě Žďár nad Sázavou (Česko - Vysočina).

Rekreační domek Pod Lipou

Rekreační domek Pod Lipou

Ubytování (Chata) Rekreační domek Pod Lipou. Rekreační domek Pod Lipou se nachází v obci Škrdlovice a nabízí zahradu, kuchyni a Wi-Fi zdarma. Ubytování Rekreační domek Pod Lipou se nachází ve městě Žďár nad Sázavou (Česká republika - Kraj Vysočina). Pro Chata Rekreační domek Pod Lipou nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Veselíčko 44

Veselíčko 44

UbytováníVeselíčko 44. Apartmán se nachází ve Žďáru nad Sázavou, 7,7 km od poutního kostela sv.Veselíčko 44 se nachází ve Žďáru nad Sázavou a nabízí ubytování se zahradou. Ubytování Veselíčko 44 se nachází ve městě Žďár nad Sázavou (Česko - Vysočina).

Vojnův Městec dům s vůní dřeva

Vojnův Městec dům s vůní dřeva

Ubytování (Prázdninový dům) Vojnův Městec dům s vůní dřeva. Located in Žďár nad Sázavou, within 12 km of Pilgrimage Church of St. Ubytování Vojnův Městec dům s vůní dřeva se nachází ve městě Žďár nad Sázavou (Česko - Vysočina).

Apartmány Pod Čerťákem

Apartmány Pod Čerťákem

Ubytování (Apartmán) Apartmány Pod Čerťákem. Apartmány Pod Čerťákem se nacházejí ve Škrdlovicích a nabízejí ubytování s TV a bezplatným Wi-Fi. K dispozici je také lednice a rychlovarná konvice. Ubytování Apartmány Pod Čerťákem se nachází ve městě Žďár nad Sázavou (Česká republika - Kraj Vysočina). Pro Apartmán Apartmány Pod Čerťákem nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.