Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Třešť

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Třešť

Welness Hotel Harmony

9,1

Welness Hotel Harmony

Ubytování (Hotel) Welness Hotel Harmony. Welness Hotel Harmony se nachází v Třešti a nabízí bezplatné Wi-Fi v celém objektu, restauraci a wellness centrum. Každé ráno se podává snídaně. Ubytování Welness Hotel Harmony se nachází ve městě Třešť (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 932 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Welness Hotel Harmony má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Welness Hotel Harmony momentálně evidujeme 490 recenzí.

Penzion David

8,7

Penzion David

Ubytování (Penzion) Penzion David. Penzion David sídlí ve zrekonstruované historické budově v centru Třeště. Nabízí ubytování v apartmánech s kuchyní. Ubytování Penzion David se nachází ve městě Třešť (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 004 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion David má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion David momentálně evidujeme 152 recenzí.

Pension u Lašanů

8,6

Pension u Lašanů

Ubytování (Penzion) Pension u Lašanů. Pension U Lašanů se nachází v Třešti. Nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a pokoje s kuchyňským koutem a koupelnou. Ubytování Pension u Lašanů se nachází ve městě Třešť (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 000 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pension u Lašanů má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Pension u Lašanů momentálně evidujeme 103 recenzí.

Holiday home in Trest/Südböhmen 1571

Holiday home in Trest/Südböhmen 1571

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Trest/Südböhmen 1571. Prázdninový dům in Třešť/Südböhmen 1571 se nachází v Třešti a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Holiday home in Trest/Südböhmen 1571 se nachází ve městě Třešť (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 346 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday home in Trest/Südböhmen 1571 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.