Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Třešť

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Třešť

Welness Hotel Harmony

9,1

Welness Hotel Harmony

Ubytování (Hotel) Welness Hotel Harmony. Welness Hotel Harmony se nachází v Třešti a nabízí bezplatné Wi-Fi v celém objektu, restauraci a wellness centrum. Každé ráno se podává snídaně. Ubytování Welness Hotel Harmony se nachází ve městě Třešť (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Welness Hotel Harmony má celkové hodnocení 9,1. Pro Hotel Welness Hotel Harmony momentálně evidujeme 490 recenzí.

Depandance - vedlejší budova u Zámku Třešť

9

Depandance - vedlejší budova u Zámku Třešť

UbytováníDepandance - vedlejší budova u Zámku Třešť. Depandance - vedlejší budova Zámku Třešť se nachází v Třešti, 15 km od historického centra města Telč, a nabízí zahradu, bezplatné soukromé parkoviště,... Ubytování Depandance - vedlejší budova u Zámku Třešť se nachází ve městě Třešť (Česko - Vysočina).

Penzion David

8,7

Penzion David

Ubytování (Penzion) Penzion David. Penzion David sídlí ve zrekonstruované historické budově v centru Třeště. Nabízí ubytování v apartmánech s kuchyní. Ubytování Penzion David se nachází ve městě Třešť (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Penzion David má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion David momentálně evidujeme 152 recenzí.

Pension u Lašanů

8,6

Pension u Lašanů

Ubytování (Penzion) Pension u Lašanů. Pension U Lašanů se nachází v Třešti. Nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a pokoje s kuchyňským koutem a koupelnou. Ubytování Pension u Lašanů se nachází ve městě Třešť (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Pension u Lašanů má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Pension u Lašanů momentálně evidujeme 103 recenzí.

Holiday home in Trest/Südböhmen 1571

Holiday home in Trest/Südböhmen 1571

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Trest/Südböhmen 1571. Prázdninový dům in Třešť/Südböhmen 1571 se nachází v Třešti a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Holiday home in Trest/Südböhmen 1571 se nachází ve městě Třešť (Česká republika - Kraj Vysočina). Pro Prázdninový dům Holiday home in Trest/Südböhmen 1571 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Zámek Třešť

Zámek Třešť

Ubytování (Hotel) Zámek Třešť. Zámek Třešť se nachází v Třešti a nabízí restauraci, bar, zahradu a terasu. K dispozici je nepřetržitě otevřená recepce a pokojová služba. Ubytování Zámek Třešť se nachází ve městě Třešť (Česko - Vysočina).