Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Škrdlovice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Škrdlovice

Apartmánový domek U Lucie

9,9

Apartmánový domek U Lucie

Ubytování (Apartmán) Apartmánový domek U Lucie. Apartmánový domek U Lucie se nachází ve Škrdlovicích a nabízí terasu, gril a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartmánový domek U Lucie se nachází ve městě Škrdlovice (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 677 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmánový domek U Lucie má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmánový domek U Lucie momentálně evidujeme 6 recenzí.

Studio Glass Vysočina

9,4

Studio Glass Vysočina

Ubytování (Penzion) Studio Glass Vysočina. Studio Glass Vysočina nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, vířivkou a terasou v obci Škrdlovice. Ubytování Studio Glass Vysočina se nachází ve městě Škrdlovice (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 025 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Studio Glass Vysočina má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Studio Glass Vysočina momentálně evidujeme 94 recenzí.

Penzion Velke Darko

8,4

Penzion Velke Darko

Ubytování (Penzion) Penzion Velke Darko. Tento penzion ve Škrdlovicích se nachází 1 kilometr od Karlova a rybníka Velké Dářko se zařízeními pro vodní sporty. Ubytování Penzion Velke Darko se nachází ve městě Škrdlovice (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Penzion Velke Darko má celkové hodnocení 8,4. Pro Penzion Penzion Velke Darko momentálně evidujeme 33 recenzí.

Apartmánový domek U Lucie

Apartmánový domek U Lucie

Ubytování (Apartmán) Apartmánový domek U Lucie. Apartmánový domek U Lucie se nachází ve Škrdlovicích v kraji Vysočina. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Lze v něm také zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartmánový domek U Lucie se nachází ve městě Škrdlovice (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 677 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Apartmánový domek U Lucie nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.