Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Škrdlovice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Škrdlovice

Apartmánový domek U Lucie

9,9

Apartmánový domek U Lucie

Ubytování (Apartmán) Apartmánový domek U Lucie. Apartmánový domek U Lucie se nachází ve Škrdlovicích a nabízí terasu, gril a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartmánový domek U Lucie se nachází ve městě Škrdlovice (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Apartmánový domek U Lucie má celkové hodnocení 9,9. Pro Apartmán Apartmánový domek U Lucie momentálně evidujeme 6 recenzí.

Apartmány Velké Dářko

9,6

Apartmány Velké Dářko

Ubytování (Apartmány) Apartmány Velké Dářko. Apartmány Velké Dářko se nachází ve Škrdlovicích, 45 km od Pardubic, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány Velké Dářko se nachází ve městě Škrdlovice (Česko - Vysočina).

Studio Glass Vysočina

9,4

Studio Glass Vysočina

Ubytování (Penzion) Studio Glass Vysočina. Studio Glass Vysočina nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, vířivkou a terasou v obci Škrdlovice. Ubytování Studio Glass Vysočina se nachází ve městě Škrdlovice (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Studio Glass Vysočina má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Studio Glass Vysočina momentálně evidujeme 94 recenzí.

Penzion Vysočina

6,9

Penzion Vysočina

Ubytování (Penzion) Penzion Vysočina. Penzion Vysočina se nachází ve Škrdlovicích a nabízí restauraci, bar a zahradu. Penzion má rodinné pokoje. Ubytování Penzion Vysočina se nachází ve městě Škrdlovice (Česko - Vysočina).

Apartmánový domek U Lucie

Apartmánový domek U Lucie

Ubytování (Apartmán) Apartmánový domek U Lucie. Apartmánový domek U Lucie se nachází ve Škrdlovicích v kraji Vysočina. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Lze v něm také zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartmánový domek U Lucie se nachází ve městě Škrdlovice (Česká republika - Kraj Vysočina). Pro Apartmán Apartmánový domek U Lucie nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.