Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Jihlava

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Jihlava

HOME 223 - moderní byt 55 m2

9,8

HOME 223 - moderní byt 55 m2

Ubytování (Apartmán) HOME 223 - moderní byt 55 m2. HOME 223 - moderní byt 55 m² se nachází v Jihlavě a nabízí balkon a Wi-Fi zdarma. Ubytování HOME 223 - moderní byt 55 m2 se nachází ve městě Jihlava (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 576 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování HOME 223 - moderní byt 55 m2 má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán HOME 223 - moderní byt 55 m2 momentálně evidujeme 15 recenzí.

Chalupa Na Bukové

9,6

Chalupa Na Bukové

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Na Bukové. Chalupa Na Bukové se nachází v Jihlavě, 25 km od lanovky Šacberk 2 a 26 km od lanovky Šacberk 1. Nabízí zahradu, gril a terasu. Ubytování Chalupa Na Bukové se nachází ve městě Jihlava (Česko - Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 723 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány Rančířov

9,5

Apartmány Rančířov

Ubytování (Aparthotel) Apartmány Rančířov. Apartmány Rančířov se nachází v Jihlavě, 10 km od lanovky Sacberk 2. Nabízí výhled do zahrady a Wi-Fi zdarma. Aparthotel má terasu. Ubytování Apartmány Rančířov se nachází ve městě Jihlava (Česko - Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 799 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Atrium

9,4

Hotel Atrium

Ubytování (Hotel) Hotel Atrium. Hotel Atrium se nachází pouhých 5 minut chůze od hlavního náměstí Jihlavy a nabízí světlé a pohodlné pokoje s vlastní koupelnou. Ubytování Hotel Atrium se nachází ve městě Jihlava (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 596 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Atrium má celkové hodnocení 9,4. Pro Hotel Hotel Atrium momentálně evidujeme 457 recenzí.

Hotel Villa Eden

9,4

Hotel Villa Eden

Ubytování (Hotel) Hotel Villa Eden. Hotel Villa Eden se nachází v klidné lokalitě Jihlavy, 10 minut chůze od centra města a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Hotel Villa Eden se nachází ve městě Jihlava (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 364 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Villa Eden má celkové hodnocení 9,4. Pro Hotel Hotel Villa Eden momentálně evidujeme 141 recenzí.

Apartmán Seifertova

9,4

Apartmán Seifertova

Ubytování (Apartmán) Apartmán Seifertova. Apartmán Seifertova se nachází v Jihlavě. Výhled směřuje do zahrady. Apartmán má 1 ložnici a TV s plochou obrazovkou. K dispozici je kuchyňský kout. Ubytování Apartmán Seifertova se nachází ve městě Jihlava (Česko - Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 196 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Joštovka

9,3

Penzion Joštovka

Ubytování (Penzion) Penzion Joštovka. Penzion Joštovka stojí v klidné ulici v centru Jihlavy, 10 minut pěšky od jihlavských katakomb a hlavního autobusového a vlakového nádraží. Ubytování Penzion Joštovka se nachází ve městě Jihlava (Česko - Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Olympion

9,3

Olympion

Ubytování (Penzion) Olympion. Olympion se nachází v Jihlavě, 7 km od lyžařských vleků Šacberg 1 a Šacberg 2, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Každé ráno se podává kontinentální snídaně. Ubytování Olympion se nachází ve městě Jihlava (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Olympion má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Olympion momentálně evidujeme 114 recenzí.

B2B Apartments

9,3

B2B Apartments

Ubytování (Apartmán) B2B Apartments. Apartmán B2B nabízí ubytování pouhých 10 minut jízdy autobusem z centra Jihlavy. Ubytování B2B Apartments se nachází ve městě Jihlava (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování B2B Apartments má celkové hodnocení 9,3. Pro Apartmán B2B Apartments momentálně evidujeme 537 recenzí.

Apartmány u golfu

9,3

Apartmány u golfu

Ubytování (Apartmány) Apartmány u golfu. Apartmány u golfu se nacházejí v Jihlavě. Nabízejí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartmány u golfu se nachází ve městě Jihlava (Česko - Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 584 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pokoj v centru Jihlavy

9,2

Pokoj v centru Jihlavy

Ubytování (Privát) Pokoj v centru Jihlavy. Pokoj v centru Jihlavy nabízí ubytování v Jihlavě s bezplatným Wi-Fi. Do Podlesí je to 47 km. Ubytování Pokoj v centru Jihlavy se nachází ve městě Jihlava (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 386 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Pokoj v centru Jihlavy má celkové hodnocení 9,2. Pro Privát Pokoj v centru Jihlavy momentálně evidujeme 108 recenzí.

Apartmán v přírodě v srdci Vysočiny

9,2

Apartmán v přírodě v srdci Vysočiny

Ubytování (Apartmán) Apartmán v přírodě v srdci Vysočiny. Apartmán v přírodě v srdci Vysočiny se nachází v Jihlavě, 1,5 km od vleků Šacberk 2 a Šacberk 1. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Apartmán v přírodě v srdci Vysočiny se nachází ve městě Jihlava (Česko - Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 170 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmany u Dvora

9,1

Apartmany u Dvora

Ubytování (Apartmán) Apartmany u Dvora. Apartmány u Dvora stojí v obytné čtvrti 500 metrů od hlavního náměstí v Jihlavě a nabízí bezplatné Wi-Fi i parkování zdarma. Ubytování Apartmany u Dvora se nachází ve městě Jihlava (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 759 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmany u Dvora má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Apartmany u Dvora momentálně evidujeme 198 recenzí.

Mahleruv Penzion Na Hradbach

9,1

Mahleruv Penzion Na Hradbach

Ubytování (Penzion) Mahleruv Penzion Na Hradbach. Mahlerův penzion Na Hradbách najdete v historickém centru Jihlavy a nabízí krásně vyzdobené pokoje a apartmá, kvalitní restauraci, whirlpool a saunu. Ubytování Mahleruv Penzion Na Hradbach se nachází ve městě Jihlava (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Mahleruv Penzion Na Hradbach má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion Mahleruv Penzion Na Hradbach momentálně evidujeme 468 recenzí.

Penzion Dena

9

Penzion Dena

Ubytování (Penzion) Penzion Dena. Penzion Dena se nachází 5 minut chůze od Masarykova náměstí a historického centra Jihlavy. Provozuje italskou restauraci a kavárnu s barem. Ubytování Penzion Dena se nachází ve městě Jihlava (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 927 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Dena má celkové hodnocení 9. Pro Penzion Penzion Dena momentálně evidujeme 175 recenzí.

Attic Spa Apartment 3KK (80 m2)

9

Attic Spa Apartment 3KK (80 m2)

Ubytování (Apartmán) Attic Spa Apartment 3KK (80 m2). Attic Spa Apartment 3KK (80 m2) se nachází v Jihlavě a nabízí vířivku. Tento apartmán má plně vybavenou kuchyni. K vybavení patří TV s plochou obrazovkou. Ubytování Attic Spa Apartment 3KK (80 m2) se nachází ve městě Jihlava (Česko - Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 927 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Willa

8,9

Penzion Willa

Ubytování (Penzion) Penzion Willa. Penzion Willa se nachází v centru Jihlavy, vedle radnice. Nabízí pokoje s kabelovou TV a bezplatným Wi-Fi. Ve stejné budově sídlí kavárna a kadeřnictví. Ubytování Penzion Willa se nachází ve městě Jihlava (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 933 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion Willa má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Willa momentálně evidujeme 285 recenzí.

Apartmán Štěpánka

8,9

Apartmán Štěpánka

Ubytování (Privát) Apartmán Štěpánka. Apartmán Štěpánka nabízí ubytování v Jihlavě, 7 km od lanovek Šacberk 1 a Šacberk 2. Hosté zde mohou využít bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Štěpánka se nachází ve městě Jihlava (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmán Štěpánka má celkové hodnocení 8,9. Pro Privát Apartmán Štěpánka momentálně evidujeme 7 recenzí.

EA Business Hotel Jihlava

8,7

EA Business Hotel Jihlava

Ubytování (Hotel) EA Business Hotel Jihlava. EA Business Hotel Jihlava se nachází v budově bývalé tabákové továrny z 19. Ubytování EA Business Hotel Jihlava se nachází ve městě Jihlava (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 766 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování EA Business Hotel Jihlava má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel EA Business Hotel Jihlava momentálně evidujeme 252 recenzí.

Hotel Gustav Mahler

8,5

Hotel Gustav Mahler

Ubytování (Hotel) Hotel Gustav Mahler. Hotel Gustav Mahler sídlí v centru Jihlavy v bývalém dominikánském barokním klášteře. Ubytování Hotel Gustav Mahler se nachází ve městě Jihlava (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 187 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Gustav Mahler má celkové hodnocení 8,5. Pro Hotel Hotel Gustav Mahler momentálně evidujeme 364 recenzí.

Ubytování Centrum

8,4

Ubytování Centrum

Ubytování (Privát) Ubytování Centrum. Ubytování Centrum se nachází v Jihlavě. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení. Vybavení zahrnuje posezení, TV, mikrovlnnou troubu i kávovar. Ubytování Ubytování Centrum se nachází ve městě Jihlava (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování Centrum má celkové hodnocení 8,4. Pro Privát Ubytování Centrum momentálně evidujeme 121 recenzí.

Motel Pávov

8,3

Motel Pávov

Ubytování (Motel) Motel Pávov. Motel Pávov se nachází u dálnice D1 (Praha - Brno), 6 km od Jihlavy. Ubytování Motel Pávov se nachází ve městě Jihlava (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Motel Pávov má celkové hodnocení 8,3. Pro Motel Motel Pávov momentálně evidujeme 133 recenzí.

Grandhotel Garni

8,1

Grandhotel Garni

Ubytování (Hotel) Grandhotel Garni. Tento hotel se nachází v klidné části centra Jihlavy, poblíž Masarykova náměstí. Ubytování Grandhotel Garni se nachází ve městě Jihlava (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 359 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Grandhotel Garni má celkové hodnocení 8,1. Pro Hotel Grandhotel Garni momentálně evidujeme 180 recenzí.

Hotel Milenium

7,5

Hotel Milenium

Ubytování (Hotel) Hotel Milenium. Hotel Milenium se nachází v centru Jihlavy a nabízí českou restauraci s barem. Ubytování Hotel Milenium se nachází ve městě Jihlava (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 927 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Milenium má celkové hodnocení 7,5. Pro Hotel Hotel Milenium momentálně evidujeme 427 recenzí.

CityHUB Jihlava

CityHUB Jihlava

Ubytování (Privát) CityHUB Jihlava. CityHUB Jihlava is situated in Jihlava. The accommodation is 48 km from Podlesí. The nearest airport is Pardubice Airport, 70 km from the property. Ubytování CityHUB Jihlava se nachází ve městě Jihlava (Česko - Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 378 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stříbrný Dvůr-klid a příroda

Stříbrný Dvůr-klid a příroda

Ubytování (Apartmán) Stříbrný Dvůr-klid a příroda. Stříbrný Dvůr-klid a příroda nabízí ubytování v Jihlavě, 1,5 km od lyžařských vleků Šacberg 2 a Šacberg 1. Na místě najdete můžete využívat zahradu. Ubytování Stříbrný Dvůr-klid a příroda se nachází ve městě Jihlava (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 931 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Stříbrný Dvůr-klid a příroda nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Ubytování Čajkovského

Ubytování Čajkovského

Ubytování (Apartmán) Ubytování Čajkovského. Ubytování Čajkovského se nachází v Jihlavě, 8 km od lyžařských vleků Šacberk 1 a Šacberk 2. Hosté zde mohou využívat bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytování Čajkovského se nachází ve městě Jihlava (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 880 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Ubytování Čajkovského nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Pension Oása

Pension Oása

Ubytování (Penzion) Pension Oása. Pension Oása features accommodation in Jihlava. Free WiFi is available. At the guest house, rooms have a wardrobe. Ubytování Pension Oása se nachází ve městě Jihlava (Česko - Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán II

Apartmán II

Ubytování (Apartmán) Apartmán II. Situated in Jihlava, just 8 km from Šacberg 2, Apartmán II features accommodation with free WiFi. This property is 8 km from Šacberg 1. Ubytování Apartmán II se nachází ve městě Jihlava (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Apartmán II nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán I.

Apartmán I.

Ubytování (Apartmán) Apartmán I.. Apartmán I. Offers accommodation in Jihlava, 8 km from Šacberg 2. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Apartmán I. se nachází ve městě Jihlava (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Apartmán I. nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Velký byt 3+1 Jihlava centrum, 95m2

Velký byt 3+1 Jihlava centrum, 95m2

Ubytování (Apartmán) Velký byt 3+1 Jihlava centrum, 95m2. Velký byt 3+1 Jihlava centrum, 95m2 is situated in Jihlava. Free WiFi is featured. Podlesí is 48 km from the apartment. Ubytování Velký byt 3+1 Jihlava centrum, 95m2 se nachází ve městě Jihlava (Česko - Vysočina).

Apartmany Iva

Apartmany Iva

Ubytování (Penzion) Apartmany Iva. Apartmany Iva in Jihlava provides accommodation with a garden and a terrace. Guests can enjoy garden views. Ubytování Apartmany Iva se nachází ve městě Jihlava (Česko - Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 418 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán u Větrníku

Apartmán u Větrníku

Ubytování (Apartmán) Apartmán u Větrníku. Apartmán u Větrníku is situated in Jihlava and offers a terrace. Guests have access to free WiFi. Podlesí is 48 km from the apartment. Ubytování Apartmán u Větrníku se nachází ve městě Jihlava (Česko - Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 529 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Útulná garsonka v přírodě

Útulná garsonka v přírodě

Ubytování (Apartmán) Útulná garsonka v přírodě. Útulná garsonka v přírodě is set in Jihlava and offers a garden and a terrace. Free WiFi is available. Podlesí is 46 km from the apartment. Ubytování Útulná garsonka v přírodě se nachází ve městě Jihlava (Česko - Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 843 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rezidence Valerie

Rezidence Valerie

Ubytování (Apartmány) Rezidence Valerie. Rezidence Valerie se nachází v Jihlavě, 8 km od vleků Šacberk 1 a 2. Ubytování Rezidence Valerie se nachází ve městě Jihlava (Česko - Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 532 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Jihlava

Apartman Jihlava

Ubytování (Apartmán) Apartman Jihlava. Apartmán Jihlava se nachází v Jihlavě, 8 km od Šacberku 1 a 2. Nabízí výhled do zahrady, možnost lyžování přímo od budovy a restauraci. Ubytování Apartman Jihlava se nachází ve městě Jihlava (Česká republika - Kraj Vysočina). Pro Apartmán Apartman Jihlava nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán U Křížku

Apartmán U Křížku

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Křížku. Apartmán U Křížku se nachází v Jihlavě, jen 8 km od vleku Šacberk 2. Nabízí bar a plně vybavenou kuchyň. Ubytování Apartmán U Křížku se nachází ve městě Jihlava (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Apartmán U Křížku nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Moderní byt v klidné části Jihlavy (54 m2)

Moderní byt v klidné části Jihlavy (54 m2)

Ubytování (Apartmán) Moderní byt v klidné části Jihlavy (54 m2). Moderní byt v klidné části Jihlavy (54 m³) se nachází asi 6 km od lyžařského vleku Sacberk 1 a 7 km od Sacberku 2 a nabízí výhled na město, balkon,... Ubytování Moderní byt v klidné části Jihlavy (54 m2) se nachází ve městě Jihlava (Česko - Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 047 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rezidence Pod Jánem

Rezidence Pod Jánem

Ubytování (Apartmán) Rezidence Pod Jánem. Rezidence Pod Jánem se nachází v Jihlavě, pouhých 6 km od lyžařských vleků Sacberk 1 a 2. Ubytování Rezidence Pod Jánem se nachází ve městě Jihlava (Česko - Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 379 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán v Jihlava City

Apartmán v Jihlava City

Ubytování (Apartmán) Apartmán v Jihlava City. Apartmán v Jihlava City se nachází v budově z roku 1980 v Jihlavě, 7 km od skiareálů Šacberg 1 a Šacberg 2, a nabízí terasu a Wi-Fi zdarma Apartmán má plně... Ubytování Apartmán v Jihlava City se nachází ve městě Jihlava (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 262 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Apartmán Apartmán v Jihlava City nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

eFi Obchodní Galerie Jihlava

eFi Obchodní Galerie Jihlava

Ubytování (Aparthotel) eFi Obchodní Galerie Jihlava. Set in Jihlava, eFi Obchodní Galerie Jihlava features accommodation with a kitchenette. Free WiFi is provided. Podlesí is 48 km from the aparthotel. Ubytování eFi Obchodní Galerie Jihlava se nachází ve městě Jihlava (Česko - Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 105 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sauna and Aromatherapy flat in Jihlava center

Sauna and Aromatherapy flat in Jihlava center

Ubytování (Apartmán) Sauna and Aromatherapy flat in Jihlava center. Boasting a sauna, Sauna and Aromatherapy flat in Jihlava center is situated in Jihlava. Ubytování Sauna and Aromatherapy flat in Jihlava center se nachází ve městě Jihlava (Česko - Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 676 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Byt Jihlava

Byt Jihlava

Ubytování (Kemp) Byt Jihlava. Byt Jihlava se nachází v Jihlavě, 48 km od Podlesí, a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Na letiště Pardubice je to 70 km. Ubytování Byt Jihlava se nachází ve městě Jihlava (Česko - Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 36 503 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)