Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Kamenice nad Lipou

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kamenice nad Lipou

Apartmany Sofia

9,7

Apartmany Sofia

Ubytování (Apartmán) Apartmany Sofia. Apartmány Sofia se nacházejí v Kamenici nad Lipou. Je zde zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartmany Sofia se nachází ve městě Kamenice nad Lipou (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Apartmany Sofia má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmany Sofia momentálně evidujeme 9 recenzí.

Hotel Berger

9,5

Hotel Berger

Ubytování (Hotel) Hotel Berger. Hotel Berger stojí v centru Kamenice nad Lipou, jen pár kroků od zámku Kamenice a kamenického kostela. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Hotel Berger se nachází ve městě Kamenice nad Lipou (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Berger má celkové hodnocení 9,5. Pro Hotel Hotel Berger momentálně evidujeme 176 recenzí.

Resort Johanka

9,4

Resort Johanka

Ubytování (Rezort) Resort Johanka. Rezort Johanka stojí uprostřed přírody na Vysočině a nabízí wellness centrum, restauraci a Wi-Fi zdarma. Ubytování Resort Johanka se nachází ve městě Kamenice nad Lipou (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 188 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Resort Johanka má celkové hodnocení 9,4. Pro Rezort Resort Johanka momentálně evidujeme 30 recenzí.

Apartmán Kamenice

Apartmán Kamenice

Ubytování (Apartmán) Apartmán Kamenice. Apartmán Kamenice is set in Kamenice nad Lipou. Guests have access to free WiFi. The apartment includes 1 bedroom and a living room with a flat-screen TV. Ubytování Apartmán Kamenice se nachází ve městě Kamenice nad Lipou (Česko - Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 395 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Plovárna

Apartmán Plovárna

Ubytování (Apartmán) Apartmán Plovárna. Set in Kamenice nad Lipou in the Vysocina region, Apartmán Plovárna has a balcony and garden views. Guests can enjoy the free WiFi. Ubytování Apartmán Plovárna se nachází ve městě Kamenice nad Lipou (Česko - Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 603 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa U Ptáčků

Chalupa U Ptáčků

Ubytování (Apartmány) Chalupa U Ptáčků. Situated in Kamenice nad Lipou, Chalupa U Ptáčků features accommodation with access to a garden. Complimentary WiFi is offered. Ubytování Chalupa U Ptáčků se nachází ve městě Kamenice nad Lipou (Česko - Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán u Lípy

Apartmán u Lípy

Ubytování (Apartmán) Apartmán u Lípy. Apartmán u Lípy se nachází v Kamenici nad Lipou. K dispozici je sdílená kuchyň a lze tu zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartmán u Lípy se nachází ve městě Kamenice nad Lipou (Česko - Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 525 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home in Kamenice nad Lipou 1563

Holiday home in Kamenice nad Lipou 1563

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Kamenice nad Lipou 1563. Holiday home in Kamenice nad Lipou 1563 is situated in Kamenice nad Lipou. The accommodation is 46 km from Jihlava. Ubytování Holiday home in Kamenice nad Lipou 1563 se nachází ve městě Kamenice nad Lipou (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Prázdninový dům Holiday home in Kamenice nad Lipou 1563 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Rodinné štěstí

Rodinné štěstí

Ubytování (Prázdninový dům) Rodinné štěstí. Featuring accommodation with a terrace, Rodinné štěstí is located in Kamenice nad Lipou. The holiday home has garden views and is 36 km from Třeboň. Ubytování Rodinné štěstí se nachází ve městě Kamenice nad Lipou (Česko - Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)