Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Žirovnice

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Žirovnice

Ubytování Musilovi

9,8

Ubytování Musilovi

Ubytování (Penzion) Ubytování Musilovi. Ubytování Musilovi se nachází v Žirovnici a nabízí gril. Tento 2hvězdičkový penzion má společnou kuchyň, společný obývací pokoj a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytování Musilovi se nachází ve městě Žirovnice (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 772 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování Musilovi má celkové hodnocení 9,8. Pro Penzion Ubytování Musilovi momentálně evidujeme 8 recenzí.

Ubytování U Lva

9,4

Ubytování U Lva

Ubytování (Apartmán) Ubytování U Lva. Apartmán Ubytování U Lva se nachází v Žirovnici a nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Ubytování U Lva se nachází ve městě Žirovnice (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 515 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování U Lva má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán Ubytování U Lva momentálně evidujeme 12 recenzí.

Hotel Artaban

9,2

Hotel Artaban

Ubytování (Hotel) Hotel Artaban. Hotel Artaban se nachází v Žirovnici, 10 minut chůze od zámku Žirovnice a nabízí lázně s vířivkou, saunou, soláriem a masážemi. Ubytování Hotel Artaban se nachází ve městě Žirovnice (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 927 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Artaban má celkové hodnocení 9,2. Pro Hotel Hotel Artaban momentálně evidujeme 126 recenzí.

Apartmány Babory Žirovnice

8,1

Apartmány Babory Žirovnice

Ubytování (Aparthotel) Apartmány Babory Žirovnice. Aparthotel Apartmány Babory Žirovnice se nachází ve městě Žirovnice a nabízí ubytování s posezením a kuchyní. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Apartmány Babory Žirovnice se nachází ve městě Žirovnice (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 412 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Apartmány Babory Žirovnice má celkové hodnocení 8,1. Pro Aparthotel Apartmány Babory Žirovnice momentálně evidujeme 6 recenzí.