Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Humpolec

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Humpolec

Apartmán Janoušek

9,7

Apartmán Janoušek

Ubytování (Apartmán) Apartmán Janoušek. Apartmán Janoušek se nachází v Humpolci. Lze v něm zdarma využívat Wi-Fi. Ubytování Apartmán Janoušek se nachází ve městě Humpolec (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Apartmán Janoušek má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmán Janoušek momentálně evidujeme 74 recenzí.

Domeček u lesa

9,6

Domeček u lesa

UbytováníDomeček u lesa. Domeček u lesa se nachází v Humpolci. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Domeček u lesa se nachází ve městě Humpolec (Česko - Vysočina).

Apartmán až pro 8 osob

9,6

Apartmán až pro 8 osob

UbytováníApartmán až pro 8 osob. Apartmán až pro 8 osob se nachází v Humpolci a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Nabízí výhled na město a balkon. Ubytování Apartmán až pro 8 osob se nachází ve městě Humpolec (Česko - Vysočina).

Apartment Pod Lípou

9,6

Apartment Pod Lípou

Ubytování (Apartmán) Apartment Pod Lípou. Apartmány Pod lipou se nacházejí v Humpolci. Mají kuchyň a lze v nich bezplatně využívat Wi-Fi. Ubytování Apartment Pod Lípou se nachází ve městě Humpolec (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Apartment Pod Lípou má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartment Pod Lípou momentálně evidujeme 20 recenzí.

House Apartmentshumpolec + Garden

9,4

House Apartmentshumpolec + Garden

Ubytování (Apartmán) House Apartmentshumpolec + Garden. House Apartmentshumpolec + Garden se nachází v Humpolci a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a kuchyní. Ubytování House Apartmentshumpolec + Garden se nachází ve městě Humpolec (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování House Apartmentshumpolec + Garden má celkové hodnocení 9,4. Pro Apartmán House Apartmentshumpolec + Garden momentálně evidujeme 54 recenzí.

Penzion Fann

9,3

Penzion Fann

Ubytování (Hotel) Penzion Fann. Penzion Fann se nachází v Humpolci. Nabízí terasu, bar a Wi-Fi zdarma. Všechny pokoje jsou vybaveny posezením, psacím stolem a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Penzion Fann se nachází ve městě Humpolec (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Penzion Fann má celkové hodnocení 9,3. Pro Hotel Penzion Fann momentálně evidujeme 139 recenzí.

Hostel Doupě Humpolec

9,1

Hostel Doupě Humpolec

Ubytování (Hostel) Hostel Doupě Humpolec. Hostel Doupě Humpolec je určený pouze pro dospělé a nabízí zahradu, bar, terasu a sdílený lounge. Všechny pokoje mají kuchyň a sdílenou koupelnu. Ubytování Hostel Doupě Humpolec se nachází ve městě Humpolec (Česko - Vysočina).

Penzion Růže

9,1

Penzion Růže

Ubytování (Penzion – hostinec) Penzion Růže. Penzion Růže najdete v Humpolci, 500 metrů od dálnice D1 mezi Prahou a Brnem. Ubytování Penzion Růže se nachází ve městě Humpolec (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Penzion Růže má celkové hodnocení 9,1. Pro Penzion – hostinec Penzion Růže momentálně evidujeme 331 recenzí.

Penzion Fann

9,1

Penzion Fann

UbytováníPenzion Fann. Penzion Fann se nachází v Humpolci na Vysočině a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Penzion Fann se nachází ve městě Humpolec (Česko - Vysočina).

Farma u Prokopů Humpolec

9,1

Farma u Prokopů Humpolec

Ubytování (Apartmán) Farma u Prokopů Humpolec. Farma u Prokopů Humpolec poskytuje výhled na okolní přírodu a nabízí ubytování v klidné části města Humpolec. Ubytování Farma u Prokopů Humpolec se nachází ve městě Humpolec (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Farma u Prokopů Humpolec má celkové hodnocení 9,1. Pro Apartmán Farma u Prokopů Humpolec momentálně evidujeme 63 recenzí.

Hostel Humpolec

9

Hostel Humpolec

Ubytování (Hostel) Hostel Humpolec. Hostel Humpolec nabízí ve všech prostorách bezplatné Wi-Fi a zdarma půjčuje jízdní kola. Ubytování Hostel Humpolec se nachází ve městě Humpolec (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Hostel Humpolec má celkové hodnocení 9. Pro Hostel Hostel Humpolec momentálně evidujeme 54 recenzí.

Hotel U Jiřího

9

Hotel U Jiřího

Ubytování (Hotel) Hotel U Jiřího. Rodinný hotel Hotel U Jiřího stojí v centru Humpolce, 100 metrů od hlavního náměstí. Ubytování Hotel U Jiřího se nachází ve městě Humpolec (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Hotel U Jiřího má celkové hodnocení 9. Pro Hotel Hotel U Jiřího momentálně evidujeme 115 recenzí.

NA VĚTVI

9

NA VĚTVI

UbytováníNA VĚTVI. NA VĚTVI se nachází v Humpolci a nabízí ubytování s terasou. Ubytování NA VĚTVI se nachází ve městě Humpolec (Česko - Vysočina).

Apartmány U Hadiny

8,8

Apartmány U Hadiny

UbytováníApartmány U Hadiny. Apartmány U Hadiny se nachází v Humpolci na Vysočině a nabízí zahradu. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmány U Hadiny se nachází ve městě Humpolec (Česko - Vysočina).

Fabrika Hotel

8,7

Fabrika Hotel

Ubytování (Hotel) Fabrika Hotel. Designové Konferenční centrum A Hotel Fabrika se nachází 2 minuty chůze od centra Humpolce a nabízí moderní pokoje, lázeňské centrum se saunou a vířivkou,... Ubytování Fabrika Hotel se nachází ve městě Humpolec (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Fabrika Hotel má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Fabrika Hotel momentálně evidujeme 187 recenzí.

Apartmány U Pařezáče

8,5

Apartmány U Pařezáče

UbytováníApartmány U Pařezáče. Apartmány U Pařezáče se nachází v Humpolci a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmány U Pařezáče se nachází ve městě Humpolec (Česko - Vysočina).

Apartmany u Dubu Humpolec

8,5

Apartmany u Dubu Humpolec

Ubytování (Apartmán) Apartmany u Dubu Humpolec. Apartmány u Dubu Humpolec se nachází v Humpolci a nabízí Wi-Fi zdarma a kuchyňský kout. K dispozici je také lednice, varná deska a rychlovarná konvice. Ubytování Apartmany u Dubu Humpolec se nachází ve městě Humpolec (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Apartmany u Dubu Humpolec má celkové hodnocení 8,5. Pro Apartmán Apartmany u Dubu Humpolec momentálně evidujeme 34 recenzí.

Zanzi Bar Apartmán

8,4

Zanzi Bar Apartmán

Ubytování (Apartmán) Zanzi Bar Apartmán. Zanzi Bar Apartmán nabízí ubytování v centru Humpolce, 5 minut jízdy od sjezdu z dálnice a 3 minuty chůze od autobusové zastávky. Do Jihlavy je to 23 km. Ubytování Zanzi Bar Apartmán se nachází ve městě Humpolec (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Zanzi Bar Apartmán má celkové hodnocení 8,4. Pro Apartmán Zanzi Bar Apartmán momentálně evidujeme 59 recenzí.

Hotel Kotyza

8,2

Hotel Kotyza

Ubytování (Hotel) Hotel Kotyza. Hotel Kotyza sídlí v centru Humpolce, v budově restaurované v roce 2016, a nabízí klidné a pohodlné ubytování, a to buď v hlavní hotelové budově, nebo v... Ubytování Hotel Kotyza se nachází ve městě Humpolec (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Hotel Kotyza má celkové hodnocení 8,2. Pro Hotel Hotel Kotyza momentálně evidujeme 192 recenzí.

Motorest Melikana

8

Motorest Melikana

UbytováníMotorest Melikana. Tříhvězdičkový Motorest Melikana se nachází v Humpolci a nabízí terasu, restauraci a bar. Tento 3hvězdičkový hotel nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Motorest Melikana se nachází ve městě Humpolec (Česko - Vysočina).

U pěti veverek

U pěti veverek

UbytováníU pěti veverek. U pěti veverek is set in Humpolec. With direct access to a terrace with garden views, the apartment consists of 1 bedroom. Ubytování U pěti veverek se nachází ve městě Humpolec (Česko - Vysočina).

Chata na Hadině

Chata na Hadině

UbytováníChata na Hadině. Chata na Hadině is situated in Humpolec. The property has garden views. Ubytování Chata na Hadině se nachází ve městě Humpolec (Česko - Vysočina).

Apartmán Doupě

Apartmán Doupě

Ubytování (Apartmán) Apartmán Doupě. Apartmán Doupě is located in Humpolec and offers a bar. This apartment provides accommodation with free WiFi. The apartment also offers 1 bathroom. Ubytování Apartmán Doupě se nachází ve městě Humpolec (Česko - Vysočina).

Apartmán Pod Synagogou

Apartmán Pod Synagogou

Ubytování (Apartmán) Apartmán Pod Synagogou. Apartmán Pod Synagogou is situated in Humpolec. The accommodation is 46 km from Kutná Hora. The apartment also provides guests with 1 bathroom. Ubytování Apartmán Pod Synagogou se nachází ve městě Humpolec (Česko - Vysočina).

Holiday home in Humpolec/Südböhmen 31143

Holiday home in Humpolec/Südböhmen 31143

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home in Humpolec/Südböhmen 31143. Boasting accommodation with a balcony, Holiday home in Humpolec/Südböhmen 31143 is located in Humpolec. The accommodation is 36 km from Jihlava. Ubytování Holiday home in Humpolec/Südböhmen 31143 se nachází ve městě Humpolec (Česká republika - Kraj Vysočina). Pro Prázdninový dům Holiday home in Humpolec/Südböhmen 31143 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Apartmán AAA

Apartmán AAA

Ubytování (Apartmán) Apartmán AAA. Set in Humpolec, Apartmán Amálie + Alice offers accommodation with a terrace. Ubytování Apartmán AAA se nachází ve městě Humpolec (Česko - Vysočina).

Stanový areál Orlík

Stanový areál Orlík

Ubytování (Luxusní stan) Stanový areál Orlík. Stanový areál Orlík is set in Humpolec. The accommodation is 45 km from Kutná Hora. Jihlava is 23 km from the tented camp. Ubytování Stanový areál Orlík se nachází ve městě Humpolec (Česko - Vysočina).

Na samotě u lesa

Na samotě u lesa

UbytováníNa samotě u lesa. Na samotě u lesa is situated in Humpolec and offers a terrace. This beachfront property offers access to free WiFi and free private parking. Ubytování Na samotě u lesa se nachází ve městě Humpolec (Česko - Vysočina).

Chata Vodak

Chata Vodak

Ubytování (Vila) Chata Vodak. Chata Vodak is situated in Humpolec. The accommodation is 48 km from Kutná Hora. The villa also comes with 2 bathrooms. Guests can also relax in the... Ubytování Chata Vodak se nachází ve městě Humpolec (Česko - Vysočina).

Kletečná 31

Kletečná 31

Ubytování (Prázdninový dům) Kletečná 31. Kletečná 31 is located in Humpolec. The accommodation is 36 km from Jihlava. Pardubice Airport is 90 km from the property. Ubytování Kletečná 31 se nachází ve městě Humpolec (Česká republika - Kraj Vysočina). Pro Prázdninový dům Kletečná 31 nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.