Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Telč

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Telč

Ubytovani U Smejkalu

10

Ubytovani U Smejkalu

Ubytování (Apartmán) Ubytovani U Smejkalu. Ubytování U Smejkalů se nachází v Telči, 5 km od historického centra Telče a od zámku Telč a 4,2 km od autobusového nádraží, a nabízí zahradu a zázemí pro... Ubytování Ubytovani U Smejkalu se nachází ve městě Telč (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Ubytovani U Smejkalu má celkové hodnocení 10. Pro Apartmán Ubytovani U Smejkalu momentálně evidujeme 14 recenzí.

Chaloupka

9,8

Chaloupka

Ubytování (Prázdninový dům) Chaloupka. Chaloupka se nachází v Telči, 7 km od historického centra města Telč a zámku. Ubytování Chaloupka se nachází ve městě Telč (Česko - Vysočina).

Penzion Florián Telč

9,8

Penzion Florián Telč

Ubytování (Penzion) Penzion Florián Telč. Penzion Florián Telč se nachází v Telči, 100 metrů od zámku a nabízí restauraci i výhled na město. Ubytování Penzion Florián Telč se nachází ve městě Telč (Česko - Vysočina).

Privat No. 40

9,8

Privat No. 40

Ubytování (Apartmán) Privat No. 40. Privat No. 40 se nachází na hlavním náměstí v Telči, která je zapsaná na seznam světového dědictví UNESCO. Ubytování Privat No. 40 se nachází ve městě Telč (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Privat No. 40 má celkové hodnocení 9,8. Pro Apartmán Privat No. 40 momentálně evidujeme 120 recenzí.

Apartmany Chornitzeruv dum

9,7

Apartmany Chornitzeruv dum

Ubytování (Aparthotel) Apartmany Chornitzeruv dum. Apartmány Chornitzerův dům sídlí v budově ze 16. století na historickém náměstí v Telči, jejíž historické jádro je zapsané na seznamu kulturního dědictví... Ubytování Apartmany Chornitzeruv dum se nachází ve městě Telč (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Apartmany Chornitzeruv dum má celkové hodnocení 9,7. Pro Aparthotel Apartmany Chornitzeruv dum momentálně evidujeme 271 recenzí.

Apartmány Vojta

9,7

Apartmány Vojta

Ubytování (Apartmán) Apartmány Vojta. Apartmány Vojta se nachází na okraji města Telč zapsaného na seznamu UNESCO a nabízí venkovní bazén se zatahovací střechou, zdarma dostupné Wi-Fi i... Ubytování Apartmány Vojta se nachází ve městě Telč (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Apartmány Vojta má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmány Vojta momentálně evidujeme 114 recenzí.

Apartmany pod Namestim

9,7

Apartmany pod Namestim

Ubytování (Apartmán) Apartmany pod Namestim. Apartmány pod Náměstím se nachází v Telči, 600 metrů od historického centra. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartmany pod Namestim se nachází ve městě Telč (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Apartmany pod Namestim má celkové hodnocení 9,7. Pro Apartmán Apartmany pod Namestim momentálně evidujeme 164 recenzí.

Hotel Telč

9,6

Hotel Telč

Ubytování (Hotel) Hotel Telč. Čtyřhvězdičkový hotel Telč se nachází nedaleko hlavního náměstí v centru Telče. Nabízí kavárnu a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Hotel Telč se nachází ve městě Telč (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Hotel Telč má celkové hodnocení 9,6. Pro Hotel Hotel Telč momentálně evidujeme 561 recenzí.

Kotrba privat

9,6

Kotrba privat

Ubytování (Penzion) Kotrba privat. Kotrba privat se nachází se v centru města Telč, 7 km od lyžařského areálu Mrákotín, a poskytuje bezplatné Wi-Fi připojení k internetu ve všech prostorách... Ubytování Kotrba privat se nachází ve městě Telč (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Kotrba privat má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Kotrba privat momentálně evidujeme 448 recenzí.

Penzion Danuše

9,6

Penzion Danuše

Ubytování (Penzion) Penzion Danuše. Penzion Danuše se nachází v centru Telče, 7 km od lyžařského rezortu Mrákotín, a nabízí apartmány s kompletně vybaveným kuchyňským koutem, posezením, TV i... Ubytování Penzion Danuše se nachází ve městě Telč (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Penzion Danuše má celkové hodnocení 9,6. Pro Penzion Penzion Danuše momentálně evidujeme 181 recenzí.

Apartmán Nostalgie

9,6

Apartmán Nostalgie

Ubytování (Apartmán) Apartmán Nostalgie. Apartmán Nostalgie se nachází v Telči, 800 metrů od historického centra a méně než 1 km od telčského zámku, a nabízí ubytování s kuchyní a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmán Nostalgie se nachází ve městě Telč (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Apartmán Nostalgie má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Apartmán Nostalgie momentálně evidujeme 135 recenzí.

La Vie - Apartmány

9,6

La Vie - Apartmány

UbytováníLa Vie - Apartmány. La Vie - Apartmány se nachází v Telči, 500 metrů od historického centra a zámku Telč, a nabízí ubytování s posezením. Ubytování La Vie - Apartmány se nachází ve městě Telč (Česko - Vysočina).

Apartmány Pod Náměstím 2

9,5

Apartmány Pod Náměstím 2

UbytováníApartmány Pod Náměstím 2. Apartmány Pod Náměstím 2 se nachází v Telči na Vysočině, nedaleko historického centra Telče a zámku Telč. Ubytování Apartmány Pod Náměstím 2 se nachází ve městě Telč (Česko - Vysočina).

Art Apartment Telč

9,5

Art Apartment Telč

UbytováníArt Apartment Telč. Art Apartment Telč se nachází v Telči, necelý 1 km od historického centra a 11 minut chůze od zámku Telč, a nabízí výhled na město. Ubytování Art Apartment Telč se nachází ve městě Telč (Česko - Vysočina).

Apartmán Pod Věží

9,5

Apartmán Pod Věží

UbytováníApartmán Pod Věží. Apartmán Pod Věží se nachází v Telči, 400 metrů od zámku Telč, 35 km od baziliky sv. Prokopa a 800 metrů od autobusového nádraží. Ubytování Apartmán Pod Věží se nachází ve městě Telč (Česko - Vysočina).

Penzion SECESE

9,5

Penzion SECESE

Ubytování (Apartmány) Penzion SECESE. Penzion SECESE se nachází v Telči, v blízkosti historického centra Telče, zámku Telč a autobusového nádraží. Ubytování Penzion SECESE se nachází ve městě Telč (Česko - Vysočina).

Chalupa Pod lesem

9,4

Chalupa Pod lesem

UbytováníChalupa Pod lesem. Chalupa Pod lesem se nachází v Telči, pouhých 6,6 km od historického centra města, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Chalupa Pod lesem se nachází ve městě Telč (Česko - Vysočina).

Penzion Hradební

9,4

Penzion Hradební

Ubytování (Penzion) Penzion Hradební. Penzion Hradební stojí v centru Telče, jen co by kamenem dohodil od náměstí Zachariáše z Hradce. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Penzion Hradební se nachází ve městě Telč (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Penzion Hradební má celkové hodnocení 9,4. Pro Penzion Penzion Hradební momentálně evidujeme 100 recenzí.

Apartmán U Jarošů

9,3

Apartmán U Jarošů

Ubytování (Apartmán) Apartmán U Jarošů. Apartmán U Jarošů se nachází v Telči, jen pár kroků od historického centra a 80 metrů od zámku Telč. Nabízí Wi-Fi zdarma a výhled do zahrady. Ubytování Apartmán U Jarošů se nachází ve městě Telč (Česko - Vysočina).

B&B Nika

9,3

B&B Nika

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Nika. B&B Nika zaujímá výhodnou polohu na hlavním telčském náměstí, 250 metrů od tamního zámku a 10 minut jízdy od hradu Roštejn. Ubytování B&B Nika se nachází ve městě Telč (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování B&B Nika má celkové hodnocení 9,3. Pro Bed and breakfast B&B Nika momentálně evidujeme 118 recenzí.

Penzion Vanůvecký Dvůr

9,3

Penzion Vanůvecký Dvůr

Ubytování (Penzion) Penzion Vanůvecký Dvůr. Penzion Vanůvecký dvůr se nachází v Telči, 7 km od historického centra, zámku Telč a telčského autobusového nádraží. Nabízí dětské hřiště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Penzion Vanůvecký Dvůr se nachází ve městě Telč (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Penzion Vanůvecký Dvůr má celkové hodnocení 9,3. Pro Penzion Penzion Vanůvecký Dvůr momentálně evidujeme 126 recenzí.

Privát U Čejků

9,2

Privát U Čejků

Ubytování (Apartmán) Privát U Čejků. Apartmán Privát U Čejků se nachází v Telči, 2,4 km od historického centra města, a nabízí zahradu, do které směřuje také výhled. K zámku Telč je to 2,5 km. Ubytování Privát U Čejků se nachází ve městě Telč (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Privát U Čejků má celkové hodnocení 9,2. Pro Apartmán Privát U Čejků momentálně evidujeme 72 recenzí.

Ubytování Mája

9,2

Ubytování Mája

Ubytování (Penzion) Ubytování Mája. Ubytování Mája se nachází 750 metrů od centra Telče a nabízí společný kuchyňský kout, zahradu s grilem, venkovní posezení a prostor pro uložení kol a... Ubytování Ubytování Mája se nachází ve městě Telč (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Ubytování Mája má celkové hodnocení 9,2. Pro Penzion Ubytování Mája momentálně evidujeme 30 recenzí.

Na Mlejně

9,2

Na Mlejně

UbytováníNa Mlejně. Na Mlejně se nachází v Telči, jen 4,4 km od historického centra města. Ubytování Na Mlejně se nachází ve městě Telč (Česko - Vysočina).

Apartment Telč Radkovska

9

Apartment Telč Radkovska

UbytováníApartment Telč Radkovska. Apartmán Telč Radkovská se nachází v Telči, 1,5 km od zámku Telč a 36 km od baziliky sv. Prokopa, a nabízí výhled do vnitřního dvora. Ubytování Apartment Telč Radkovska se nachází ve městě Telč (Česko - Vysočina).

Penzion Petra

8,9

Penzion Petra

UbytováníPenzion Petra. Penzion Petra se nachází v Telči, 400 metrů od historického centra a 500 metrů od zámku Telč. Ubytování Penzion Petra se nachází ve městě Telč (Česko - Vysočina).

Penzion Telč No. 20

8,9

Penzion Telč No. 20

Ubytování (Penzion) Penzion Telč No. 20. Tento okouzlující penzion sídlí v historické budově z 13. století. Ubytování Penzion Telč No. 20 se nachází ve městě Telč (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Penzion Telč No. 20 má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Telč No. 20 momentálně evidujeme 242 recenzí.

Penzion Kamenne Slunce

8,9

Penzion Kamenne Slunce

Ubytování (Penzion) Penzion Kamenne Slunce. Penzion Kamenné Slunce se nachází v centru Telče a nabízí hernu s kulečníkem a zahradu s grilem a dětským hřištěm. Ubytování Penzion Kamenne Slunce se nachází ve městě Telč (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Penzion Kamenne Slunce má celkové hodnocení 8,9. Pro Penzion Penzion Kamenne Slunce momentálně evidujeme 108 recenzí.

Apartmán U Náměstí

8,9

Apartmán U Náměstí

UbytováníApartmán U Náměstí. Apartmán U Náměstí se nachází v Telči, 500 metrů od zámku Telč, 34 km od baziliky sv. Prokopa a 500 metrů od autobusového nádraží. Ubytování Apartmán U Náměstí se nachází ve městě Telč (Česko - Vysočina).

Pension Kachlicka

8,8

Pension Kachlicka

Ubytování (Penzion) Pension Kachlicka. Pension Kachlička se nachází v malé obci Skála, 6 km od Humpolce. K dispozici je krytý venkovní bazén, sauna a zahrada s terasou. Ubytování Pension Kachlicka se nachází ve městě Telč (Česko - Vysočina).

Hotel U Hrabenky

8,8

Hotel U Hrabenky

Ubytování (Hotel) Hotel U Hrabenky. Čtyřhvězdičkový Hotel U Hraběnky, který se nachází 1 km od zámku Telč, sídlí v budově z 18. století. Ubytování Hotel U Hrabenky se nachází ve městě Telč (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Hotel U Hrabenky má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Hotel U Hrabenky momentálně evidujeme 306 recenzí.

Apartment Hradecká

8,7

Apartment Hradecká

Ubytování (Apartmán) Apartment Hradecká. Apartment Hradecká se nachází v Telči, 1 km od historického centra a 1,1 km od zámku Telč. K apartmánu patří zahrada a sezónní venkovní bazén. Ubytování Apartment Hradecká se nachází ve městě Telč (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Apartment Hradecká má celkové hodnocení 8,7. Pro Apartmán Apartment Hradecká momentálně evidujeme 46 recenzí.

Hotel Celerin

8,6

Hotel Celerin

Ubytování (Hotel) Hotel Celerin. Hotel Celerin se nachází na hlavním náměstí v centru Telče, který je zapsaný na seznamu UNESCO. Ubytování Hotel Celerin se nachází ve městě Telč (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Hotel Celerin má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Hotel Celerin momentálně evidujeme 496 recenzí.

Ubytování Podolí U Křížku

8,6

Ubytování Podolí U Křížku

Ubytování (Penzion) Ubytování Podolí U Křížku. Ubytování Podolí U Křížku se nachází 500 metrů od Telčského zámku a 350 metrů od náměstí v Telči, které je na seznamu chráněných památek UNESCO. Ubytování Ubytování Podolí U Křížku se nachází ve městě Telč (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Ubytování Podolí U Křížku má celkové hodnocení 8,6. Pro Penzion Ubytování Podolí U Křížku momentálně evidujeme 504 recenzí.

Posedy Panský dvůr Telč

8,6

Posedy Panský dvůr Telč

UbytováníPosedy Panský dvůr Telč. Posedy Panský dvůr Telč se nachází v Telči, nedaleko historického centra a zámku Telč, a nabízí bezplatné parkování a restauraci. Ubytování Posedy Panský dvůr Telč se nachází ve městě Telč (Česko - Vysočina).

Penzion Javořice

8,5

Penzion Javořice

Ubytování (Penzion) Penzion Javořice. Rodinný penzion Javořice poskytuje ubytování s vlastní koupelnou a rustikální restauraci pouhých 100 metrů od autobusové zastávky ve Lhotce. Ubytování Penzion Javořice se nachází ve městě Telč (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Penzion Javořice má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Penzion Javořice momentálně evidujeme 54 recenzí.

Penzion Podolská

8,5

Penzion Podolská

Ubytování (Penzion) Penzion Podolská. Tento penzion je obklopený svěží zahradou skýtající výhled na nedaleký rybník a telčský zámek, zapsaný na seznamu organizace UNESCO. Ubytování Penzion Podolská se nachází ve městě Telč (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Penzion Podolská má celkové hodnocení 8,5. Pro Penzion Penzion Podolská momentálně evidujeme 145 recenzí.

Hotel Antoň

8,3

Hotel Antoň

Ubytování (Hotel) Hotel Antoň. Tento dům pocházející z 16. století nabízí pohodlné pokoje se satelitní TV, bezplatným Wi-Fi a restauraci s letní terasou. Ubytování Hotel Antoň se nachází ve městě Telč (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Hotel Antoň má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel Hotel Antoň momentálně evidujeme 236 recenzí.

Kyprův mlýn

8,1

Kyprův mlýn

Ubytování (Farma) Kyprův mlýn. Kyprův mlýn je situován na odlehlém místě, 1,5 km od obce Knínice na Vysočině a nabízí sezónní venkovní bazén, gril a dětské hřiště. Ubytování Kyprův mlýn se nachází ve městě Telč (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Kyprův mlýn má celkové hodnocení 8,1. Pro Farma Kyprův mlýn momentálně evidujeme 162 recenzí.

Penzion Panský dvůr Telč

8,1

Penzion Panský dvůr Telč

Ubytování (Bed and breakfast) Penzion Panský dvůr Telč. Penzion Panský dvůr Telč se nachází v Telči, 2,4 km od historického centra, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Penzion Panský dvůr Telč se nachází ve městě Telč (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Penzion Panský dvůr Telč má celkové hodnocení 8,1. Pro Bed and breakfast Penzion Panský dvůr Telč momentálně evidujeme 41 recenzí.

Hotel Pangea

8

Hotel Pangea

Ubytování (Hotel) Hotel Pangea. Hotel Pangea nabízí vyhřívaný krytý bazén s protiproudem. Ubytování Hotel Pangea se nachází ve městě Telč (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Hotel Pangea má celkové hodnocení 8. Pro Hotel Hotel Pangea momentálně evidujeme 395 recenzí.

Hotel Hospodářský dvůr Bohuslavice

7,9

Hotel Hospodářský dvůr Bohuslavice

UbytováníHotel Hospodářský dvůr Bohuslavice. Hotel Hospodářský dvůr se nachází v Telči, 12 km od historického centra Telče. Ubytování Hotel Hospodářský dvůr Bohuslavice se nachází ve městě Telč (Česko - Vysočina).

Penzion Pizzeria Italia Telč

7,7

Penzion Pizzeria Italia Telč

Ubytování (Penzion) Penzion Pizzeria Italia Telč. Penzion Pizzeria Italia Telč se nachází nedaleko historického centra Telče, 80 km od zámku. Autobusová stanice je poblíž. Z penzionu je výhled do zahrady. Ubytování Penzion Pizzeria Italia Telč se nachází ve městě Telč (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Penzion Pizzeria Italia Telč má celkové hodnocení 7,7. Pro Penzion Penzion Pizzeria Italia Telč momentálně evidujeme 103 recenzí.

Ubytování u Šimků

7,6

Ubytování u Šimků

Ubytování (Venkovský dům) Ubytování u Šimků. Ubytování u Šimků se nachází v Hříběcí, 27 km od Jihlavy. Nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Tento venkovský dům disponuje dětským hřištěm. Ubytování Ubytování u Šimků se nachází ve městě Telč (Česko - Vysočina).

Hotel U Černého orla

7,4

Hotel U Černého orla

Ubytování (Hotel) Hotel U Černého orla. Tento historický hotel zmiňovaný již v 16. století najdete na telčském barokním náměstí. Ubytování Hotel U Černého orla se nachází ve městě Telč (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Hotel U Černého orla má celkové hodnocení 7,4. Pro Hotel Hotel U Černého orla momentálně evidujeme 487 recenzí.

Camp Telč - U Roštěnky

7,4

Camp Telč - U Roštěnky

Ubytování (Prázdninový areál) Camp Telč - U Roštěnky. Camp Telč - U Roštěnky se nachází v Telči, 1,1 km od telčského zámku a nabízí zahradu a sezónní venkovní bazén. Ubytování Camp Telč - U Roštěnky se nachází ve městě Telč (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Camp Telč - U Roštěnky má celkové hodnocení 7,4. Pro Prázdninový areál Camp Telč - U Roštěnky momentálně evidujeme 45 recenzí.

Motorest Nové Ransko

6,9

Motorest Nové Ransko

Ubytování (Penzion) Motorest Nové Ransko. Motorest Nové Ransko se nachází v Novém Ransku. Nabízí restauraci, bar, zahradu, bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách, sluneční terasu, dětské hřiště,... Ubytování Motorest Nové Ransko se nachází ve městě Telč (Česko - Vysočina).

APART Mikeš

APART Mikeš

Ubytování (Penzion) APART Mikeš. APART Mikeš offers accommodation with free WiFi in Telč, attractively situated 300 metres from Historic Centre of Telč and 400 metres from Chateau Telč. Ubytování APART Mikeš se nachází ve městě Telč (Česko - Vysočina).

Apartmán Toufar

Apartmán Toufar

Ubytování (Apartmán) Apartmán Toufar. Apartmán Toufar se nachází v Telči, 2 km od historického centra města, 2,1 km od zámku Telč a 1,5 km od autobusového nádraží Telč. Ubytování Apartmán Toufar se nachází ve městě Telč (Česko - Vysočina).