Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Nové Město na Moravě

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Nové Město na Moravě

Na Modřínové

9,7

Na Modřínové

UbytováníNa Modřínové. Na Modřínové se nachází v Novém Městě na Moravě, 47 km od zámku Litomyšl a 15 km od poutního kostela sv. Pavla. Nabízí zahradu a výhled do klidné ulice. Ubytování Na Modřínové se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina).

Chata na Cihelne

9,7

Chata na Cihelne

Ubytování (Chata) Chata na Cihelne. Chata na Cihelně se nachází v Novém Městě na Moravě, 2,6 km od Hlavního vleku. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Chata na Cihelne se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Chata na Cihelne má celkové hodnocení 9,7. Pro Chata Chata na Cihelne momentálně evidujeme 6 recenzí.

Ubytování na Hájence

9,7

Ubytování na Hájence

Ubytování (Penzion) Ubytování na Hájence. Ubytování na Hájence se nachází v obci Karasín, 300 metrů od místní rozhledny a 6 km od Bystřice nad Pernštejnem, a nabízí zahradu s grilem i bezplatné... Ubytování Ubytování na Hájence se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Ubytování na Hájence má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Ubytování na Hájence momentálně evidujeme 213 recenzí.

Ubytování U Kapličky

9,7

Ubytování U Kapličky

Ubytování (Penzion) Ubytování U Kapličky. Penzion Ubytování U Kapličky se nachází v Novém Městě na Moravě, 2 km od lyžařského vleku Hlavní, a nabízí tenisový kurt. Ubytování Ubytování U Kapličky se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Ubytování U Kapličky má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Ubytování U Kapličky momentálně evidujeme 10 recenzí.

Apartmán Kadlecova vila

9,7

Apartmán Kadlecova vila

Ubytování (Apartmán) Apartmán Kadlecova vila. Apartmán Kadlecova vila se nachází v Novém Městě na Moravě na Vysočině a nabízí terasu. Výhled směřuje do zahrady. Ubytování Apartmán Kadlecova vila se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina).

Apartmán Svárov

9,7

Apartmán Svárov

Ubytování (Apartmány) Apartmán Svárov. Apartmán Svárov se nachází v Novém Městě na Moravě a nabízí venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Svárov se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina).

Apartmán Mařenka

9,6

Apartmán Mařenka

Ubytování (Apartmán) Apartmán Mařenka. Apartmán Mařenka se nachází v Novém Městě na Moravě a má plně vybavenou kuchyni. Ubytování zahrnuje obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartmán Mařenka se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina).

Red Pine Apartments

9,6

Red Pine Apartments

Ubytování (Apartmán) Red Pine Apartments. Red Pine Aparments nabízí ubytování se zahradou ve městě Vlachovice, 4 km od arény Vysočina. Do Jihlavy je to odsud 58 km. Ubytování Red Pine Apartments se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Red Pine Apartments má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Red Pine Apartments momentálně evidujeme 10 recenzí.

Apartmány na mlýně

9,6

Apartmány na mlýně

UbytováníApartmány na mlýně. Apartmány na mlýně se nachází v Novém Městě a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Na Moravě, 46 km od zámku... Ubytování Apartmány na mlýně se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina).

Apartmán Studnice na Vysočině

9,5

Apartmán Studnice na Vysočině

UbytováníApartmán Studnice na Vysočině. Apartmán Studnice na Vysočině se nachází v Novém Městě na Moravě, 43 km od zámku Litomyšl a 16 km od poutního kostela sv. Pavla. Ubytování Apartmán Studnice na Vysočině se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina).

Vila Šik

9,5

Vila Šik

Ubytování (Apartmán) Vila Šik. Vila Šik se nachází v Novém Městě a nabízí zahradu. Na Moravě s bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Vila Šik se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina).

Luxusní Apartmán NMNM

9,5

Luxusní Apartmán NMNM

Ubytování (Apartmán) Luxusní Apartmán NMNM. Luxusní Apartmán MNMN se nachází v Novém Městě na Moravě, 39 km od Jihlavy, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a zdarma dostupné Wi-Fi i... Ubytování Luxusní Apartmán NMNM se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Luxusní Apartmán NMNM má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Luxusní Apartmán NMNM momentálně evidujeme 39 recenzí.

Vila Šik 2

9,4

Vila Šik 2

UbytováníVila Šik 2. Ubytování v Novém Městě na Moravě a Vila Šik 2 se nachází jen 46 km od zámku Litomyšl a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Vila Šik 2 se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina).

Vila NMNM

9,4

Vila NMNM

Ubytování (Apartmány) Vila NMNM. Vila NMNM se nachází v Novém Městě a nabízí výhled do zahrady, společný lounge, zahradu a terasu. Ubytování Vila NMNM se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina).

Chata Sport Vysočina

9,3

Chata Sport Vysočina

UbytováníChata Sport Vysočina. Chata Sport Vysočina se nachází v Novém Městě na Moravě, 47 km od zámku Litomyšl a 13 km od poutního kostela sv. Petra, a nabízí zahradu a výhled na hory. Ubytování Chata Sport Vysočina se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina).

Kästle Residence

9,3

Kästle Residence

Ubytování (Penzion) Kästle Residence. Kästle Residence se nachází v Novém Městě. na Moravě a nabízí zahradu a terasu. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování Kästle Residence se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina).

Chalupa Maršovice

9

Chalupa Maršovice

UbytováníChalupa Maršovice. Chalupa Maršovice se nachází v Novém Městě na Moravě, 46 km od zámku Litomyšl a 16 km od poutního kostela sv. Pavla. Ubytování Chalupa Maršovice se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina).

Harvánek Nové Město na Moravě

8,9

Harvánek Nové Město na Moravě

Ubytování (Privát) Harvánek Nové Město na Moravě. Harvánek Nové Město na Moravě se nachází v Novém Městě na Moravě a nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou. K dispozici je lednice a rychlovarná... Ubytování Harvánek Nové Město na Moravě se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina).

Soukromý pokoj s kuchyní a koupelnou v řadovce

8,9

Soukromý pokoj s kuchyní a koupelnou v řadovce

UbytováníSoukromý pokoj s kuchyní a koupelnou v řadovce. Soukromý pokoj s kuchyní v řadovce se nachází v Novém Městě na Moravě, 13 km od města Devet skal, a nabízí ubytování s výhledem na město. Ubytování Soukromý pokoj s kuchyní a koupelnou v řadovce se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina).

Hotel Horní Dvůr

8,8

Hotel Horní Dvůr

Ubytování (Hotel) Hotel Horní Dvůr. Hotel Horní Dvůr je situován na klidném místě uprostřed zahrady s jezírkem 1 km od centra Nového Města na Moravě. Ubytování Hotel Horní Dvůr se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Hotel Horní Dvůr má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Hotel Horní Dvůr momentálně evidujeme 237 recenzí.

Ubytování Vlachovice u Nového Města na Moravě

8,8

Ubytování Vlachovice u Nového Města na Moravě

UbytováníUbytování Vlachovice u Nového Města na Moravě. Nachází se 12 km od poutního kostela sv.Jan Nepomuckého na Zelené hoře ve Žďáru nad Sázavou a 13 km od Devetu skal, Ubytování Vlachovice u Nového Města n... Ubytování Ubytování Vlachovice u Nového Města na Moravě se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina).

Hotel Panský dům

8,7

Hotel Panský dům

Ubytování (Hotel) Hotel Panský dům. Butikový Hotel Panský dům je zasazen v půvabně zrekonstruované staré budově v historickém centru Nového Města na Moravě. Ubytování Hotel Panský dům se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Hotel Panský dům má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel Panský dům momentálně evidujeme 420 recenzí.

Chatky Apollo na Vysočině

8,7

Chatky Apollo na Vysočině

Ubytování (Prázdninový areál) Chatky Apollo na Vysočině. Chatky Apollo na Vysočině se těší klidné poloze u lesa v Novém Městě na Moravě. K dispozici je bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Chatky Apollo na Vysočině se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Chatky Apollo na Vysočině má celkové hodnocení 8,7. Pro Prázdninový areál Chatky Apollo na Vysočině momentálně evidujeme 17 recenzí.

Penzion U Dvojice

8,7

Penzion U Dvojice

Ubytování (Penzion) Penzion U Dvojice. Penzion U Dvojice se nachází v klidném prostředí, 5 minut jízdy od Nového Města na Moravě. Ubytování Penzion U Dvojice se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Penzion U Dvojice má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion U Dvojice momentálně evidujeme 26 recenzí.

Hotel Pavla Vysočina

8,6

Hotel Pavla Vysočina

Ubytování (Hotel) Hotel Pavla Vysočina. Hotel Pavla Vysočina se nachází v Novém Městě na Moravě, 5 km od Hlavního vleku. Ubytování Hotel Pavla Vysočina se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Hotel Pavla Vysočina má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Hotel Pavla Vysočina momentálně evidujeme 117 recenzí.

Maršovská Rychta

8,3

Maršovská Rychta

Ubytování (Hotel) Maršovská Rychta. Tento hotel sídlí ve zrekonstruované historické budově statku na klidném místě v malé vesnici, 2,5 km od Nového Města na Moravě na Českomoravské vrchovině. Ubytování Maršovská Rychta se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Maršovská Rychta má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel Maršovská Rychta momentálně evidujeme 110 recenzí.

Sykovec Karavan Hobík

8,3

Sykovec Karavan Hobík

UbytováníSykovec Karavan Hobík. Ubytování se nachází 46 km od zámku Litomyšl a 10 km od poutního kostela sv. Ubytování Sykovec Karavan Hobík se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina).

Apartmán u potoka

8,3

Apartmán u potoka

UbytováníApartmán u potoka. Ubytování se nachází 45 km od zámku Litomyšl a 14 km od poutního kostela sv. Mikuláše. Ubytování Apartmán u potoka se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina).

Penzion U Pasacka

8,2

Penzion U Pasacka

Ubytování (Penzion) Penzion U Pasacka. - nachází se v centru městečka, v blízkosti přírody (5 minut chůze), - historické náměstí je ve vzdálenosti 50 metrů, - v restauraci se podává česká a... Ubytování Penzion U Pasacka se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Penzion U Pasacka má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion Penzion U Pasacka momentálně evidujeme 79 recenzí.

Hotel SKI

7,4

Hotel SKI

Ubytování (Hotel) Hotel SKI. Hotel Ski se nachází v nápadité budově mimo centrum Nového Města na Moravě. Ubytování Hotel SKI se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Hotel SKI má celkové hodnocení 7,4. Pro Hotel Hotel SKI momentálně evidujeme 38 recenzí.

Hotel Medlov

6,8

Hotel Medlov

Ubytování (Hotel) Hotel Medlov. Hotel Medlov se nachází na klidném místě v lese, hned vedle jezera Medlov. Nabízí wellness centrum s vířivkou a masážemi. Ubytování Hotel Medlov se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Hotel Medlov má celkové hodnocení 6,8. Pro Hotel Hotel Medlov momentálně evidujeme 155 recenzí.

Hotel Medlov Depandance

6

Hotel Medlov Depandance

Ubytování (Prázdninový areál) Hotel Medlov Depandance. Hotel Medlov Depandance se nachází v Novém Městě na Moravě, 10 km od Hlavního vleku, a nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel Medlov Depandance se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česká republika - Kraj Vysočina). Ubytování Hotel Medlov Depandance má celkové hodnocení 6. Pro Prázdninový areál Hotel Medlov Depandance momentálně evidujeme 33 recenzí.

Statek U Kalinů

Statek U Kalinů

Ubytování (Penzion) Statek U Kalinů. Statek U Kalinů se nachází v Novém Městě na Moravě a nabízí zahradu. K dispozici je terasa, neplacené soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Statek U Kalinů se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina).

Chalupa Olešník

Chalupa Olešník

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Olešník. Set in Nové Město na Moravě in the Vysocina region, Chalupa Olešník has a patio. The property features garden views and is 19 km from Podlesí. Ubytování Chalupa Olešník se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina).

Apartmán Luční NMNM

Apartmán Luční NMNM

Ubytování (Apartmán) Apartmán Luční NMNM. Apartmán Luční NMNM se nachází v Novém Městě na Moravě a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. U apartmánu lze využívat neplacené soukromé... Ubytování Apartmán Luční NMNM se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina).

Penzion Stanice lyžařů Fryšava

Penzion Stanice lyžařů Fryšava

Ubytování (Penzion) Penzion Stanice lyžařů Fryšava. Penzion Stanice lyžařů Fryšava se nachází v Novém Městě na Moravě a nabízí bar, společný lounge, zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Penzion Stanice lyžařů Fryšava se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina).

Apartmány REZIDENCE NAD MĚSTEM

Apartmány REZIDENCE NAD MĚSTEM

Ubytování (Aparthotel) Apartmány REZIDENCE NAD MĚSTEM. Set in Nové Město na Moravě in the Vysocina region, Apartmány REZIDENCE NAD MĚSTEM offers accommodation with free private parking. Ubytování Apartmány REZIDENCE NAD MĚSTEM se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina).

Nad Arénou NMNM

Nad Arénou NMNM

Ubytování (Apartmán) Nad Arénou NMNM. Nad Arénou NMNM se nachází v Novém Městě na Moravě, 12 km od Podlesí, a nabízí klimatizované ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým... Ubytování Nad Arénou NMNM se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina).

Sykovec Karavan Sýkorka

Sykovec Karavan Sýkorka

Ubytování (Kemp) Sykovec Karavan Sýkorka. Sykovec Karavan Sýkorka se nachází 5 km od lyžařského vleku Hlavní vlek. Nabízí gril a bezplatné Wi-Fi. Některé karavany mají posezení nebo terasu. Ubytování Sykovec Karavan Sýkorka se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česká republika - Kraj Vysočina). Pro Kemp Sykovec Karavan Sýkorka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Vila Betula

Vila Betula

Ubytování (Apartmán) Vila Betula. Ubytování Vila Betula v Novém Městě na Moravě nabízí sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyň a dětský klub. Ubytování Vila Betula se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina).

Luxusní Apartmán Family NMNM

Luxusní Apartmán Family NMNM

Ubytování (Apartmán) Luxusní Apartmán Family NMNM. Luxusní apartmán Family NMNM je klimatizovaný apartmán s patiem a Wi-Fi zdarma situovaný v Novém Městě na Moravě. Ubytování Luxusní Apartmán Family NMNM se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina).