Hledat

Ubytování

Nejlepší ubytování ve městě Nové Město na Moravě

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Nové Město na Moravě

Chata na Cihelne

9,7

Chata na Cihelne

Ubytování (Chata) Chata na Cihelne. Chata na Cihelně se nachází v Novém Městě na Moravě, 2,6 km od Hlavního vleku. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Chata na Cihelne se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 493 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chata na Cihelne má celkové hodnocení 9,7. Pro Chata Chata na Cihelne momentálně evidujeme 6 recenzí.

Ubytování U Kapličky

9,7

Ubytování U Kapličky

Ubytování (Penzion) Ubytování U Kapličky. Penzion Ubytování U Kapličky se nachází v Novém Městě na Moravě, 2 km od lyžařského vleku Hlavní, a nabízí tenisový kurt. Ubytování Ubytování U Kapličky se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 604 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování U Kapličky má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Ubytování U Kapličky momentálně evidujeme 10 recenzí.

Ubytování na Hájence

9,7

Ubytování na Hájence

Ubytování (Penzion) Ubytování na Hájence. Ubytování na Hájence se nachází v obci Karasín, 300 metrů od místní rozhledny a 6 km od Bystřice nad Pernštejnem, a nabízí zahradu s grilem i bezplatné... Ubytování Ubytování na Hájence se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 386 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Ubytování na Hájence má celkové hodnocení 9,7. Pro Penzion Ubytování na Hájence momentálně evidujeme 213 recenzí.

Apartmán Kadlecova vila

9,7

Apartmán Kadlecova vila

Ubytování (Apartmán) Apartmán Kadlecova vila. Apartmán Kadlecova vila se nachází v Novém Městě na Moravě na Vysočině a nabízí terasu. Výhled směřuje do zahrady. Ubytování Apartmán Kadlecova vila se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Svárov

9,7

Apartmán Svárov

Ubytování (Apartmány) Apartmán Svárov. Apartmán Svárov se nachází v Novém Městě na Moravě a nabízí venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartmán Svárov se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 670 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Mařenka

9,6

Apartmán Mařenka

Ubytování (Apartmán) Apartmán Mařenka. Apartmán Mařenka se nachází v Novém Městě na Moravě a má plně vybavenou kuchyni. Ubytování zahrnuje obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartmán Mařenka se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 113 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Red Pine Apartments

9,6

Red Pine Apartments

Ubytování (Apartmán) Red Pine Apartments. Red Pine Aparments nabízí ubytování se zahradou ve městě Vlachovice, 4 km od arény Vysočina. Do Jihlavy je to odsud 58 km. Ubytování Red Pine Apartments se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Red Pine Apartments má celkové hodnocení 9,6. Pro Apartmán Red Pine Apartments momentálně evidujeme 10 recenzí.

Luxusní Apartmán NMNM

9,5

Luxusní Apartmán NMNM

Ubytování (Apartmán) Luxusní Apartmán NMNM. Luxusní Apartmán MNMN se nachází v Novém Městě na Moravě, 39 km od Jihlavy, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a zdarma dostupné Wi-Fi i... Ubytování Luxusní Apartmán NMNM se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 828 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Luxusní Apartmán NMNM má celkové hodnocení 9,5. Pro Apartmán Luxusní Apartmán NMNM momentálně evidujeme 39 recenzí.

Vila NMNM

9,4

Vila NMNM

Ubytování (Apartmány) Vila NMNM. Vila NMNM se nachází v Novém Městě a nabízí výhled do zahrady, společný lounge, zahradu a terasu. Ubytování Vila NMNM se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 459 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kästle Residence

9,3

Kästle Residence

Ubytování (Penzion) Kästle Residence. Kästle Residence se nachází v Novém Městě. na Moravě a nabízí zahradu a terasu. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování Kästle Residence se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 826 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Harvánek Nové Město na Moravě

8,9

Harvánek Nové Město na Moravě

Ubytování (Privát) Harvánek Nové Město na Moravě. Harvánek Nové Město na Moravě se nachází v Novém Městě na Moravě a nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou. K dispozici je lednice a rychlovarná... Ubytování Harvánek Nové Město na Moravě se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 794 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Horní Dvůr

8,8

Hotel Horní Dvůr

Ubytování (Hotel) Hotel Horní Dvůr. Hotel Horní Dvůr je situován na klidném místě uprostřed zahrady s jezírkem 1 km od centra Nového Města na Moravě. Ubytování Hotel Horní Dvůr se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 570 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Horní Dvůr má celkové hodnocení 8,8. Pro Hotel Hotel Horní Dvůr momentálně evidujeme 237 recenzí.

Hotel Panský dům

8,7

Hotel Panský dům

Ubytování (Hotel) Hotel Panský dům. Butikový Hotel Panský dům je zasazen v půvabně zrekonstruované staré budově v historickém centru Nového Města na Moravě. Ubytování Hotel Panský dům se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 068 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Panský dům má celkové hodnocení 8,7. Pro Hotel Hotel Panský dům momentálně evidujeme 420 recenzí.

Chatky Apollo na Vysočině

8,7

Chatky Apollo na Vysočině

Ubytování (Prázdninový areál) Chatky Apollo na Vysočině. Chatky Apollo na Vysočině se těší klidné poloze u lesa v Novém Městě na Moravě. K dispozici je bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování Chatky Apollo na Vysočině se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 262 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Chatky Apollo na Vysočině má celkové hodnocení 8,7. Pro Prázdninový areál Chatky Apollo na Vysočině momentálně evidujeme 17 recenzí.

Penzion U Dvojice

8,7

Penzion U Dvojice

Ubytování (Penzion) Penzion U Dvojice. Penzion U Dvojice se nachází v klidném prostředí, 5 minut jízdy od Nového Města na Moravě. Ubytování Penzion U Dvojice se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 711 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion U Dvojice má celkové hodnocení 8,7. Pro Penzion Penzion U Dvojice momentálně evidujeme 26 recenzí.

Hotel Pavla Vysočina

8,6

Hotel Pavla Vysočina

Ubytování (Hotel) Hotel Pavla Vysočina. Hotel Pavla Vysočina se nachází v Novém Městě na Moravě, 5 km od Hlavního vleku. Ubytování Hotel Pavla Vysočina se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 704 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Pavla Vysočina má celkové hodnocení 8,6. Pro Hotel Hotel Pavla Vysočina momentálně evidujeme 117 recenzí.

Maršovská Rychta

8,3

Maršovská Rychta

Ubytování (Hotel) Maršovská Rychta. Tento hotel sídlí ve zrekonstruované historické budově statku na klidném místě v malé vesnici, 2,5 km od Nového Města na Moravě na Českomoravské vrchovině. Ubytování Maršovská Rychta se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Maršovská Rychta má celkové hodnocení 8,3. Pro Hotel Maršovská Rychta momentálně evidujeme 110 recenzí.

Penzion U Pasacka

8,2

Penzion U Pasacka

Ubytování (Penzion) Penzion U Pasacka. - nachází se v centru městečka, v blízkosti přírody (5 minut chůze), - historické náměstí je ve vzdálenosti 50 metrů, - v restauraci se podává česká a... Ubytování Penzion U Pasacka se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 467 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Penzion U Pasacka má celkové hodnocení 8,2. Pro Penzion Penzion U Pasacka momentálně evidujeme 79 recenzí.

Hotel SKI

7,4

Hotel SKI

Ubytování (Hotel) Hotel SKI. Hotel Ski se nachází v nápadité budově mimo centrum Nového Města na Moravě. Ubytování Hotel SKI se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 818 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel SKI má celkové hodnocení 7,4. Pro Hotel Hotel SKI momentálně evidujeme 38 recenzí.

Hotel Medlov

6,8

Hotel Medlov

Ubytování (Hotel) Hotel Medlov. Hotel Medlov se nachází na klidném místě v lese, hned vedle jezera Medlov. Nabízí wellness centrum s vířivkou a masážemi. Ubytování Hotel Medlov se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 427 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Medlov má celkové hodnocení 6,8. Pro Hotel Hotel Medlov momentálně evidujeme 155 recenzí.

Hotel Medlov Depandance

6

Hotel Medlov Depandance

Ubytování (Prázdninový areál) Hotel Medlov Depandance. Hotel Medlov Depandance se nachází v Novém Městě na Moravě, 10 km od Hlavního vleku, a nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel Medlov Depandance se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 443 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Ubytování Hotel Medlov Depandance má celkové hodnocení 6. Pro Prázdninový areál Hotel Medlov Depandance momentálně evidujeme 33 recenzí.

Řadovka Holubka

Řadovka Holubka

Ubytování (Prázdninový dům) Řadovka Holubka. Řadovka Holubka je prázdninový dům situovaný v Novém Městě na Moravě, asi 4 km od hlavního vleku. Ubytování Řadovka Holubka se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina).

Apartmán Luční NMNM

Apartmán Luční NMNM

Ubytování (Apartmán) Apartmán Luční NMNM. Apartmán Luční NMNM se nachází v Novém Městě na Moravě a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. U apartmánu lze využívat neplacené soukromé... Ubytování Apartmán Luční NMNM se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 053 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalupa Olešník

Chalupa Olešník

Ubytování (Prázdninový dům) Chalupa Olešník. Set in Nové Město na Moravě in the Vysocina region, Chalupa Olešník has a patio. The property features garden views and is 19 km from Podlesí. Ubytování Chalupa Olešník se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Penzion Stanice lyžařů Fryšava

Penzion Stanice lyžařů Fryšava

Ubytování (Penzion) Penzion Stanice lyžařů Fryšava. Penzion Stanice lyžařů Fryšava se nachází v Novém Městě na Moravě a nabízí bar, společný lounge, zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Penzion Stanice lyžařů Fryšava se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 492 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Statek U Kalinů

Statek U Kalinů

Ubytování (Penzion) Statek U Kalinů. Statek U Kalinů se nachází v Novém Městě na Moravě a nabízí zahradu. K dispozici je terasa, neplacené soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma. Ubytování Statek U Kalinů se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 327 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmány REZIDENCE NAD MĚSTEM

Apartmány REZIDENCE NAD MĚSTEM

Ubytování (Aparthotel) Apartmány REZIDENCE NAD MĚSTEM. Set in Nové Město na Moravě in the Vysocina region, Apartmány REZIDENCE NAD MĚSTEM offers accommodation with free private parking. Ubytování Apartmány REZIDENCE NAD MĚSTEM se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 384 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sykovec Karavan Sýkorka

Sykovec Karavan Sýkorka

Ubytování (Kemp) Sykovec Karavan Sýkorka. Sykovec Karavan Sýkorka se nachází 5 km od lyžařského vleku Hlavní vlek. Nabízí gril a bezplatné Wi-Fi. Některé karavany mají posezení nebo terasu. Ubytování Sykovec Karavan Sýkorka se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česká republika - Kraj Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 834 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme). Pro Kemp Sykovec Karavan Sýkorka nemáme zatím bohužel žádné recenze a hodnocení.

Nad Arénou NMNM

Nad Arénou NMNM

Ubytování (Apartmán) Nad Arénou NMNM. Nad Arénou NMNM se nachází v Novém Městě na Moravě, 12 km od Podlesí, a nabízí klimatizované ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým... Ubytování Nad Arénou NMNM se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vysocina Arena apartment

Vysocina Arena apartment

Ubytování (Apartmán) Vysocina Arena apartment. Set in Nové Město na Moravě in the Vysocina region, Vysocina Arena apartment has a balcony and lake views. The property features garden and city views. Ubytování Vysocina Arena apartment se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina).

Luxusní Apartmán Family NMNM

Luxusní Apartmán Family NMNM

Ubytování (Apartmán) Luxusní Apartmán Family NMNM. Luxusní apartmán Family NMNM je klimatizovaný apartmán s patiem a Wi-Fi zdarma situovaný v Novém Městě na Moravě. Ubytování Luxusní Apartmán Family NMNM se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 502 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmán Studnice

Apartmán Studnice

Ubytování (Apartmán) Apartmán Studnice. Apartmán Studnice se nachází v Novém Městě na Moravě. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmán Studnice se nachází ve městě Nové Město na Moravě (Česko - Vysočina).