Hledat

Ubytování

Ubytování město Wattens

Ve městě Wattens (Rakousko) máme celkem 6 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Wattens

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Wattens

Haus Fabro

9,3

Haus Fabro

Ubytování (Apartmán) Haus Fabro. Apartmán Haus Fabro se nachází v městyse Wattens, 15 minut chůze od návštěvnického centra Swarovski Crystal World a 2 km od lyžařského areálu Vögelsberg, a... Ubytování Haus Fabro se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 847 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Clara

9,1

Pension Clara

Ubytování (Penzion) Pension Clara. Pension Clara se nachází v centru města Wattens, 10 minut jízdy od muzea Swarovski Crystal Worlds, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Pension Clara se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Goldener Adler Wattens

8,5

Hotel Goldener Adler Wattens

Ubytování (Hotel) Hotel Goldener Adler Wattens. Tento 4hvězdičkový hotel se nachází v centru města Wattens, pouhých 600 metrů od tematického parku Swarovski Kristallwelten. Ubytování Hotel Goldener Adler Wattens se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 026 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Alpenland

8,4

Hotel Alpenland

Ubytování (Hotel) Hotel Alpenland. Tento útulný hotel se nachází v centru města Wattens, jen 600 metrů od Křištálového světa firmy Swarowski. Ubytování Hotel Alpenland se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Inntalblick

Chalet Inntalblick

Ubytování (Chata) Chalet Inntalblick. Located in Wattenberg, Chalet Inntalblick provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Chalet Inntalblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ubytování ve městě Wattens

Město Wattens se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 6 hotelů a ubytování ve městě Wattens.