Hledat

Ubytování

Ubytování město Scharnitz

Ve městě Scharnitz (Rakousko) máme celkem 23 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Scharnitz

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Scharnitz

Karwendelgold

9,8

Karwendelgold

Ubytování (Apartmán) Karwendelgold. Featuring mountain views, Karwendelgold provides accommodation with a terrace and a kettle, around less than 1 km from Brandlift. Ubytování Karwendelgold se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 144 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Waldhüttale

9,7

Waldhüttale

Ubytování (Prázdninový dům) Waldhüttale. Featuring mountain views, Waldhüttale features accommodation with a terrace and a kettle, around 1.4 km from Brandlift. Ubytování Waldhüttale se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Adlerkanzel

9,6

Haus Adlerkanzel

Ubytování (Penzion) Haus Adlerkanzel. Haus Adlerkanzel se nachází v obci Scharnitz a nabízí bezplatné Wi-Fi a parkování zdarma. Ubytování Haus Adlerkanzel se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 483 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Arnspitzblick

9,6

Gästehaus Arnspitzblick

Ubytování (Penzion) Gästehaus Arnspitzblick. Located in Scharnitz, Gästehaus Arnspitzblick offers Alpine-style rooms and apartments with free WiFi access and a spacious garden. Ubytování Gästehaus Arnspitzblick se nachází ve městě Inrain 435 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 125 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Family Chalet Karwendel

9,3

Family Chalet Karwendel

Ubytování (Prázdninový dům) Family Chalet Karwendel. Set in Scharnitz, 700 metres from Brandlift, Family Chalet Karwendel offers accommodation with a garden, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytování Family Chalet Karwendel se nachází ve městě Hinterautalstraße 173 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 038 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Vera

9,3

Ferienwohnung Vera

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Vera. Boasting garden views, Ferienwohnung Vera offers accommodation with a balcony and a kettle, around 2.9 km from Brandlift. Ubytování Ferienwohnung Vera se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 223 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Riedl

9,3

Landhaus Riedl

Ubytování (Apartmány) Landhaus Riedl. Apartmán Landhaus Riedl se nachází v Scharnitzu a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatné Wi-Fi připojení a výhled na pohoří Karwendel. Ubytování Landhaus Riedl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 439 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Karwendel Apartment

9,3

Karwendel Apartment

Ubytování (Apartmány) Karwendel Apartment. Karwendel Apartment features mountain views, free WiFi and free private parking, set in Scharnitz, less than 1 km from Brandlift. Ubytování Karwendel Apartment se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 760 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Karwendel Apartment II

9,2

Karwendel Apartment II

Ubytování (Apartmány) Karwendel Apartment II. Karwendel Apartment II has garden views, free WiFi and free private parking, set in Scharnitz, 300 metres from Brandlift. Ubytování Karwendel Apartment II se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 683 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Geiger

9,1

Haus Geiger

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Geiger. Bed and breakfast Haus Geiger se nachází v obci Scharnitz, pouhých 200 metrů od jejího centra, a nabízí pokoje s panoramatickým výhledem na pohoří... Ubytování Haus Geiger se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Waldheim und Dependance

9

Haus Waldheim und Dependance

Ubytování (Apartmány) Haus Waldheim und Dependance. Set in Scharnitz in the Tyrol region and Brandlift reachable within less than 1 km, Haus Waldheim und Dependance offers accommodation with free WiFi, a... Ubytování Haus Waldheim und Dependance se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 896 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Frankenhof

9

Frankenhof

Ubytování (Penzion) Frankenhof. Frankenhof se nachází u vjezdu do alpského parku Karwendel v obci Scharnitz, 2 minuty chůze od lyžařského vleku pro začátečníky, a nabízí saunu, ve všech... Ubytování Frankenhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Karwendel-Lodge

8,7

Karwendel-Lodge

Ubytování (Apartmány) Karwendel-Lodge. Karwendel-Lodge has mountain views, free WiFi and free private parking, situated in Scharnitz, 1 km from Brandlift. Ubytování Karwendel-Lodge se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 265 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Brunnerhof

8,5

Brunnerhof

Ubytování (Penzion) Brunnerhof. The Brunnerhof is a typical Alpine-style farmhouse in the centre of Scharnitz at the foothills of the Karwendel Mountain Range. Ubytování Brunnerhof se nachází ve městě Innsbrucker Straße 3 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 030 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Helga

8,4

Gästehaus Helga

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Helga. Gästehaus Helga v městečku Scharnitz nabízí apartmány s balkonem, pokoje a přímý přístup do turistických oblastí v údolí Karwendel. Ubytování Gästehaus Helga se nachází ve městě Inrain 99 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 469 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Risserhof

8,3

Gasthof Risserhof

Ubytování (Penzion) Gasthof Risserhof. Gasthof Risserhof je rodinný 3hvězdičkový alpský hotel s tradiční atmosférou na krásném a centrálním místě na promenádě Isar v Scharnitzu. Ubytování Gasthof Risserhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Pension Arnspitze

8,3

Pension Arnspitze

Ubytování (Penzion) Pension Arnspitze. Rodinný penzion Arnspitze se nachází na klidném místě na okraji lesa, přímo na kraji údolí v pohoří Karwendel a u pramene řeky Isar. Ubytování Pension Arnspitze se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 303 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Ramona

7,6

Gasthof Ramona

Ubytování (Penzion) Gasthof Ramona. Offering a restaurant serving Austrian specialities, Gasthof Ramona is located in Scharnitz and features rooms with a balcony and panoramic mountain views. Ubytování Gasthof Ramona se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 456 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Isarlodge Wiesenhof

Isarlodge Wiesenhof

Ubytování (Bed and breakfast) Isarlodge Wiesenhof. Located in Scharnitz in the Tyrol region and Brandlift reachable within 2. Ubytování Isarlodge Wiesenhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Karwendelgold Appartment - [#123745]

Karwendelgold Appartment - [#123745]

Ubytování (Apartmán) Karwendelgold Appartment - [#123745]. Karwendelgold Appartment - [#123745] is situated in Scharnitz. The accommodation is 9 km from Seefeld in Tirol. Ubytování Karwendelgold Appartment - [#123745] se nachází ve městě Scharnitz (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 124 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Scharnitz

Město Scharnitz se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 23 hotelů a ubytování ve městě Scharnitz.