Hledat

Ubytování

Ferienwohnung Jörgenhof Apartmány

Gagersweg 38, 6165 Telfes im Stubai, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Jörgenhof. Ferienwohnung Jörgenhof se nachází v Telfesu. im Stubai. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Ferienwohnung Jörgenhof se nachází ve městě Telfes im Stubai (Rakousko - Tyrolsko).

Popis ubytování Ferienwohnung Jörgenhof

im Stubai. Ferienwohnung Jörgenhof stojí 42 km od Garmisch-Partenkirchenu a 12 km od Innsbrucku. Ferienwohnung Jörgenhof se nachází v Telfesu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Na letiště Innsbruck je to 10 km. V okolí se lze věnovat lyžování a na místě je k dispozici lyžárna. Apartmán má 3 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, satelitní TV s plochou obrazovkou, plně vybavenou kuchyň a balkon s výhledem na hory.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Parkování zdarma
  • Wi- Fi zdarma

Jiná ubytování ve městě Telfes im Stubai

Stubaier Bauern Appartement

9,9

Stubaier Bauern Appartement

Ubytování (Apartmán) Stubaier Bauern Appartement. Apartmán Stubaier Bauern se nachází ve vesnici Telfes im Stubai v Tyrolsku a nabízí terasu a výhled na hory. Ubytování Stubaier Bauern Appartement se nachází ve městě Telfes im Stubai (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Nikola

9,9

Haus Nikola

Ubytování (Apartmán) Haus Nikola. Haus Nikola se nachází na klidném slunném místě, 200 metrů od centra města Telfes im Stubaital. Ubytování Haus Nikola se nachází ve městě Telfes im Stubai (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienappartement Pircher-Maes

9,8

Ferienappartement Pircher-Maes

Ubytování (Apartmány) Ferienappartement Pircher-Maes. Apartmány Pircher-Maes sídlí v památkově chráněném domě z roku 1635 v obci Telfes v údolí Stubai, jen 3 minuty jízdy od lyžařského areálu Schlick2000 a 800... Ubytování Ferienappartement Pircher-Maes se nachází ve městě Telfes im Stubai (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Eller

9,8

Ferienwohnung Eller

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Eller. Situated on a quiet hillside location, Ferienwohnung Eller is located within a range of 800 metres from the centre of Telfes im Stubaital and the closest... Ubytování Ferienwohnung Eller se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Sunnseit´n

9,8

Ferienwohnung Sunnseit´n

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Sunnseit´n. Ferienwohnung Sunnseit'n nabízí apartmány s terasou nebo balkonem v Telfes im Stubai, 12 km od Innsbrucku. Ubytování Ferienwohnung Sunnseit´n se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Auer Theresia

9,6

Haus Auer Theresia

Ubytování (Apartmán) Haus Auer Theresia. Haus Auer Theresia se nachází 800 metrů od vesničky Telfes im Stubai a 500 metrů od sjezdovek lyžařského střediska Schlick 2000. Ubytování Haus Auer Theresia se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Leitgeb Josef

9,6

Leitgeb Josef

Ubytování (Apartmány) Leitgeb Josef. Leitgeb Josef se nachází v klidné lokalitě, 5 minut pěšky od centra města Telfes, 5 minut autem od lyžařského areálu Schlick 2000 a 30 minut autem od... Ubytování Leitgeb Josef se nachází ve městě Telfes im Stubai (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Edith

9,6

Apartment Edith

Ubytování (Apartmány) Apartment Edith. Apartment Edith stojí v udržované zahradě na poklidném místě v obci Telfes, 2 km od lyžařského areálu Schlick 2000 a 25 minut autem od ledovce Stubaier... Ubytování Apartment Edith se nachází ve městě Telfes im Stubai (Rakousko - Tyrolsko).

Schlosserhof

9,6

Schlosserhof

Ubytování (Apartmány) Schlosserhof. Schlosserhof se nachází v malebném údolí Stubai, 5 minut chůze od centra města Telfes a zastávky skibusu, 5 minut jízdy od lyžařských střediska Elfer,... Ubytování Schlosserhof se nachází ve městě Telfes im Stubai (Rakousko - Tyrolsko).

Pension Kirchbrugger

9,5

Pension Kirchbrugger

Ubytování (Penzion) Pension Kirchbrugger. Penzion Kirchbrugger se nachází v Telfes v údolí Stubai, jen 2 minuty chůze od nejbližší autobusové zastávky, odkud jezdí spoje na 23 km vzdálený Stubaiský... Ubytování Pension Kirchbrugger se nachází ve městě Telfes im Stubai (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Leitgeb

9,5

Haus Leitgeb

Ubytování (Apartmán) Haus Leitgeb. Haus Leitgeb stojí na svahu v údolí Stubai, 5 minut chůze od centra města Telfes. Ubytování Haus Leitgeb se nachází ve městě Telfes im Stubai (Rakousko - Tyrolsko).

Bergdachl

9,4

Bergdachl

Ubytování (Apartmán) Bergdachl. Bergdachl je apartmán v obci Telfes im Stubai, 12 km od Innsbrucku. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, balkonem a výhledem na hory. Ubytování Bergdachl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Landgut Thalerhof

9,4

Landgut Thalerhof

Ubytování (Penzion) Landgut Thalerhof. Tento penzion se nachází v obci Telfes, v poklidné lokalitě Stubaiských Alp. Ubytování Landgut Thalerhof se nachází ve městě Telfes im Stubai (Rakousko - Tyrolsko).

Landhaus Penz

9,4

Landhaus Penz

Ubytování (Apartmány) Landhaus Penz. Landhaus Penz nabízí apartmány s balkonem nebo terasou s výhledem na ledovec nebo do údolí na klidném místě na kopci, 150 metrů od zastávky bezplatného... Ubytování Landhaus Penz se nachází ve městě Telfes im Stubai (Rakousko - Tyrolsko).

An der Kaburga

9,3

An der Kaburga

Ubytování (Apartmány) An der Kaburga. Rodinné ubytování An der Kaburga je situované na jižním konci Telfes im Stubai v Tyrolsku, 12 km od Innsbrucku. Ubytování An der Kaburga se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Call

9,2

Haus Call

Ubytování (Apartmány) Haus Call. Haus Call se nachází 5 minut chůze od centra obce Telfes a nabízí apartmány s balkonem, výhledem na hory a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Haus Call se nachází ve městě Telfes im Stubai (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnungen Unterluimes

9,2

Ferienwohnungen Unterluimes

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Unterluimes. Ferienwohnungen Unterluimes jsou apartmány situované na klidném místě v malé vesnici Luimes, 2 km od lyžařského areálu Schlick 2000. Ubytování Ferienwohnungen Unterluimes se nachází ve městě Telfes im Stubai (Rakousko - Tyrolsko).

Herrenhaus Greier

9,2

Herrenhaus Greier

Ubytování (Apartmány) Herrenhaus Greier. Herrenhaus Greier se nachází uprostřed přírodní rezervace a parku dravých ptáků Telfeser Wiesen. Sídlí v historické budově ze 16. Ubytování Herrenhaus Greier se nachází ve městě Telfes im Stubai (Rakousko - Tyrolsko).

Stubai Apartment Telfes

9,1

Stubai Apartment Telfes

Ubytování (Apartmán) Stubai Apartment Telfes. Tento apartmán stojí v obci Telfes im Stubai, 18 km od Innsbrucku. Nabízí soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Stubai Apartment Telfes se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Landhaus Kirchmair

8,9

Landhaus Kirchmair

Ubytování (Apartmán) Landhaus Kirchmair. Landhaus Kirchmair se nachází na jižním svahu, 1 km od obce Telfes a 3 km od lyžařského areálu Schlick 2000. Ubytování Landhaus Kirchmair se nachází ve městě Telfes im Stubai (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Ampferstein

8,9

Haus Ampferstein

Ubytování (Apartmán) Haus Ampferstein. Haus Ampferstein se nachází 5 minut pěšky od centra obce Telfes im Stubai, 2 km od nejbližší stanice lanovky v lyžařském areálu Schlick 2000 a 500 metrů od... Ubytování Haus Ampferstein se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Frühstückshotel Montana

8,7

Frühstückshotel Montana

Ubytování (Hotel) Frühstückshotel Montana. Frühstückshotel Montana se nachází v centru malé vesnice Telfes v údolí Stubai. Ubytování Frühstückshotel Montana se nachází ve městě Telfes im Stubai (Rakousko - Tyrolsko).

Landhaus Birgit

8,6

Landhaus Birgit

Ubytování (Penzion) Landhaus Birgit. Landhaus Birgit je penzion situovaný na klidném místě na okraji obce Telfes im Stubaital, 5 minut jízdy od lyžařského areálu Schlick 2000. Ubytování Landhaus Birgit se nachází ve městě Telfes im Stubai (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Oberhofer

8,4

Hotel Oberhofer

Ubytování (Hotel) Hotel Oberhofer. Tento 4hvězdičkový hotel se nachází v přírodní rezervaci Telfer Wiesen, 15 km jižně od Innsbrucku. Ubytování Hotel Oberhofer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Studio Oberhofer-1

Studio Oberhofer-1

Ubytování (Apartmán) Studio Oberhofer-1. Located in Telfes im Stubai in the Tyrol region, Studio Oberhofer-1 features a balcony. Ubytování Studio Oberhofer-1 se nachází ve městě Telfes im Stubai (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Luimes.9

Apartment Luimes.9

Ubytování (Apartmán) Apartment Luimes.9. Situated in Telfes im Stubai in the Tyrol region, Apartment Luimes.9 features a terrace and mountain views. Ubytování Apartment Luimes.9 se nachází ve městě Telfes im Stubai (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Oberhofer-5

Apartment Oberhofer-5

Ubytování (Apartmán) Apartment Oberhofer-5. Featuring accommodation with a balcony, Apartment Oberhofer-5 is located in Telfes im Stubai. Ubytování Apartment Oberhofer-5 se nachází ve městě Telfes im Stubai (Rakousko - Tyrolsko).

Studio Oberhofer-2

Studio Oberhofer-2

Ubytování (Apartmán) Studio Oberhofer-2. Situated in Telfes im Stubai in the Tyrol region, Studio Oberhofer-2 has a balcony. Ubytování Studio Oberhofer-2 se nachází ve městě Telfes im Stubai (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Gerhard

Appartement Gerhard

Ubytování (Apartmán) Appartement Gerhard. Appartement Gerhard se nachází v obci Telfes im Stubai, 600 metrů od lyžařského areálu Schlick 2000 a 2 km od lyžařského areálu Hoch Serles. Ubytování Appartement Gerhard se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienhaus zum Stubaier Gletscher - Wiesen

Ferienhaus zum Stubaier Gletscher - Wiesen

Ubytování (Chata) Ferienhaus zum Stubaier Gletscher - Wiesen. Ferienhaus zum Stubaier Gletscher - Wiesen se nachází v Telfesu a nabízí saunu. im Stubai. Do Mittenwaldu je to 31 km. Ubytování Ferienhaus zum Stubaier Gletscher - Wiesen se nachází ve městě Telfes im Stubai (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Oberhofer-4

Apartment Oberhofer-4

Ubytování (Apartmán) Apartment Oberhofer-4. Situated in Telfes im Stubai in the Tyrol region, Apartment Oberhofer-4 features a terrace. The property has mountain views and is 11 km from Innsbruck. Ubytování Apartment Oberhofer-4 se nachází ve městě Telfes im Stubai (Rakousko - Tyrolsko).

Studio Oberhofer-3

Studio Oberhofer-3

Ubytování (Apartmán) Studio Oberhofer-3. Situated in Telfes im Stubai in the Tyrol region, Studio Oberhofer-3 features a balcony. This property offers access to a terrace. Ubytování Studio Oberhofer-3 se nachází ve městě Telfes im Stubai (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Apartment Serlesblick

Apartment Apartment Serlesblick

Ubytování (Apartmán) Apartment Apartment Serlesblick. Located in Telfes im Stubai in the Tyrol region, Apartment Apartment Serlesblick has a terrace and mountain views. Ubytování Apartment Apartment Serlesblick se nachází ve městě Telfes im Stubai (Rakousko - Tyrolsko).