Hledat

Ubytování

Ubytování město Telfes im Stubai

Ve městě Telfes im Stubai (Rakousko) máme celkem 36 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Telfes im Stubai

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Telfes im Stubai

Stubaier Bauern Appartement

9,9

Stubaier Bauern Appartement

Ubytování (Apartmán) Stubaier Bauern Appartement. Apartmán Stubaier Bauern se nachází ve vesnici Telfes im Stubai v Tyrolsku a nabízí terasu a výhled na hory. Ubytování Stubaier Bauern Appartement se nachází ve městě Telfes im Stubai (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 373 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Nikola

9,9

Haus Nikola

Ubytování (Apartmán) Haus Nikola. Haus Nikola se nachází na klidném slunném místě, 200 metrů od centra města Telfes im Stubaital. Ubytování Haus Nikola se nachází ve městě Telfes im Stubai (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 969 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienappartement Pircher-Maes

9,8

Ferienappartement Pircher-Maes

Ubytování (Apartmány) Ferienappartement Pircher-Maes. Apartmány Pircher-Maes sídlí v památkově chráněném domě z roku 1635 v obci Telfes v údolí Stubai, jen 3 minuty jízdy od lyžařského areálu Schlick2000 a 800... Ubytování Ferienappartement Pircher-Maes se nachází ve městě Telfes im Stubai (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 466 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Eller

9,8

Ferienwohnung Eller

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Eller. Situated on a quiet hillside location, Ferienwohnung Eller is located within a range of 800 metres from the centre of Telfes im Stubaital and the closest... Ubytování Ferienwohnung Eller se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Sunnseit´n

9,8

Ferienwohnung Sunnseit´n

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Sunnseit´n. Ferienwohnung Sunnseit'n nabízí apartmány s terasou nebo balkonem v Telfes im Stubai, 12 km od Innsbrucku. Ubytování Ferienwohnung Sunnseit´n se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 841 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart- Chalet GletscherGlück

9,7

Apart- Chalet GletscherGlück

Ubytování (Apartmán) Apart- Chalet GletscherGlück. Apart Chalet GletscherGlück se nachází v Telfes im Stubai, 45 km od Vipitena. Nabízí bar, terasu, zázemí pro grilování, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Apart- Chalet GletscherGlück se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Auer Theresia

9,6

Haus Auer Theresia

Ubytování (Apartmán) Haus Auer Theresia. Haus Auer Theresia se nachází 800 metrů od vesničky Telfes im Stubai a 500 metrů od sjezdovek lyžařského střediska Schlick 2000. Ubytování Haus Auer Theresia se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 965 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Leitgeb Josef

9,6

Leitgeb Josef

Ubytování (Apartmány) Leitgeb Josef. Leitgeb Josef se nachází v klidné lokalitě, 5 minut pěšky od centra města Telfes, 5 minut autem od lyžařského areálu Schlick 2000 a 30 minut autem od... Ubytování Leitgeb Josef se nachází ve městě Telfes im Stubai (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 986 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Edith

9,6

Apartment Edith

Ubytování (Apartmány) Apartment Edith. Apartment Edith stojí v udržované zahradě na poklidném místě v obci Telfes, 2 km od lyžařského areálu Schlick 2000 a 25 minut autem od ledovce Stubaier... Ubytování Apartment Edith se nachází ve městě Telfes im Stubai (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schlosserhof

9,6

Schlosserhof

Ubytování (Apartmány) Schlosserhof. Schlosserhof se nachází v malebném údolí Stubai, 5 minut chůze od centra města Telfes a zastávky skibusu, 5 minut jízdy od lyžařských střediska Elfer,... Ubytování Schlosserhof se nachází ve městě Telfes im Stubai (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 580 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Kirchbrugger

9,5

Pension Kirchbrugger

Ubytování (Penzion) Pension Kirchbrugger. Penzion Kirchbrugger se nachází v Telfes v údolí Stubai, jen 2 minuty chůze od nejbližší autobusové zastávky, odkud jezdí spoje na 23 km vzdálený Stubaiský... Ubytování Pension Kirchbrugger se nachází ve městě Telfes im Stubai (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 186 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Leitgeb

9,5

Haus Leitgeb

Ubytování (Apartmán) Haus Leitgeb. Haus Leitgeb stojí na svahu v údolí Stubai, 5 minut chůze od centra města Telfes. Ubytování Haus Leitgeb se nachází ve městě Telfes im Stubai (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 207 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bergdachl

9,4

Bergdachl

Ubytování (Apartmán) Bergdachl. Bergdachl je apartmán v obci Telfes im Stubai, 12 km od Innsbrucku. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, balkonem a výhledem na hory. Ubytování Bergdachl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 927 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landgut Thalerhof

9,4

Landgut Thalerhof

Ubytování (Penzion) Landgut Thalerhof. Tento penzion se nachází v obci Telfes, v poklidné lokalitě Stubaiských Alp. Ubytování Landgut Thalerhof se nachází ve městě Telfes im Stubai (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 064 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Penz

9,4

Landhaus Penz

Ubytování (Apartmány) Landhaus Penz. Landhaus Penz nabízí apartmány s balkonem nebo terasou s výhledem na ledovec nebo do údolí na klidném místě na kopci, 150 metrů od zastávky bezplatného... Ubytování Landhaus Penz se nachází ve městě Telfes im Stubai (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 739 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Obere Sunnseit`n

9,3

Obere Sunnseit`n

Ubytování (Apartmán) Obere Sunnseit`n. Set in Telfes im Stubai in the Tyrol region, Obere Sunnseit`n features a balcony and garden views. Ubytování Obere Sunnseit`n se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

An der Kaburga

9,3

An der Kaburga

Ubytování (Apartmány) An der Kaburga. Rodinné ubytování An der Kaburga je situované na jižním konci Telfes im Stubai v Tyrolsku, 12 km od Innsbrucku. Ubytování An der Kaburga se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 106 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Call

9,2

Haus Call

Ubytování (Apartmány) Haus Call. Haus Call se nachází 5 minut chůze od centra obce Telfes a nabízí apartmány s balkonem, výhledem na hory a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Haus Call se nachází ve městě Telfes im Stubai (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 350 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Unterluimes

9,2

Ferienwohnungen Unterluimes

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Unterluimes. Ferienwohnungen Unterluimes jsou apartmány situované na klidném místě v malé vesnici Luimes, 2 km od lyžařského areálu Schlick 2000. Ubytování Ferienwohnungen Unterluimes se nachází ve městě Telfes im Stubai (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Herrenhaus Greier

9,2

Herrenhaus Greier

Ubytování (Apartmány) Herrenhaus Greier. Herrenhaus Greier se nachází uprostřed přírodní rezervace a parku dravých ptáků Telfeser Wiesen. Sídlí v historické budově ze 16. Ubytování Herrenhaus Greier se nachází ve městě Telfes im Stubai (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 066 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Früh

9,2

Haus Früh

Ubytování (Apartmán) Haus Früh. Haus Früh, obklopen horami a poli, se nachází 1 km od centra městečka Fulpmes a 5 minut pěšky od lyžařského areálu Schlick 2000. Ubytování Haus Früh se nachází ve městě Telfes im Stubai (Rakousko - Tyrolsko).

Landhaus Töchterle

9,1

Landhaus Töchterle

Ubytování (Apartmány) Landhaus Töchterle. Landhaus Töchterle se nachází na tichém místě v údolí Stubai, 5 minut chůze od obchodů a restaurací ve vesnici Telfes. Nabízí apartmány s Wi-Fi zdarma. Ubytování Landhaus Töchterle se nachází ve městě Telfes im Stubai (Rakousko - Tyrolsko).

Stubai Apartment Telfes

9,1

Stubai Apartment Telfes

Ubytování (Apartmán) Stubai Apartment Telfes. Tento apartmán stojí v obci Telfes im Stubai, 18 km od Innsbrucku. Nabízí soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Stubai Apartment Telfes se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 124 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Kirchmair

8,9

Landhaus Kirchmair

Ubytování (Apartmán) Landhaus Kirchmair. Landhaus Kirchmair se nachází na jižním svahu, 1 km od obce Telfes a 3 km od lyžařského areálu Schlick 2000. Ubytování Landhaus Kirchmair se nachází ve městě Telfes im Stubai (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 299 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Ampferstein

8,9

Haus Ampferstein

Ubytování (Apartmán) Haus Ampferstein. Haus Ampferstein se nachází 5 minut pěšky od centra obce Telfes im Stubai, 2 km od nejbližší stanice lanovky v lyžařském areálu Schlick 2000 a 500 metrů od... Ubytování Haus Ampferstein se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 365 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Frühstückshotel Montana

8,7

Frühstückshotel Montana

Ubytování (Hotel) Frühstückshotel Montana. Frühstückshotel Montana se nachází v centru malé vesnice Telfes v údolí Stubai. Ubytování Frühstückshotel Montana se nachází ve městě Telfes im Stubai (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 220 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Birgit

8,6

Landhaus Birgit

Ubytování (Penzion) Landhaus Birgit. Landhaus Birgit je penzion situovaný na klidném místě na okraji obce Telfes im Stubaital, 5 minut jízdy od lyžařského areálu Schlick 2000. Ubytování Landhaus Birgit se nachází ve městě Telfes im Stubai (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 773 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Oberhofer

8,4

Hotel Oberhofer

Ubytování (Hotel) Hotel Oberhofer. Tento 4hvězdičkový hotel se nachází v přírodní rezervaci Telfer Wiesen, 15 km jižně od Innsbrucku. Ubytování Hotel Oberhofer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 124 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Luimes.9

Apartment Luimes.9

Ubytování (Apartmán) Apartment Luimes.9. Situated in Telfes im Stubai in the Tyrol region, Apartment Luimes.9 features a terrace and mountain views. Ubytování Apartment Luimes.9 se nachází ve městě Telfes im Stubai (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 471 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Gerhard

Appartement Gerhard

Ubytování (Apartmán) Appartement Gerhard. Appartement Gerhard se nachází v obci Telfes im Stubai, 600 metrů od lyžařského areálu Schlick 2000 a 2 km od lyžařského areálu Hoch Serles. Ubytování Appartement Gerhard se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 421 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Alpenlodge - Stubaital

Apartment Alpenlodge - Stubaital

Ubytování (Apartmán) Apartment Alpenlodge - Stubaital. Apartment Alpenlodge - Stubaital offers accommodation in Telfes im Stubai. Guests benefit from terrace and a barbecue. Ubytování Apartment Alpenlodge - Stubaital se nachází ve městě Telfes im Stubai (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Apartment Serlesblick

Apartment Apartment Serlesblick

Ubytování (Apartmán) Apartment Apartment Serlesblick. Located in Telfes im Stubai in the Tyrol region, Apartment Apartment Serlesblick has a terrace and mountain views. Ubytování Apartment Apartment Serlesblick se nachází ve městě Telfes im Stubai (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 064 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Telfes im Stubai

Město Telfes im Stubai se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 36 hotelů a ubytování ve městě Telfes im Stubai.