Hledat

Ubytování

Ubytování město Galtür

Ve městě Galtür (Rakousko) máme celkem 82 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Galtür

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Galtür

Apart Maurice

9,8

Apart Maurice

Ubytování (Apartmány) Apart Maurice. Apart Maurice je dům situovaný v Galtüru, 2,8 km od lyžařského vleku Wirl a 10 km od hory Fluchthorn. Ubytování Apart Maurice se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Zeinissee

9,7

Haus Zeinissee

Ubytování (Penzion) Haus Zeinissee. Situated along the Stausee Kops Lake, Haus Zeinissee offers a large sun terrace overlooking the water and a fishing pond. Ubytování Haus Zeinissee se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

fabienne

9,7

fabienne

Ubytování (Apartmán) fabienne. Located 1,400 metres from the Wirl Ski Lift and 400 metres from the Alpinarium Galtür Museum, Apart Lais offer self-catering accommodation located in... Ubytování fabienne se nachází ve městě Landle 16 c (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 152 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gampeler Hof

9,6

Gampeler Hof

Ubytování (Hotel) Gampeler Hof. Gampeler Hof se nachází v centru Galtüru, 1 km od lyžařského areálu a 200 metrů od muzea Alpinarium. Ubytování Gampeler Hof se nachází ve městě Galtür 66a (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 671 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Klara Appartements

9,6

Klara Appartements

Ubytování (Apartmány) Klara Appartements. Klara Appartements se nachází jen 500 metrů od centra Galtüru a 800 metrů od lyžařského areálu Silvapark. Ubytování Klara Appartements se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

St. Florian Appartements

9,6

St. Florian Appartements

Ubytování (Apartmány) St. Florian Appartements. St. Florian Appartements features river views, free WiFi and free private parking, located in Galtür, 2.8 km from Ski Lift Wirl. Ubytování St. Florian Appartements se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 609 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Lisun

9,6

Apart Lisun

Ubytování (Apartmány) Apart Lisun. Apart Lisun features mountain views, free WiFi and free private parking, located in Galtür, 2.1 km from Ski Lift Wirl. Ubytování Apart Lisun se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 348 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpinhotel Monte Superior

9,5

Alpinhotel Monte Superior

Ubytování (Hotel) Alpinhotel Monte Superior. Alpinhotel Monte Superior se nachází v klidné části Galtüru jen 2 minuty chůze od centra vesnice a nabízí pokoje s balkonem, wellness centrum a bezplatné... Ubytování Alpinhotel Monte Superior se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Alpenkönig

9,5

Apart Alpenkönig

Ubytování (Apartmány) Apart Alpenkönig. Apart Alpenkönig stojí 3 minuty chůze od centra Galtüru a nabízí bezplatný vstup do sauny, parní sauny posilovny. Ubytování Apart Alpenkönig se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Piz Arina

9,5

Piz Arina

Ubytování (Apartmány) Piz Arina. Apartment Piz Arina se nachází 3 minuty pěšky od centra obce Galtür a 1 km od skiareálu Silvapark. Ubytování Piz Arina se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 575 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Alina

9,4

Apart Alina

Ubytování (Apartmány) Apart Alina. Apart Alina se nachází na klidném místě obklopeném loukami, přibližně 2 km od centra obce Galtür a 5 minut jízdy od lyžařské oblasti Silverpark. Ubytování Apart Alina se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Zaferna

9,4

Haus Zaferna

Ubytování (Penzion) Haus Zaferna. Haus Zaferna se nachází 4 minuty pěšky od centra Galtüru, 2 km od lyžařského areálu Galtür-Silvapark. Ubytování Haus Zaferna se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart - Petra

9,4

Apart - Petra

Ubytování (Apartmány) Apart - Petra. A 15-minute walk from the centre of Galtür and just next to a stop of the free ski bus, Apart Petra offers you apartments with fully equipped kitchen and... Ubytování Apart - Petra se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 678 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Larein

9,4

Apart Larein

Ubytování (Apartmán) Apart Larein. Set in Galtür and only 9 km from Fluchthorn, Apart Larein offers accommodation with mountain views, free WiFi and free private parking. Situated 2. Ubytování Apart Larein se nachází ve městě Galtür (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 723 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Luggi

9,4

Hotel Luggi

Ubytování (Hotel) Hotel Luggi. Hotel Luggi se nachází přímo naproti muzea Alpinarium v centru lyžařského střediska Galtüt. Ubytování Hotel Luggi se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Lurega

9,3

Apart Lurega

Ubytování (Apartmány) Apart Lurega. Galtür’s Apart Lurega is set a 4-minute walk from Galtür's centre. Ubytování Apart Lurega se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Garni Sonne

9,3

Apart Garni Sonne

Ubytování (Penzion) Apart Garni Sonne. Located in the centre of Galtür, Apart Garni Sonne features a balcony with mountain views in all rooms and apartments. Ubytování Apart Garni Sonne se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Landhaus Tschafein

9,3

Landhaus Tschafein

Ubytování (Apartmány) Landhaus Tschafein. Landhaus Tschafein se nachází u vjezdu do obce Galtür, jen 5 minut chůze od jejího centra a přímo naproti zastávky bezplatného skibusu, který pravidelně... Ubytování Landhaus Tschafein se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 165 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Alpina

9,3

Hotel Alpina

Ubytování (Hotel) Hotel Alpina. Rodinný Hotel Alpina se nachází na poklidném místě na okraji lesa v obci Galtür a nabízí lázeňskou část se saunou a parní saunou i prodej skipasů. Ubytování Hotel Alpina se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Maashof

9,3

Apart Maashof

Ubytování (Apartmány) Apart Maashof. Apart Maashof se nachází v obci Galtür a nabízí gril a slunnou terasu. Lyžařský vlek Wirl je vzdálený 2,8 km. Ubytování Apart Maashof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Silva Peak Residences

9,3

Silva Peak Residences

Ubytování (Aparthotel) Silva Peak Residences. Ubytování Silva Peak Residences bylo postaveno v roce 2015, nachází se v malebné krajině klimatických lázní Galtür v údolí Paznaun a nabízí bezplatné... Ubytování Silva Peak Residences se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Pension Belvedere

9,3

Pension Belvedere

Ubytování (Penzion) Pension Belvedere. Just 500 metres from the centre of Galtür, Pension Belvedere offers a traditional Tyrolean restaurant, free use of the sauna, steam bath, and hot tub. Ubytování Pension Belvedere se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Renate

9,2

Apart Renate

Ubytování (Apartmány) Apart Renate. Surrounded by the scenic Tyrolean Alps, Apart Renate is located in Galtür in the Paznaun Valley. Ubytování Apart Renate se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Hubertus

9,2

Haus Hubertus

Ubytování (Penzion) Haus Hubertus. Set a 2-minute walk from the centre of Galtür, Haus Hubertus offers a buffet breakfast each morning using regional products. Ubytování Haus Hubertus se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Dr. Köck

9,2

Haus Dr. Köck

Ubytování (Penzion) Haus Dr. Köck. Haus Dr. Köck se nachází v obci Galtür, 5 minut pěšky od tenisových kurtů, krytého bazénu a bowlingové dráhy a nedaleko zastávky skibusu se spojením do... Ubytování Haus Dr. Köck se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Sabine

9,2

Hotel Sabine

Ubytování (Hotel) Hotel Sabine. A 5-minute walk from the centre of Galtür, Hotel Sabine is 2 km from the slopes and 10 km from Ischgl. It features a spa area, a restaurant, and free... Ubytování Hotel Sabine se nachází ve městě Galtür (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 734 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Frühstückspension & Ferienhaus Fädnerspitze

9,2

Frühstückspension & Ferienhaus Fädnerspitze

Ubytování (Penzion) Frühstückspension & Ferienhaus Fädnerspitze. Situated in the centre of Galtür, Frühstückspension & Ferienhaus Fädnerspitze offers en-suite rooms with free WiFi, a flat-screen cable TV and a... Ubytování Frühstückspension & Ferienhaus Fädnerspitze se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Dorfplatz

9,2

Haus Dorfplatz

Ubytování (Penzion) Haus Dorfplatz. Located in Galtür, Haus Dorfplatz is 2 km from the Galtür Ski Area and 8 km the Ischgl Ski Area, with a ski bus to both stopping right outside. Ubytování Haus Dorfplatz se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 531 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Silvretta

9,2

Haus Silvretta

Ubytování (Apartmán) Haus Silvretta. Haus Silvretta is located in Galtür, 1.4 km from Ski Lift Wirl and 10 km from Fluchthorn. Free WiFi is and free private parking is available on site. Ubytování Haus Silvretta se nachází ve městě Galtür (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 510 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Garni Apart Wallamotta

9,2

Garni Apart Wallamotta

Ubytování (Penzion) Garni Apart Wallamotta. Garni Apart Wallamotta se nachází v obci Galtür a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi i saunu. Ubytování Garni Apart Wallamotta se nachází ve městě Landle 16b (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 577 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Superior Hotel Rössle

9,2

Superior Hotel Rössle

Ubytování (Hotel) Superior Hotel Rössle. Hotel Rössle se nachází přímo v centru střediska Galtür, 800 metrů od lanovky Kaiserburgbahn. Ubytování Superior Hotel Rössle se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Vermunt

9,2

Haus Vermunt

Ubytování (Penzion) Haus Vermunt. Penzion Haus Vermunt se nachází na klidném místě v údolí Paznauntal, 5 minut chůze od centra Galtüru. Ubytování Haus Vermunt se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartmenthaus Lydia

9,1

Apartmenthaus Lydia

Ubytování (Apartmány) Apartmenthaus Lydia. Located in Galtür in the Tyrol region, with Alpinarium Galtür nearby, Apartmenthaus Lydia provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Apartmenthaus Lydia se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Garni Sport Sonneck

9,1

Hotel Garni Sport Sonneck

Ubytování (Hotel) Hotel Garni Sport Sonneck. Hotel Garni Sport Sonneck se nachází v centru Galtüru, 1 km od nejbližší lanovky lyžařského areálu Silvretta Galtür. Ubytování Hotel Garni Sport Sonneck se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Kurz

9,1

Apart Kurz

Ubytování (Apartmán) Apart Kurz. Apart Kurz is located in Galtür, 200 metres from Alpinarium Galtür and 2.1 km from Birkhahnbahn, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Apart Kurz se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appart Gidis

9

Appart Gidis

Ubytování (Apartmány) Appart Gidis. Appart Gidis is located 200 metres from the stop of the free ski bus and 500 metres from the centre of Galtür. Ubytování Appart Gidis se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 105 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpenromantik-Hotel Wirlerhof

9

Alpenromantik-Hotel Wirlerhof

Ubytování (Hotel) Alpenromantik-Hotel Wirlerhof. Alpenromantik-Hotel Wirlerhof se nachází v bezprostřední blízkosti stanice sedačkové lanovky Birkhahn v lyžařském areálu Silvretta-Galtür, přímo naproti... Ubytování Alpenromantik-Hotel Wirlerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Berghotel Rasis

9

Berghotel Rasis

Ubytování (Hotel) Berghotel Rasis. Berghotel Rasis, otevřen v listopadu 2011, leží 3 minuty pěšky od centra Galtüru a 2 km od lyžařského areálu Silvapark-Galtür. Ubytování Berghotel Rasis se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Galtürerhof

9

Hotel Galtürerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Galtürerhof. Hotel Galtürerhof is situated amid the Galtür ski regio, in the Silvretta Mountains. Ubytování Hotel Galtürerhof se nachází ve městě Galtür (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 478 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Casada

9

Hotel Casada

Ubytování (Hotel) Hotel Casada. Hotel Casada leží jen 3 minuty pěšky od centra Galtüru v údolí Paznaun. Nabízí tradiční restauraci a wellness centrum se saunou a parní lázní. Ubytování Hotel Casada se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Landle

9

Hotel Landle

Ubytování (Hotel) Hotel Landle. Enjoying a quiet location 500 metres from the centre of Galtür in the Paznaun Valley, Hotel Landle can be found 1 km from the Silvapark Galtür Ski Region. Ubytování Hotel Landle se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Toni

9

Hotel Toni

Ubytování (Hotel) Hotel Toni. Located just 200 metres from the stop of the free ski bus to Silvapark and Ischgl, the Hotel Toni in Galtür offers a spa area with several steam baths and... Ubytování Hotel Toni se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Garni Birkhahn

9

Hotel Garni Birkhahn

Ubytování (Hotel) Hotel Garni Birkhahn. Hotel Garni Birkhahn se nachází 50 metrů od lanovky Alpkogel a 1,5 km od centra Galtüru. Ubytování Hotel Garni Birkhahn se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Nonas B&B

9

Nonas B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Nonas B&B. Centrally located in Galtür, Nonas B&B is offers accommodation with mountain views. Free WiFi and free private parking are available on site. Ubytování Nonas B&B se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Valisera

8,9

Hotel Valisera

Ubytování (Hotel) Hotel Valisera. Hotel Valisera se nachází jen 5 minut pěšky od centra města Galtür, 2 km od lyžařského areálu. Nabízí saunu, sluneční terasu a prodej skipasů. Ubytování Hotel Valisera se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Büntali

8,9

Hotel Büntali

Ubytování (Hotel) Hotel Büntali. Hotel Büntali se nachází na klidném místě v centru Galtüru, přímo u běžkařské stezky, a nabízí wellness centrum s různými saunami a restauraci a la carte. Ubytování Hotel Büntali se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Garni Romantica

8,9

Apart Garni Romantica

Ubytování (Bed and breakfast) Apart Garni Romantica. A 5-minute walk from the centre of Galtür, Apart Garni Romantica is 2 km from the Galtür ski area. Ubytování Apart Garni Romantica se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Almhof

8,8

Hotel Almhof

Ubytování (Hotel) Hotel Almhof. Tento 4hvězdičkový hotel se nachází v obci Galtür, hned u sjezdovek a turistických stezek. Ubytování Hotel Almhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Garni Ferwall

8,8

Garni Ferwall

Ubytování (Penzion) Garni Ferwall. Garni Ferwall se nachází jen 3 minuty pěšky od centra Galtüru a zastávky skibusu a 2 km od lyžařské oblasti Galtür. Nabízí saunu a solárium. Ubytování Garni Ferwall se nachází ve městě Galtür 32A (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 139 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Frühstückspension Türtscher

8,8

Frühstückspension Türtscher

Ubytování (Penzion) Frühstückspension Türtscher. Tento hotel, který je oblíbeným výchozím bodem pro pěší turistiku a lyžování, se nachází na klidném místě v letovisku Galtür, 3 km od lyžařského vleku. Ubytování Frühstückspension Türtscher se nachází ve městě Platz 47a (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 294 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Zontaja Superior

8,8

Hotel Zontaja Superior

Ubytování (Hotel) Hotel Zontaja Superior. Hotel Zontaja se nachází 800 metrů od centra Galtüru a 3 km od lyžařského areálu Silvapark. Hosté si mohou odpočinout v sauně a parní lázni i na terase. Ubytování Hotel Zontaja Superior se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ubytování ve městě Galtür

Město Galtür se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 82 hotelů a ubytování ve městě Galtür.