Hledat

Ubytování

Ubytování město Zellbergeben

Ve městě Zellbergeben (Rakousko) máme celkem 3 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Zellbergeben

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Zellbergeben

Apart Alpensonne Zillertal

9,9

Apart Alpensonne Zillertal

Ubytování (Aparthotel) Apart Alpensonne Zillertal. Apart Alpensonne Zillertal offers modern units with a furnished balcony or terrace and panoramic views of the Zillertal Alps. Ubytování Apart Alpensonne Zillertal se nachází ve městě Zellbergeben (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Reiter

8,3

Apartment Reiter

Ubytování (Apartmány) Apartment Reiter. Located in Zellbergeben, Apartment Reiter offers free WiFi and units fitted with a kitchen, seating area and flat-screen TV. Ubytování Apartment Reiter se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 055 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Bliem ***

Landhaus Bliem ***

Ubytování (Apartmán) Landhaus Bliem ***. Featuring a garden, Landhaus Bliem *** offers accommodation in Zellbergeben with free WiFi and garden views. Ubytování Landhaus Bliem *** se nachází ve městě Zellbergeben (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 033 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Zellbergeben

Město Zellbergeben se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 3 hotelů a ubytování ve městě Zellbergeben.