Hledat

Ubytování

Ubytování město Kapfing

Ve městě Kapfing (Rakousko) máme celkem 11 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kapfing

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kapfing

Ferienwohnung Auszeit

9,4

Ferienwohnung Auszeit

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Auszeit. Boasting a sauna, Ferienwohnung Auszeit is situated in Kapfing. Featuring garden and city views, this apartment also includes free WiFi. Ubytování Ferienwohnung Auszeit se nachází ve městě Schöffstallstraße 5 Top 2 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 468 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Gasteighof.2

8,2

Apartment Gasteighof.2

Ubytování (Apartmán) Apartment Gasteighof.2. Haus Fügen se nachází 5 minut jízdy autem od lyžařského areálu Spieljoch. Ubytování Apartment Gasteighof.2 se nachází ve městě Kapfing (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 272 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Gasteighof.3

8,1

Apartment Gasteighof.3

Ubytování (Apartmán) Apartment Gasteighof.3. Apartmán Hansjörg.3 se nachází v Fügenu, 1,4 km od termálních lázní Zillertal a lanovky Spieljochbahn 1. Nabízí zahradu, výhled na hory a terasu. Ubytování Apartment Gasteighof.3 se nachází ve městě Kapfing (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 736 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Berggrubenhof

7,9

Holiday Home Berggrubenhof

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Berggrubenhof. Holiday Home Berggrubenhof se nachází ve Fügenbergu, 3,8 km od lanovek Onkeljoch Sesselbahn a Arzjoch Sesselbahn a 4 km od lanovky Spieljochbahn II. Ubytování Holiday Home Berggrubenhof se nachází ve městě Kapfing (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 515 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Gasteighof.1

7,5

Apartment Gasteighof.1

Ubytování (Apartmán) Apartment Gasteighof.1. Apartmenthaus Fügen se nachází 5 minut jízdy od lyžařského areálu Spieljoch. Ubytování nabízí 2 balkony s panoramatickým výhledem na hory. Ubytování Apartment Gasteighof.1 se nachází ve městě Kapfing (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Gasteighof.4

7,5

Apartment Gasteighof.4

Ubytování (Apartmán) Apartment Gasteighof.4. Set in Kapfing in the Tyrol region, Apartment Gasteighof.4 has a terrace and mountain views. Ubytování Apartment Gasteighof.4 se nachází ve městě Kapfing (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 477 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Gasteighof.5

7,4

Apartment Gasteighof.5

Ubytování (Apartmán) Apartment Gasteighof.5. Apartment Gasteighof.5 se nachází v Kapfingu v Tyrolsku. Nabízí balkon, výhled na hory, Wi-Fi zdarma a vlastní bezplatné parkoviště. Ubytování Apartment Gasteighof.5 se nachází ve městě Kapfing (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 140 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Dornauer III

Apart Dornauer III

Ubytování (Apartmán) Apart Dornauer III. Set in Kapfing in the Tyrol region, Apart Dornauer III features a balcony and garden views. This apartment has a garden and free private parking. Ubytování Apart Dornauer III se nachází ve městě Kapfing (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienhaus Tuscherlgasse

Ferienhaus Tuscherlgasse

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Tuscherlgasse. Set in Kapfing, Ferienhaus Tuscherlgasse offers accommodation with a balcony and free WiFi. The property features garden views and is 34 km from Tux. Ubytování Ferienhaus Tuscherlgasse se nachází ve městě 1 Tuscherlgasse (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 136 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung in Fügen im Zillertal - A 258.004

Ferienwohnung in Fügen im Zillertal - A 258.004

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung in Fügen im Zillertal - A 258.004. Ferienwohnung in Fügen im Zillertal - A 258.004 se nachází ve městě Kapfing a nabízí plně vybavenou kuchyň. Apartmán má 2 koupelny a obývací pokoj. Ubytování Ferienwohnung in Fügen im Zillertal - A 258.004 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Gasteighof.6

Apartment Gasteighof.6

Ubytování (Apartmán) Apartment Gasteighof.6. Located in Kapfing in the Tyrol region, Apartment Gasteighof.6 has a balcony and mountain views. Ubytování Apartment Gasteighof.6 se nachází ve městě Kapfing (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 434 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Kapfing

Město Kapfing se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 11 hotelů a ubytování ve městě Kapfing.