Hledat

Ubytování

Ubytování město Sölden

Ve městě Sölden (Rakousko) máme celkem 541 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sölden

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sölden

Inviting Apartment in Sölden with Terrace

10

Inviting Apartment in Sölden with Terrace

UbytováníInviting Apartment in Sölden with Terrace. Inviting Apartment in Sölden with Terrace se nachází v Söldenu a nabízí ubytování s balkonem. Ubytování Inviting Apartment in Sölden with Terrace se nachází ve městě Sölden (Rakousko - Tyrolsko).

A CASA Amethyst

10

A CASA Amethyst

UbytováníA CASA Amethyst. A CASA Amethyst se nachází v Söldenu, 40 km od oblasti 47. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování A CASA Amethyst se nachází ve městě Sölden (Rakousko - Tyrolsko).

HEART - Manufaktur Appartements

9,9

HEART - Manufaktur Appartements

Ubytování (Apartmány) HEART - Manufaktur Appartements. HEART - Manufaktur Appartements se nachází v Söldenu, méně než 1 km od lyžařského vleku Innerwald I, a nabízí bezplatné Wi-Fi a saunu. Ubytování HEART - Manufaktur Appartements se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Studio S Riders welcome

9,9

Studio S Riders welcome

UbytováníStudio S Riders welcome. Studio S Riders welcome se nachází v Söldenu a nabízí saunu. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Studio S Riders welcome se nachází ve městě Sölden (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Almrausch

9,8

Haus Almrausch

Ubytování (Apartmány) Haus Almrausch. Penzion Haus Almrausch je situovaný uprostřed zeleně. Ubytování Haus Almrausch se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gästehaus Falkner Ignaz

9,7

Gästehaus Falkner Ignaz

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Falkner Ignaz. Gästehaus Falkner Ignaz stojí 250 metrů od centra města a 350 metrů od lanovky Giggijoch. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma. Ubytování Gästehaus Falkner Ignaz se nachází ve městě Granbichlstrasse 27 (Rakousko - Tyrolsko).

SöldenLiving Appartements

9,7

SöldenLiving Appartements

Ubytování (Apartmány) SöldenLiving Appartements. SöldenLiving Appartements, otevřený v prosinci 2013, se nachází pouhých 200 metrů od lanovky Giggijochbahn a 300 metrů od centra Söldenu. Ubytování SöldenLiving Appartements se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Schöne Aussicht

9,7

Hotel Schöne Aussicht

Ubytování (Hotel) Hotel Schöne Aussicht. Tento rodinný 4hvězdičkový superior hotel je situován přímo u sjezdovek v lyžařském středisku Hochsölden v Ötztalských Alpách a nabízí Skybar 2. Ubytování Hotel Schöne Aussicht se nachází ve městě Sölden (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Florian

9,7

Apart Florian

Ubytování (Apartmán) Apart Florian. Haus Florian se nachází 3 km od centra Söldenu a nabízí moderní apartmán s bezplatným Wi-Fi a kabelovou TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apart Florian se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Jessy

9,7

Appartement Jessy

Ubytování (Apartmány) Appartement Jessy. Located in Sölden in the Tyrol region, with Freizeitarena Solden and Sölden nearby, Appartement Jessy provides accommodation with free WiFi and free... Ubytování Appartement Jessy se nachází ve městě Sölden (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Wiesenblick

9,6

Haus Wiesenblick

Ubytování (Apartmány) Haus Wiesenblick. Haus Wiesenblick se nachází na klidném místě nad centrem obce Sölden a nabízí infračervenou kabinu, saunu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Haus Wiesenblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Pension Sportalm

9,6

Pension Sportalm

Ubytování (Hotel) Pension Sportalm. Pension Sportalm je rodinný penzion, který se nachází na slunném a klidném místě, pouhých 200 metrů od lanovky Gaislachkogelbahn. Ubytování Pension Sportalm se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

naturApart LEO

9,6

naturApart LEO

Ubytování (Apartmán) naturApart LEO. NaturApart LEO se nachází v Zwieselsteinu, 3 km od Söldenu a 10 km od lyžařského střediska Obergurgla, v oblasti, kde si můžete užít lyžování. Ubytování naturApart LEO se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Oskar

9,6

Appartement Oskar

Ubytování (Apartmány) Appartement Oskar. Appartement Oskar se nachází hned vedle lanovky Giggijochbahn, jen 3 minuty pěšky od centra Söldenu. Ubytování Appartement Oskar se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Leni Mountain Appartements

9,6

Leni Mountain Appartements

Ubytování (Apartmány) Leni Mountain Appartements. Appartementhaus Leni se nachází přímo u sjezdovky, jen několik minut pěšky od centra Söldenu. Nabízí pohodlné apartmány až pro 10 osob. Ubytování Leni Mountain Appartements se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Villa Castelbell

9,6

Villa Castelbell

Ubytování (Apartmány) Villa Castelbell. Apartmán Villa Castelbell se nachází 200 metrů od stanice lanovky Gaislachkogelbahn a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi, kuchyň, posezení i TV. Ubytování Villa Castelbell se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Panoramablick Sölden

9,6

Panoramablick Sölden

Ubytování (Apartmány) Panoramablick Sölden. Located in Sölden in the Tyrol region, with Innerwald I and Innerwald II nearby, Panoramablick Sölden provides accommodation with free WiFi and free... Ubytování Panoramablick Sölden se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Ida

9,6

Apart Ida

Ubytování (Apartmán) Apart Ida. Apart Ida je apartmán s výhledem na hory a Wi-Fi zdarma situovaný v domě z roku 2017 v Söldenu. Ubytování Apart Ida se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Gletscherblick

9,6

Apart Gletscherblick

Ubytování (Apartmány) Apart Gletscherblick. Apart Gletscherblick je dům s apartmány situovaný v centru Söldenu, jen 120 metrů od lanovky Giggijochbahn, která jezdí do skiareálu Giggijoch a do 2... Ubytování Apart Gletscherblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Rauch

9,6

Appartement Rauch

Ubytování (Apartmány) Appartement Rauch. Appartement Rauch se nachází v Söldenu, 950 metrů od lanovky Giggijochbahn a 2,3 km od lanovky Gaislachbahn, jen pár kroků od zastávky bezplatného skibusu. Ubytování Appartement Rauch se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Residenz Allegra

9,6

Residenz Allegra

Ubytování (Bed and breakfast) Residenz Allegra. Residenz Allegra nabízí moderní stylové pokoje a apartmány s balkonem na klidném a slunném místě přímo u sjezdovek, 250 metrů od nejbližšího lyžařského... Ubytování Residenz Allegra se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Bella-Vista

9,6

Bella-Vista

Ubytování (Apartmány) Bella-Vista. Bella-Vista se nachází v Söldenu, 500 metrů od lanovky Gaislachkogelbahn a 1 km od centra. Ubytování Bella-Vista se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Elluto

9,6

Apart Elluto

Ubytování (Apartmán) Apart Elluto. Apart Elluto se nachází v Söldenu, 700 metrů od Freizeitarena Solden, 1 km od Söldenu a 2,2 km od Hochsöldenu, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apart Elluto se nachází ve městě Sölden (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Tia Monte

9,6

Haus Tia Monte

Ubytování (Apartmán) Haus Tia Monte. Haus Tia Monte je postaven v typickém tyrolském stylu a nachází se na klidném místě v centru Söldenu v údolí Ötztal, 3 minuty chůze od lanovky... Ubytování Haus Tia Monte se nachází ve městě Sölden (Rakousko - Tyrolsko).

Corso Living

9,5

Corso Living

Ubytování (Aparthotel) Corso Living. Corso Living se nachází v Söldeun, 800 metrů od Gaislachkogelbahn. Nabízí Wi-Fi zdarma, zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Corso Living se nachází ve městě Plattestraße 24 (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Edmund

9,5

Haus Edmund

Ubytování (Apartmány) Haus Edmund. Haus Edmund se nachází na klidném a slunném místě nad lyžařským střediskem Sölden, vedle lyžařských vleků Innerwald, a nabízí panoramatický výhled na... Ubytování Haus Edmund se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Lutonia Appartements Sölden

9,5

Lutonia Appartements Sölden

Ubytování (Apartmány) Lutonia Appartements Sölden. Lutonia Appartements Sölden se nachází v centru Söldenu, poblíž lanovek Giggijoch a Gaislachkogel. Ubytování Lutonia Appartements Sölden se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Forsthaus Falkner

9,5

Forsthaus Falkner

Ubytování (Penzion) Forsthaus Falkner. Tento penzion stojí na klidném kopci, přímo před zastávkou skibusu do lyžařského střediska Gaislachkogelbahn. Do centra Söldenu je to autem 5 minut. Ubytování Forsthaus Falkner se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Ferienglück

9,5

Appartement Ferienglück

Ubytování (Apartmány) Appartement Ferienglück. Appartement Ferienglück nabízí prostorné apartmány s balkonem, odkud za 5 minut dojdete pěšky do centra Söldenu. Ubytování Appartement Ferienglück se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Luigi

9,5

Haus Luigi

Ubytování (Aparthotel) Haus Luigi. Haus Luigi byl otevřen v říjnu 2015, nachází se 10 minut chůze od centra Söldenu a 200 metrů od lanovky Gaislachkogelbahn. Ubytování Haus Luigi se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Garni Ötztal

9,5

Garni Ötztal

Ubytování (Penzion) Garni Ötztal. Garni Ötztal leží na úpatí hory Nederkogel u obce Zwieselstein a hostům nabízí bezplatné Wi-Fi, parkování zdarma pro automobily i motocykly a na podzim a v... Ubytování Garni Ötztal se nachází ve městě Zwieselstein (Rakousko - Tyrolsko).

Altes Holzhaus

9,5

Altes Holzhaus

Ubytování (Apartmány) Altes Holzhaus. Apartmány Altes Holzhaus se nacházejí na poklidném místě, 1,8 km od centra obce Sölden, a nabízejí balkon s výhledem na hory, ve všech prostorách zdarma... Ubytování Altes Holzhaus se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Auszeit

9,5

Apart Auszeit

Ubytování (Apartmány) Apart Auszeit. Newly built and opening in autumn 2015, Appartement auszeit in Sölden offers self-catering accommodation units with free WiFi, a ski storage room, access... Ubytování Apart Auszeit se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hochstatt Appartements

9,5

Hochstatt Appartements

Ubytování (Apartmány) Hochstatt Appartements. Hochstatt Appartements jsou apartmány s výhledem na hory a Wi-Fi zdarma situované v Söldenu, 3,5 km od stanice lanovky DSB-Mittelstation. Ubytování Hochstatt Appartements se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Corona

9,5

Apart Corona

Ubytování (Apartmány) Apart Corona. Apart Corona se nachází v centru Söldenu, 5 minut chůze od lanovky Giggijochbahn a sjezdovek. Ubytování Apart Corona se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Falkner

9,5

Apart Falkner

Ubytování (Apartmány) Apart Falkner. Apart Falkner se nachází 800 metrů od centra Söldenu a 5 minut pěšky od lyžařského areálu Innerwald a stanice lanovky Giggijochbahn. Ubytování Apart Falkner se nachází ve městě Sölden (Rakousko - Tyrolsko).

Sportpension Rubin

9,5

Sportpension Rubin

Ubytování (Apartmány) Sportpension Rubin. Sportpension Rubin se nachází 1v Söldenu, 500 metrů od lanovky Gaislachkogelbahn a 350 metrů od lanovky Giggijoch. Ubytování Sportpension Rubin se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Pia

9,5

Haus Pia

Ubytování (Apartmány) Haus Pia. Haus Pia se nachází pouhých 200 metrů od lanovky Gaislachkogelbahn a 10 minut chůze od centra města Sölden. Prostorné a moderní apartmány mají balkon. Ubytování Haus Pia se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gustls Ferienhäusl

9,5

Gustls Ferienhäusl

Ubytování (Apartmány) Gustls Ferienhäusl. Only a 3-minute walk from the Gaislachkogelbahn Cable Car in Sölden, Gustl’s Ferienhäusl enjoys a quiet and sunny location surrounded by meadows. Ubytování Gustls Ferienhäusl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Enzian Hochsölden Superior

9,5

Hotel Enzian Hochsölden Superior

Ubytování (Hotel) Hotel Enzian Hochsölden Superior. Tento 4hvězdičkový SUPERIOR Hotel Enzian se nachází v Höchsöldenu, v nadmořské výšce 2090 metrů. Ubytování Hotel Enzian Hochsölden Superior se nachází ve městě Sölden (Rakousko - Tyrolsko).

Apartmenthaus Enzian Hochsölden

9,5

Apartmenthaus Enzian Hochsölden

Ubytování (Apartmán) Apartmenthaus Enzian Hochsölden. Tento kompletně zařízený apartmán se nachází jen 12 minut jízdy od centra Söldenu. Nabízí panoramatický výhled na Ötztalské Alpy, krb a balkon. Ubytování Apartmenthaus Enzian Hochsölden se nachází ve městě Sölden (Rakousko - Tyrolsko).

Appartment Viertler

9,4

Appartment Viertler

Ubytování (Apartmány) Appartment Viertler. Located just a 2-minute walk from the ski lifts, Appartment Viertler offers fully furnished apartments, daily delivery of freshly baked bread and panoramic... Ubytování Appartment Viertler se nachází ve městě Sölden (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Landers

9,4

Haus Landers

Ubytování (Apartmány) Haus Landers. Haus Landers se nachází u vstupu do Söldenu, 1,5 km od centra a lanovky Giggijochbahn. Na zastávku skibusu je to 80 metrů. Ubytování Haus Landers se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ubytování ve městě Sölden

Město Sölden se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 541 hotelů a ubytování ve městě Sölden.