Hledat

Ubytování

Ubytování město Längenfeld

Ve městě Längenfeld (Rakousko) máme celkem 287 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Längenfeld

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Längenfeld

Appartment Leni

10

Appartment Leni

Ubytování (Apartmán) Appartment Leni. Appartement Leni se nachází na klidném místě, pouhých 300 metrů od centra Längenfeldu, 200 metrů od termálních lázní Aqua Dome, 20 minut autem od... Ubytování Appartment Leni se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 975 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Walzl

9,9

Chalet Walzl

Ubytování (Privát) Chalet Walzl. Chalet Walzl je privát situovaný Längenfeldu v Tyrolsku, 4,1 km od lázní a wellness centra Aqua Dome Therme Längenfeld. Ubytování Chalet Walzl se nachází ve městě Huben 157 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 350 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Central Valley

9,9

Central Valley

Ubytování (Apartmány) Central Valley. Situated in Längenfeld, 800 metres from Aqua Dome Therme Längenfeld and 19 km from Rotkogl, Central Valley features accommodation with free WiFi and a... Ubytování Central Valley se nachází ve městě Haupstrasse 47 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 638 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Viktoria

9,9

Haus Viktoria

Ubytování (Apartmán) Haus Viktoria. Apartmán Haus Viktoria se nachází v obci Längenfeld, 3 km od termálních lázní Aqua Dome, 22 km od lyžařského střediska Rotkogl a 10 km od hory Lisenser... Ubytování Haus Viktoria se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 207 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Helga 1

9,8

Apartment Helga 1

Ubytování (Apartmán) Apartment Helga 1. Apartment Helga 1 is located in Längenfeld, less than 1 km from Aqua Dome Therme Längenfeld and 20 km from Rotkogl, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Apartment Helga 1 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 016 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Alpenzauber

9,8

Appartement Alpenzauber

Ubytování (Apartmán) Appartement Alpenzauber. Appartement Alpenzauber is located right in the centre of Längenfeld in the Ötztal Valley and offers a terrace with scenic views of the surrounding... Ubytování Appartement Alpenzauber se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartements Kuprian

9,8

Appartements Kuprian

Ubytování (Apartmány) Appartements Kuprian. Appartements Kuprian se nachází v Längenfeldu v údolí Ötz, pouhých 800 metrů od termálních lázní Aquadome, kam mají hosté apartmánů slevu na vstup. Ubytování Appartements Kuprian se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 898 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpin Apart Maurer

9,8

Alpin Apart Maurer

Ubytování (Apartmány) Alpin Apart Maurer. Alpin Appartement Maurer se nachází 2 km od termální lázní Aqua Dome Therme Längenfeld, 15 km od lyžařského střediska Sölden a 220 metrů od zastávky... Ubytování Alpin Apart Maurer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 661 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Julia

9,8

Apart Julia

Ubytování (Apartmány) Apart Julia. Apart Julia otevřen od prosince 2015 nabízí balkon, prosvětlenou zimní zahradu s výhledem na Ötztalské Alpy a bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apart Julia se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Thermenblick

9,8

Appartement Thermenblick

Ubytování (Apartmán) Appartement Thermenblick. V květnu 2014 zrenovovaný apartmán Thermenblick se těší klidné poloze v centru Längenfeld, 200 metrů od termálních lázní Aqua Dome, kde hosté obdrží 10%... Ubytování Appartement Thermenblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Huben 146

9,8

Huben 146

Ubytování (Bed and breakfast) Huben 146. Set in Längenfeld, just 3.9 km from Aqua Dome Therme Längenfeld, Huben 146 offers accommodation with free bikes, a garden, a terrace and free WiFi. Ubytování Huben 146 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gamskogelblick

9,8

Gamskogelblick

Ubytování (Apartmány) Gamskogelblick. Gamskogelblick se nachází v Längenfeldu a nabízí ubytování s možnéstí vlastního stravování, balkonem s výhledem na hory a bezplatným Wi-Fi připojením na... Ubytování Gamskogelblick se nachází ve městě Oberried 1 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 849 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Zell

9,7

Landhaus Zell

Ubytování (Apartmány) Landhaus Zell. Landhaus Zell is located in Längenfeld in the Ötz Valley, only a 5-minute walk from the Aqua Dome Thermal Spa, where guests receive a 10% discount on... Ubytování Landhaus Zell se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 834 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Berghof Reich

9,7

Holiday Home Berghof Reich

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Berghof Reich. Offering mountain views, Holiday Home Berghof Reich is an accommodation located in Längenfeld, 1. Ubytování Holiday Home Berghof Reich se nachází ve městě Längenfeld (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 102 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Brugger

9,7

Apart Brugger

Ubytování (Apartmány) Apart Brugger. Apart Brugger stojí hned vedle běžkařských tratí a sjezdovek pro začátečníky v obci Gries a přímo k ubytování lze dojet na lyžích. Ubytování Apart Brugger se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 847 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienresidenz La Vita

9,7

Ferienresidenz La Vita

Ubytování (Penzion) Ferienresidenz La Vita. Ferienresidenz La Vita se nachází v centru Längenfeldu, jen 5 minut pěšky od termálních lázní Aqua Dome a 50 metrů od zastávky bezplatného skibusu, odkud... Ubytování Ferienresidenz La Vita se nachází ve městě Oberlängenfeld 16 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 778 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Helene Prantl

9,7

Haus Helene Prantl

Ubytování (Apartmán) Haus Helene Prantl. Offering free WiFi and mountain views, Haus Helene Prantl provides accommodation set in Längenfeld, just 1.9 km from Aqua Dome Therme Längenfeld. Ubytování Haus Helene Prantl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 142 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Elena

9,7

Haus Elena

Ubytování (Apartmán) Haus Elena. Boasting garden views, Haus Elena provides accommodation with a garden and a balcony, around 5 km from Aqua Dome Therme Längenfeld. Ubytování Haus Elena se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 617 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Armin

9,7

Apart Armin

Ubytování (Apartmány) Apart Armin. Apart Armin Familie Klotz nabízí Wi-Fi zdarma a apartmány s balkonem a výhledem na Ötztalské Alpy. Ubytování Apart Armin se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 403 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartment Andrea

9,7

Appartment Andrea

Ubytování (Apartmán) Appartment Andrea. Appartment Andrea se nachází v Längenfeldu, 900 metrů od termálního bazénu Aqua Dome, a nabízí apartmán s kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Appartment Andrea se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 797 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appart ÖtztAlpin

9,7

Appart ÖtztAlpin

Ubytování (Apartmán) Appart ÖtztAlpin. Appart ÖtztAlpin se nachází v budově z roku 2019 v Längenfeldu, 4,3 km od Aqua Dome Therme Längenfeld, 23 km od Rotkoglu a 11 km od města Lisenser... Ubytování Appart ÖtztAlpin se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 470 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Schöpf

9,7

Appartement Schöpf

Ubytování (Apartmán) Appartement Schöpf. Appartement Schöpf se nachází v Längenfeldu, 3 km od termálních lázní Aqua Dome a 20 metrů od nejbližší autobusové zastávky Nabízí ubytování s možností... Ubytování Appartement Schöpf se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 693 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Aida

9,7

Haus Aida

Ubytování (Apartmány) Haus Aida. Haus Aida se nachází v obci Längenfeld, 2 km od jejího centra, a nabízí saunu a apartmány se sluneční terasou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Haus Aida se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 142 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ausblick

9,7

Ausblick

Ubytování (Apartmán) Ausblick. Boasting garden views, Ausblick offers accommodation with a balcony and a kettle, around 4.3 km from Aqua Dome Therme Längenfeld. Ubytování Ausblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartementhaus Nadine

9,7

Appartementhaus Nadine

Ubytování (Apartmány) Appartementhaus Nadine. Appartementhaus Nadine se nachází v Griesu. Nabízí malý rodinný lyžařský areál, bezplatné Wi-Fi, apartmány s balkonem s výhledem na hory, malé wellness... Ubytování Appartementhaus Nadine se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Agnesn.2

9,7

Apartment Agnesn.2

Ubytování (Apartmán) Apartment Agnesn.2. Set in Längenfeld, 7 km from Aqua Dome Therme Längenfeld and 2.7 km from Lisenser Fernerkogel, Apartment Agnesn.2 offers air conditioning. Ubytování Apartment Agnesn.2 se nachází ve městě Längenfeld (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Kuprian

9,7

Apart Kuprian

Ubytování (Apartmány) Apart Kuprian. Apartmán Kuprian se nachází 3 km od termálních lázní Aqua Dome Therme Längenfeld a nabízí zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apart Kuprian se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartment Felix

9,7

Appartment Felix

Ubytování (Apartmán) Appartment Felix. Featuring mountain views, Appartment Felix features accommodation with a balcony and a coffee machine, around 3.4 km from Aqua Dome Therme Längenfeld. Ubytování Appartment Felix se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gästehaus Sissy

9,7

Gästehaus Sissy

Ubytování (Penzion) Gästehaus Sissy. Gästehaus Sissy se nachází v Längenfeldu v údolí Ötz, jen 350 metrů od termálních lázní Aqua Dome. Ubytování Gästehaus Sissy se nachází ve městě Längenfeld 208a (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Fender

9,7

Appartement Fender

Ubytování (Apartmán) Appartement Fender. Apartment Fender se nachází na svahu v obci Burgstein, 4 km od centra obce Längenfeld a termálních lázní Aqua Dome, a nabízí bezplatné soukromé parkoviště,... Ubytování Appartement Fender se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Frieda

9,7

Haus Frieda

Ubytování (Prázdninový dům) Haus Frieda. Nekuřácký prázdninový dům Haus Frieda se nachází na tichém místě u lesa v obci Oberried a nabízí 9 ložnic, Wi-Fi zdarma a neplacené parkoviště. Ubytování Haus Frieda se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Helga

9,6

Gästehaus Helga

Ubytování (Bed and breakfast) Gästehaus Helga. Gästehaus Helga se nachází v Längenfeldu, 9 km od lanovky Giggijochbahn, a obklopují ho louky a hory. Jeho hosté mohou k relaxaci využít saunu. Ubytování Gästehaus Helga se nachází ve městě Huben 97 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 614 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Streppel

9,6

Apart Streppel

Ubytování (Apartmán) Apart Streppel. Prostorný přízemní apartmán se nachází v Längenfeldu v údolí Ötz, pouhých 500 metrů od termálních lázní Aqua Dome a 14 km od Söldenu, a nabízí výhled na... Ubytování Apart Streppel se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 557 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rainer's Appartements

9,6

Rainer's Appartements

Ubytování (Apartmán) Rainer's Appartements. Rainer's Appartements se nachází 700 metrů od centra Längenfeldu a 10 minut chůze od termálních lázní Aqua Dome. Ubytování Rainer's Appartements se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 258 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Rene

9,6

Haus Rene

Ubytování (Apartmán) Haus Rene. Boasting garden views, Haus Rene provides accommodation with a balcony and a kettle, around less than 1 km from Aqua Dome Therme Längenfeld. Ubytování Haus Rene se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 028 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Andrea

9,6

Apart Andrea

Ubytování (Apartmán) Apart Andrea. Apart Andrea se nachází v Längenfeldu, na slunné náhorní plošině Burgstein v údolí Ötztal. Ubytování Apart Andrea se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 813 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Alessandro

9,6

Apart Alessandro

Ubytování (Apartmán) Apart Alessandro. Apart Alessandro se nachází v údolí Ötztal, 4 km od lázeňského a wellness centra Aquadome Längenfeld, a nabízí prostorné apartmány s kuchyní a balkonem. Ubytování Apart Alessandro se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 592 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpenheim Lina

9,6

Alpenheim Lina

Ubytování (Apartmány) Alpenheim Lina. Hotel Alpenheim Lina nabízí ubytování v moderních apartmánech s velkým balkonem, který je orientovaný na jih. Ubytování Alpenheim Lina se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Naturhotel Waldklause

9,6

Naturhotel Waldklause

Ubytování (Hotel) Naturhotel Waldklause. Naturhotel Waldklause se nachází v lesích v Längenfeldu v údolí Ötz v Tyrolsku. Ubytování Naturhotel Waldklause se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 10 414 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panorama Appartements

9,6

Panorama Appartements

Ubytování (Aparthotel) Panorama Appartements. Appartements Panorama je apartmánový komplex situovaný v Längenfeldu v Ötztalském údolí. Ubytování Panorama Appartements se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 032 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Trujen

9,6

Appartement Trujen

Ubytování (Apartmán) Appartement Trujen. Located in Längenfeld, this newly renovated apartment features a terrace with mountains views. Guests benefit from balcony and a terrace. Ubytování Appartement Trujen se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Agnesn.1

9,6

Apartment Agnesn.1

Ubytování (Apartmán) Apartment Agnesn.1. Apartment Top I Langenfeld se nachází v obci Gries, 6 km od Längenfeldu. Nabízí vybavení, jako je klimatizace a sluneční terasa s grilem. Ubytování Apartment Agnesn.1 se nachází ve městě Längenfeld (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Gamper

9,6

Apart Gamper

Ubytování (Apartmány) Apart Gamper. Apartmány Apart Gamper se nacházejí v obci Längenfeld a nabízejí kuchyň. K dispozici je také zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apart Gamper se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 444 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Kofler

9,6

Apart Kofler

Ubytování (Apartmán) Apart Kofler. Apartmán Apart Kofler se nachází v obci Längenfeld, 1,5 km od termálních lázní Aqua Dome Längenfeld, 18 km od lyžařského střediska Rotkogl a 10 km od hory... Ubytování Apart Kofler se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 738 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Runhof

9,6

Gästehaus Runhof

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Runhof. Gästehaus Runhof se nachází v obci Längenfeld, 2,4 km od termálních lázní Aqua Dome. Nabízí ubytování s posezením, TV s plochou obrazovkou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Gästehaus Runhof se nachází ve městě Runhof 166 A (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 705 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienheim Leopoldine

9,5

Ferienheim Leopoldine

Ubytování (Bed and breakfast) Ferienheim Leopoldine. Rodinný Ferienheim Leopoldine se nachází v Hubenu, mezi obcemi Längenfeld a Sölden v údolí Ötztal. Má velkou zahradu a pokoje s balkonem a výhledem na... Ubytování Ferienheim Leopoldine se nachází ve městě Huben 146 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 886 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Reich

9,5

Apart Reich

Ubytování (Apartmány) Apart Reich. Apart Reich s možností vlastního stravování, nádherným výhledem na okolní hory a bezplatným Wi-Fi a soukromým parkovištěm se nachází v Längenfeldu, pouhé 2... Ubytování Apart Reich se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 684 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Raffl

9,5

Apart Raffl

Ubytování (Apartmány) Apart Raffl. Apart Raffl je situovaný na klidném místě, jen 5 minut chůze od centra vesnice Längenfeld a do 15 minut jízdy od lyžařského střediska Sölden. Ubytování Apart Raffl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 269 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Aqua

9,5

Appartement Aqua

Ubytování (Apartmán) Appartement Aqua. Appartement Aqua je prostorný apartmán o výměře 102 m² situovaný na klidném místě v tyrolském údolí Ötz nedaleko Längenfeldu. Ubytování Appartement Aqua se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 695 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Elke

9,5

Apart Elke

Ubytování (Apartmány) Apart Elke. Tento apartmán se nachází v obci Längenfeld. Apart Elke nabízí výhled na hory a je vzdálen 4 km od Aqua Dome Therme Längenfeld. Ubytování Apart Elke se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Sunshine

9,5

Apart Sunshine

Ubytování (Apartmán) Apart Sunshine. Apart Sunshine se nachází 400 metrů od centra Längenfeldu a nabízí pokoje a apartmány s možností vlastního stravování. Ubytování Apart Sunshine se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 556 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Längenfeld

Město Längenfeld se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 287 hotelů a ubytování ve městě Längenfeld.