Hledat

Ubytování

Ubytování město Kelchsau

Ve městě Kelchsau (Rakousko) máme celkem 13 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kelchsau

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kelchsau

Gästehaus Brix

9,3

Gästehaus Brix

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Brix. Gästehaus Brix nabízí ubytování s možností vlastního stravování, balkonem a Wi-Fi zdarma v Kelchsau. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Gästehaus Brix se nachází ve městě Unterdorf 65 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 588 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Migglwieshof

9,3

Migglwieshof

Ubytování (Apartmány) Migglwieshof. Migglwieshof se nachází ve městě Kelchsau, necelý 1 km od dětského vleku Babylift Kelchsau. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Migglwieshof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 469 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landgasthof-Hotel Fuchswirt

8

Landgasthof-Hotel Fuchswirt

Ubytování (Penzion – hostinec) Landgasthof-Hotel Fuchswirt. Hotel Fuchswirt se nachází ve vesnici Kelchsau v Kitzbühelských Alpách, 6 km od lyžařského střediska Hopfgarten. Ubytování Landgasthof-Hotel Fuchswirt se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 180 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Mühlfeldhof

7,2

Chalet Mühlfeldhof

Ubytování (Horské chaty) Chalet Mühlfeldhof. Chalet Mühlfeldhof se nachází na místě s výhledem na hory v horském středisku Kelchsau v Tyrolsku a nabízí zahradní gril, restauraci a neplacené soukromé... Ubytování Chalet Mühlfeldhof se nachází ve městě Mühlfeldhof 10 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 371 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Kelchsau

Holiday home Kelchsau

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Kelchsau. Within a few steps of Hofstattbahn and 100 metres of Babylift Kelchsau, Holiday home Kelchsau offers free WiFi and a tennis court. Ubytování Holiday home Kelchsau se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 26 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Renate V

Apartment Renate V

Ubytování (Apartmán) Apartment Renate V. Set in Kelchsau, just 400 metres from Babylift Kelchsau, Apartment Renate V offers accommodation with a garden, water sports facilities, a tennis court and... Ubytování Apartment Renate V se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Renate III

Renate III

Ubytování (Apartmán) Renate III. Located in Kelchsau, just 400 metres from Babylift Kelchsau, Renate III provides accommodation with a garden, water sports facilities, a tennis court and... Ubytování Renate III se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Renate IV

Renate IV

Ubytování (Apartmán) Renate IV. Situated in Kelchsau, just 400 metres from Babylift Kelchsau, Renate IV features accommodation with a garden, water sports facilities, a tennis court and... Ubytování Renate IV se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Chalet Ursteinhütte

Chalet Ursteinhütte

Ubytování (Chata) Chalet Ursteinhütte. Tato tyrolská horská chata se nachází na klidném místě v údolí, nedaleko potoků a malé vodní nádrže, a nabízí geotermální vytápění, zahradu, terasu s... Ubytování Chalet Ursteinhütte se nachází ve městě Kurzer Grund 21 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Renate VI

Apartment Renate VI

Ubytování (Apartmán) Apartment Renate VI. Set in Kelchsau, just 400 metres from Babylift Kelchsau, Apartment Renate VI offers accommodation with a garden, water sports facilities, a tennis court... Ubytování Apartment Renate VI se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Renate II

Renate II

Ubytování (Apartmán) Renate II. Situated in Kelchsau, 400 metres from Babylift Kelchsau, Renate II features accommodation with a garden, free WiFi and a shared kitchen. Ubytování Renate II se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Holiday home Mooshäusl

Holiday home Mooshäusl

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Mooshäusl. Set in Kelchsau, just a few steps from Hofstattbahn, Holiday home Mooshäusl offers accommodation with a tennis court, a terrace and free WiFi. Ubytování Holiday home Mooshäusl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 21 328 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Kelchsau

Město Kelchsau se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 13 hotelů a ubytování ve městě Kelchsau.