Hledat

Ubytování

Ubytování město Leutasch

Ve městě Leutasch (Rakousko) máme celkem 149 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Leutasch

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Leutasch

Chalet Märchenblick

9,9

Chalet Märchenblick

Ubytování (Vila) Chalet Märchenblick. Chalet Märchenblick is a detached villa located in Leutasch in the Tyrol Region and is 21 km from Innsbruck. The unit is 46 km from Sölden. Ubytování Chalet Märchenblick se nachází ve městě Weidach 283 b (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 14 342 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Hahnenhof

9,8

Haus Hahnenhof

Ubytování (Apartmány) Haus Hahnenhof. Offering free WiFi, Haus Hahnenhof is located in Leutasch-Obern. Free private parking is available on site. The Almenparadies Gaistal is right outside. Ubytování Haus Hahnenhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Landa

9,8

Haus Landa

Ubytování (Apartmán) Haus Landa. Haus Landa is located in Leutasch and offers ski-to-door access, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Haus Landa se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 365 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vöstlhof

9,8

Vöstlhof

Ubytování (Apartmány) Vöstlhof. Set in Leutasch, 10 km from Seefeld in Tirol, Vöstlhof offers free bikes and free WiFi. Ubytování Vöstlhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 201 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Sonnenweg

9,8

Haus Sonnenweg

Ubytování (Apartmány) Haus Sonnenweg. Haus Sonnenweg enjoys a peaceful location in the centre of Leutasch, a 5-minute drive from the Kreithlift ski lift. Ubytování Haus Sonnenweg se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartements Erhol dich gut

9,8

Appartements Erhol dich gut

Ubytování (Apartmány) Appartements Erhol dich gut. Located in Leutasch Ahrn, Appartements Erhol dich gut offers a self-catering apartment with a bright living room, a communal sauna and free WiFi access. Ubytování Appartements Erhol dich gut se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 409 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Gehrenspitze

9,7

Haus Gehrenspitze

Ubytování (Apartmány) Haus Gehrenspitze. Set in Leutasch, 9 km from Seefeld in Tirol, Haus Gehrenspitze offers a garden and free WiFi. Ubytování Haus Gehrenspitze se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 457 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Alegría

9,7

Casa Alegría

Ubytování (Apartmán) Casa Alegría. Casa Alegría is located in Leutasch and offers a garden and a terrace. The property features garden views and is 9 km from Seefeld in Tirol. Ubytování Casa Alegría se nachází ve městě Gasse 182a (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 154 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Witting

9,7

Haus Witting

Ubytování (Apartmány) Haus Witting. Located in Leutasch, 11 km from Seefeld in Tirol, Haus Witting provides free bikes and free WiFi. Ubytování Haus Witting se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Boderhof

9,7

Boderhof

Ubytování (Bed and breakfast) Boderhof. Boderhof stojí 10 minut pěšky od centra vesnice Leutasch a 1 km od lyžařského vleku Kreithlift. Od domu dojdete za 2 minuty k běžkařským trasám. Ubytování Boderhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Am Waldrand Weidach

9,7

Am Waldrand Weidach

Ubytování (Apartmán) Am Waldrand Weidach. Am Waldrand Weidach is located in Leutasch. The accommodation is 6 km from Seefeld in Tirol, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytování Am Waldrand Weidach se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 724 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Wirtseppelerhof Apartments

9,6

Wirtseppelerhof Apartments

Ubytování (Apartmány) Wirtseppelerhof Apartments. Situated in Leutasch, 11 km from Seefeld in Tirol, Wirtseppelerhof Apartments features a garden and free WiFi. Ubytování Wirtseppelerhof Apartments se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 724 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Bergkristall

9,6

Haus Bergkristall

Ubytování (Apartmány) Haus Bergkristall. Offering free admission to the Alpenbad Leutasch swimming pools in summer, free usage of the cross-country skiing trails in winter and free WiFi, Haus... Ubytování Haus Bergkristall se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Berta

9,6

Haus Berta

Ubytování (Apartmán) Haus Berta. Located very quiet and sunny, but centrally in Weidach / Leutasch, Haus Berta boasts views of the mountains. Free WiFi is provided throughout the property. Ubytování Haus Berta se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 961 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Thoamlhof

9,6

Thoamlhof

Ubytování (Apartmány) Thoamlhof. Located in Leutasch, 10 km from Seefeld in Tirol, Thoamlhof provides a garden and free WiFi. Ubytování Thoamlhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 478 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartementhaus Handl

9,6

Appartementhaus Handl

Ubytování (Apartmány) Appartementhaus Handl. Ubytování Appartementhaus Handl se nachází v centru města Leutasch a nabízí prostorné apartmán s balkonem, terasou nebo vstupem do zahrady a výhledem na... Ubytování Appartementhaus Handl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 249 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Pichler

9,6

Pension Pichler

Ubytování (Penzion) Pension Pichler. Pension Pichler se nachází v obci Leutasch, v dosahu 2 km od lyžařského vleku Kreithlift, lyžařských lokalit Leutasch a Olympiaregion Seefeld, obchodu s... Ubytování Pension Pichler se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ahrnerhof

9,6

Ahrnerhof

Ubytování (Farma) Ahrnerhof. Set in Leutasch, 9 km from Seefeld in Tirol, Ahrnerhof offers a garden and free WiFi. The farm stay offers a children's playground. Ubytování Ahrnerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 942 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Sonja

9,6

Landhaus Sonja

Ubytování (Apartmán) Landhaus Sonja. Featuring free WiFi, Landhaus Sonja offers pet-friendly accommodation in Leutasch. Innsbruck is 23 km from the property. Ubytování Landhaus Sonja se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 574 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bio-Landpension Monika

9,5

Bio-Landpension Monika

Ubytování (Hotel) Bio-Landpension Monika. Bio-Landpension Monika se nachází v obci Leutasch, a nabízí saunu, bezplatné Wi-Fi ve společných prostorách a pokoje s balkonem. Ubytování Bio-Landpension Monika se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 560 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fernblick

9,5

Fernblick

Ubytování (Apartmány) Fernblick. Located in Leutasch, 8 km from Seefeld in Tirol, Fernblick provides a restaurant and free WiFi. Ubytování Fernblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Landhaus Doris

9,5

Landhaus Doris

Ubytování (Penzion) Landhaus Doris. Venkovský dům Landhaus Doris se nachází uprostřed malebné alpské krajiny, 8 km od Seefeldu i lyžařského areálu Rosshütte, a nabízí rustikální pokoje s... Ubytování Landhaus Doris se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 196 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Rödlach-Arendt

9,5

Haus Rödlach-Arendt

Ubytování (Apartmány) Haus Rödlach-Arendt. Rustic accommodation units with free WiFi and a balcony are provided at Haus Rödlach-Arendt, located 200 metres from the centre of Leutasch. Ubytování Haus Rödlach-Arendt se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Christine

9,5

Haus Christine

Ubytování (Apartmány) Haus Christine. Haus Christine is in the centre of Waidach, 7 km from Seefeld Ski Area and right next to cross-country skiing, hiking and cycling trails. Ubytování Haus Christine se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus am Wiesenrain

9,5

Haus am Wiesenrain

Ubytování (Apartmán) Haus am Wiesenrain. Haus am Wiesenrain is located in Leutasch and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Haus am Wiesenrain se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 354 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel-Garni Weidacherhof

9,5

Hotel-Garni Weidacherhof

Ubytování (Hotel) Hotel-Garni Weidacherhof. The Hotel-Garni Weidacherhof is a family-run hotel situated in Weidach in the Leutasch Valley. Ubytování Hotel-Garni Weidacherhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Bellamontes

9,5

Landhaus Bellamontes

Ubytování (Apartmány) Landhaus Bellamontes. Landhaus Bellamontes enjoys a quiet location in Leutasch-Moos in Tyrol's Seefeld Region and offers you fully equipped apartments with mountain-view... Ubytování Landhaus Bellamontes se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 798 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Kirchplatzl

9,5

Ferienhaus Kirchplatzl

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Kirchplatzl. Situated on the edge of the scenic Tyrolean village of Leutasch, Ferienhaus Kirchplatzl enjoys a quiet location amidst sunny meadows. Ubytování Ferienhaus Kirchplatzl se nachází ve městě Kirchplatzl 134a (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 894 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpineas

9,5

Alpineas

Ubytování (Apartmány) Alpineas. Alpineas is located in Leutasch and offers accommodation units with an infrared cabin and a flat-screen satellite TV. Ubytování Alpineas se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 857 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Tannenblick

9,5

Ferienhaus Tannenblick

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Tannenblick. Set in Leutasch, 9 km from Seefeld in Tirol, Ferienhaus Tannenblick offers free bikes and free WiFi. Ubytování Ferienhaus Tannenblick se nachází ve městě 285 Weidach (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 108 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmenthaus Rupitsch

9,4

Apartmenthaus Rupitsch

Ubytování (Apartmány) Apartmenthaus Rupitsch. Located in the scenic Leutasch Valley, Apartmenthaus Rupitsch offers panoramic views of the Tyrolean Alps. Ubytování Apartmenthaus Rupitsch se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 221 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Urblhof

9,4

Urblhof

Ubytování (Apartmány) Urblhof. Quietly located in Leutasch, 4 km from the Kreith Ski Lift and right next to a cross-country ski trail, Urblhof offers apartments with mountain views, free... Ubytování Urblhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 854 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lärchenhof

9,4

Lärchenhof

Ubytování (Penzion) Lärchenhof. Lärchenhof is situated in Leutasch and features a garden. All rooms boast a flat-screen TV with satellite channels and a private bathroom. Ubytování Lärchenhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 606 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthaus-Pension Reiterklause

9,4

Gasthaus-Pension Reiterklause

Ubytování (Penzion) Gasthaus-Pension Reiterklause. Tento rodinný penzion se nachází na klidném místě v nadmořské výšce 1 100 metrů v Leutaschském údolí a je obklopen majestátní horskou scenérií. Ubytování Gasthaus-Pension Reiterklause se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 127 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Manuela & Haus Michael

9,4

Landhaus Manuela & Haus Michael

Ubytování (Apartmány) Landhaus Manuela & Haus Michael. Surrounded by forests and meadows, this country house features a large garden with deck chairs and apartments with a private balcony. Ubytování Landhaus Manuela & Haus Michael se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 907 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Lehnerhof

9,4

Pension Lehnerhof

Ubytování (Penzion) Pension Lehnerhof. Set next to a forest and quietly located, the Lehnerhof is just a 5-minute stroll from the bus stop in Lehner, 2 km from Weidach. Ubytování Pension Lehnerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 457 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Adlerhof

9,4

Adlerhof

Ubytování (Apartmány) Adlerhof. The Adlerhof enjoys a scenic location at 1,150 metres above sea level in Tyrol’s Leutasch Valley, 12 km from Seefeld. Ubytování Adlerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 122 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Xanderhof

9,3

Xanderhof

Ubytování (Farma) Xanderhof. Set in Leutasch, 9 km from Seefeld in Tirol, Xanderhof offers free bikes and free WiFi. The accommodation has a sauna. Ubytování Xanderhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 939 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alte Schmiede

9,3

Alte Schmiede

Ubytování (Penzion) Alte Schmiede. Alte Schmiede se nachází 1 km od centra obce Leutasch a 3 km od lyžařského střediska Seefeld. Ubytování Alte Schmiede se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Sportalm Apartments

9,3

Sportalm Apartments

Ubytování (Apartmány) Sportalm Apartments. Sportalm Apartments is set in Leutasch, offering free private parking on site and a bus stop is 200 metres away. Ubytování Sportalm Apartments se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Ahrnspitze

9,3

Haus Ahrnspitze

Ubytování (Apartmány) Haus Ahrnspitze. Haus Ahrnspitze offers Alpine-style apartments with free WiFi and a balcony, 200 metres from Leutasch’s centre and 900 metres from the Kreithlift Ski Area. Ubytování Haus Ahrnspitze se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 896 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Tirolerhof

9,3

Hotel Tirolerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Tirolerhof. In a quiet location in Weidach in the Leutasch Valley, surrounded by the Wetterstein mountain range, the family-run Hotel Tirolerhof is just 500 metres... Ubytování Hotel Tirolerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Komfort-Apartments Zufriedenheit

9,3

Komfort-Apartments Zufriedenheit

Ubytování (Apartmány) Komfort-Apartments Zufriedenheit. Komfort Apartment Zufriedenheit se nachází v malebné části údolí Leutaschtal, 3 km od lyžařského vleku Kreith a 7 km od Seefeldu, a nabízí prostorné... Ubytování Komfort-Apartments Zufriedenheit se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ivos Sonnenpension

9,3

Ivos Sonnenpension

Ubytování (Penzion) Ivos Sonnenpension. Ivos Sonnenpension se nachází 12 km od Seefeldu a nabízí pokoje s vlastní koupelnou a možností vlastního stravování. Ubytování Ivos Sonnenpension se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Reindl

9,3

Haus Reindl

Ubytování (Apartmán) Haus Reindl. Haus Reindl se nachází v údolí Leutaschtal, 4 km od obce Weidach. Ubytování Haus Reindl se nachází ve městě Leutasch (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 254 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Philipp

9,3

Ferienwohnung Philipp

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Philipp. Ferienwohnung Philipp offers an apartment in Leutasch, 5 km away from Seefeld. Free WiFi is provided throughout the property. Ubytování Ferienwohnung Philipp se nachází ve městě Leutasch (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 253 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnungen Rauth

9,3

Ferienwohnungen Rauth

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnungen Rauth. Ferienwohnungen Rauth is within 2 km of an outdoor pool, sauna, summer toboggan run, Leutasch town centre and the Kreith Ski Area. Ubytování Ferienwohnungen Rauth se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Hochland

9,3

Hotel Hochland

Ubytování (Hotel) Hotel Hochland. Just 100 metres form the Kreith Ski Lift, Hotel Hochland is an 8-minute walk from the centre of Leutasch. It offers a spa area and free WiFi. Ubytování Hotel Hochland se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Birkenhof

9,2

Birkenhof

Ubytování (Apartmán) Birkenhof. Birkenhof is within 150 metres of the Alpenbad Leutasch swimming pool, a bus stop, the Waidachsee lake, and a restaurant. Ubytování Birkenhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Marie

9,2

Apartment Marie

Ubytování (Apartmán) Apartment Marie. Located in Leutasch, Apartment Marie provides accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Apartment Marie se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 956 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Kristall

9,2

Landhaus Kristall

Ubytování (Aparthotel) Landhaus Kristall. Only 4 km away from Seefeld, these apartments in the Leutasch Valley offer free Wi-Fi and south-facing balconies with panoramic mountain views. Ubytování Landhaus Kristall se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ubytování ve městě Leutasch

Město Leutasch se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 149 hotelů a ubytování ve městě Leutasch.