Hledat

Ubytování

Ubytování město Biberwier

Ve městě Biberwier (Rakousko) máme celkem 37 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Biberwier

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Biberwier

Appartement Tirol

9,9

Appartement Tirol

Ubytování (Apartmán) Appartement Tirol. Located 700 metres from Marienbergbahn I, Appartement Tirol offers accommodation in Biberwier. The unit is 2. Ubytování Appartement Tirol se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 001 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Panorama

9,8

Appartement Panorama

Ubytování (Apartmán) Appartement Panorama. Amenities like a balcony with mountain views, free WiFi and a flat-screen satellite TV are provided at Appartement Panorama, situated 300 metres from the... Ubytování Appartement Panorama se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 348 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mari's Landhaus

9,6

Mari's Landhaus

Ubytování (Privát) Mari's Landhaus. Situated in Biberwier in the Tyrol region and Marienbergbahn I reachable within 200 metres, Mari's Landhaus features accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytování Mari's Landhaus se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 522 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Renate

9,6

Gästehaus Renate

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Renate. Only a 10-minute free bus ride from the Zugspitzarena Ski Resort, the Gästehaus Renate enjoys a quiet location, 800 metres from the centre of Biberwier. Ubytování Gästehaus Renate se nachází ve městě Schmitte 6 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 627 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Residence Haus Martha

9,5

Residence Haus Martha

Ubytování (Apartmány) Residence Haus Martha. Situated in Biberwier in the Tyrol region and Marienbergbahn I reachable within 400 metres, Residence Haus Martha features accommodation with free WiFi, a... Ubytování Residence Haus Martha se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 219 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Antoinette

9,5

Ferienhaus Antoinette

Ubytování (Chata) Ferienhaus Antoinette. Ferienhaus Antoinette s bezplatným Wi-Fi ve všech prostorách je situován v obci Biberwier v lyžařském areálu Zugspitzarena, pouhých 250 metrů od autobusové... Ubytování Ferienhaus Antoinette se nachází ve městě Ehrwalderstraße 8 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 675 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Alpspitz

9,4

Pension Alpspitz

Ubytování (Penzion) Pension Alpspitz. Pension Alpspitz nabízí pokoje a apartmány s balkonem směřujícím na jih a výhledem na hory kolem obce Biberwier v tyrolském regionu Zugspitze. Ubytování Pension Alpspitz se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 232 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ZIRBENNEST Haus Martha

9,4

ZIRBENNEST Haus Martha

Ubytování (Apartmány) ZIRBENNEST Haus Martha. ZIRBENNEST Haus Martha se nachází v obci Biberwier a nabízí zahradu a sluneční terasu. K lanovce Marienbergbahn I to je 600 metrů. Ubytování ZIRBENNEST Haus Martha se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 744 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Gerda

9,4

Haus Gerda

Ubytování (Apartmány) Haus Gerda. Situated less than 1 km from Schöner Hanglift, Haus Gerda offers accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Haus Gerda se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartements Luttinger

9,4

Appartements Luttinger

Ubytování (Apartmány) Appartements Luttinger. Appartements Luttinger se nachází na okraji obce Bibewier v lyžařském areálu Marienberg a nabízí zahradu s výhledem do alpské krajiny a apartmány s... Ubytování Appartements Luttinger se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 392 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Schmitte

9,3

Landhaus Schmitte

Ubytování (Apartmány) Landhaus Schmitte. Located next to a forest, Landhaus Schmitte offers apartments with satellite TV and a balcony with mountain views. Ubytování Landhaus Schmitte se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Zugspitze

9,3

Ferienhaus Zugspitze

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Zugspitze. Set in Biberwier, 1 km from Marienbergbahn I and 1.3 km from Schöner Hanglift, Ferienhaus Zugspitze provides accommodation with amenities such as free WiFi... Ubytování Ferienhaus Zugspitze se nachází ve městě 33 Fernpassstrasse (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 815 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Sylvia

9,2

Gästehaus Sylvia

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Sylvia. Gästehaus Silvia is located in the centre of Biberwier, 400 metres from the Marienberg Cable Car and the Zugspitz Arena Ski Area. Ubytování Gästehaus Sylvia se nachází ve městě Nöbele 6 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 068 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Alpenruh

9,2

Haus Alpenruh

Ubytování (Apartmány) Haus Alpenruh. Situated 700 metres from Marienbergbahn I, Haus Alpenruh offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Haus Alpenruh se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 347 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zugspitzchalets

9,1

Zugspitzchalets

Ubytování (Horské chaty) Zugspitzchalets. Zugspitzchalets is set in a quiet area in Biberwier, 100 metres from the Marienbergbahn Cable Car and the cross-country ski run. Ubytování Zugspitzchalets se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 762 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Panorama

9

Gästehaus Panorama

Ubytování (Penzion) Gästehaus Panorama. Gästehaus Panorama se nachází v obci Biberwier, v oblasti protkané pěšími trasami a stezkami pro horská kola. Ubytování Gästehaus Panorama se nachází ve městě Professor-Giemsa-Weg 1 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 188 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lärchenwald Appartements

9

Lärchenwald Appartements

Ubytování (Aparthotel) Lärchenwald Appartements. Lärchenwald Appartements is just a 5-minute walk from Biberwier town centre, restaurants, tennis courts, the local cable car and ski bus station. Ubytování Lärchenwald Appartements se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gästehaus Heiss

8,9

Gästehaus Heiss

Ubytování (Penzion) Gästehaus Heiss. Gästehaus Heiss se nachází v obci Biberwier, 150 metrů od lyžařského areálu Marienberglift, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a pokoje s... Ubytování Gästehaus Heiss se nachází ve městě Sonnbichl 3 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 260 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Brabander Alm

8,9

Brabander Alm

Ubytování (Apartmány) Brabander Alm. Situated in Biberwier in the Tyrol Region, 100 metres from Marienbergbahn I, Brabander Alm features a sun terrace and ski-to-door access. Ubytování Brabander Alm se nachází ve městě Marienbergweg 12 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 712 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Appartementhaus Bergland

8,7

Pension Appartementhaus Bergland

Ubytování (Penzion) Pension Appartementhaus Bergland. Pension Appartementhaus Bergland se nachází jen 2 minuty chůze od centra města Biberwier a 5 minut od lyžařského vleku Marienberg a letní sáňkařské dráhy a... Ubytování Pension Appartementhaus Bergland se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel zum Goldenen Löwen

8,7

Hotel zum Goldenen Löwen

Ubytování (Hotel) Hotel zum Goldenen Löwen. Situated amidst the Zugspitzarena ski area, Hotel zum Goldenen Löwen enjoys a quiet location in the centre of Biberwier. Ubytování Hotel zum Goldenen Löwen se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus zur Römerstrasse

8,7

Haus zur Römerstrasse

Ubytování (Penzion) Haus zur Römerstrasse. Featuring free WiFi, a children's playground and a sun terrace with view of the Zugspitze mountain, Haus zur Römerstrasse offers accommodation in... Ubytování Haus zur Römerstrasse se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

MyTirol

8,7

MyTirol

Ubytování (Hotel) MyTirol. MyTirol je butikový hotel s přímým přístupem na sjezdovky lyžařského centra Zugspitz Arena. Ubytování MyTirol se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 898 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Biberhof

8,6

Apartments Biberhof

Ubytování (Apartmány) Apartments Biberhof. Overlooking the Tyrolean Zugspitz Arena, Apartments Biberhof is located in Biberwier, within 2 km of the ski runs and hiking trails. Ubytování Apartments Biberhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Schachtkopf

8,2

Haus Schachtkopf

Ubytování (Apartmány) Haus Schachtkopf. Hotel Haus Schachtkopf stojí přímo u lanovky Marienberg v Biberwieru, 700 metrů od centra obce. Ubytování Haus Schachtkopf se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Sonnenspitze - Fam. Nessler

8,2

Haus Sonnenspitze - Fam. Nessler

Ubytování (Apartmán) Haus Sonnenspitze - Fam. Nessler. Located 500-metres from Marienberg Ski Resort and ski lift, this self-catering apartment is a great base for exploring the surrounding nature area. Ubytování Haus Sonnenspitze - Fam. Nessler se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 720 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Grünstein

6,7

Haus Grünstein

Ubytování (Privát) Haus Grünstein. Haus Grünstein is located in Biberwier and offers free WiFi access. Ubytování Haus Grünstein se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

anno Tyrol

anno Tyrol

Ubytování (Prázdninový dům) anno Tyrol. Anno Tyrol is situated 50 metres from the centre of Bieberwier and a 15-minute walk from the Marienberg Ski Area. Ubytování anno Tyrol se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 223 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Resort LaPosch

Chalet Resort LaPosch

Ubytování (Prázdninový areál) Chalet Resort LaPosch. Chalet Resort LaPosch is a unique Tyrolean mountain village in a fantastic location amidst an unspoilt natural landscape set against the beautiful panorama... Ubytování Chalet Resort LaPosch se nachází ve městě Schmitte 8 (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienhaus Panorama

Ferienhaus Panorama

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Panorama. Tento dvoupodlažní prázdninový bungalov byl otevřen v prosinci roku 2011 a nachází se pouhých 5 minut chůze od lanovky Marienberg v obci Biberwier. Ubytování Ferienhaus Panorama se nachází ve městě Prof. Giemsa Weg 4 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 880 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fellner

Fellner

Ubytování (Apartmán) Fellner. Situated in Biberwier, 1.7 km from Marienbergbahn I, 2 km from Schöner Hanglift and 2. Ubytování Fellner se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Schmittenhof

Ferienhaus Schmittenhof

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Schmittenhof. Situated 800 metres from the centre of Biberwier, Ferienhaus Schmittenhof is a 10-minute drive from the Zugspitz Arena Ski Resort. Ubytování Ferienhaus Schmittenhof se nachází ve městě Schmitte 5 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 246 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung im Skigebiet Tiroler Zugspitze Arena

Ferienwohnung im Skigebiet Tiroler Zugspitze Arena

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung im Skigebiet Tiroler Zugspitze Arena. Ferienwohnung im Skigebiet Tiroler Zugspitze Arena is located in Biberwier and offers barbecue facilities. Ubytování Ferienwohnung im Skigebiet Tiroler Zugspitze Arena se nachází ve městě Biberwier (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 560 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Wanneck

Appartement Wanneck

Ubytování (Apartmán) Appartement Wanneck. Set in Biberwier in the Tyrol region, Appartement Wanneck has a balcony. Ubytování Appartement Wanneck se nachází ve městě Biberwier (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 945 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Silberleithen Estate

Silberleithen Estate

Ubytování (Apartmán) Silberleithen Estate. Silberleithen Estate is located in Biberwier and offers free bikes. Ubytování Silberleithen Estate se nachází ve městě Biberwier (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 478 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Biberwier

Město Biberwier se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 37 hotelů a ubytování ve městě Biberwier.