Hledat

Ubytování

Ubytování město Lermoos

Ve městě Lermoos (Rakousko) máme celkem 91 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Lermoos

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lermoos

Haus Haas

9,9

Haus Haas

Ubytování (Apartmán) Haus Haas. This spacious, Alpine-style studio 1 km from the centre of Lermoos features a large terrace with garden access and mountain views. Free Wi-Fi is available. Ubytování Haus Haas se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 732 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpendomizil an der Zugspitze

9,7

Alpendomizil an der Zugspitze

Ubytování (Apartmány) Alpendomizil an der Zugspitze. Alpendomizil an der Zugspitze is 200 metres from the centre of Lermoos and the Tiroler Zugspitzarena Ski Resort. Ubytování Alpendomizil an der Zugspitze se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 545 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apart Alpin

9,7

Apart Alpin

Ubytování (Apartmány) Apart Alpin. Opening in December 2014, Apart Alpin is located directly next to the ski slopes of the Zugspitzarena Ski Area in Lermoos and offers ski-to-door access and... Ubytování Apart Alpin se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Ideal

9,6

Apart Ideal

Ubytování (Aparthotel) Apart Ideal. Apart Ideal enjoys a quiet location in Lermoos with panoramic views of the Zugspitz Arena ski area. Ubytování Apart Ideal se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Postschlössl

9,6

Postschlössl

Ubytování (Hotel) Postschlössl. Located in the centre of Lermoos, the Postschlössl is just 100 metres from the Zugspitz Arena Ski Area. Ubytování Postschlössl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Residenz "Freyli"

9,6

Residenz "Freyli"

Ubytování (Apartmán) Residenz "Freyli". Boasting mountain views, Residenz "Freyli" offers accommodation with a terrace and a kettle, around 300 metres from Liftle. Ubytování Residenz "Freyli" se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Landvilla Romantika

9,6

Landvilla Romantika

Ubytování (Apartmány) Landvilla Romantika. Romantika se nachází v poklidné části obce Lermoos, 100 metrů od jejího centra, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a moderním vybavením... Ubytování Landvilla Romantika se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 243 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus am Schihang

9,6

Haus am Schihang

Ubytování (Apartmány) Haus am Schihang. Offering a garden, Haus am Schihang is set in Lermoos. Liftle is 100 metres from the property. All units include a flat-screen TV. Ubytování Haus am Schihang se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 514 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Gerlinde

9,5

Haus Gerlinde

Ubytování (Apartmány) Haus Gerlinde. Haus Gerlinde se nachází na klidném místě v obci Lermoos, 2 minuty pěšky od lanovky se spojením k lyžařského areálu Grubigstein. Ubytování Haus Gerlinde se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Arnika

9,5

Haus Arnika

Ubytování (Apartmán) Haus Arnika. Haus Arnika is within 300 metres of Lermoos village centre, a supermarket, restaurant, the Zugspitz Arena cable car, a ski bus stop and a public outdoor... Ubytování Haus Arnika se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Post Lermoos

9,5

Hotel Post Lermoos

Ubytování (Hotel) Hotel Post Lermoos. Hotel Post se nachází v Lermoosu. Nabízí wellness centrum rozkládající se na ploše 2 000 m² s krytým a venkovním bazénem, tyrolskou gurmánskou kuchyni a... Ubytování Hotel Post Lermoos se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 080 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Nordtirol

9,5

Haus Nordtirol

Ubytování (Apartmány) Haus Nordtirol. Apartmány Haus Nordtirol se nacházejí na poklidném místě, 500 metrů od centra obce Lermoos, a nabízejí obývací pokoj, posezení, satelitní TV s plochou... Ubytování Haus Nordtirol se nachází ve městě Lermoos (Rakousko - Tyrolsko).

Landhaus Lenauer

9,5

Landhaus Lenauer

Ubytování (Apartmány) Landhaus Lenauer. Landhaus Lenauer has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Lermoos, 700 metres from Grubigsteinbahn. Ubytování Landhaus Lenauer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartementhaus Wetterloch

9,5

Appartementhaus Wetterloch

Ubytování (Apartmány) Appartementhaus Wetterloch. Appartementhaus Wetterloch se nachází v centru obce Lermoos, 300 metrů od lanovky Grubigstein v lyžařském areálu Tiroler Zugspitz Arena. Ubytování Appartementhaus Wetterloch se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 475 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Gipfelblick

9,4

Haus Gipfelblick

Ubytování (Apartmány) Haus Gipfelblick. Haus Gipfelblick poskytuje ubytování s možností vlastního stravování v obci Lermoos, 900 metrů od lyžařského vleku Hochmoos Express a 300 metrů od... Ubytování Haus Gipfelblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Renate

9,4

Haus Renate

Ubytování (Apartmány) Haus Renate. Haus Renate is 500 metres from Leermos' centre and within 400 metres of restaurants, a supermarket, the Grubigsteinlift and Zugspitz Arena Cable Car, the... Ubytování Haus Renate se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ansitz Felsenheim

9,4

Ansitz Felsenheim

Ubytování (Aparthotel) Ansitz Felsenheim. Apartmány a studia Ansitz Felsenheim se nacházejí v budově bývalého panského sídla stojícího na území lyžařského areálu Zugspitz Arena, v bezprostřední... Ubytování Ansitz Felsenheim se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartements Schneezauber

9,4

Appartements Schneezauber

Ubytování (Apartmány) Appartements Schneezauber. Appartements Schneezauber se nachází u sjezdovky na centrálním, ale přesto klidném místě v lyžařském středisku Grubigstein. Ubytování Appartements Schneezauber se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 726 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Larinmos

9,4

Ferienhaus Larinmos

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus Larinmos. Ferienhaus Larinmos se nachází na klidném místě uprostřed luk v obci Lermoos, 10 minut chůze od lanovek Hochmoos Express a Grubigsteinbahn. Ubytování Ferienhaus Larinmos se nachází ve městě Moosweg 13a (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 867 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Sonja

9,4

Haus Sonja

Ubytování (Apartmány) Haus Sonja. Haus Sonja se nachází v těsné blízkosti lyžařského vleku Hochmoos Express. Ubytování Haus Sonja se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 577 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Bergwelt

9,4

Haus Bergwelt

Ubytování (Apartmány) Haus Bergwelt. Right next to the Grubigstein Cable Car, Haus Bergwelt is a 3-minute walk from the centre of Lermoos. Ubytování Haus Bergwelt se nachází ve městě Lermoos (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Alexandra

9,3

Haus Alexandra

Ubytování (Apartmány) Haus Alexandra. Haus Alexandra stojí na tichém místě v centru obce Lermoos, jen 250 metrů od lanovky Grubigstein a minutu chůze od supermarketu. Ubytování Haus Alexandra se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartements Sam

9,3

Appartements Sam

Ubytování (Apartmány) Appartements Sam. Set in Lermoos, 150 metres from the Grubigsteinlift and Familyjet Ski Lifts, Appartements Sam offers self-catering accommodations with a winter garden,... Ubytování Appartements Sam se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartements Alpenland

9,3

Appartements Alpenland

Ubytování (Apartmány) Appartements Alpenland. Appartements Alpenland se nachází 5 minut od centra obce Lermoos. Lanovka Grubigstein je vzdálena jen 50 metrů. Nabízí Wi-Fi zdarma a bezplatné parkování. Ubytování Appartements Alpenland se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 566 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Tannenhof

9,3

Chalet Tannenhof

Ubytování (Apartmány) Chalet Tannenhof. Offering Alpine-style accommodation in Lermoos, Chalet Tannenhof is 150 metres away from the ski lifts of Grubigstein, and it comes with heated ski storage... Ubytování Chalet Tannenhof se nachází ve městě Widum 5 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 262 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Klockerhof

9,3

Hotel Klockerhof

Ubytování (Hotel) Hotel Klockerhof. Tento rodinný hotel je obklopen malebnými tyrolskými horami a nabízí jedinečný panoramatický výhled na horu Zugspitze. Ubytování Hotel Klockerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Jogglerhaus

9,3

Jogglerhaus

Ubytování (Apartmán) Jogglerhaus. Set in Lermoos, 200 metres from Hochmoos Express, 500 metres from Liftle and 1. Ubytování Jogglerhaus se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartementhaus Untere Tanne

9,3

Appartementhaus Untere Tanne

Ubytování (Apartmány) Appartementhaus Untere Tanne. Appartementhaus Untere Tanne je apartmánový dům situovaný v Lermoosu, 200 metrů od lanovky Hochmoos Express a 1,3 km od vlakového nádraží v Lermoosu. Ubytování Appartementhaus Untere Tanne se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension "der Alpenhof"

9,3

Pension "der Alpenhof"

Ubytování (Penzion) Pension "der Alpenhof". Pension "der Alpenhof" se nachází v obci Lermoos, v bezprostřední blízkosti stanice lanovky lyžařského areálu Hochmoos-Grubigstein, a nabízé pokoje s... Ubytování Pension "der Alpenhof" se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Pension Alpenstern

9,3

Pension Alpenstern

Ubytování (Penzion) Pension Alpenstern. Only a few minutes’ walk away from the centre of Lermoos and the cable cars, Pension Alpenstern offers spacious apartments with balcony and free LAN... Ubytování Pension Alpenstern se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Goldeck

9,2

Haus Goldeck

Ubytování (Apartmány) Haus Goldeck. Haus Goldeck has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Lermoos, 500 metres from Grubigsteinbahn. Ubytování Haus Goldeck se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus am Römerweg

9,2

Haus am Römerweg

Ubytování (Apartmány) Haus am Römerweg. Haus am Römerweg se nachází 100 metrů od lanovky Grubigstein a jen 1 km od centra obce Lermoos. Ubytování Haus am Römerweg se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Marienberg

9,2

Apart Marienberg

Ubytování (Aparthotel) Apart Marienberg. Apart Marienberg se nachází v obci Lermoos, 100 metrů od lyžařského areálu Grubigstein. Ubytování Apart Marienberg se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 716 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pure Lermoos

9,2

Pure Lermoos

Ubytování (Aparthotel) Pure Lermoos. Pure Lermoos se nachází v Lermoosu v Tyrolích, 300 metrů od lanovky Hochmoos Express. Byl otevřený v červnu 2016 a nabízí venkovní bazén a prodej skipasů. Ubytování Pure Lermoos se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 346 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Sonnenwinkel

9,2

Haus Sonnenwinkel

Ubytování (Apartmány) Haus Sonnenwinkel. Overlooking the Zugspitze Mountain, Haus Sonnenwinkel is set in a quiet location a 2-minute walk from the centre of Lermoos. Ubytování Haus Sonnenwinkel se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 513 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Panorama

9,2

Haus Panorama

Ubytování (Apartmány) Haus Panorama. Haus Panorama se nachází na slunném a klidném místě, 300 metrů od centra obce Lermoos. Ubytování Haus Panorama se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Bartlhof

9,2

Bartlhof

Ubytování (Farma) Bartlhof. Penzion Bartlhof se nachází 200 metrů od centra obce Lermoos, 3 minuty jízdy autem od stanice lanovky Grubigstein, je obklopený loukami a nabízí ubytování... Ubytování Bartlhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Talblick

9,1

Haus Talblick

Ubytování (Penzion) Haus Talblick. Located in Lermoos, 600 metres away from the village’s centre, Haus Talblick provides accommodation units with a balcony and satellite TV. Ubytování Haus Talblick se nachází ve městě Lermoos (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 849 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Juchhof

9,1

Gasthof Juchhof

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof Juchhof. Located in Lermoos, Gasthof Juchhof offers panoramic views of the surrounding Tyrolean Mountains and the Zugspitz Arena ski area. Ubytování Gasthof Juchhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Enzian

9,1

Haus Enzian

Ubytování (Apartmány) Haus Enzian. Haus Enzian is located in Lermoos, a 10-minute walk from Grubigsteinbahn Cable Car of Zugspitz Arena Ski Area and a 1-minute from a free ski bus stop. Ubytování Haus Enzian se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 207 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Mooshof

9,1

Haus Mooshof

Ubytování (Apartmány) Haus Mooshof. Haus Mooshof is within 500 metres of the shops, restaurants and cross-country ski trails of Lermoos. Ubytování Haus Mooshof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 597 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpenpanorama

9,1

Alpenpanorama

Ubytování (Apartmány) Alpenpanorama. Alpenpanorama features garden views, free WiFi and free private parking, located in Lermoos, 500 metres from Grubigsteinbahn. Ubytování Alpenpanorama se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Sportlife

9,1

Apart Sportlife

Ubytování (Aparthotel) Apart Sportlife. Apart Sportlife se nachází v lyžařském středisku Lermoos v Tyrolsku, vedle lyžařského vleku Family Jet a zázemí lyžařské školy, 200 metrů od lyžařského... Ubytování Apart Sportlife se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Birkenhof

9,1

Birkenhof

Ubytování (Aparthotel) Birkenhof. Birkenhof se nachází 300 metrů od centra Lermoosu a lyžařského střediska Zugspitz a nabízí bezplatné Wi-Fi, lyžárnu se sušákem na lyžařské boty a soukromé... Ubytování Birkenhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gästehaus Alpenblick

9,1

Gästehaus Alpenblick

Ubytování (Penzion) Gästehaus Alpenblick. Gästehaus Alpenblick is located in Lermoos, just 1 km from the Grubigstein Ski Area. Cross-country ski and hiking trails are directly by the house. Ubytování Gästehaus Alpenblick se nachází ve městě Moosweg 5 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 247 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hochmoos

9,1

Hochmoos

Ubytování (Bed and breakfast) Hochmoos. Featuring mountain views, a terrace and free WiFi, Hochmoos features accommodation attractively located in Lermoos, within a short distance of the bed and... Ubytování Hochmoos se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Alpin-Sportiv

9,1

Alpin-Sportiv

Ubytování (Apartmány) Alpin-Sportiv. Alpin-Sportiv stojí jen 300 metrů od lyžařského areálu Lermoos a nabízí bezplatné Wi-Fi a lázně s venkovním bazénem. Ubytování Alpin-Sportiv se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Wetterstein

9,1

Ferienwohnung Wetterstein

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Wetterstein. Ferienwohnung Wetterstein se nachází ve městě Lermoos, 200 metrů od lanovky EUB Grubig 1. Nabízí lyžárnu a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Ferienwohnung Wetterstein se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Montana

9

Haus Montana

Ubytování (Apartmány) Haus Montana. Haus Montana se nachází na klidném místě v centru obce Lermoos, v srdci rekreační oblasti Zugspitz Arena. Ubytování Haus Montana se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 250 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Hubertushof

9

Hotel Hubertushof

Ubytování (Hotel) Hotel Hubertushof. The Hotel Hubertushof in the centre of Lermoos in the Zugspitzarena holiday region offers a panorama terrace, free wellness facilities and free access to... Ubytování Hotel Hubertushof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Sporthotel Pechtl

9

Sporthotel Pechtl

Ubytování (Hotel) Sporthotel Pechtl. Sporthotel Pechtl stojí na klidném místě u hlavní silnice s výhledem na hory a nabízí prostorné pokoje. Ubytování Sporthotel Pechtl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ubytování ve městě Lermoos

Město Lermoos se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 91 hotelů a ubytování ve městě Lermoos.