Hledat

Ubytování

Ubytování město Hintertux

Ve městě Hintertux (Rakousko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Hintertux

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Hintertux

Family Lodge Maximilian

9,7

Family Lodge Maximilian

Ubytování (Prázdninový dům) Family Lodge Maximilian. Family Lodge Maximilian v alpském stylu se nachází 150 metrů od stanice lanovky Hintertuxer Gletscherbahn a poskytuje výhled na ledovec Hintertux. Ubytování Family Lodge Maximilian se nachází ve městě Hintertux 778 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 17 584 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Hintertux

9,6

Haus Hintertux

Ubytování (Penzion) Haus Hintertux. Haus Hintertux se nachází v centru obce Hintertux, jen pár kroků od zastávky skibusu na ledovec Hintertuxer Gletscher a do lyžařského areálu Zillertal... Ubytování Haus Hintertux se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 854 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vierjahreszeiten

9,4

Vierjahreszeiten

Ubytování (Hotel) Vierjahreszeiten. Vierjahreszeiten has a fitness centre, bar, a shared lounge and garden in Hintertux. Ubytování Vierjahreszeiten se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 633 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Markus

9,4

Haus Markus

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Markus. Haus Markus se nachází v Hintertuxu a nabízí ubytování se soukromým balkonem, saunou, tureckou lázní a výhledem na hory. Ubytování Haus Markus se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 560 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kinder- & Gletscherhotel Hintertuxerhof

9,4

Kinder- & Gletscherhotel Hintertuxerhof

Ubytování (Hotel) Kinder- & Gletscherhotel Hintertuxerhof. Tříhvězdičkový hotel vyšší kategorie Kinder- & Gletscherhotel Hintertuxerhof se nachází pouhých 150 metrů od lanovky na ledovec Hintertux. Ubytování Kinder- & Gletscherhotel Hintertuxerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 509 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Wandspitz

9,2

Apartment Wandspitz

Ubytování (Apartmány) Apartment Wandspitz. Apartment Wandspitz se nachází na kopci s výhledem na vesnici Hintertux a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Wandspitz se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 021 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Der Rindererhof

9,2

Der Rindererhof

Ubytování (Hotel) Der Rindererhof. Hotel Der Rindererhof je situován v údolí Tux v nadmořské výšce 1500 metrů, přímo vedle lanovky celoročního lyžařského areálu na ledovci Hintertux. Ubytování Der Rindererhof se nachází ve městě Hintertux 789 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 573 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Berghof Crystal Spa & Sports

9,1

Hotel Berghof Crystal Spa & Sports

Ubytování (Hotel) Hotel Berghof Crystal Spa & Sports. Hotel Berghof se nachází v nadmořské výšce 1500 metrů v Zillertalských Alpách v oblasti ledovce Hintertux a má velké lázeňské centrum s krytým bazénem a... Ubytování Hotel Berghof Crystal Spa & Sports se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 864 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpenbad Hotel Hohenhaus

9,1

Alpenbad Hotel Hohenhaus

Ubytování (Hotel) Alpenbad Hotel Hohenhaus. Alpenbad Hohenhaus je komfortní rodinný hotel nacházející se na slunném a klidném místě hintertuxského údolí, který nabízí jedinečné výhledy na ledovec... Ubytování Alpenbad Hotel Hohenhaus se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 877 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Frühstückspension Christina

9

Frühstückspension Christina

Ubytování (Penzion) Frühstückspension Christina. Frühstückspension Christina se nachází na úpatí ledovce Hintertux a nabízí bezplatnou suchou i parní saunu, infračervenou kabinu, fitness centrum a za... Ubytování Frühstückspension Christina se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 533 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ADLER INN Tyrol Mountain Resort

9

ADLER INN Tyrol Mountain Resort

Ubytování (Hotel) ADLER INN Tyrol Mountain Resort. ADLER INN Tyrol Mountain Mountain Resort se nachází v klidném alpském prostředí v údolí Tux a nabízí rozlehlé wellness centrum s vyhřívanými venkovními a... Ubytování ADLER INN Tyrol Mountain Resort se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 792 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Tanneck

Haus Tanneck

Ubytování (Penzion) Haus Tanneck. Haus Tanneck is located in Hintertux. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Haus Tanneck se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 760 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Hintertux

Město Hintertux se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Hintertux.