Hledat

Ubytování

Ubytování město Tarrenz

Ve městě Tarrenz (Rakousko) máme celkem 21 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Tarrenz

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Tarrenz

Haus Tschirgantblick

9,8

Haus Tschirgantblick

Ubytování (Apartmán) Haus Tschirgantblick. Featuring a balcony with garden views, and a garden and barbecue facilities, Haus Tschirgantblick can be found in Tarrenz, close to Skilift Bungerloch and... Ubytování Haus Tschirgantblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 283 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bernds Appartement

9,8

Bernds Appartement

Ubytování (Apartmán) Bernds Appartement. Bernds Appartement se nachází v Tarrenzu, 1,3 km od muzea Knappenwelt Gurgltal, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Bernds Appartement se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Gaberhof

9,7

Apart Gaberhof

Ubytování (Apartmány) Apart Gaberhof. Apart Gaberhof features mountain views, free WiFi and free private parking, located in Tarrenz, 3.4 km from Knappenwelt Gurgltal. Ubytování Apart Gaberhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 185 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Doblander

9,6

Haus Doblander

Ubytování (Apartmán) Haus Doblander. Haus Doblander is set in Tarrenz, 1.1 km from Skilift Bungerloch, in an area where skiing can be enjoyed. Located 1. Ubytování Haus Doblander se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Gamper-Haselwanter

9,6

Haus Gamper-Haselwanter

Ubytování (Apartmán) Haus Gamper-Haselwanter. Located 1 km from Knappenwelt Gurgltal, Haus Gamper-Haselwanter offers accommodation in Tarrenz. Guests benefit from balcony. Ubytování Haus Gamper-Haselwanter se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 872 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Waldesruh

9,5

Pension Waldesruh

Ubytování (Bed and breakfast) Pension Waldesruh. Bed and breakfast Pension Waldesruh se nachází v obci Tarrenz, 2,6 km od muzea Knappenwelt Gurgltal, a nabízí ubytování se zdarma dostupným Wi-Fi, zahradou... Ubytování Pension Waldesruh se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Salvesenheim

9,5

Salvesenheim

Ubytování (Apartmány) Salvesenheim. Salvesenheim se nachází v údolí Gurgltal a nabízí apartmány s balkonem nebo terasou a výhledem na hory. Na místě si lze bezplatně zapůjčit jízdní kola. Ubytování Salvesenheim se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 395 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Lena

9,5

Haus Lena

Ubytování (Apartmán) Haus Lena. Haus Lena se nachází v Tarrenzu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Haus Lena se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Walser

9,4

Haus Walser

Ubytování (Apartmán) Haus Walser. Haus Walser se nachází v Tarrenzu v Tyrolsku, 2,3 km od muzea Knappenwelt Gurgltal, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Haus Walser se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 834 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus "Zum Berggeist"

9,3

Ferienhaus "Zum Berggeist"

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus "Zum Berggeist". Boasting a garden and a terrace, Ferienhaus "Zum Berggeist" features accommodation in Tarrenz with free WiFi and mountain views. Ubytování Ferienhaus "Zum Berggeist" se nachází ve městě Lenzenangerweg 2 (Rakousko - Tyrolsko).

Anni Kiechl - Gästehaus

8,9

Anni Kiechl - Gästehaus

Ubytování (Privát) Anni Kiechl - Gästehaus. Anni Kiechl-Gästehaus se nachází v Tarrenzu, 300 metrů od centra. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, zahradu a neplacené soukromé parkování. Ubytování Anni Kiechl - Gästehaus se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gasthof Seewald

8,8

Gasthof Seewald

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof Seewald. Gasthof Seewald is situated in Tarrenz, 6 km from Imst, on the Fernpass-Route. Ubytování Gasthof Seewald se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gasthaus Sonne

8

Gasthaus Sonne

Ubytování (Bed and breakfast) Gasthaus Sonne. Gasthaus Sonne stojí v obci Tarrenz, 5 km od lyžařského areálu Imst. Ubytování Gasthaus Sonne se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Zum Lamm

7,8

Zum Lamm

Ubytování (Hotel) Zum Lamm. Tento komfortní 3hvězdičkový hotel v tyrolském stylu stojí v klínu majestátní alpské krajiny, jen pár kilometrů od dálnice A12. Ubytování Zum Lamm se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Holiday home Hauptstrasse

Holiday home Hauptstrasse

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Hauptstrasse. Boasting mountain views, Holiday home Hauptstrasse offers accommodation with barbecue facilities, around 3.1 km from Knappenwelt Gurgltal. Ubytování Holiday home Hauptstrasse se nachází ve městě Tarrenz (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Christina

Apart Christina

Ubytování (Apartmány) Apart Christina. Situated peacefully 3 km from Tarrenz’ centre, Apart Christina provides brightly decorated Alpine accommodations with free Wi-Fi access, a balcony or a... Ubytování Apart Christina se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 414 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Schagi´s Holiday Apartment

Schagi´s Holiday Apartment

Ubytování (Apartmán) Schagi´s Holiday Apartment. Featuring mountain views, Schagi´s Holiday Apartment provides accommodation with a terrace and a kettle, around 2.2 km from Knappenwelt Gurgltal. Ubytování Schagi´s Holiday Apartment se nachází ve městě Tarrenz (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 314 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Riverside Apartment

Riverside Apartment

Ubytování (Apartmán) Riverside Apartment. Offering mountain views, Riverside Apartment is an accommodation set in Tarrenz, 1.6 km from Knappenwelt Gurgltal and 400 metres from Skilift Bungerloch. Ubytování Riverside Apartment se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Villa Tarrenz

Villa Tarrenz

Ubytování (Vila) Villa Tarrenz. Located in Tarrenz, just 1.9 km from Knappenwelt Gurgltal, Villa Tarrenz provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Villa Tarrenz se nachází ve městě Tarrenz (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 196 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmenthaus Christina 400S

Apartmenthaus Christina 400S

Ubytování (Apartmán) Apartmenthaus Christina 400S. Apartmenthaus Christina 400S is set in Tarrenz, 4.1 km from Knappenwelt Gurgltal and 3. Ubytování Apartmenthaus Christina 400S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 283 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Tarrenz

Město Tarrenz se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 21 hotelů a ubytování ve městě Tarrenz.