Hledat

Ubytování

Ubytování město Innsbruck

Ve městě Innsbruck (Rakousko) máme celkem 308 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Innsbruck

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Innsbruck

Felseck Zimmer

10

Felseck Zimmer

Ubytování (Apartmán) Felseck Zimmer. Boasting a balcony with garden views, a garden and a terrace, Felseck Zimmer can be found in Innsbruck, close to Tiroler Bier Brauerei and 2. Ubytování Felseck Zimmer se nachází ve městě Innsbruck (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 869 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Reise im traditionell-modernen Stil|Ferienhaus|IBK

9,8

Reise im traditionell-modernen Stil|Ferienhaus|IBK

Ubytování (Prázdninový dům) Reise im traditionell-modernen Stil|Ferienhaus|IBK. Featuring a terrace and valet parking, Reise im traditionell-modernen Stil|Ferienhaus|IBK is well located in Hötting district of Innsbruck, 2. Ubytování Reise im traditionell-modernen Stil|Ferienhaus|IBK se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 263 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Tirolina

9,7

Appartement Tirolina

Ubytování (Apartmán) Appartement Tirolina. Featuring garden views, Appartement Tirolina features accommodation with a patio and a kettle, around 5 km from State Museum of Tyrol - Ferdinandeum. Set... Ubytování Appartement Tirolina se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment am Hofgarten

9,7

Apartment am Hofgarten

Ubytování (Apartmán) Apartment am Hofgarten. Located in Innsbruck, this apartment features a terrace with mountain views. The unit is 500 metres from New Hungerburgbahn. Ubytování Apartment am Hofgarten se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 038 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpendohle - Hungerburg - Really Unique

9,7

Alpendohle - Hungerburg - Really Unique

Ubytování (Hotel) Alpendohle - Hungerburg - Really Unique. Situated in Innsbruck, 5 km from Alpenzoo Innsbruck, Alpendohle - Hungerburg - Really Unique features accommodation with a garden, private parking,... Ubytování Alpendohle - Hungerburg - Really Unique se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 761 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mariposa

9,6

Mariposa

Ubytování (Apartmán) Mariposa. Offering free WiFi and city views, Mariposa is an accommodation set in a central area of Innsbruck, just 60 metres from Golden Roof and 500 metres from... Ubytování Mariposa se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Kasperhof Appartements Innsbruck Top 1 - 5

9,5

Kasperhof Appartements Innsbruck Top 1 - 5

Ubytování (Apartmány) Kasperhof Appartements Innsbruck Top 1 - 5. Tyto apartmány na klidném místě u lesa Hofwald nabízí možnost vlastního stravování a poskytují nádherný výhled na údolí řeky Inn. Ubytování Kasperhof Appartements Innsbruck Top 1 - 5 se nachází ve městě Innsbruck (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 706 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Julius

9,5

Ferienwohnung Julius

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Julius. Ferienwohnung Julius is set in Innsbruck, 2.5 km from Alpenzoo Innsbruck and 2.9 km from Golden Roof, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytování Ferienwohnung Julius se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 262 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Golden Roof by Penz

9,5

Apartments Golden Roof by Penz

Ubytování (Apartmány) Apartments Golden Roof by Penz. Apartments Golden Roof se nachází v historické budově v historickém centru Innsbrucku, 3 minuty jízdy od letiště Innsbruck a 280 metrů od veřejné podzemní... Ubytování Apartments Golden Roof by Penz se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 463 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Margit

9,5

Apartment Margit

Ubytování (Apartmán) Apartment Margit. Apartment Margit se nachází v Innsbrucku, 2 km od atrakce Goldenes Dachl i císařského paláce a 2,2 km od lanovky New Hungerburgbahn, a nabízí výhled na... Ubytování Apartment Margit se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 209 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Anich

9,5

Appartement Anich

Ubytování (Apartmán) Appartement Anich. Featuring garden views, Appartement Anich provides accommodation with a balcony and a kettle, around 1.1 km from Imperial Palace Innsbruck. Ubytování Appartement Anich se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 963 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Katharina

9,5

Appartement Katharina

Ubytování (Apartmán) Appartement Katharina. Quietly located in the district of Hötting, a 15-minute walk from Innsbruck's city centre, Appartement Katharina offers a cosy ground-floor apartment with... Ubytování Appartement Katharina se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 886 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Top of Innsbruck

9,5

Top of Innsbruck

Ubytování (Apartmán) Top of Innsbruck. Top of Innsbruck is set in Innsbruck, 1.3 km from Golden Roof and 1.6 km from Imperial Palace Innsbruck, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Top of Innsbruck se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 835 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment - Sky of Innsbruck

9,4

Apartment - Sky of Innsbruck

Ubytování (Apartmán) Apartment - Sky of Innsbruck. Set right in the centre of Innsbruck, Apartment - Sky of Innsbruck offers accommodation with river views, just 1. Ubytování Apartment - Sky of Innsbruck se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 159 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sunny Apartment

9,4

Sunny Apartment

Ubytování (Apartmán) Sunny Apartment. Sunny Apartment is set in the Amras district of Innsbruck, 3 km from State Museum of Tyrol - Ferdinandeum, 3.2 km from Imperial Palace Innsbruck and 3. Ubytování Sunny Apartment se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 055 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Over view

9,4

Over view

Ubytování (Apartmán) Over view. Boasting city views, Over view offers accommodation with a garden and a balcony, around 2.7 km from Alpenzoo Innsbruck. Ubytování Over view se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 129 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zentrale Altbauwohnung mit Flair

9,4

Zentrale Altbauwohnung mit Flair

Ubytování (Apartmán) Zentrale Altbauwohnung mit Flair. Zentrale Altbauwohnung mit Flair is situated in Innsbruck, 1.7 km from Golden Roof and 1. Ubytování Zentrale Altbauwohnung mit Flair se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 309 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Charming, central, spacious apartment

9,3

Charming, central, spacious apartment

Ubytování (Apartmán) Charming, central, spacious apartment. Charming, central, spacious apartment enjoys a location in Innsbruck, just 300 metres from State Museum of Tyrol - Ferdinandeum and a 4-minute walk from... Ubytování Charming, central, spacious apartment se nachází ve městě Innenstadt (Rakousko - Tyrolsko).

Nala Individuellhotel

9,3

Nala Individuellhotel

Ubytování (Hotel) Nala Individuellhotel. Nala Individuellhotel otevřený od září 2014 se nachází na poklidném místě v centru Innsbrucku, 800 metrů od slavné budovy Goldenes Dachl, a nabízí... Ubytování Nala Individuellhotel se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 396 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Triumphal Arc Flat in the Heart of Innsbruck

9,3

Triumphal Arc Flat in the Heart of Innsbruck

Ubytování (Apartmán) Triumphal Arc Flat in the Heart of Innsbruck. Boasting city views, Triumphal Arc Flat in the Heart of Innsbruck features accommodation with a balcony and a kettle, around less than 1 km from State... Ubytování Triumphal Arc Flat in the Heart of Innsbruck se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 514 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lovely, central apartment with balcony

9,3

Lovely, central apartment with balcony

Ubytování (Apartmán) Lovely, central apartment with balcony. Situated in the middle of Innsbruck, just 300 metres from New Hungerburgbahn, Lovely, central apartment with balcony offers mountain views and free WiFi. Ubytování Lovely, central apartment with balcony se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Evy Villa

9,3

Ferienwohnung Evy Villa

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Evy Villa. Located in Schönberg im Stubaital in the Tyrol region, Ferienwohnung Evy Villa has a terrace and river views. Ubytování Ferienwohnung Evy Villa se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 746 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung-Apartment Monika in Innsbruck-Igls

9,3

Ferienwohnung-Apartment Monika in Innsbruck-Igls

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung-Apartment Monika in Innsbruck-Igls. Ferienwohnung-Apartment Monika in Innsbruck-Igls in Innsbruck features accommodation with free WiFi, 5 km from Ambras Castle, 6 km from State Museum of... Ubytování Ferienwohnung-Apartment Monika in Innsbruck-Igls se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 191 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Daxburg Apartments

9,3

Daxburg Apartments

Ubytování (Apartmány) Daxburg Apartments. Offering garden views and free WiFi, Daxburg Apartments offers accommodation conveniently located in the Innenstadt of Innsbruck, within a short distance... Ubytování Daxburg Apartments se nachází ve městě Innenstadt (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Heart of INN‘s Bruck

9,3

Heart of INN‘s Bruck

Ubytování (Privát) Heart of INN‘s Bruck. Set just 1.3 km from State Museum of Tyrol - Ferdinandeum, Heart of INN‘s Bruck offers accommodation in Innsbruck with access to a shared lounge, a garden,... Ubytování Heart of INN‘s Bruck se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 282 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Fink

9,3

Haus Fink

Ubytování (Apartmány) Haus Fink. Set in Innsbruck in the Tyrol region and Ambras Castle reachable within 5 km, Haus Fink offers accommodation with free WiFi, BBQ facilities, a terrace and... Ubytování Haus Fink se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Riedz Apartments

9,2

Riedz Apartments

Ubytování (Apartmány) Riedz Apartments. Newly built in December 2013, Riedz Apartments is only 400 metres from the Inn River and 700 metres from Innsbruck’s Old Town. Ubytování Riedz Apartments se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 694 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alexander

9,2

Alexander

Ubytování (Apartmány) Alexander. Alexander se nachází v Innsbrucku, 900 metrů od Zlaté střechy. Nabízí gril a bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách. Ubytování Alexander se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 773 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Faktorei

9,2

Faktorei

Ubytování (Hotel) Faktorei. Ubytování Faktorei se nachází v Innsbrucku, 400 metrů od Zlaté střechy a 6 minut chůze od císařského paláce v Innsbrucku. Hosté zde mohou využívat zahradu. Ubytování Faktorei se nachází ve městě Innenstadt (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Lisa & Luise

9,2

Apartment Lisa & Luise

Ubytování (Apartmány) Apartment Lisa & Luise. Apartment Lisa & Luise is situated directly in the city centre of Innsbruck, 1 walking minute from the Innsbruck Hauptbahnhof Train Station and a 5-minute... Ubytování Apartment Lisa & Luise se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 620 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

STAGE 12

9,2

STAGE 12

Ubytování (Hotel) STAGE 12. STAGE 12 je elegantní městský hotel otevřený koncem roku 2017 v centru Innsbrucku, 300 metrů od známého domu Goldenes Dachl. Ubytování STAGE 12 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 693 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Arzl

9,2

Ferienhaus Arzl

Ubytování (Apartmán) Ferienhaus Arzl. Ferienhaus Arzl is located in Innsbruck, 3.2 km from Alpenzoo Innsbruck, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Ferienhaus Arzl se nachází ve městě Arzl (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 306 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kasperhof Apartments Innsbruck Top 6 - 7

9,2

Kasperhof Apartments Innsbruck Top 6 - 7

Ubytování (Apartmány) Kasperhof Apartments Innsbruck Top 6 - 7. Apartmány Kasperhof se nachází v zelené krajině v oblasti Hötting, 13 minut jízdy autobusem od centra Innsbrucku. Nabízí panoramatický výhled na údolí Inn. Ubytování Kasperhof Apartments Innsbruck Top 6 - 7 se nachází ve městě Innsbruck (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 268 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Maximilian - Stadthaus Penz

9,2

Hotel Maximilian - Stadthaus Penz

Ubytování (Hotel) Hotel Maximilian - Stadthaus Penz. Rodinný Hotel Maximilian se nachází v historickém centru Innsbrucku, v těsné blízkosti pěší zóny, a nabízí pokoje a apartmá s klimatizací a bezplatným... Ubytování Hotel Maximilian - Stadthaus Penz se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Cäcilia

9,2

Haus Cäcilia

Ubytování (Apartmán) Haus Cäcilia. Featuring mountain views, Haus Cäcilia offers accommodation with a garden and a balcony, around 3 km from Alpenzoo Innsbruck. Ubytování Haus Cäcilia se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 117 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Gramart

9,2

Chalet Gramart

Ubytování (Chata) Chalet Gramart. Set in Innsbruck in the Tyrol region, Chalet Gramart features a patio. Offering private parking, the chalet is 4.2 km from Alpenzoo Innsbruck. Ubytování Chalet Gramart se nachází ve městě Hötting (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment am Inn

9,2

Apartment am Inn

Ubytování (Apartmán) Apartment am Inn. Featuring a restaurant, a garden, and a terrace, Apartment am Inn features accommodation in Innsbruck with free WiFi and river views. Ubytování Apartment am Inn se nachází ve městě Innsbruck (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 860 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment+little garden, 3 min walk to Old Town

9,1

Apartment+little garden, 3 min walk to Old Town

Ubytování (Apartmán) Apartment+little garden, 3 min walk to Old Town. Boasting mountain views, Apartment+little garden, 3 min walk to Old Town features accommodation with a patio and a kettle, around less than 1 km from... Ubytování Apartment+little garden, 3 min walk to Old Town se nachází ve městě Innsbruck (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 610 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The PENZ Hotel

9,1

The PENZ Hotel

Ubytování (Hotel) The PENZ Hotel. První designový hotel, který město obohatil o architektonický skvost, se nachází v centru Innsbrucku. Ubytování The PENZ Hotel se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 437 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Kapeller Innsbruck

9,1

Hotel Kapeller Innsbruck

Ubytování (Hotel) Hotel Kapeller Innsbruck. Hotel Kapeller se nachází 10 minut jízdy tramvají od historické centra Innsbrucku. Ubytování Hotel Kapeller Innsbruck se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 411 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Frau Hitt

9,1

Pension Frau Hitt

Ubytování (Penzion) Pension Frau Hitt. Situated in the Hungerburg-Hoheninnsbruck district of Innsbruck next to the UCI track, Pension Frau Hitt offers rooms with free WiFi. Ubytování Pension Frau Hitt se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 949 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement-Innsbruck

9,1

Appartement-Innsbruck

Ubytování (Apartmány) Appartement-Innsbruck. Moderní Appartement-Innsbruck sídlí v historické budově samém v centru krásné čtvrti Mariahilf u řeky Inn, přímo naproti historickému centru Innsbrucku a... Ubytování Appartement-Innsbruck se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 181 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Zach

9,1

Hotel Zach

Ubytování (Hotel) Hotel Zach. Hotel Zach, který v říjnu 2016 prošel renovací, se nachází na klidném místě v boční ulici, pouhých 5 minut chůze od historického centra Innsbrucku a... Ubytování Hotel Zach se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 975 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mischa

9,1

Apartment Mischa

Ubytování (Apartmán) Apartment Mischa. Apartment Mischa se nachází v centru Innsbrucku a nabízí výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Apartmán zahrnuje 2 ložnice a kuchyň s myčkou nádobí a sporákem. Ubytování Apartment Mischa se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 391 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BEST WESTERN Plus Hotel Goldener Adler Innsbruck

9,1

BEST WESTERN Plus Hotel Goldener Adler Innsbruck

Ubytování (Hotel) BEST WESTERN Plus Hotel Goldener Adler Innsbruck. Nekuřácký Goldener Adler Hotel se nachází přímo v centru Innsbrucku, 100 metrů od budovy Goldenes Dachl. Ubytování BEST WESTERN Plus Hotel Goldener Adler Innsbruck se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 680 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

AC Hotel by Marriott Innsbruck

9

AC Hotel by Marriott Innsbruck

Ubytování (Hotel) AC Hotel by Marriott Innsbruck. Hotel AC by Mariott Insbruck se nachází pouhých 5 minut chůze od historického centra Innsbrucku a nabízí panoramatický výhled na Tyrolské Alpy a AC Lounge. Ubytování AC Hotel by Marriott Innsbruck se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 106 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Frisch renovierte 3-Zimmer Wohnung

9

Frisch renovierte 3-Zimmer Wohnung

Ubytování (Apartmán) Frisch renovierte 3-Zimmer Wohnung. Featuring a terrace with garden views, and a restaurant and a casino, Frisch renovierte 3-Zimmer Wohnung can be found in Innsbruck, close to State Museum... Ubytování Frisch renovierte 3-Zimmer Wohnung se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 493 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Georg

9

Haus Georg

Ubytování (Privát) Haus Georg. Located 2.3 km from Alpenzoo Innsbruck, Haus Georg provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Haus Georg se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 308 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

INNSBRUCK CITY APARTMENTS *****

9

INNSBRUCK CITY APARTMENTS *****

Ubytování (Apartmány) INNSBRUCK CITY APARTMENTS *****. Located in Innsbruck Innenstadt, 1 km from State Museum of Tyrol - Ferdinandeum and 1. Ubytování INNSBRUCK CITY APARTMENTS ***** se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maisonette Apartment am Bahnhof - Adults only

9

Maisonette Apartment am Bahnhof - Adults only

Ubytování (Apartmány) Maisonette Apartment am Bahnhof - Adults only. Set within 600 metres of State Museum of Tyrol - Ferdinandeum and 1. Ubytování Maisonette Apartment am Bahnhof - Adults only se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Tivoli

9

Apartment Tivoli

Ubytování (Apartmán) Apartment Tivoli. Apartment Tivoli is situated in the Amras district of Innsbruck, 3.3 km from Imperial Palace Innsbruck, 3.4 km from New Hungerburgbahn and 3. Ubytování Apartment Tivoli se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 155 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Innsbruck

Město Innsbruck se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 308 hotelů a ubytování ve městě Innsbruck.