Hledat

Ubytování

Ubytování město Neustift im Stubaital

Ve městě Neustift im Stubaital (Rakousko) máme celkem 327 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Neustift im Stubaital

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Neustift im Stubaital

Bergmadl Apartments

10

Bergmadl Apartments

UbytováníBergmadl Apartments. Nachází se v Neustiftu iBergmadl Apartments se nachází v tyrolském Stubaitalu, 21 km od hlavního nádraží v Innsbrucku. Ubytování Bergmadl Apartments se nachází ve městě Neustift im Stubaital (Rakousko - Tyrolsko).

Landhaus Susanne

10

Landhaus Susanne

UbytováníLandhaus Susanne. Ubytování v NeustiftuLandhaus Susanne se nachází 25 km od hlavního nádraží v Innsbrucku a nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi, bezplatnou... Ubytování Landhaus Susanne se nachází ve městě Neustift im Stubaital (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Schöpf

10

Haus Schöpf

Ubytování (Apartmán) Haus Schöpf. Offering a balcony with panoramic views over the Stubai Alps, Haus Schöpf is 5 km from Neustift and 15 km from the Stubai Glacier. Ubytování Haus Schöpf se nachází ve městě Neustift im Stubaital (Rakousko - Tyrolsko).

Stadlnest Moser

10

Stadlnest Moser

Ubytování (Prázdninové domy) Stadlnest Moser. Stadlnest Moser se nachází v Neustiftu. im Stubaital. 38 km od Mittenwaldu. Nabízí klimatizaci, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Stadlnest Moser se nachází ve městě Neustift im Stubaital (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Apartment Lisa by Interhome

10

Apartment Apartment Lisa by Interhome

UbytováníApartment Apartment Lisa by Interhome. Apartmán Lisa v Neustiftu im Stubaital nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, 23 km od Tyrolského státního muzea Ferdinandeum, 24 km od Zlaté střechy a... Ubytování Apartment Apartment Lisa by Interhome se nachází ve městě Neustift im Stubaital (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment VIERSTERNE

10

Apartment VIERSTERNE

UbytováníApartment VIERSTERNE. Nachází se v Neustiftu iApartmán VIERSTERNE se nachází 25 km od hlavního nádraží v Innsbrucku a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi, bankomat a úschovnu... Ubytování Apartment VIERSTERNE se nachází ve městě Neustift im Stubaital (Rakousko - Tyrolsko).

Alpenferienwohnung Strickner

10

Alpenferienwohnung Strickner

Ubytování (Apartmán) Alpenferienwohnung Strickner. Alpenferienwohnung Strickner je obklopený Stubaiskými Alpami. Nachází se na klidném a slunném místě, 2 km od centra obce Neustift. Ubytování Alpenferienwohnung Strickner se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Studio Stubaier Herzblut

10

Studio Stubaier Herzblut

Ubytování (Apartmán) Studio Stubaier Herzblut. Studio Stubaier Herzblut se nachází v obci Neustift im Stubaital, 6 km od lyžařských vleků Neustift a Elferbergbahn a od lyžařského areálu Elfer –... Ubytování Studio Stubaier Herzblut se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Stackler54 - mit Balkon

10

Stackler54 - mit Balkon

UbytováníStackler54 - mit Balkon. Ubytování v NeustiftuStackler54 - mit Balkon se nachází pouhých 24 km od hlavního nádraží v Innsbrucku a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné... Ubytování Stackler54 - mit Balkon se nachází ve městě Neustift im Stubaital (Rakousko - Tyrolsko).

Mountainlights Apartment

10

Mountainlights Apartment

UbytováníMountainlights Apartment. Nachází se v Neustiftu iApartmán Mountainlights se nachází pouhých 24 km od hlavního nádraží v Innsbrucku a nabízí ubytování s výhledem do zahrady,... Ubytování Mountainlights Apartment se nachází ve městě Neustift im Stubaital (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Stern

9,9

Haus Stern

Ubytování (Apartmány) Haus Stern. Haus Stern se nachází v obci Neustift im Stubaital a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Haus Stern se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienhaus zum Stubaier Gletscher - WALD

9,9

Ferienhaus zum Stubaier Gletscher - WALD

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus zum Stubaier Gletscher - WALD. Surrounded by the mountains of the Stubai Valley, Ferienhaus zum Stubaier Gletscher - WALD offers an environmentally sustainable timber holiday home,... Ubytování Ferienhaus zum Stubaier Gletscher - WALD se nachází ve městě Neugasteig 70 (Rakousko - Tyrolsko).

Berghaus Martin

9,9

Berghaus Martin

Ubytování (Apartmán) Berghaus Martin. Apartmán Berghaus Martin se nachází v obci Neustift im Stubaital, 3 km od lyžařského vleku Neustift a nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování Berghaus Martin se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Landhaus Alpensonne

9,9

Landhaus Alpensonne

Ubytování (Apartmán) Landhaus Alpensonne. Landhaus Alpensonne s malebným výhledem na okolní alpskou krajinu se nachází v centru obce Neustift, 400 metrů od jezera ke koupání Stubaitaler... Ubytování Landhaus Alpensonne se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

klein&fein

9,9

klein&fein

Ubytováníklein&fein. Nachází se v Neustiftu im Stubaital se nachází pouhých 21 km od hlavního nádraží v Innsbrucku a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatným Wi-Fi a... Ubytování klein&fein se nachází ve městě Neustift im Stubaital (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Egger

9,8

Haus Egger

Ubytování (Apartmány) Haus Egger. Haus Egger se nachází v obci Neustift im Stubaital v Tyrolsku a nabízí ubytování se saunou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Haus Egger se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Alpenhaus Christian

9,8

Alpenhaus Christian

Ubytování (Apartmány) Alpenhaus Christian. Alpenhaus Christian je ubytování s možností vlastního stravování. Nachází se 10 km od ledovce a 6 km od středu obce Neustift im Stubaital. Ubytování Alpenhaus Christian se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Bergblick

9,8

Appartement Bergblick

Ubytování (Apartmán) Appartement Bergblick. Tento prostorný apartmán nabízí podlahové vytápění a terasu s výhledem na Stubaiský ledovec. Ubytování Appartement Bergblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Alpenchalet Vital

9,8

Alpenchalet Vital

Ubytování (Apartmány) Alpenchalet Vital. Alpenchalet Vital jsou apartmány situované 5 minut jízdy od Neustiftu im Stubaital. Ubytování Alpenchalet Vital se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Unterweger

9,8

Haus Unterweger

Ubytování (Apartmán) Haus Unterweger. Tento prostorný apartmán v alpském stylu se nachází v údolí Stubai, jen 200 metrů od centra obce Neustift a 500 metrů od lanovky Elferlift, a nabízí terasu... Ubytování Haus Unterweger se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Fichtenlodge Stubaital

9,8

Fichtenlodge Stubaital

Ubytování (Apartmány) Fichtenlodge Stubaital. Nachází se v Neustiftu im Stubaital, 42 km od Mittenwaldu, Fichtenlodge Stubaital nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Fichtenlodge Stubaital se nachází ve městě Neustift im Stubaital (Rakousko - Tyrolsko).

Landhaus Müller

9,8

Landhaus Müller

Ubytování (Apartmány) Landhaus Müller. Landhaus Müller se nachází na poklidném místě 2 km od centra obce Neustift a nabízí apartmány s bezplatným Wi-Fi, zahradu s výhledem na Stubaiský ledovec i... Ubytování Landhaus Müller se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienhaus Stubaiblick

9,8

Ferienhaus Stubaiblick

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Stubaiblick. Ferienhaus Stubaiblick se nachází na kopci s panoramatickým výhledem na Stubaiské údolí i ledovec, 1,5 km od centra města Neustift im Stubaital. Ubytování Ferienhaus Stubaiblick se nachází ve městě Ausserrain 21 (Rakousko - Tyrolsko).

Apartments Nadine

9,8

Apartments Nadine

Ubytování (Apartmány) Apartments Nadine. Apartments Nadine jsou apartmány s terasou nebo balkonem, které najdete 300 metrů od centra Neustiftu a 5 minut chůze od lyžařského areálu 11er Lifte. Ubytování Apartments Nadine se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Voellenklee

9,8

Apartment Voellenklee

Ubytování (Apartmán) Apartment Voellenklee. Apartment Voellenklee se nachází v obci Neustift im Stubaital, 5 km od horské boudy Elferhütte a 6 km od lyžařských vleků Neustift a Elferbergbahn, a... Ubytování Apartment Voellenklee se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Bergheimat

9,8

Haus Bergheimat

Ubytování (Penzion) Haus Bergheimat. Haus Bergheimat se nachází v obci Kampl v údolí Stubaital, 2,5 km od centra lyžařského střediska Neustift a 5 minut jízdy autem od lyžařských areálů Elfer... Ubytování Haus Bergheimat se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Adlerhorst

9,8

Haus Adlerhorst

Ubytování (Apartmán) Haus Adlerhorst. Haus Adlerhorst se nachází v obci Neustift im Stubaital, 2,5 km od lyžařského vleku Neustift a 2,3 km od lanovky Hölltal, a nabízí ubytování s výhledem na... Ubytování Haus Adlerhorst se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Jedeler

9,8

Haus Jedeler

Ubytování (Apartmán) Haus Jedeler. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Haus Jedeler features accommodation in Neustift im Stubaital with free WiFi and garden views. Ubytování Haus Jedeler se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Larcher

9,8

Haus Larcher

Ubytování (Apartmán) Haus Larcher. Haus Larcher enjoys a peaceful location with panoramic views over the Stubaital valley and towards the glacier. Ubytování Haus Larcher se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Fernerblick

9,8

Apartment Fernerblick

Ubytování (Apartmán) Apartment Fernerblick. Apartment Fernerblick je apartmán s výhledem na hory a Wi-Fi zdarma situovaný v Neustiftu im Stubaital, 1,5 km od vleku Neustift a lanovky Elferbergbahn. Ubytování Apartment Fernerblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienhaus Alpin

9,7

Ferienhaus Alpin

Ubytování (Chata) Ferienhaus Alpin. Tato moderní bezbariérová horská chata se nachází 2 km od Neustiftu ve Stubaiském údolí a nabízí výhled na Stubaiské Alpy, infračervenou kabinu, velkou... Ubytování Ferienhaus Alpin se nachází ve městě Brückenweg 8 (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Marco

9,7

Haus Marco

Ubytování (Apartmán) Haus Marco. Haus Marco stojí 3 km od centra města Neustift im Stubaital a 2 km od lanovky Elfer Lifte. Ubytování Haus Marco se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Siebenschläfer Ferienwohnung

9,7

Siebenschläfer Ferienwohnung

Ubytování (Apartmán) Siebenschläfer Ferienwohnung. Siebenschläfer Ferienwohnung v obci Neustift im Stubaital nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Siebenschläfer Ferienwohnung se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hieserhof

9,7

Hieserhof

Ubytování (Farma) Hieserhof. Farma Hieserhof se nachází v tyrolské obci Neustift im Stubaital, 1,5 km od lyžařského vleku Elfer, a nabízí ubytování s výhledem na hory, dětské hřiště,... Ubytování Hieserhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Stubaier Herzblut

9,7

Ferienwohnung Stubaier Herzblut

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Stubaier Herzblut. Ferienwohnung Stubaier Herzblut je apartmán s vlastní terasou situovaný v Neustiftu im Stubaital, 6 km od lyžařského vleku Neustift. Ubytování Ferienwohnung Stubaier Herzblut se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Pension Bergwelt

9,7

Pension Bergwelt

Ubytování (Penzion) Pension Bergwelt. Pension Bergwelt se nachází ve vesnici Milders v údolí Stubaital, 2 km od Neustiftu. V jeho pokojích je hostům k dispozici bezplatné Wi-Fi a satelitní TV. Ubytování Pension Bergwelt se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Fuchsbau

9,7

Fuchsbau

Ubytování (Apartmán) Fuchsbau. Boasting a garden, Fuchsbau offers accommodation in Neustift im Stubaital with free WiFi and mountain views. The property is 3.8 km from Hölltal and 3. Ubytování Fuchsbau se nachází ve městě Schaller 13 (Rakousko - Tyrolsko).

Landhaus Knoflach

9,7

Landhaus Knoflach

Ubytování (Apartmán) Landhaus Knoflach. Landhaus Knoflach is located 400 metres away from the centre of Neustift in the Stubai Valley, a 2-minute drive from the Elfer Lifte Cable Cars and 8 km... Ubytování Landhaus Knoflach se nachází ve městě Neustift im Stubaital (Rakousko - Tyrolsko).

Gletscher-Chalet Stubai

9,7

Gletscher-Chalet Stubai

Ubytování (Chata) Gletscher-Chalet Stubai. Gletscher-Chalet Stubai se nachází uprostřed krásné krajiny ve Stubaiských Alpách v nadmořské výšce 1 360 metrů nad mořem, 11 km od centra vesnice Neustift... Ubytování Gletscher-Chalet Stubai se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Haus Zyka

9,7

Ferienwohnung Haus Zyka

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Haus Zyka. Útulný Haus Zyka se nachází 200 metrů od centra Neustiftu. Ubytování Ferienwohnung Haus Zyka se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Hildegard

9,7

Haus Hildegard

Ubytování (Penzion) Haus Hildegard. Haus Hildegard se nachází 1,5 km od centra obce Neusitft im Stubaital a 400 metrů od lanovky Sonnenbergbahn. Ubytování Haus Hildegard se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Harbauer

9,7

Haus Harbauer

Ubytování (Apartmán) Haus Harbauer. Haus Harbauer je apartmán s bezplatným Wi-Fi a terasou s panoramatickým výhledem na hory. Budova stojí v kopci, 2 minuty autem od centra Neustiftu. Ubytování Haus Harbauer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung am Platzl

9,7

Ferienwohnung am Platzl

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung am Platzl. Ferienwohnung am Platzl is situated in Neustift im Stubaital, 400 metres from Ski Lift Neustift and a 4-minute walk from Elferbergbahn, in an area where... Ubytování Ferienwohnung am Platzl se nachází ve městě Dorf 14 (Rakousko - Tyrolsko).

Ubytování ve městě Neustift im Stubaital

Město Neustift im Stubaital se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 327 hotelů a ubytování ve městě Neustift im Stubaital.