Hledat

Ubytování

Ubytování město Neustift im Stubaital

Ve městě Neustift im Stubaital (Rakousko) máme celkem 327 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Neustift im Stubaital

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Neustift im Stubaital

Haus Schöpf

10

Haus Schöpf

Ubytování (Apartmán) Haus Schöpf. Offering a balcony with panoramic views over the Stubai Alps, Haus Schöpf is 5 km from Neustift and 15 km from the Stubai Glacier. Ubytování Haus Schöpf se nachází ve městě Neustift im Stubaital (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 299 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpenferienwohnung Strickner

10

Alpenferienwohnung Strickner

Ubytování (Apartmán) Alpenferienwohnung Strickner. Alpenferienwohnung Strickner je obklopený Stubaiskými Alpami. Nachází se na klidném a slunném místě, 2 km od centra obce Neustift. Ubytování Alpenferienwohnung Strickner se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 991 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Stubaier Herzblut

10

Studio Stubaier Herzblut

Ubytování (Apartmán) Studio Stubaier Herzblut. Studio Stubaier Herzblut se nachází v obci Neustift im Stubaital, 6 km od lyžařských vleků Neustift a Elferbergbahn a od lyžařského areálu Elfer –... Ubytování Studio Stubaier Herzblut se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 999 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus- Praxmarer

9,9

Landhaus- Praxmarer

Ubytování (Penzion) Landhaus- Praxmarer. Landhaus- Praxmarer se nachází v obci Neustift im Stubaital, 5 km od lyžařského vleku v Neustiftu a od lanovky Elferbergbahn, a nabízí lyžárnu a Wi-Fi... Ubytování Landhaus- Praxmarer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

s'Landhaus

9,9

s'Landhaus

Ubytování (Apartmán) s'Landhaus. s'Landhaus je apartmán s plně vybavenou kuchyní a Wi-Fi zdarma situovaný v Neustiftu im Stubaital, v obklopení nádherných hor. Ubytování s'Landhaus se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Gamskogl

9,9

Haus Gamskogl

Ubytování (Apartmány) Haus Gamskogl. Haus Gamskogl se nachází v obci Neustift im Stubaital, 3 km od lyžařského vleku Neustift, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Haus Gamskogl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Stern

9,9

Haus Stern

Ubytování (Apartmány) Haus Stern. Haus Stern se nachází v obci Neustift im Stubaital a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Haus Stern se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 067 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus zum Stubaier Gletscher - WALD

9,9

Ferienhaus zum Stubaier Gletscher - WALD

Ubytování (Apartmány) Ferienhaus zum Stubaier Gletscher - WALD. Surrounded by the mountains of the Stubai Valley, Ferienhaus zum Stubaier Gletscher - WALD offers an environmentally sustainable timber holiday home,... Ubytování Ferienhaus zum Stubaier Gletscher - WALD se nachází ve městě Neugasteig 70 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 094 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Alpensonne

9,9

Landhaus Alpensonne

Ubytování (Apartmán) Landhaus Alpensonne. Landhaus Alpensonne s malebným výhledem na okolní alpskou krajinu se nachází v centru obce Neustift, 400 metrů od jezera ke koupání Stubaitaler... Ubytování Landhaus Alpensonne se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 803 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berghaus Martin

9,9

Berghaus Martin

Ubytování (Apartmán) Berghaus Martin. Apartmán Berghaus Martin se nachází v obci Neustift im Stubaital, 3 km od lyžařského vleku Neustift a nabízí ubytování s kuchyní. Ubytování Berghaus Martin se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 991 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Klara

9,9

Landhaus Klara

Ubytování (Apartmán) Landhaus Klara. Landhaus Klara se nachází v obci Neustift im Stubaital, 48 km od Vipitena. Na místě je soukromé parkoviště. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Landhaus Klara se nachází ve městě Neustift im Stubaital (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Bergblick

9,8

Appartement Bergblick

Ubytování (Apartmán) Appartement Bergblick. Tento prostorný apartmán nabízí podlahové vytápění a terasu s výhledem na Stubaiský ledovec. Ubytování Appartement Bergblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 350 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mountainview

9,8

Apartment Mountainview

Ubytování (Apartmán) Apartment Mountainview. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Apartment Mountainview provides accommodation in Neustift im Stubaital with free WiFi and mountain... Ubytování Apartment Mountainview se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Alpenhaus Christian

9,8

Alpenhaus Christian

Ubytování (Apartmány) Alpenhaus Christian. Alpenhaus Christian je ubytování s možností vlastního stravování. Nachází se 10 km od ledovce a 6 km od středu obce Neustift im Stubaital. Ubytování Alpenhaus Christian se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 051 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Egger

9,8

Haus Egger

Ubytování (Apartmány) Haus Egger. Haus Egger se nachází v obci Neustift im Stubaital v Tyrolsku a nabízí ubytování se saunou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Haus Egger se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 939 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Unterweger

9,8

Haus Unterweger

Ubytování (Apartmán) Haus Unterweger. Tento prostorný apartmán v alpském stylu se nachází v údolí Stubai, jen 200 metrů od centra obce Neustift a 500 metrů od lanovky Elferlift, a nabízí terasu... Ubytování Haus Unterweger se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 794 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpenchalet Vital

9,8

Alpenchalet Vital

Ubytování (Apartmány) Alpenchalet Vital. Alpenchalet Vital jsou apartmány situované 5 minut jízdy od Neustiftu im Stubaital. Ubytování Alpenchalet Vital se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 911 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Müller

9,8

Landhaus Müller

Ubytování (Apartmány) Landhaus Müller. Landhaus Müller se nachází na poklidném místě 2 km od centra obce Neustift a nabízí apartmány s bezplatným Wi-Fi, zahradu s výhledem na Stubaiský ledovec i... Ubytování Landhaus Müller se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 854 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Bergheimat

9,8

Haus Bergheimat

Ubytování (Penzion) Haus Bergheimat. Haus Bergheimat se nachází v obci Kampl v údolí Stubaital, 2,5 km od centra lyžařského střediska Neustift a 5 minut jízdy autem od lyžařských areálů Elfer... Ubytování Haus Bergheimat se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 253 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Adlerhorst

9,8

Haus Adlerhorst

Ubytování (Apartmán) Haus Adlerhorst. Haus Adlerhorst se nachází v obci Neustift im Stubaital, 2,5 km od lyžařského vleku Neustift a 2,3 km od lanovky Hölltal, a nabízí ubytování s výhledem na... Ubytování Haus Adlerhorst se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 401 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Jedeler

9,8

Haus Jedeler

Ubytování (Apartmán) Haus Jedeler. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Haus Jedeler features accommodation in Neustift im Stubaital with free WiFi and garden views. Ubytování Haus Jedeler se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 629 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Stubaiblick

9,8

Ferienhaus Stubaiblick

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Stubaiblick. Ferienhaus Stubaiblick se nachází na kopci s panoramatickým výhledem na Stubaiské údolí i ledovec, 1,5 km od centra města Neustift im Stubaital. Ubytování Ferienhaus Stubaiblick se nachází ve městě Ausserrain 21 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 293 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Nadine

9,8

Apartments Nadine

Ubytování (Apartmány) Apartments Nadine. Apartments Nadine jsou apartmány s terasou nebo balkonem, které najdete 300 metrů od centra Neustiftu a 5 minut chůze od lyžařského areálu 11er Lifte. Ubytování Apartments Nadine se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 866 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Voellenklee

9,8

Apartment Voellenklee

Ubytování (Apartmán) Apartment Voellenklee. Apartment Voellenklee se nachází v obci Neustift im Stubaital, 5 km od horské boudy Elferhütte a 6 km od lyžařských vleků Neustift a Elferbergbahn, a... Ubytování Apartment Voellenklee se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 324 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Fernerblick

9,8

Apartment Fernerblick

Ubytování (Apartmán) Apartment Fernerblick. Apartment Fernerblick je apartmán s výhledem na hory a Wi-Fi zdarma situovaný v Neustiftu im Stubaital, 1,5 km od vleku Neustift a lanovky Elferbergbahn. Ubytování Apartment Fernerblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 263 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Larcher

9,8

Haus Larcher

Ubytování (Apartmán) Haus Larcher. Haus Larcher enjoys a peaceful location with panoramic views over the Stubaital valley and towards the glacier. Ubytování Haus Larcher se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 084 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Bergwelt

9,7

Pension Bergwelt

Ubytování (Penzion) Pension Bergwelt. Pension Bergwelt se nachází ve vesnici Milders v údolí Stubaital, 2 km od Neustiftu. V jeho pokojích je hostům k dispozici bezplatné Wi-Fi a satelitní TV. Ubytování Pension Bergwelt se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Mair

9,7

Ferienwohnung Mair

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Mair. Ferienwohnung Mair se nachází na okraji Neustiftu, 3 minuty jízdy od lyžařského areálu 11er Lifte a centra obce. Ubytování Ferienwohnung Mair se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Stubaier Herzblut

9,7

Ferienwohnung Stubaier Herzblut

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Stubaier Herzblut. Ferienwohnung Stubaier Herzblut je apartmán s vlastní terasou situovaný v Neustiftu im Stubaital, 6 km od lyžařského vleku Neustift. Ubytování Ferienwohnung Stubaier Herzblut se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 156 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Siebenschläfer Ferienwohnung

9,7

Siebenschläfer Ferienwohnung

Ubytování (Apartmán) Siebenschläfer Ferienwohnung. Siebenschläfer Ferienwohnung v obci Neustift im Stubaital nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Siebenschläfer Ferienwohnung se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 715 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hieserhof

9,7

Hieserhof

Ubytování (Farma) Hieserhof. Farma Hieserhof se nachází v tyrolské obci Neustift im Stubaital, 1,5 km od lyžařského vleku Elfer, a nabízí ubytování s výhledem na hory, dětské hřiště,... Ubytování Hieserhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 124 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Marco

9,7

Haus Marco

Ubytování (Apartmán) Haus Marco. Haus Marco stojí 3 km od centra města Neustift im Stubaital a 2 km od lanovky Elfer Lifte. Ubytování Haus Marco se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 136 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Alpin

9,7

Ferienhaus Alpin

Ubytování (Chata) Ferienhaus Alpin. Tato moderní bezbariérová horská chata se nachází 2 km od Neustiftu ve Stubaiském údolí a nabízí výhled na Stubaiské Alpy, infračervenou kabinu, velkou... Ubytování Ferienhaus Alpin se nachází ve městě Brückenweg 8 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 964 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Hopfgartner

9,7

Haus Hopfgartner

Ubytování (Apartmán) Haus Hopfgartner. Haus Hopfgartner leží na úpatí hory Serles, 2 minuty jízdy od Neustiftu, a nabízí nádherný výhled na okolní vesnice ze zahrady a prodává skipasy. Ubytování Haus Hopfgartner se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Fuchsbau

9,7

Fuchsbau

Ubytování (Apartmán) Fuchsbau. Boasting a garden, Fuchsbau offers accommodation in Neustift im Stubaital with free WiFi and mountain views. The property is 3.8 km from Hölltal and 3. Ubytování Fuchsbau se nachází ve městě Schaller 13 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 276 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Knoflach

9,7

Landhaus Knoflach

Ubytování (Apartmán) Landhaus Knoflach. Landhaus Knoflach is located 400 metres away from the centre of Neustift in the Stubai Valley, a 2-minute drive from the Elfer Lifte Cable Cars and 8 km... Ubytování Landhaus Knoflach se nachází ve městě Neustift im Stubaital (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 424 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gletscher-Chalet Stubai

9,7

Gletscher-Chalet Stubai

Ubytování (Chata) Gletscher-Chalet Stubai. Gletscher-Chalet Stubai se nachází uprostřed krásné krajiny ve Stubaiských Alpách v nadmořské výšce 1 360 metrů nad mořem, 11 km od centra vesnice Neustift... Ubytování Gletscher-Chalet Stubai se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 867 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Haus Zyka

9,7

Ferienwohnung Haus Zyka

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Haus Zyka. Útulný Haus Zyka se nachází 200 metrů od centra Neustiftu. Ubytování Ferienwohnung Haus Zyka se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 006 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Marianna

9,7

Haus Marianna

Ubytování (Apartmány) Haus Marianna. Haus Marianna se nachází 300 metrů od centra obce Neustift im Stubaital, do 600 metrů od lyžařského vleku Neustift a lanovky Elferberg. Ubytování Haus Marianna se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Hildegard

9,7

Haus Hildegard

Ubytování (Penzion) Haus Hildegard. Haus Hildegard se nachází 1,5 km od centra obce Neusitft im Stubaital a 400 metrů od lanovky Sonnenbergbahn. Ubytování Haus Hildegard se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 237 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Harbauer

9,7

Haus Harbauer

Ubytování (Apartmán) Haus Harbauer. Haus Harbauer je apartmán s bezplatným Wi-Fi a terasou s panoramatickým výhledem na hory. Budova stojí v kopci, 2 minuty autem od centra Neustiftu. Ubytování Haus Harbauer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 170 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Stubai

9,7

Apartment Stubai

Ubytování (Apartmán) Apartment Stubai. Apartment Stubai se nachází v obci Milders v údolí Stubai a byl postaven v roce 2017. Ubytování Apartment Stubai se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 343 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aparthaus Akelei

9,7

Aparthaus Akelei

Ubytování (Apartmány) Aparthaus Akelei. Aparthaus Akelei je apartmánový dům situovaný v Neustiftu im Stubaital, v dosahu 6 km od centra, lanovky 11er Lifte a krytého a venkovního bazénu. Ubytování Aparthaus Akelei se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung am Platzl

9,7

Ferienwohnung am Platzl

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung am Platzl. Ferienwohnung am Platzl is situated in Neustift im Stubaital, 400 metres from Ski Lift Neustift and a 4-minute walk from Elferbergbahn, in an area where... Ubytování Ferienwohnung am Platzl se nachází ve městě Dorf 14 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 137 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Olympia

9,7

Chalet Olympia

Ubytování (Chata) Chalet Olympia. Chalet Olympia se nachází v klidné oblasti v Neustift im Stubaital, 700 metrů od lyžařského vleku. Ubytování Chalet Olympia se nachází ve městě Obergasse 33 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 249 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aurora Appartements

9,7

Aurora Appartements

Ubytování (Apartmány) Aurora Appartements. Aurora Appartements se nachází v obci Neustift im Stubaital, 5,7 km od lyžařského vleku Neustift a lanovky Elferbergbahn, a nabízí ubytování s možností... Ubytování Aurora Appartements se nachází ve městě Neustift im Stubaital (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Martin

9,7

Apartment Martin

Ubytování (Apartmán) Apartment Martin. Apartment Martin je apartmán situovaný v Neustiftu im Stubaital, 1 km od lyžařského vleku Neustift a lanovky Elferberg. Ubytování Apartment Martin se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 687 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alexandra's Apartment

9,7

Alexandra's Apartment

Ubytování (Apartmán) Alexandra's Apartment. Alexandra's Apartment is located in Neustift im Stubaital, 6 km from the Neustift Ski Area and 6 km from the Elferberg cable car. Ubytování Alexandra's Apartment se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 468 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Steinbock

9,7

Haus Steinbock

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Steinbock. Apartmány Haus Steinbock se nacházejí v malebné krajině, 3 km od sjezdovek Schlick. Ubytování Haus Steinbock se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 888 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Rosmarie

9,7

Haus Rosmarie

Ubytování (Apartmány) Haus Rosmarie. Haus Rosmarie se nachází na klidném místě, 2 km od centra obce Neustift im Stubaital, a nabízí saunu a zahradu se slunečnou terasou. Ubytování Haus Rosmarie se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 478 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hitchcock Apartment Stubai

9,7

Hitchcock Apartment Stubai

Ubytování (Apartmány) Hitchcock Apartment Stubai. Tento moderní, nízkoenergetický apartmán se zahradou, terasou a plně vybaveným kuchyňským koutem se nachází v Kamplu, 1,5 km od Neustiftu ve Stubaiském... Ubytování Hitchcock Apartment Stubai se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 291 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Neustift im Stubaital

Město Neustift im Stubaital se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 327 hotelů a ubytování ve městě Neustift im Stubaital.