Hledat

Ubytování

Ubytování město Seefeld in Tirol

Ve městě Seefeld in Tirol (Rakousko) máme celkem 278 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Seefeld in Tirol

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Seefeld in Tirol

Residenz HÄNSEL by MoniCare

10

Residenz HÄNSEL by MoniCare

Ubytování (Apartmán) Residenz HÄNSEL by MoniCare. Residenz HÄNSEL by MoniCare se nachází v Seefeldu in Tirol, 1,1 km od kostela Seekirchl, 1,7 km od Toni-Seelos-Olympiaschanze a 16 km od Brunnentalschanze. Ubytování Residenz HÄNSEL by MoniCare se nachází ve městě Seefeld in Tirol (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Gartenwelt

10

Appartement Gartenwelt

UbytováníAppartement Gartenwelt. Appartement Gartenwelt se nachází v Seefeldu in Tirol, 21 km od golfového hřiště Mieminger Plateau, 23 km od Zlaté střechy a hlavního nádraží v Innsbrucku. Ubytování Appartement Gartenwelt se nachází ve městě Seefeld in Tirol (Rakousko - Tyrolsko).

Seefeld-apartman 2

10

Seefeld-apartman 2

UbytováníSeefeld-apartman 2. Seefeld-apartman 2 nabízí ubytování s výhledem na hory v Seefeldu in Tirol, 21 km od Golfpark Mieminger Plateau a 23 km od Zlaté střechy. Ubytování Seefeld-apartman 2 se nachází ve městě Seefeld in Tirol (Rakousko - Tyrolsko).

Le Terrazze Wohnung Superior

10

Le Terrazze Wohnung Superior

UbytováníLe Terrazze Wohnung Superior. Le Terrazze Wohnung Superior se nachází asi 21 km od golfového hřiště Mieminger Plateau a nabízí ubytování s balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Le Terrazze Wohnung Superior se nachází ve městě Seefeld in Tirol (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Alice

10

Haus Alice

UbytováníHaus Alice. Haus Alice se nachází 7 minut chůze od centra Seefeldu a nabízí bezplatné Wi-Fi ve společných prostorách a pokoje s balkonem. Ubytování Haus Alice se nachází ve městě Seefeld in Tirol (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Excelsior Top 30

10

Haus Excelsior Top 30

UbytováníHaus Excelsior Top 30. Nachází se v Seefeldu in Tirol, pouhých 20 km od Golfpark Mieminger Plateau, Haus Excelsior Top 30 nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatným Wi-Fi a... Ubytování Haus Excelsior Top 30 se nachází ve městě Seefeld in Tirol (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Excelsior Top 13

10

Haus Excelsior Top 13

UbytováníHaus Excelsior Top 13. Nachází se 20 km od Golfpark Mieminger Plateau, Haus Excelsior Top 13 se nachází v Seefeldu in Tirol a nabízí saunu. Ubytování Haus Excelsior Top 13 se nachází ve městě Seefeld in Tirol (Rakousko - Tyrolsko).

Apartments Olympiastraße

10

Apartments Olympiastraße

Ubytování (Apartmány) Apartments Olympiastraße. Apartments Olympiastraße se nachází v Seefeldu in Tirol, 200 metrů od kasina Seefeld, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Apartments Olympiastraße se nachází ve městě Seefeld in Tirol (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement FICHTENHAIN by MoniCare

9,9

Appartement FICHTENHAIN by MoniCare

Ubytování (Apartmán) Appartement FICHTENHAIN by MoniCare. Appartement FICHTENHAIN by MoniCare se nachází v Seefeldu in Tirol, pouhých 600 metrů od kasina Seefeld a 1,1 km od sportovního a kongresového centra... Ubytování Appartement FICHTENHAIN by MoniCare se nachází ve městě Seefeld in Tirol (Rakousko - Tyrolsko).

Triple A Chalets

9,8

Triple A Chalets

UbytováníTriple A Chalets. Triple A Chalets se nachází v Seefeldu in Tirol v Tyrolsku a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, neplaceným soukromým parkovištěm a vstupem do sauny. Ubytování Triple A Chalets se nachází ve městě Seefeld in Tirol (Rakousko - Tyrolsko).

Primavera

9,8

Primavera

Ubytování (Apartmán) Primavera. Set in See, Primavera offers accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 40 km from Oberstdorf. Ubytování Primavera se nachází ve městě Seefeld in Tirol (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienhaus Maria

9,8

Ferienhaus Maria

Ubytování (Chata) Ferienhaus Maria. Located on a hillside, 1 km from Seefeld’s centre, Ferienhaus Maria is a spacious holiday home offering amenities like a garden, free WiFi and a CD player. Ubytování Ferienhaus Maria se nachází ve městě Panoramaweg 601 (Rakousko - Tyrolsko).

Appartment Minga

9,7

Appartment Minga

Ubytování (Apartmán) Appartment Minga. Set in Seefeld in Tirol, 700 metres from Casino Seefeld, 1.3 km from Rosshütte and 1. Ubytování Appartment Minga se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartment Haus Birgit

9,7

Appartment Haus Birgit

Ubytování (Apartmány) Appartment Haus Birgit. Set within 8 minutes’ walk to Seefeld’s centre and 10 minutes’ walk from Rosshütte Ski Area and the Golfacademy Golf Course, Appartment Haus Birgit houses... Ubytování Appartment Haus Birgit se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Sonniges Apartment mit Hallenbad und Sauna in Seefeld

9,7

Sonniges Apartment mit Hallenbad und Sauna in Seefeld

UbytováníSonniges Apartment mit Hallenbad und Sauna in Seefeld. Sonniges Apartment mit Hallenbad und Sauna in Seefeld se nachází v Seefeldu in Tirol, pouhých 21 km od golfového hřiště Mieminger Plateau. Ubytování Sonniges Apartment mit Hallenbad und Sauna in Seefeld se nachází ve městě Seefeld in Tirol (Rakousko - Tyrolsko).

EMERALD APARTMENT

9,7

EMERALD APARTMENT

Ubytování (Apartmán) EMERALD APARTMENT. Located in Seefeld in Tirol, 700 metres from Seekirchl Church, EMERALD APARTMENT provides accommodation with a garden, free WiFi, a shared kitchen, and a... Ubytování EMERALD APARTMENT se nachází ve městě Leutascher strasse 597 (Rakousko - Tyrolsko).

Landhaus Frenes

9,7

Landhaus Frenes

Ubytování (Apartmány) Landhaus Frenes. Situated amid a 2400-m² garden on a south-facing slope overlooking Seefeld, Landhaus Frenes can be found next to the Geigenbühel Ski Slope. Ubytování Landhaus Frenes se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Bergsee SUN - direkt am See - Sonnenbalkon

9,7

Appartement Bergsee SUN - direkt am See - Sonnenbalkon

UbytováníAppartement Bergsee SUN - direkt am See - Sonnenbalkon. Appartement Bergsee SUN - direkt am See - Sonnenbalkon se nachází u pláže v Seefeldu in Tirol, 21 km od Golfpark Mieminger Plateau a 23 km od Zlaté... Ubytování Appartement Bergsee SUN - direkt am See - Sonnenbalkon se nachází ve městě Seefeld in Tirol (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Niederkircher

9,7

Apartment Niederkircher

UbytováníApartment Niederkircher. Apartment Niederkircher se nachází v Seefeldu in Tirol a nabízí terasu. Tento apartmán má zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Niederkircher se nachází ve městě Seefeld in Tirol (Rakousko - Tyrolsko).

Landhaus Almidyll

9,7

Landhaus Almidyll

Ubytování (Apartmány) Landhaus Almidyll. Almidyll je idylický venkovský dům se saunou a infračervenou kabinou, který se nachází 800 metrů od centra Seefeldu a jen 200 metrů od zastávky skibusu,... Ubytování Landhaus Almidyll se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Löwen Chalets

9,7

Löwen Chalets

Ubytování (Horské chaty) Löwen Chalets. Löwen Chalets se nachází v obci Seefeld in Tirol, poblíž kasina Seefeld, kostela Seekirchl a skokanských můstků Toni-Seelos-Olympiaschanze. Ubytování Löwen Chalets se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Excelsior Top 29

9,7

Haus Excelsior Top 29

UbytováníHaus Excelsior Top 29. Nachází se 20 km od Golfpark Mieminger Plateau, Haus Excelsior Top 29 se nachází v Seefeldu in Tirol a nabízí saunu. Ubytování Haus Excelsior Top 29 se nachází ve městě Seefeld in Tirol (Rakousko - Tyrolsko).

Krinzerhäusl

9,6

Krinzerhäusl

Ubytování (Apartmán) Krinzerhäusl. Boasting garden views, Krinzerhäusl provides accommodation with a terrace and a kettle, around 2.1 km from Olympia Sports and Congress Centre. Situated 1. Ubytování Krinzerhäusl se nachází ve městě Seefeld in Tirol (Rakousko - Tyrolsko).

Apart Landhaus Zangerl

9,6

Apart Landhaus Zangerl

Ubytování (Apartmány) Apart Landhaus Zangerl. Apart Landhaus Zangerl enjoys a central location in See in the Paznaun Valley and offers you apartments with fully equipped kitchen including a dishwasher,... Ubytování Apart Landhaus Zangerl se nachází ve městě Seefeld in Tirol (Rakousko - Tyrolsko).

GOTTHARD - FINE LIVING APARTMENTS

9,6

GOTTHARD - FINE LIVING APARTMENTS

Ubytování (Aparthotel) GOTTHARD - FINE LIVING APARTMENTS. GOTTHARD - FINE LIVING APARTMENTS se nachází v tyrolském Seefeldu, nedaleko kasina. Nabízí bezplatné Wi-Fi a saunu. Ubytování GOTTHARD - FINE LIVING APARTMENTS se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Chalet Berghof

9,6

Chalet Berghof

Ubytování (Chata) Chalet Berghof. Chalet Berghof se nachází pouhých 200 metrů od vlakového nádraží Seefeld a 500 metrů od lanovky Rosshütte. Ubytování Chalet Berghof se nachází ve městě Milserstraße 201 (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Bacher

9,6

Haus Bacher

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Bacher. Haus Bacher se nachází v centru města Seefeld, 800 metrů od lyžařských areálů Rosshütte a Gschwandkopf a 300 metrů od zastávky skibusu a místního autobusu. Ubytování Haus Bacher se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Chalet Bergzeit

9,6

Chalet Bergzeit

Ubytování (Horské chaty) Chalet Bergzeit. Chalet Bergzeit se nachází 100 metrů od kostela Seekirchl a nabízí restauraci, fitness centrum a nepřetržitě otevřenou recepci. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Chalet Bergzeit se nachází ve městě Seefeld in Tirol (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Senn

9,6

Haus Senn

Ubytování (Apartmán) Haus Senn. Set in Seefeld in Tirol, close to Seekirchl Church, Haus Senn offers accommodation with garden, bike hire, ski storage space, barbecue facilities and a... Ubytování Haus Senn se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Panorama-Ferienwohnung Isser

9,6

Panorama-Ferienwohnung Isser

Ubytování (Apartmán) Panorama-Ferienwohnung Isser. Featuring a terrace with panoramic mountain views, this spacious apartment is 800 metres from the centre of Seefeld and the Gschwandtkopf Cable Car. Ubytování Panorama-Ferienwohnung Isser se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Lagger App. Bergwelt

9,5

Haus Lagger App. Bergwelt

Ubytování (Apartmány) Haus Lagger App. Bergwelt. Haus Lagger App nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Haus Lagger App. Bergwelt se nachází ve městě Seefeld in Tirol (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Cervelli by MoniCare

9,5

Haus Cervelli by MoniCare

Ubytování (Apartmán) Haus Cervelli by MoniCare. Haus Cervelli by MoniCare is located in Seefeld in Tirol, 400 metres from Casino Seefeld and 1 km from Rosshütte, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytování Haus Cervelli by MoniCare se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Enzian

9,5

Haus Enzian

Ubytování (Apartmány) Haus Enzian. Haus Enzian is in Seefeld, 80 metres from a free ski bus stop to the ski areas of Rosshütte and Gschwandtkopf, both reachable within 1 km, and 100 metres... Ubytování Haus Enzian se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Gabriel - Seefeld

9,5

Haus Gabriel - Seefeld

Ubytování (Apartmány) Haus Gabriel - Seefeld. Apartmány Haus Gabriel - Seefeld se nacházejí v městečku Seefeld in Tirol a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Haus Gabriel - Seefeld se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Villa Lion Hill Private Luxury Retreat

9,5

Villa Lion Hill Private Luxury Retreat

Ubytování (Vila) Villa Lion Hill Private Luxury Retreat. Villa Lion Hill se nachází ve městě Mösern, zhruba 5 km od Seefeldu v klidném prostředí s panoramatickým výhledem na údolí řeky Inn a okolní hory. Ubytování Villa Lion Hill Private Luxury Retreat se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Rianne/Landhaus Almidyll

9,5

Appartement Rianne/Landhaus Almidyll

Ubytování (Apartmán) Appartement Rianne/Landhaus Almidyll. Appartement Rianne/Landhaus Almidyll se nachází v Seefeldu in Tirol, 800 metrů od kasina Seefeld, 1,2 km od sportovního a kongresového centra Olympia a 1,3... Ubytování Appartement Rianne/Landhaus Almidyll se nachází ve městě Seefeld in Tirol (Rakousko - Tyrolsko).

Chalet "Swallows Nest" by MoniCare

9,5

Chalet "Swallows Nest" by MoniCare

Ubytování (Chata) Chalet "Swallows Nest" by MoniCare. Featuring a garden, a fitness centre, and a terrace, Chalet "Swallows Nest" by MoniCare features accommodation in Seefeld in Tirol with free WiFi and... Ubytování Chalet "Swallows Nest" by MoniCare se nachází ve městě Claudiastrasse 830 (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement RIANNE (Haus Almidyll) by MoniCare

9,5

Appartement RIANNE (Haus Almidyll) by MoniCare

Ubytování (Apartmán) Appartement RIANNE (Haus Almidyll) by MoniCare. Featuring city views, Appartement RIANNE (Haus Almidyll) by MoniCare features accommodation with a garden and a balcony, around less than 1 km from Casino... Ubytování Appartement RIANNE (Haus Almidyll) by MoniCare se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel & Residence Princess Bergfrieden

9,5

Hotel & Residence Princess Bergfrieden

Ubytování (Aparthotel) Hotel & Residence Princess Bergfrieden. Designový hotel Princess Bergfrieden leží přímo u golfového klubu Seefeld-Reith, jen 3 minuty pěšky od centra Seefeldu. Ubytování Hotel & Residence Princess Bergfrieden se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartementhaus St. Martin

9,5

Appartementhaus St. Martin

Ubytování (Apartmány) Appartementhaus St. Martin. Appartementhaus St. Martin is quietly located, 3 minutes’ drive from the Rosshütte Ski Area and a 10-minute walk to the centre of Seefeld. Ubytování Appartementhaus St. Martin se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartments Alexander and Oliver

9,5

Apartments Alexander and Oliver

Ubytování (Apartmány) Apartments Alexander and Oliver. Offering a gym, an infrared cabin, and a Finnish sauna, Apartment Alexander and Apartment Oliver are within 200 metres of Seefeld town centre, the Olympia... Ubytování Apartments Alexander and Oliver se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Seejoch

9,5

Appartement Seejoch

Ubytování (Apartmán) Appartement Seejoch. Appartement Seejoch is located in Mösern on the Seefelder Plateau, 3. Ubytování Appartement Seejoch se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement FELICITAS by MoniCare

9,5

Appartement FELICITAS by MoniCare

Ubytování (Apartmán) Appartement FELICITAS by MoniCare. Featuring mountain views, Appartement FELICITAS by MoniCare features accommodation with a balcony and a kettle, around 400 metres from Casino Seefeld. Ubytování Appartement FELICITAS by MoniCare se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

LODGE7 by Woods Lodge

9,5

LODGE7 by Woods Lodge

Ubytování (Apartmán) LODGE7 by Woods Lodge. LODGE7 by Woods Lodge se nachází v Seefeldu in Tirol, 300 metrů od kostela Seekirchl a 300 metrů od sportovního a kongresového centra Olympia. Ubytování LODGE7 by Woods Lodge se nachází ve městě Seefeld in Tirol (Rakousko - Tyrolsko).

Ubytování ve městě Seefeld in Tirol

Město Seefeld in Tirol se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 278 hotelů a ubytování ve městě Seefeld in Tirol.