Hledat

Ubytování

Popis ubytování Ferienwohnung Bruni Bock

Jiná ubytování ve městě Itter

Untergrünholz

9,8

Untergrünholz

Ubytování (Apartmán) Untergrünholz. Untergrünholz nabízí ubytování v obci Itter, 41 km od Mayrhofenu a 38 km od Saalbachu. Kitzbühel leží 18 km daleko. Ubytování Untergrünholz se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Siebenschläfer

9,7

Haus Siebenschläfer

Ubytování (Apartmán) Haus Siebenschläfer. Haus Siebenschläfer se nachází v Itteru a nabízí saunu. Do Tegernsee je to 38 km. Apartmán má balkon, plně vybavenou kuchyň a TV. Ubytování Haus Siebenschläfer se nachází ve městě Itter (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Rabl

9,7

Haus Rabl

Ubytování (Apartmány) Haus Rabl. Haus Rabl se nachází v Itteru, 13 km od města Ellmau. Nabízí přímý přístup na sjezdovku a bezplatné Wi-Fi. K zázemí patří slunná terasa. Ubytování Haus Rabl se nachází ve městě Itter (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Schrettl Hintergrünholz

9,7

Haus Schrettl Hintergrünholz

Ubytování (Apartmány) Haus Schrettl Hintergrünholz. Haus Schrettl se nachází v obci Itter uprostřed turistické a lyžařské oblasti Hohe Salve-Wilder Kaiser-Brixental mezi městem Wörgl a obcí Söll. Ubytování Haus Schrettl Hintergrünholz se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Gabriela

9,6

Haus Gabriela

Ubytování (Penzion) Haus Gabriela. Haus Gabriela stojí v obci Itter a hostům poskytuje bezplatné Wi-Fi. Ubytování Haus Gabriela se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Blick auf's Schloss

9,6

Blick auf's Schloss

Ubytování (Apartmán) Blick auf's Schloss. Blick auf's Schloss se nachází v Itteru. 40 km od Tegernsee. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Blick auf's Schloss se nachází ve městě Itter (Rakousko - Tyrolsko).

Grünholz

9,5

Grünholz

Ubytování (Farma) Grünholz. Grünholz se nachází v Itteru a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, bazén, zázemí pro vodní sporty a výhled na hory. Ubytování Grünholz se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Feller

9,5

Haus Feller

Ubytování (Apartmán) Haus Feller. Haus Feller is situated in Itter. The accommodation is 15 km from Ellmau. Ubytování Haus Feller se nachází ve městě Itter (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Jochblick Familie Loinger

9,4

Haus Jochblick Familie Loinger

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Jochblick Familie Loinger. Haus Jochblick Familie Loinger se nachází v obci Itter, pouhých 50 metrů od lyžařského vleku Mittererlift, který zajišťuje spojení s lyžařským střediskem... Ubytování Haus Jochblick Familie Loinger se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Rabl Dan

9,3

Haus Rabl Dan

Ubytování (Apartmán) Haus Rabl Dan. Haus Rabl Dan se nachází v Itteru. K dispozici je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Haus Rabl Dan se nachází ve městě Itter (Rakousko - Tyrolsko).

Gästehaus Fuchs

9,3

Gästehaus Fuchs

Ubytování (Penzion) Gästehaus Fuchs. Gästehaus Fuchs prodává skipasy a nabízí saunu a infračervenou kabinu pouhých 150 metrů od lyžařského areálu Wilder Kaiser-Brixental. Ubytování Gästehaus Fuchs se nachází ve městě Dörfl 7 (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Hofbichl

9,2

Haus Hofbichl

Ubytování (Apartmány) Haus Hofbichl. Haus Hofbichl se nachází do 3 km od centra obce Itter, lyžařského areálu Skiwelt Wilder Kaiser a autobusové zastávky. Ubytování Haus Hofbichl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Bauernhof Hintenberg

9,2

Bauernhof Hintenberg

Ubytování (Farma) Bauernhof Hintenberg. Bauernhof Hintenberg nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradou v Itteru. V okolí se můžete věnovat lyžování a cyklistice. Kitzbühel je vzdálený 25 km. Ubytování Bauernhof Hintenberg se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Schmiderer

9

Ferienwohnung Schmiderer

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Schmiderer. Ferienwohnung Schmiderer se nachází v Itteru. Do Tegernsee je to 38 km. Apartmán má balkon, 2 ložnice, obývací pokoj a dobře vybavenou kuchyň. Ubytování Ferienwohnung Schmiderer se nachází ve městě Itter (Rakousko - Tyrolsko).

Gästehaus Hölzl

9

Gästehaus Hölzl

Ubytování (Bed and breakfast) Gästehaus Hölzl. Situated in Itter, 14 km from Ellmau, Gästehaus Hölzl features a garden and free WiFi. Ubytování Gästehaus Hölzl se nachází ve městě Itterer Straße 11 (Rakousko - Tyrolsko).

Biobauernhof Vordermühltal

9

Biobauernhof Vordermühltal

Ubytování (Farma) Biobauernhof Vordermühltal. Biobauernhof Vordermühltal se nachází 1 minut jízdy od centra města Itter a 6 minut jízdy od lyžařského střediska Wilder Kaiser, veřejného venkovního... Ubytování Biobauernhof Vordermühltal se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Sieberer

9

Sieberer

Ubytování (Apartmán) Sieberer. Sieberer se nachází v tyrolské obci Itter a nabízí zahradu a plně vybavenou kuchyň. Apartmán má TV a obývací pokoj. Apartmán má terasu. Ubytování Sieberer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hofbauer

8,9

Hofbauer

Ubytování (Farma) Hofbauer. Hofbauer se nachází v obci Itter, 4 minuty jízdy autem od lanovky Salvista, odkud se dostanete do lyžařského světa Wilder Kaiser Brixental. Ubytování Hofbauer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Dani

8,8

Dani

Ubytování (Apartmán) Dani. Dani is set in Itter. The accommodation is 13 km from Ellmau. This apartment is fitted with 2 bedrooms, a TV, and a kitchen with a dishwasher and a fridge. Ubytování Dani se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Rabl Deng

8,7

Haus Rabl Deng

Ubytování (Apartmán) Haus Rabl Deng. Haus Rabl Deng se nachází v Itteru v Tyrolsku a nabízí balkon. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Haus Rabl Deng se nachází ve městě Itter (Rakousko - Tyrolsko).

Hintermühltalhof

8,1

Hintermühltalhof

Ubytování (Apartmány) Hintermühltalhof. Hintermühltalhof se nachází v Itteru, 40 km od Tegernsee, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hintermühltalhof se nachází ve městě Itter (Rakousko - Tyrolsko).

Auers Ferienwohnung ITD100

8

Auers Ferienwohnung ITD100

Ubytování (Apartmán) Auers Ferienwohnung ITD100. Auers Ferienwohnung ITD100 se nachází v Itteru a nabízí zahradu a terasu. 40 km od Tegernsee. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Auers Ferienwohnung ITD100 se nachází ve městě Itter (Rakousko - Tyrolsko).

Chalet zum Schneider Mascht

Chalet zum Schneider Mascht

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet zum Schneider Mascht. Chalet zum Schneider Mascht se nachází v Itteru a nabízí přímý přístup na sjezdovku a terasu. 40 km od Tegernsee. Ubytování Chalet zum Schneider Mascht se nachází ve městě Itter (Rakousko - Tyrolsko).

Blick auf Itter

Blick auf Itter

Ubytování (Apartmán) Blick auf Itter. Located in Itter in the Tyrol region, Blick auf Itter has a balcony. Guests staying at this apartment have access to a terrace. Ubytování Blick auf Itter se nachází ve městě Itter (Rakousko - Tyrolsko).

Schneiderhof

Schneiderhof

Ubytování (Prázdninový dům) Schneiderhof. Schneiderhof is set in Itter. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Schneiderhof se nachází ve městě Itter (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Rabl

Haus Rabl

Ubytování (Apartmán) Haus Rabl. Haus Rabl is set in Itter. The property is 18 km from Kitzbühel and free private parking is featured. Ubytování Haus Rabl se nachází ve městě Itter (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Rabl Dan

Haus Rabl Dan

Ubytování (Apartmán) Haus Rabl Dan. Boasting accommodation with a balcony, Haus Rabl Dan is situated in Itter. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Haus Rabl Dan se nachází ve městě Itter (Rakousko - Tyrolsko).

Gasthof Kaiserblick

Gasthof Kaiserblick

Ubytování (Bed and breakfast) Gasthof Kaiserblick. Gasthof Kaiserblick se nachází v obci Itter, 20 km od obce Kirchberg in Tyrol, a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Gasthof Kaiserblick se nachází ve městě Itter (Rakousko - Tyrolsko).

Grieswirt

Grieswirt

Ubytování (Prázdninový dům) Grieswirt. Grieswirt se nachází v Itteru a nabízí bar, zahradu a terasu. 40 km od Tegernsee. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Grieswirt se nachází ve městě Itter (Rakousko - Tyrolsko).

Haus am Lift XL

Haus am Lift XL

Ubytování (Prázdninové domy) Haus am Lift XL. Haus am Lift XL se nachází v Itteru a nabízí zahradu a terasu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Haus am Lift XL se nachází ve městě Itter (Rakousko - Tyrolsko).

Pension Schusterhof

Pension Schusterhof

Ubytování (Penzion) Pension Schusterhof. Pension Schusterhof se nachází v Itteru a nabízí restauraci, bar, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Pension Schusterhof se nachází ve městě Itter (Rakousko - Tyrolsko).

Starmacher Hof

Starmacher Hof

Ubytování (Farma) Starmacher Hof. Starmacher Hof se nachází v Itteru v Tyrolsku a má balkon. 39 km od Tegernsee. Ubytování Starmacher Hof se nachází ve městě Itter (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Untere Nasensiedlung

Apartment Untere Nasensiedlung

Ubytování (Apartmán) Apartment Untere Nasensiedlung. Located in Itter in the Tyrol region, Apartment Untere Nasensiedlung is a 3-star property featuring free WiFi. Ubytování Apartment Untere Nasensiedlung se nachází ve městě Itter (Rakousko - Tyrolsko).

Feller 1

Feller 1

Ubytování (Prázdninový dům) Feller 1. Set in Itter, Feller 1 offers accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 13 km from Ellmau. Ubytování Feller 1 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Salvista

Salvista

Ubytování (Apartmán) Salvista. Situated in Itter in the Tyrol region, Salvista has a garden. The accommodation is 14 km from Ellmau. Ubytování Salvista se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Geelink's Berghütte

Geelink's Berghütte

Ubytování (Prázdninové domy) Geelink's Berghütte. Geelink's Berghütte se nachází v Itteru v Tyrolsku a nabízí balkon a výhled na hory. K dispozici je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Geelink's Berghütte se nachází ve městě Itter (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Rabl Hansi

Haus Rabl Hansi

Ubytování (Apartmán) Haus Rabl Hansi. Haus Rabl Hansi se nachází v Itteru a nabízí terasu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Haus Rabl Hansi se nachází ve městě Itter (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Raffael

Appartement Raffael

Ubytování (Apartmány) Appartement Raffael. Appartement Raffael se nachází v Itteru. Apartmány mají plně vybavenou kuchyň s myčkou nádobí, kávovarem a lednicí. Ubytování Appartement Raffael se nachází ve městě Itter (Rakousko - Tyrolsko).

Idyllic Apartment in Tyrol with Garden

Idyllic Apartment in Tyrol with Garden

Ubytování (Apartmán) Idyllic Apartment in Tyrol with Garden. Idyllic Apartment in Tyrol with Garden se nachází v Itteru v Tyrolsku a nabízí zahradu. 40 km od Tegernsee. Ubytování Idyllic Apartment in Tyrol with Garden se nachází ve městě Itter (Rakousko - Tyrolsko).