Hledat

Ubytování

Ubytování město Itter

Ve městě Itter (Rakousko) máme celkem 49 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Itter

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Itter

Rabl

9,9

Rabl

Ubytování (Apartmán) Rabl. Set in Itter, Rabl offers accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 13 km from Ellmau. Ubytování Rabl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Untergrünholz

9,8

Untergrünholz

Ubytování (Apartmán) Untergrünholz. Untergrünholz nabízí ubytování v obci Itter, 41 km od Mayrhofenu a 38 km od Saalbachu. Kitzbühel leží 18 km daleko. Ubytování Untergrünholz se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 763 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Rabl

9,7

Haus Rabl

Ubytování (Apartmány) Haus Rabl. Haus Rabl se nachází v Itteru, 13 km od města Ellmau. Nabízí přímý přístup na sjezdovku a bezplatné Wi-Fi. K zázemí patří slunná terasa. Ubytování Haus Rabl se nachází ve městě Itter (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 017 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Schrettl Hintergrünholz

9,7

Haus Schrettl Hintergrünholz

Ubytování (Apartmány) Haus Schrettl Hintergrünholz. Haus Schrettl se nachází v obci Itter uprostřed turistické a lyžařské oblasti Hohe Salve-Wilder Kaiser-Brixental mezi městem Wörgl a obcí Söll. Ubytování Haus Schrettl Hintergrünholz se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 077 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Gabriela

9,6

Haus Gabriela

Ubytování (Penzion) Haus Gabriela. Haus Gabriela stojí v obci Itter a hostům poskytuje bezplatné Wi-Fi. Ubytování Haus Gabriela se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Grünholz

9,5

Grünholz

Ubytování (Farma) Grünholz. Grünholz se nachází v Itteru a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, bazén, zázemí pro vodní sporty a výhled na hory. Ubytování Grünholz se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Feller

9,5

Haus Feller

Ubytování (Apartmán) Haus Feller. Haus Feller is situated in Itter. The accommodation is 15 km from Ellmau. Ubytování Haus Feller se nachází ve městě Itter (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 948 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Jochblick Familie Loinger

9,4

Haus Jochblick Familie Loinger

Ubytování (Bed and breakfast) Haus Jochblick Familie Loinger. Haus Jochblick Familie Loinger se nachází v obci Itter, pouhých 50 metrů od lyžařského vleku Mittererlift, který zajišťuje spojení s lyžařským střediskem... Ubytování Haus Jochblick Familie Loinger se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 590 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Fuchs

9,3

Gästehaus Fuchs

Ubytování (Penzion) Gästehaus Fuchs. Gästehaus Fuchs prodává skipasy a nabízí saunu a infračervenou kabinu pouhých 150 metrů od lyžařského areálu Wilder Kaiser-Brixental. Ubytování Gästehaus Fuchs se nachází ve městě Dörfl 7 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 893 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kollerhof

9,2

Kollerhof

Ubytování (Apartmány) Kollerhof. Kollerhof se nachází v Itteru, 42 km od Mayrhofenu a 37 km od Saalbach Hinterglemmu, a nabízí zahradu a parkování na místě zdarma. Ubytování Kollerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Hofbichl

9,2

Haus Hofbichl

Ubytování (Apartmány) Haus Hofbichl. Haus Hofbichl se nachází do 3 km od centra obce Itter, lyžařského areálu Skiwelt Wilder Kaiser a autobusové zastávky. Ubytování Haus Hofbichl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Starmacherhof

9,2

Holiday home Starmacherhof

Ubytování (Apartmán) Holiday home Starmacherhof. Holiday home Starmacherhof is situated in Itter and offers barbecue facilities. The accommodation is 15 km from Ellmau. Ubytování Holiday home Starmacherhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Bauernhof Hintenberg

9,2

Bauernhof Hintenberg

Ubytování (Farma) Bauernhof Hintenberg. Bauernhof Hintenberg nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradou v Itteru. V okolí se můžete věnovat lyžování a cyklistice. Kitzbühel je vzdálený 25 km. Ubytování Bauernhof Hintenberg se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 069 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maurerhof Itter

9,1

Maurerhof Itter

Ubytování (Farma) Maurerhof Itter. Maurerhof Itter fungující farma obklopená poli. Je vzdálena jen 1 km od lyžařské oblasti Wilder Kaiser-Brixental. Ubytování Maurerhof Itter se nachází ve městě Itter (Rakousko - Tyrolsko).

Gästehaus Hölzl

9

Gästehaus Hölzl

Ubytování (Bed and breakfast) Gästehaus Hölzl. Situated in Itter, 14 km from Ellmau, Gästehaus Hölzl features a garden and free WiFi. Ubytování Gästehaus Hölzl se nachází ve městě Itterer Straße 11 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 421 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Biobauernhof Vordermühltal

9

Biobauernhof Vordermühltal

Ubytování (Farma) Biobauernhof Vordermühltal. Biobauernhof Vordermühltal se nachází 1 minut jízdy od centra města Itter a 6 minut jízdy od lyžařského střediska Wilder Kaiser, veřejného venkovního... Ubytování Biobauernhof Vordermühltal se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 462 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sieberer

9

Sieberer

Ubytování (Apartmán) Sieberer. Sieberer se nachází v tyrolské obci Itter a nabízí zahradu a plně vybavenou kuchyň. Apartmán má TV a obývací pokoj. Apartmán má terasu. Ubytování Sieberer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 873 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hofbauer

8,9

Hofbauer

Ubytování (Farma) Hofbauer. Hofbauer se nachází v obci Itter, 4 minuty jízdy autem od lanovky Salvista, odkud se dostanete do lyžařského světa Wilder Kaiser Brixental. Ubytování Hofbauer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 078 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Club Hotel Edelweiss

8,9

Club Hotel Edelweiss

Ubytování (Hotel) Club Hotel Edelweiss. Club Hotel Edelweiss je moderní hotel vedený anglickými majiteli a nachází se v malebné vesnici Itter, v lyžařském areálu SkiWelt Wilder Kaiser-Brixental v... Ubytování Club Hotel Edelweiss se nachází ve městě Liftweg 1 (Rakousko - Tyrolsko).

Dani

8,8

Dani

Ubytování (Apartmán) Dani. Dani is set in Itter. The accommodation is 13 km from Ellmau. This apartment is fitted with 2 bedrooms, a TV, and a kitchen with a dishwasher and a fridge. Ubytování Dani se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 908 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hof Oberlaiming

8,8

Hof Oberlaiming

Ubytování (Apartmán) Hof Oberlaiming. Hof Oberlaiming se nachází v obci Itter nad údolím Brixental, přibližně 5 minut jízdy od lyžařského střediska Skiwelt Wilder Kaiser. Ubytování Hof Oberlaiming se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Pension Schipflinger Itter

8,7

Pension Schipflinger Itter

Ubytování (Penzion) Pension Schipflinger Itter. Pension Schipflinger se nachází v obci Itter, pouhých 500 metrů od lanovky Ski-Sport-Salvista a 100 metrů od veřejného bazénu v Itteru. Ubytování Pension Schipflinger Itter se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Sporthotel Tirolerhof

7,9

Sporthotel Tirolerhof

Ubytování (Hotel) Sporthotel Tirolerhof. Sporthotel Tirolerhof je tradiční 4hvězdičkový hotel v tyrolském stylu stojící na náhorní plošině u vjezdu do údolí. Ubytování Sporthotel Tirolerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gasthof Kaiserblick

Gasthof Kaiserblick

Ubytování (Bed and breakfast) Gasthof Kaiserblick. Gasthof Kaiserblick se nachází v obci Itter, 20 km od obce Kirchberg in Tyrol, a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Gasthof Kaiserblick se nachází ve městě Itter (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 812 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Litzlhof

Ferienwohnung Litzlhof

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Litzlhof. Ferienwohnung Litzlhof is situated in Itter and offers ski-to-door access and barbecue facilities. The apartment has garden views and is 14 km from Ellmau. Ubytování Ferienwohnung Litzlhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Holiday Home Itter

Holiday Home Itter

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Itter. Located in Itter in the Tyrol region, Holiday Home Itter has a garden. Ubytování Holiday Home Itter se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Heidi

Ferienwohnung Heidi

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Heidi. Located in Itter, Ferienwohnung Heidi offers terrace, free WiFi, a shared kitchen, and ticket service. Ubytování Ferienwohnung Heidi se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Salvista

Salvista

Ubytování (Apartmán) Salvista. Situated in Itter in the Tyrol region, Salvista has a garden. The accommodation is 14 km from Ellmau. Ubytování Salvista se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 892 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Untere Nasensiedlung

Apartment Untere Nasensiedlung

Ubytování (Apartmán) Apartment Untere Nasensiedlung. Located in Itter in the Tyrol region, Apartment Untere Nasensiedlung is a 3-star property featuring free WiFi. Ubytování Apartment Untere Nasensiedlung se nachází ve městě Itter (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 415 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Feller 1

Feller 1

Ubytování (Prázdninový dům) Feller 1. Set in Itter, Feller 1 offers accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 13 km from Ellmau. Ubytování Feller 1 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 206 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Am Windbach

Holiday home Am Windbach

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Am Windbach. Situated in Itter, Holiday home Am Windbach features accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 13 km from Ellmau. Ubytování Holiday home Am Windbach se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 323 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Itter

Holiday Home Itter

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Itter. Set in Itter in the Tyrol region, Holiday Home Itter has a garden. Ubytování Holiday Home Itter se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Auer 111S

Haus Auer 111S

Ubytování (Apartmán) Haus Auer 111S. Haus Auer 111S is situated in Itter. The accommodation is 16 km from Ellmau, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on... Ubytování Haus Auer 111S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Feller 2

Feller 2

Ubytování (Prázdninový dům) Feller 2. Set in Itter, Feller 2 offers accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 13 km from Ellmau. Ubytování Feller 2 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 206 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ittererwirt

Ittererwirt

Ubytování (Prázdninový dům) Ittererwirt. Prázdninový dům Ittererwirt se nachází v obci Itter a nabízí gril. K dispozici je také terasa a zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Ittererwirt se nachází ve městě Itter (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 24 809 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Ossanna 2

Ferienhaus Ossanna 2

Ubytování (Privát) Ferienhaus Ossanna 2. Located in Itter, 20 km from Kirchberg in Tirol, Ferienhaus Ossanna 2 provides a shared lounge and free WiFi. Ubytování Ferienhaus Ossanna 2 se nachází ve městě Itter (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 253 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Treichl

Ferienwohnung Treichl

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Treichl. Featuring ski-to-door access, Ferienwohnung Treichl features accommodation in Itter. The apartment offers a sun terrace. Ubytování Ferienwohnung Treichl se nachází ve městě Itter (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Rössl Itter - OTR07519-RYA

Apartment Rössl Itter - OTR07519-RYA

Ubytování (Apartmán) Apartment Rössl Itter - OTR07519-RYA. Situated in Itter, Apartment Rössl Itter - OTR07519-RYA features accommodation with a balcony and free WiFi. The accommodation is 14 km from Ellmau. Ubytování Apartment Rössl Itter - OTR07519-RYA se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Chalet Oktogon 1

Chalet Oktogon 1

Ubytování (Chata) Chalet Oktogon 1. Situated in Itter, Chalet Oktogon 1 features accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 15 km from Ellmau. Ubytování Chalet Oktogon 1 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Chalet Oktogon 2

Chalet Oktogon 2

Ubytování (Chata) Chalet Oktogon 2. Set in Itter, Chalet Oktogon 2 offers accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 15 km from Ellmau. Ubytování Chalet Oktogon 2 se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 513 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dengi

Dengi

Ubytování (Apartmán) Dengi. Dengi is located in Itter. The accommodation is 13 km from Ellmau. Ubytování Dengi se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Raffael

Appartement Raffael

Ubytování (Apartmán) Appartement Raffael. Apartmán Raffael se nachází v obci Itter a nabízí Wi-Fi zdarma, výhled na hory nebo zahradu. Ubytování Appartement Raffael se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 655 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Itterblick

Itterblick

Ubytování (Apartmán) Itterblick. Itterblick is located in Itter and offers a terrace. The accommodation is 15 km from Ellmau. Ubytování Itterblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 162 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Thaler

Ferienwohnung Thaler

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Thaler. Ferienwohnung Thaler is located in Itter and offers ski-to-door access and a terrace. Ubytování Ferienwohnung Thaler se nachází ve městě Itter (Rakousko - Tyrolsko).

Feller

Feller

Ubytování (Prázdninový dům) Feller. Located in Itter, Feller provides accommodation with a terrace and free WiFi. The accommodation is 13 km from Ellmau. Ubytování Feller se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienhaus Ossanna

Ferienhaus Ossanna

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Ossanna. Located in Itter, Ferienhaus Ossanna provides accommodation with a garden, free WiFi, a shared kitchen, and a shared lounge. Ubytování Ferienhaus Ossanna se nachází ve městě 42 Schwendter Weg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kehm

Kehm

Ubytování (Apartmán) Kehm. Kehm is located in Itter. The accommodation is 15 km from Ellmau. This apartment comes with 2 bedrooms, a TV, and a kitchen with a microwave and a fridge. Ubytování Kehm se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 409 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Thaler

Thaler

Ubytování (Prázdninový dům) Thaler. Situated in Itter in the Tyrol region, Thaler has a garden. The accommodation is 13 km from Ellmau. Ubytování Thaler se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Auer 110S

Haus Auer 110S

Ubytování (Apartmán) Haus Auer 110S. Haus Auer 110S is set in Itter. The accommodation is 16 km from Ellmau, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on site. Ubytování Haus Auer 110S se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Wilder Kaiser Chalet

Wilder Kaiser Chalet

Ubytování (Vila) Wilder Kaiser Chalet. Located in Itter in the Tyrol region, Wilder Kaiser Chalet features a garden. The accommodation is 14 km from Ellmau. Ubytování Wilder Kaiser Chalet se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 14 090 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kummerer Hof

Kummerer Hof

Ubytování (Apartmán) Kummerer Hof. Situated in Itter in the Tyrol region, Kummerer Hof features a patio and mountain views. The property has garden views and is 21 km from Kirchberg in... Ubytování Kummerer Hof se nachází ve městě Itter (Rakousko - Tyrolsko).

Ubytování ve městě Itter

Město Itter se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 49 hotelů a ubytování ve městě Itter.