Hledat

Ubytování

Ubytování město Stams

Ve městě Stams (Rakousko) máme celkem 4 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Stams

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Stams

Gästehaus Heger

9,7

Gästehaus Heger

Ubytování (Chata) Gästehaus Heger. Gästehaus Heger se nachází v obci Stams v Tyrolsku. Nabízí zahradu, gril, terasu a Wi-Fi zdarma. V chatě najdete také vířivku a lyžárnu. Ubytování Gästehaus Heger se nachází ve městě Hauland 5 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 358 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gemütliche Wohnung inkl. „Tirol Welcome Card“

9,6

Gemütliche Wohnung inkl. „Tirol Welcome Card“

Ubytování (Apartmán) Gemütliche Wohnung inkl. „Tirol Welcome Card“. Gemütliche Wohnung inkl. „Tirol Welcome Card“ is located in Stams. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytování Gemütliche Wohnung inkl. „Tirol Welcome Card“ se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 864 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Possard

9,2

Gästehaus Possard

Ubytování (Penzion – hostinec) Gästehaus Possard. Gästehaus Possard se nachází v obci Stams, 6 minut autem od jezera Mieminger. Ubytování Gästehaus Possard se nachází ve městě Schöneck 12 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 808 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Gasthof Hirschen

8,4

Hotel Gasthof Hirschen

Ubytování (Hotel) Hotel Gasthof Hirschen. Tento tradiční hotel se nachází v údolí Horní Inn, v bezprostřední blízkosti známého cisterciáckého opatství Stams a dálnice A12. Ubytování Hotel Gasthof Hirschen se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gemütliche Familienfreundliche Ferienwohnung

Gemütliche Familienfreundliche Ferienwohnung

Ubytování (Apartmán) Gemütliche Familienfreundliche Ferienwohnung. Gemütliche Familienfreundliche Ferienwohnung is located in Stams and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Gemütliche Familienfreundliche Ferienwohnung se nachází ve městě Stams (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 510 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Stams

Město Stams se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 4 hotelů a ubytování ve městě Stams.