Hledat

Ubytování

Ubytování město Kirchberg in Tirol

Ve městě Kirchberg in Tirol (Rakousko) máme celkem 199 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kirchberg in Tirol

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kirchberg in Tirol

Chalet Wegmacher

9,9

Chalet Wegmacher

Ubytování (Chata) Chalet Wegmacher. Located directly at the Sonnberg Mountain in Kirchberg in Tirol, Chalet Wegmacher offers a spa area including a sauna, a spa shower and a relaxation room. Ubytování Chalet Wegmacher se nachází ve městě Hölzlwinkl 22 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 14 206 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Alpenblick

9,9

Chalet Alpenblick

Ubytování (Chata) Chalet Alpenblick. Located in Kirchberg in Tirol, 7 km from Schatzerlift, Chalet Alpenblick provides accommodation with a garden, free WiFi, a 24-hour front desk, and a tour... Ubytování Chalet Alpenblick se nachází ve městě 13 Seiblschwendtweg (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 846 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Leitnerhof

9,8

Appartement Leitnerhof

Ubytování (Apartmán) Appartement Leitnerhof. Appartement Leitnerhof se nachází na svahu ve výšce 1036 metrů nad mořem a má terasu s výhledem na hory. Stojí 5,3 km od centra obce Kirchberg in Tirol. Ubytování Appartement Leitnerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 283 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hagauhof

9,8

Hagauhof

Ubytování (Bed and breakfast) Hagauhof. Tento bed and breakfast se nachází na typické tyrolské farmě v údolí Spertental jižně od Kirchbergu, v srdci Kitzbühelských Alp. Ubytování Hagauhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

green Home - Sonniges Chalet in den Alpen

9,8

green Home - Sonniges Chalet in den Alpen

Ubytování (Prázdninový dům) green Home - Sonniges Chalet in den Alpen. Situated in Kirchberg in Tirol and only 1.2 km from Schatzerlift, green Home - Sonniges Chalet in den Alpen features accommodation with mountain views,... Ubytování green Home - Sonniges Chalet in den Alpen se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 643 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berggasthof Staudachstub'n

9,7

Berggasthof Staudachstub'n

Ubytování (Apartmány) Berggasthof Staudachstub'n. Berggasthof Staudachstub'n nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v obci Kirchberg v Tyrolsku, nedaleko lanovky Fleckalmbahn. Ubytování Berggasthof Staudachstub'n se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 679 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panorama Appartements Filzerhof

9,7

Panorama Appartements Filzerhof

Ubytování (Apartmány) Panorama Appartements Filzerhof. Panorama Appartements Filzerhof nabízí ubytování s terasou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Panorama Appartements Filzerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 700 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Blockhaus Chalet Heim

9,7

Blockhaus Chalet Heim

Ubytování (Chata) Blockhaus Chalet Heim. Luxusní chata Blockhaus Chalet Heim se nachází v údolí Spertental, jižně od obce Kirchberg in Tyrol a 300 metrů od lanovky Ki-West vedoucí do lyžařského... Ubytování Blockhaus Chalet Heim se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 514 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Goldstreif

9,7

Chalet Goldstreif

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet Goldstreif. Chalet Goldstreif, boasting barbecue facilities, is situated in Kirchberg in Tirol, 1.9 km from Gaisberg and 2.5 km from Maierlbahn. It is set 2. Ubytování Chalet Goldstreif se nachází ve městě Haarpointweg 15a (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 749 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhaus Hofwimmer

9,7

Ferienhaus Hofwimmer

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Hofwimmer. Ferienhaus Hofwimmer is located an 8-minute walk from the centre of Kirchberg in Tirol and 1 km from the Fleckalmbahn Cable Cars. Ubytování Ferienhaus Hofwimmer se nachází ve městě Kirchberg in Tirol (Rakousko - Tyrolsko).

Grillinghof

9,7

Grillinghof

Ubytování (Farma) Grillinghof. Grillinghof se nachází na okraji obce Kirchberg in Tirol a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a balkonem s výhledem na vesnici a alpské panorama. Ubytování Grillinghof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 103 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Wolfgang

9,7

Ferienwohnung Wolfgang

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Wolfgang. Featuring mountain views, Ferienwohnung Wolfgang provides accommodation with a terrace and a kettle, around 200 metres from Schatzerlift. Ubytování Ferienwohnung Wolfgang se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Beim Rohrer

9,7

Beim Rohrer

Ubytování (Apartmány) Beim Rohrer. Beim Rohrer jsou apartmány s balkonem, kuchyní a bezplatným Wi-Fi situované v Kirchbergu in Tirol, 500 metrů od lanovky Pengelstein I a 1,8 km od lanovky... Ubytování Beim Rohrer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 582 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Brügglbach

9,7

Haus Brügglbach

Ubytování (Apartmán) Haus Brügglbach. Right next to the KI-West Cable Car in the Kitzbühel Alps Ski Area, the Haus Brügglbach enjoys a quiet location 5 km south of Kirchberg in Tirol. Ubytování Haus Brügglbach se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Dirol

9,6

Haus Dirol

Ubytování (Apartmány) Haus Dirol. Haus Dirol se nachází ve městě Kirchberg in Tirol, 1 km od hory Gaisberg a 1,2 km od lanovky Fleckalmbahn. Ubytování Haus Dirol se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Lisa Schweiger

9,6

Appartement Lisa Schweiger

Ubytování (Apartmány) Appartement Lisa Schweiger. Situated in Kirchberg in Tirol in the Tyrol region, with Schatzerlift and Gaisberg nearby, Appartement Lisa Schweiger features accommodation with free WiFi... Ubytování Appartement Lisa Schweiger se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 368 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhotel Lechner light

9,6

Landhotel Lechner light

Ubytování (Apartmán) Landhotel Lechner light. Offering free WiFi and garden views, Landhotel Lechner light is an accommodation located in Kirchberg in Tirol. Situated 1. Ubytování Landhotel Lechner light se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienhaus Rainweg

9,5

Ferienhaus Rainweg

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Rainweg. Located in Kirchberg in Tirol, 1.3 km from Schatzerlift, Ferienhaus Rainweg provides accommodation with barbecue facilities, free WiFi, a shared kitchen,... Ubytování Ferienhaus Rainweg se nachází ve městě 5 Rainweg 5 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 579 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stöcklbauer

9,5

Stöcklbauer

Ubytování (Penzion) Stöcklbauer. The Tyrolean-style aparthotel Stöcklbauer is set in the village centre of Kirchberg in Tirol. It offers accommodation units with free WiFi and satellite... Ubytování Stöcklbauer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 257 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienhof Haindlbauer

9,5

Ferienhof Haindlbauer

Ubytování (Farma) Ferienhof Haindlbauer. Ferienhof Haindlbauer se nachází ve městě Kirchberg in Tirol. Jedná se o ubytování na farmě s přímým přístupem na sjezdovky a infračervenou kabinou. Ubytování Ferienhof Haindlbauer se nachází ve městě Issbühelweg 10 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 601 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpen Chalet Dorfwies

9,5

Alpen Chalet Dorfwies

Ubytování (Apartmány) Alpen Chalet Dorfwies. Alpin Chalet Dorfwies nabízí ubytování ve městě Kirchberg in Tirol se saunou. Hora Gaisberg je vzdálená 500 metrů. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování Alpen Chalet Dorfwies se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Luxury Chalet Kitzbühel

9,5

Luxury Chalet Kitzbühel

Ubytování (Horské chaty) Luxury Chalet Kitzbühel. Luxury Chalet Kitzbühel se nachází v obci Kirchberg in Tirol, 15 minut jízdy od Kitzbühelu a 5 minut od nejbližších lyžařských vleků, a nabízí bezplatné... Ubytování Luxury Chalet Kitzbühel se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 16 673 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Top modernes Ferienhaus mit Sauna! Nicht weit vom Skilift

9,5

Top modernes Ferienhaus mit Sauna! Nicht weit vom Skilift

Ubytování (Prázdninový dům) Top modernes Ferienhaus mit Sauna! Nicht weit vom Skilift. Top modernes Ferienhaus mit Sauna! Nicht weit vom Skilift nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v obci Kirchberg in Tirol, 1,6 km od lanovek Maierlbahn a... Ubytování Top modernes Ferienhaus mit Sauna! Nicht weit vom Skilift se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 12 911 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Schönblick

9,5

Haus Schönblick

Ubytování (Apartmány) Haus Schönblick. Haus Schönblick se nachází v obci Kirchberg in Tirol, 1,3 km od Gaisbergu a 1,7 km od lanovky Fleckalmbahn, a nabízí Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé... Ubytování Haus Schönblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 257 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhaus Eder

9,5

Landhaus Eder

Ubytování (Apartmán) Landhaus Eder. Located in Kirchberg in Tirol and only less than 1 km from Schatzerlift, Landhaus Eder provides accommodation with garden views, free WiFi and free private... Ubytování Landhaus Eder se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Lisa

9,5

Villa Lisa

Ubytování (Hotel) Villa Lisa. Only 5 km away from Kitzbühel, Villa Lisa is located in central Kirchberg in Tirol. It offers a garden and a wellness area. Ubytování Villa Lisa se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Weinberg

9,5

Apartment Weinberg

Ubytování (Apartmán) Apartment Weinberg. Apartment Weinberg enjoys a hillside location in Kirchberg in Tirol and offers free WiFi, a flat-screen cable TV and a balcony with mountain views. Ubytování Apartment Weinberg se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartements Alpenblick

9,5

Appartements Alpenblick

Ubytování (Apartmány) Appartements Alpenblick. Just a 10-minute walk from Kirchberg in Tirol’s centre, Appartements Alpenblick offers self-catering apartments with a balcony and mountain views. Ubytování Appartements Alpenblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 898 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kasperbauer

9,4

Kasperbauer

Ubytování (Apartmány) Kasperbauer. Kasperbauer se nachází na klidném místě v údolí Spertental jižně od obce Kirchberg in Tirol. Ubytování Kasperbauer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 865 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gasthof Bergschenke Krin

9,4

Gasthof Bergschenke Krin

Ubytování (Penzion – hostinec) Gasthof Bergschenke Krin. Gasthof Bergschenke Krin se nachází přímo u sjezdovek lyžařské oblasti Kitzbüheler Alpen. Ubytování Gasthof Bergschenke Krin se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Villa Mountain View - bei Kitzbühel, Sauna, Kamin, Whirlpool, nahe Skilift

9,4

Villa Mountain View - bei Kitzbühel, Sauna, Kamin, Whirlpool, nahe Skilift

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Mountain View - bei Kitzbühel, Sauna, Kamin, Whirlpool, nahe Skilift. Featuring river views, Villa Mountain View - bei Kitzbühel, Sauna, Kamin, Whirlpool, nahe Skilift offers accommodation with a patio and a kettle, around 1. Ubytování Villa Mountain View - bei Kitzbühel, Sauna, Kamin, Whirlpool, nahe Skilift se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 18 686 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Frühstückspension Tannenhof

9,3

Frühstückspension Tannenhof

Ubytování (Penzion) Frühstückspension Tannenhof. Frühstückspension Tannenhof se nachází 5 minut chůze od centra Kirchbergu a nabízí přímý přístup na sjezdovky lyžařského areálu Kitzbühel. Ubytování Frühstückspension Tannenhof se nachází ve městě Tannerweg 4 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 188 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gourmethotel Die Sportalm

9,3

Gourmethotel Die Sportalm

Ubytování (Hotel) Gourmethotel Die Sportalm. Hotel Sportalm offers a scenic location in quiet surroundings, right next to the ski slopes and the Fleckalm Cable Car in the Kitzbühel Alps. Ubytování Gourmethotel Die Sportalm se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Landhaus Heim

9,3

Landhaus Heim

Ubytování (Apartmány) Landhaus Heim. Landhaus Heim is situated 300 metres from the centre of Kirchberg in Tirol, and just 1 km from the ski lifts of the Kitzbüheler Alpen Ski Area. Ubytování Landhaus Heim se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 142 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Maierl-Alm & Maierl-Chalets

9,3

Maierl-Alm & Maierl-Chalets

Ubytování (Aparthotel) Maierl-Alm & Maierl-Chalets. Luxusní horské chaty Maierl-Alm & Maierl-Chalets s panoramatickým výhledem na Alpy se nachází přímo u lyžařského svahu nad Kitzbühelem. Ubytování Maierl-Alm & Maierl-Chalets se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alpenhotel Landhaus Küchl

9,3

Alpenhotel Landhaus Küchl

Ubytování (Hotel) Alpenhotel Landhaus Küchl. Alpenhotel Landhaus Küchl se nachází v obci Kirchberg in Tirol, 500 metrů od lanovky Fleckalmbahn. Ubytování Alpenhotel Landhaus Küchl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Zentral ****superior

9,2

Hotel Zentral ****superior

Ubytování (Hotel) Hotel Zentral ****superior. Tento nově zrekonstruovaný hotel se nachází v klidné ulici v centru malebného městečka Kirchberg in Tirol, jen kousek od lyžařských vleků. Ubytování Hotel Zentral ****superior se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Kirchberg

9,2

Apartment Kirchberg

Ubytování (Apartmán) Apartment Kirchberg. Boasting accommodation with a balcony, Apartment Kirchberg is an apartment set in Kirchberg. This apartment provides free private parking and free WiFi. Ubytování Apartment Kirchberg se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 594 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Sonnplatzl

9,2

Haus Sonnplatzl

Ubytování (Apartmán) Haus Sonnplatzl. Located on an elevated position, the non-smoking Haus Sonnplatzl offers an apartment featuring a terrace and panoramic views of the village of Kirchberg in... Ubytování Haus Sonnplatzl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 804 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhotel Eva

9,1

Landhotel Eva

Ubytování (Aparthotel) Landhotel Eva. Landhotel Eva je vzdálený 500 metrů od centra města Kirchberg in Tirol a 2,5 km od lyžařského areálu Kitzbüheler Alpen. Ubytování Landhotel Eva se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Trendguide Suites

9,1

Trendguide Suites

Ubytování (Apartmány) Trendguide Suites. Located in a quiet location of Kirchberg in Tirol, Trendguide Suites are set in a modern building 600 metres from Gaisberg. Ubytování Trendguide Suites se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 040 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Haus Rass

9,1

Haus Rass

Ubytování (Apartmány) Haus Rass. Situated in Kirchberg in Tirol in the Tyrol region, with Schatzerlift and Gaisberg nearby, Haus Rass features accommodation with free WiFi and free private... Ubytování Haus Rass se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 898 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Appartement Dörler

9,1

Appartement Dörler

Ubytování (Apartmány) Appartement Dörler. Ubytování Appartement Dörler se nachází 5 minut chůze od centra obce Kirchberg a nabízí apartmány s bezplatným Wi-Fi a satelitní TV a vyhřívanou lyžárnu se... Ubytování Appartement Dörler se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 830 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Friedl

9,1

Gästehaus Friedl

Ubytování (Apartmány) Gästehaus Friedl. Gästehaus Friedl is a self-catering accommodation located in Kirchberg in Tirol, 1 km from the Gaisbergbahn Cable and the Fleckalmbahn Cable Car and 700... Ubytování Gästehaus Friedl se nachází ve městě Weinberg 4 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 731 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mountain Chalet Kirchberg

9,1

Mountain Chalet Kirchberg

Ubytování (Apartmány) Mountain Chalet Kirchberg. Mountain Chalet Kirchberg je apartmánová chata situovaná v Kirchbergu in Tirol v Tyrolsku, nedaleko lanovek Gaisberg a Schatzerlift. Ubytování Mountain Chalet Kirchberg se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 670 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vital Hotel Daxer

9,1

Vital Hotel Daxer

Ubytování (Hotel) Vital Hotel Daxer. Penzion Daxer-Krug se nachází v centru města Krichber in Tirol, 5 minut jízdy od lyžařského vleku Bergbahnen AG Kitzbühel. Ubytování Vital Hotel Daxer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Aschauer Hof

9,1

Hotel Aschauer Hof

Ubytování (Hotel) Hotel Aschauer Hof. Tento tradiční 3hvězdičkový hotel se nachází v obci Aschau v malebném údolí Spertental v Kitzbühelských Alpách a nabízí wellness centrum, vyhřívaný... Ubytování Hotel Aschauer Hof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Kitzdesign in Kirchberg

9,1

Kitzdesign in Kirchberg

Ubytování (Apartmán) Kitzdesign in Kirchberg. Boasting river views, Kitzdesign in Kirchberg provides accommodation with a balcony and a kettle, around 1.2 km from Maierlbahn. Ubytování Kitzdesign in Kirchberg se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 181 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pension Obwiesen

9

Pension Obwiesen

Ubytování (Penzion) Pension Obwiesen. Situated next to the ski slope, Pension Obwiesen is located in Kirchberg in Tirol and offers free WiFi. Ubytování Pension Obwiesen se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 283 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhotel Lechner

9

Landhotel Lechner

Ubytování (Hotel) Landhotel Lechner. Rodinný Landhotel Lechner se nachází v malebné horské krajině a může se pochlubit tichou polohou, nedaleko od centra obce Kirchberg. Ubytování Landhotel Lechner se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hotel Metzgerwirt

9

Hotel Metzgerwirt

Ubytování (Hotel) Hotel Metzgerwirt. Tento rodinný 4hvězdičkový hotel nabízí klidnou polohu v centru města Kirchberg in Tirol, jen 6 km od Kitzbühelu. Ubytování Hotel Metzgerwirt se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ubytování ve městě Kirchberg in Tirol

Město Kirchberg in Tirol se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 199 hotelů a ubytování ve městě Kirchberg in Tirol.