Hledat

Ubytování

Ubytování město Kirchberg in Tirol

Ve městě Kirchberg in Tirol (Rakousko) máme celkem 199 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kirchberg in Tirol

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kirchberg in Tirol

Haus Romantica

10

Haus Romantica

UbytováníHaus Romantica. Haus Romantica se nachází v obci Kirchberg in Tirol, 8,1 km od kasina Kitzbuhel, a nabízí saunu. Ubytování Haus Romantica se nachází ve městě Kirchberg in Tirol (Rakousko - Tyrolsko).

Bergliebe by Apartment Managers

10

Bergliebe by Apartment Managers

Ubytování (Apartmány) Bergliebe by Apartment Managers. Bergliebe by Apartment Managers se nachází v obci Kirchberg in Tirol a nabízí saunu. 45 km od Prien am Chiemsee. Ubytování Bergliebe by Apartment Managers se nachází ve městě Kirchberg in Tirol (Rakousko - Tyrolsko).

Chalet-Apartment Lavendel am Lift

10

Chalet-Apartment Lavendel am Lift

UbytováníChalet-Apartment Lavendel am Lift. Chalet-apartmán Lavendel am Lift se nachází v Kirchbergu in Tirol, 4,7 km od kasina Kitzbuhel a 12 km od hory Hahnenkamm. Ubytování Chalet-Apartment Lavendel am Lift se nachází ve městě Kirchberg in Tirol (Rakousko - Tyrolsko).

Chalet Wegmacher

9,9

Chalet Wegmacher

Ubytování (Chata) Chalet Wegmacher. Located directly at the Sonnberg Mountain in Kirchberg in Tirol, Chalet Wegmacher offers a spa area including a sauna, a spa shower and a relaxation room. Ubytování Chalet Wegmacher se nachází ve městě Hölzlwinkl 22 (Rakousko - Tyrolsko).

Chalet Alpenblick

9,9

Chalet Alpenblick

Ubytování (Chata) Chalet Alpenblick. Located in Kirchberg in Tirol, 7 km from Schatzerlift, Chalet Alpenblick provides accommodation with a garden, free WiFi, a 24-hour front desk, and a tour... Ubytování Chalet Alpenblick se nachází ve městě 13 Seiblschwendtweg (Rakousko - Tyrolsko).

das brunn - Luxus Chalet

9,8

das brunn - Luxus Chalet

Ubytovánídas brunn - Luxus Chalet. das brunn - Luxus Chalet se nachází asi 7,6 km od golfového klubu Kitzbühel Schwarzsee a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování das brunn - Luxus Chalet se nachází ve městě Kirchberg in Tirol (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Leitnerhof

9,8

Appartement Leitnerhof

Ubytování (Apartmán) Appartement Leitnerhof. Appartement Leitnerhof se nachází na svahu ve výšce 1036 metrů nad mořem a má terasu s výhledem na hory. Stojí 5,3 km od centra obce Kirchberg in Tirol. Ubytování Appartement Leitnerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Hagauhof

9,8

Hagauhof

Ubytování (Bed and breakfast) Hagauhof. Tento bed and breakfast se nachází na typické tyrolské farmě v údolí Spertental jižně od Kirchbergu, v srdci Kitzbühelských Alp. Ubytování Hagauhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

green Home - Sonniges Chalet in den Alpen

9,8

green Home - Sonniges Chalet in den Alpen

Ubytování (Prázdninový dům) green Home - Sonniges Chalet in den Alpen. Situated in Kirchberg in Tirol and only 1.2 km from Schatzerlift, green Home - Sonniges Chalet in den Alpen features accommodation with mountain views,... Ubytování green Home - Sonniges Chalet in den Alpen se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

APART24

9,7

APART24

Ubytování (Apartmán) APART24. APART24 se nachází v Kirchbergu in Tirol a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 45 km od Prien am Chiemsee. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování APART24 se nachází ve městě Kirchberg in Tirol (Rakousko - Tyrolsko).

Berggasthof Staudachstub'n

9,7

Berggasthof Staudachstub'n

Ubytování (Apartmány) Berggasthof Staudachstub'n. Berggasthof Staudachstub'n nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v obci Kirchberg v Tyrolsku, nedaleko lanovky Fleckalmbahn. Ubytování Berggasthof Staudachstub'n se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Panorama Appartements Filzerhof

9,7

Panorama Appartements Filzerhof

Ubytování (Apartmány) Panorama Appartements Filzerhof. Panorama Appartements Filzerhof nabízí ubytování s terasou a Wi-Fi zdarma. Ubytování Panorama Appartements Filzerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Chalet Goldstreif

9,7

Chalet Goldstreif

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet Goldstreif. Chalet Goldstreif, boasting barbecue facilities, is situated in Kirchberg in Tirol, 1.9 km from Gaisberg and 2.5 km from Maierlbahn. It is set 2. Ubytování Chalet Goldstreif se nachází ve městě Haarpointweg 15a (Rakousko - Tyrolsko).

Blockhaus Chalet Heim

9,7

Blockhaus Chalet Heim

Ubytování (Chata) Blockhaus Chalet Heim. Luxusní chata Blockhaus Chalet Heim se nachází v údolí Spertental, jižně od obce Kirchberg in Tyrol a 300 metrů od lanovky Ki-West vedoucí do lyžařského... Ubytování Blockhaus Chalet Heim se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Grillinghof

9,7

Grillinghof

Ubytování (Farma) Grillinghof. Grillinghof se nachází na okraji obce Kirchberg in Tirol a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a balkonem s výhledem na vesnici a alpské panorama. Ubytování Grillinghof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienhaus Widmann

9,7

Ferienhaus Widmann

UbytováníFerienhaus Widmann. Ferienhaus Widmann nabízí ubytování s výhledem do zahrady v obci Kirchberg in Tirol, 10 km od golfového klubu Kitzbühel Schwarzsee a 12 km od kasina... Ubytování Ferienhaus Widmann se nachází ve městě Kirchberg in Tirol (Rakousko - Tyrolsko).

Beim Rohrer

9,7

Beim Rohrer

Ubytování (Apartmány) Beim Rohrer. Beim Rohrer jsou apartmány s balkonem, kuchyní a bezplatným Wi-Fi situované v Kirchbergu in Tirol, 500 metrů od lanovky Pengelstein I a 1,8 km od lanovky... Ubytování Beim Rohrer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Almweg

9,7

Haus Almweg

UbytováníHaus Almweg. Haus Almweg se nachází asi 8,3 km od kasina Kitzbuhel a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Haus Almweg se nachází ve městě Kirchberg in Tirol (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienhaus Willms am Gaisberg

9,6

Ferienhaus Willms am Gaisberg

UbytováníFerienhaus Willms am Gaisberg. Ferienhaus Willms am Gaisberg se nachází 4,2 km od golfového klubu Kitzbühel Schwarzsee a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým... Ubytování Ferienhaus Willms am Gaisberg se nachází ve městě Kirchberg in Tirol (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Lisa Schweiger

9,6

Appartement Lisa Schweiger

Ubytování (Apartmány) Appartement Lisa Schweiger. Situated in Kirchberg in Tirol in the Tyrol region, with Schatzerlift and Gaisberg nearby, Appartement Lisa Schweiger features accommodation with free WiFi... Ubytování Appartement Lisa Schweiger se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Mauerhof

9,5

Mauerhof

Ubytování (Apartmány) Mauerhof. Ubytování se nachází v Kirchbergu in Tirol, 34 km od Reit i.m Winkl, Mauerhof nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Mauerhof se nachází ve městě Kirchberg in Tirol (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienhaus Rainweg

9,5

Ferienhaus Rainweg

Ubytování (Prázdninový dům) Ferienhaus Rainweg. Located in Kirchberg in Tirol, 1.3 km from Schatzerlift, Ferienhaus Rainweg provides accommodation with barbecue facilities, free WiFi, a shared kitchen,... Ubytování Ferienhaus Rainweg se nachází ve městě 5 Rainweg 5 (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienhof Haindlbauer

9,5

Ferienhof Haindlbauer

Ubytování (Farma) Ferienhof Haindlbauer. Ferienhof Haindlbauer se nachází ve městě Kirchberg in Tirol. Jedná se o ubytování na farmě s přímým přístupem na sjezdovky a infračervenou kabinou. Ubytování Ferienhof Haindlbauer se nachází ve městě Issbühelweg 10 (Rakousko - Tyrolsko).

Stöcklbauer

9,5

Stöcklbauer

Ubytování (Penzion) Stöcklbauer. The Tyrolean-style aparthotel Stöcklbauer is set in the village centre of Kirchberg in Tirol. It offers accommodation units with free WiFi and satellite... Ubytování Stöcklbauer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Lodge14

9,5

Lodge14

UbytováníLodge14. Lodge14 se nachází v Kirchbergu in Tirol, 3,7 km od golfového klubu Kitzbühel Schwarzsee, 6,5 km od kasina Kitzbuhel a 14 km od hory Hahnenkamm. Ubytování Lodge14 se nachází ve městě Kirchberg in Tirol (Rakousko - Tyrolsko).

Schrolln Appartements

9,5

Schrolln Appartements

Ubytování (Apartmány) Schrolln Appartements. Schrolln Appartements se nachází v Kirchbergu in Tirol, 46 km od Ruhpoldingu, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Schrolln Appartements se nachází ve městě Kirchberg in Tirol (Rakousko - Tyrolsko).

Luxury Chalet Kitzbühel

9,5

Luxury Chalet Kitzbühel

Ubytování (Horské chaty) Luxury Chalet Kitzbühel. Luxury Chalet Kitzbühel se nachází v obci Kirchberg in Tirol, 15 minut jízdy od Kitzbühelu a 5 minut od nejbližších lyžařských vleků, a nabízí bezplatné... Ubytování Luxury Chalet Kitzbühel se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Top modernes Ferienhaus mit Sauna! Nicht weit vom Skilift

9,5

Top modernes Ferienhaus mit Sauna! Nicht weit vom Skilift

Ubytování (Prázdninový dům) Top modernes Ferienhaus mit Sauna! Nicht weit vom Skilift. Top modernes Ferienhaus mit Sauna! Nicht weit vom Skilift nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v obci Kirchberg in Tirol, 1,6 km od lanovek Maierlbahn a... Ubytování Top modernes Ferienhaus mit Sauna! Nicht weit vom Skilift se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Haus Schönblick

9,5

Haus Schönblick

Ubytování (Apartmány) Haus Schönblick. Haus Schönblick se nachází v obci Kirchberg in Tirol, 1,3 km od Gaisbergu a 1,7 km od lanovky Fleckalmbahn, a nabízí Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé... Ubytování Haus Schönblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Landhaus Eder

9,5

Landhaus Eder

Ubytování (Apartmán) Landhaus Eder. Located in Kirchberg in Tirol and only less than 1 km from Schatzerlift, Landhaus Eder provides accommodation with garden views, free WiFi and free private... Ubytování Landhaus Eder se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung Brixental

9,5

Ferienwohnung Brixental

UbytováníFerienwohnung Brixental. Ferienwohnung Brixental se nachází v obci Kirchberg in Tirol, 8,1 km od golfového klubu Kitzbühel Schwarzsee a 11 km od kasina Kitzbuhel. Ubytování Ferienwohnung Brixental se nachází ve městě Kirchberg in Tirol (Rakousko - Tyrolsko).

Appartements Alpenblick

9,5

Appartements Alpenblick

Ubytování (Apartmány) Appartements Alpenblick. Just a 10-minute walk from Kirchberg in Tirol’s centre, Appartements Alpenblick offers self-catering apartments with a balcony and mountain views. Ubytování Appartements Alpenblick se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Kasperbauer

9,4

Kasperbauer

Ubytování (Apartmány) Kasperbauer. Kasperbauer se nachází na klidném místě v údolí Spertental jižně od obce Kirchberg in Tirol. Ubytování Kasperbauer se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Villa Mountain View - bei Kitzbühel, Sauna, Kamin, Whirlpool, nahe Skilift

9,4

Villa Mountain View - bei Kitzbühel, Sauna, Kamin, Whirlpool, nahe Skilift

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Mountain View - bei Kitzbühel, Sauna, Kamin, Whirlpool, nahe Skilift. Featuring river views, Villa Mountain View - bei Kitzbühel, Sauna, Kamin, Whirlpool, nahe Skilift offers accommodation with a patio and a kettle, around 1. Ubytování Villa Mountain View - bei Kitzbühel, Sauna, Kamin, Whirlpool, nahe Skilift se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Apartment Alphome - Kirchberg Zentrum

9,3

Apartment Alphome - Kirchberg Zentrum

Ubytování (Apartmán) Apartment Alphome - Kirchberg Zentrum. Apartment Alphome - Kirchberg Zentrum se nachází v tyrolské obci Kirchberg in Tirol a nabízí balkon a výhled do zahrady. 45 km od Prien am Chiemsee. Ubytování Apartment Alphome - Kirchberg Zentrum se nachází ve městě Kirchberg in Tirol (Rakousko - Tyrolsko).

Frühstückspension Tannenhof

9,3

Frühstückspension Tannenhof

Ubytování (Penzion) Frühstückspension Tannenhof. Frühstückspension Tannenhof se nachází 5 minut chůze od centra Kirchbergu a nabízí přímý přístup na sjezdovky lyžařského areálu Kitzbühel. Ubytování Frühstückspension Tannenhof se nachází ve městě Tannerweg 4 (Rakousko - Tyrolsko).

Landhaus Heim

9,3

Landhaus Heim

Ubytování (Apartmány) Landhaus Heim. Landhaus Heim is situated 300 metres from the centre of Kirchberg in Tirol, and just 1 km from the ski lifts of the Kitzbüheler Alpen Ski Area. Ubytování Landhaus Heim se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Maierl-Alm & Maierl-Chalets

9,3

Maierl-Alm & Maierl-Chalets

Ubytování (Aparthotel) Maierl-Alm & Maierl-Chalets. Luxusní horské chaty Maierl-Alm & Maierl-Chalets s panoramatickým výhledem na Alpy se nachází přímo u lyžařského svahu nad Kitzbühelem. Ubytování Maierl-Alm & Maierl-Chalets se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Appartement Am Hof Untertann

9,3

Appartement Am Hof Untertann

UbytováníAppartement Am Hof Untertann. Apartmán Am Hof Untertann se nachází v Kirchbergu in Tirol, 4,5 km od golfového klubu Kitzbühel Schwarzsee, 7,3 km od kasina Kitzbuhel a 15 km od hory... Ubytování Appartement Am Hof Untertann se nachází ve městě Kirchberg in Tirol (Rakousko - Tyrolsko).

Ubytování ve městě Kirchberg in Tirol

Město Kirchberg in Tirol se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 199 hotelů a ubytování ve městě Kirchberg in Tirol.