Hledat

Ubytování

Ubytování město Haiming

Ve městě Haiming (Rakousko) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Haiming

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Haiming

Ferienwohnung Hausegg

9,8

Ferienwohnung Hausegg

Ubytování (Apartmány) Ferienwohnung Hausegg. Ferienwohnung Hausegg features river views, free WiFi and free private parking, set in Haiming. Ubytování Ferienwohnung Hausegg se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Ida

9,6

Chalet Ida

Ubytování (Chata) Chalet Ida. Chata Ida se nachází v obci Haiming a nabízí zahradu, terasu, zdarma dostupné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Chalet Ida se nachází ve městě Kreuzstraße 22 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 941 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Silzerhof

9,5

Silzerhof

Ubytování (Apartmán) Silzerhof. Apartmán Silzerhof se nachází v obci Haiming ve spolkové zemi Tyrolsko a má balkon s výhledem na hory. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Ubytování Silzerhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 855 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ferienwohnung Marietta Mair

9,2

Ferienwohnung Marietta Mair

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung Marietta Mair. Ferienwohnung Marietta Mair se nachází v Haimingu, 3 km od Bahnhof Ötztal. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Ferienwohnung Marietta Mair se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 837 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Ferienschlössl

8,9

Hotel Ferienschlössl

Ubytování (Hotel) Hotel Ferienschlössl. Ferienschlössl se nachází v nadmořské výšce 1000 metrů nad údolím řeky Inn. Nabízí prostorné lázně a pokoje s balkonem. Ubytování Hotel Ferienschlössl se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 817 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rafting Alm

8,6

Rafting Alm

Ubytování (Penzion – hostinec) Rafting Alm. Situated next to the Inn River and offering a restaurant serving Austrian cuisine, a bar and a garden, Rafting Alm is located in Haiming. Ubytování Rafting Alm se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 424 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Inn-side Adventure Cabins & Camping

8,5

Inn-side Adventure Cabins & Camping

Ubytování (Kemp) Inn-side Adventure Cabins & Camping. Inn-side Adventure Cabins & Camping se nachází v tyrolském městě Haiming a nabízí výhled na hory a na řeku. Innsbruck leží 39 km odtud. Ubytování Inn-side Adventure Cabins & Camping se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 757 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Christl's Hof

8,1

Christl's Hof

Ubytování (Bed and breakfast) Christl's Hof. Christl's Hof se nachází 100 metrů od centra obce Haiming a 12 km od lyžařského areálu Hochötz. Nabízí zahradu s kaplí. Ubytování Christl's Hof se nachází ve městě Haiming (Rakousko - Tyrolsko).

Haiminger Hof

6,9

Haiminger Hof

Ubytování (Hotel) Haiminger Hof. Haiminger Hof se nachází v klidné lokalitě v městečku Haiming, 4 km od sjezdu z dálnice A12 Inntal směrem na Ötztal . Ubytování Haiminger Hof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 616 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fankhauser OutdoorSport

Fankhauser OutdoorSport

Ubytování (Penzion – hostinec) Fankhauser OutdoorSport. Featuring a garden and bar, as well as a restaurant, Fankhauser OutdoorSport is located in Haiming. Ubytování Fankhauser OutdoorSport se nachází ve městě Magerbach 4 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 144 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Haiming

Město Haiming se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování ve městě Haiming.