Hledat

Ubytování

Apartment Sophia Apartmány

Weidenweg, 6413 Wildermieming, Rakousko - Zobrazit mapu

Ubytování (Apartmány) Apartment Sophia. Apartmán Sophia se nachází v obci Wildermieming. Ubytování je vzdálené 30 km od Innsbrucku a hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Apartment Sophia se nachází ve městě Wildermieming (Rakousko - Tyrolsko).

Popis ubytování Apartment Sophia

Ubytování je vzdálené 30 km od Innsbrucku a hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Apartmán Sophia se nachází v obci Wildermieming. Apartmán Sophia je vzdálený 21 km od Garmisch-Partenkirchenu a 36 km od Füssenu. Apartmán má 2 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, satelitní TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a terasu s výhledem do zahrady. Na místě je zahrada a v okolí se můžete věnovat pěší turistice a lyžování. Na letiště Innsbruck je to 27 km.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • Wi- Fi zdarma

Jiná ubytování ve městě Wildermieming

Zauscherhof

9,7

Zauscherhof

Ubytování (Apartmány) Zauscherhof. Zauscherhof se nachází 1 km od centra obce Wildermieming, 20 minut jízdy autem od lyžařských areálů Seefeld a Hoch-Ötz, je obklopený zelenými pastvinami a... Ubytování Zauscherhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Adlerhof am Sonnenplateau

9,3

Adlerhof am Sonnenplateau

Ubytování (Hotel) Adlerhof am Sonnenplateau. Rodinný hotel Adlerhof am Sonnenplateau se nachází v poklidné části náhorní plošiny Mieming vysoko nad údolí řeky Inn, je obklopený poli a loukami a nabízí... Ubytování Adlerhof am Sonnenplateau se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Holiday Home Mitzi

9,2

Holiday Home Mitzi

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Mitzi. Set in Wildermieming in the Tyrol region, Holiday Home Mitzi has a terrace. Ubytování Holiday Home Mitzi se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Chalet Gerhard

9,1

Chalet Gerhard

Ubytování (Chata) Chalet Gerhard. Located in Wildermieming in the Tyrol region, Chalet Gerhard features a balcony. This chalet provides accommodation with a terrace. Ubytování Chalet Gerhard se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Gästehaus Gapp

8,6

Gästehaus Gapp

Ubytování (Farma) Gästehaus Gapp. Gästehaus Gapp je situovaný 6 minut chůze od centra obce Wildermieming a do 7 km od lyžařského vleku Grünberg a nabízí hernu se stolním fotbálkem, šipkami... Ubytování Gästehaus Gapp se nachází ve městě Unterfeld 5 (Rakousko - Tyrolsko).

Aktiv-Hotel Traube

8,5

Aktiv-Hotel Traube

Ubytování (Hotel) Aktiv-Hotel Traube. Tato wellness oáza o velikosti 500 m² nabízí krytý bazén s výhledem na panorama pohoří Mieminger a na Stubaiské Alpy. Ubytování Aktiv-Hotel Traube se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

FERIENWOHNUNG BRUNNELERHOF

FERIENWOHNUNG BRUNNELERHOF

Ubytování (Farma) FERIENWOHNUNG BRUNNELERHOF. Set in Wildermieming, FERIENWOHNUNG BRUNNELERHOF offers accommodation with a terrace and free WiFi. This farm stay has a garden. Ubytování FERIENWOHNUNG BRUNNELERHOF se nachází ve městě Wildermieming (Rakousko - Tyrolsko).

Ferienwohnung am Bauernhof

Ferienwohnung am Bauernhof

Ubytování (Apartmán) Ferienwohnung am Bauernhof. Located in Wildermieming, Ferienwohnung am Bauernhof provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Ferienwohnung am Bauernhof se nachází ve městě Wildermieming (Rakousko - Tyrolsko).

Gerhardhof

Gerhardhof

Ubytování (Kemp) Gerhardhof. Gerhardhof is situated in Wildermieming and offers a garden and a terrace. Ubytování Gerhardhof se nachází ve městě Wildermieming (Rakousko - Tyrolsko).