Hledat

Ubytování

Ubytování město Wildermieming

Ve městě Wildermieming (Rakousko) máme celkem 7 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Wildermieming

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Wildermieming

Zauscherhof

9,7

Zauscherhof

Ubytování (Apartmány) Zauscherhof. Zauscherhof se nachází 1 km od centra obce Wildermieming, 20 minut jízdy autem od lyžařských areálů Seefeld a Hoch-Ötz, je obklopený zelenými pastvinami a... Ubytování Zauscherhof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 282 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fink-Hof

9,6

Fink-Hof

Ubytování (Apartmány) Fink-Hof. Fink-Hof has mountain views, free WiFi and free private parking, situated in Wildermieming. Ubytování Fink-Hof se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Adlerhof am Sonnenplateau

9,3

Adlerhof am Sonnenplateau

Ubytování (Hotel) Adlerhof am Sonnenplateau. Rodinný hotel Adlerhof am Sonnenplateau se nachází v poklidné části náhorní plošiny Mieming vysoko nad údolí řeky Inn, je obklopený poli a loukami a nabízí... Ubytování Adlerhof am Sonnenplateau se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 483 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Mitzi

9,2

Holiday Home Mitzi

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Mitzi. Set in Wildermieming in the Tyrol region, Holiday Home Mitzi has a terrace. Ubytování Holiday Home Mitzi se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 309 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Gerhard

9,1

Chalet Gerhard

Ubytování (Chata) Chalet Gerhard. Located in Wildermieming in the Tyrol region, Chalet Gerhard features a balcony. This chalet provides accommodation with a terrace. Ubytování Chalet Gerhard se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 029 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gästehaus Gapp

8,6

Gästehaus Gapp

Ubytování (Farma) Gästehaus Gapp. Gästehaus Gapp je situovaný 6 minut chůze od centra obce Wildermieming a do 7 km od lyžařského vleku Grünberg a nabízí hernu se stolním fotbálkem, šipkami... Ubytování Gästehaus Gapp se nachází ve městě Unterfeld 5 (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 524 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aktiv-Hotel Traube

8,5

Aktiv-Hotel Traube

Ubytování (Hotel) Aktiv-Hotel Traube. Tato wellness oáza o velikosti 500 m² nabízí krytý bazén s výhledem na panorama pohoří Mieminger a na Stubaiské Alpy. Ubytování Aktiv-Hotel Traube se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Landhotel Jäger TOP

8,4

Landhotel Jäger TOP

Ubytování (Hotel) Landhotel Jäger TOP. Rodinný Landhotel Jäger TOP se nachází na klidném místě, pouhých 6 km od obce Telfs, a nabízí ubytování s balkonem. Ubytování Landhotel Jäger TOP se nachází ve městě (Rakousko - Tyrolsko).

Ubytování ve městě Wildermieming

Město Wildermieming se nachází na území země Rakousko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 7 hotelů a ubytování ve městě Wildermieming.